Živjo punce!
Dobrodošle v mojem top modelu. Za naprej moramo imeti vsaj 13 deklet. Le ena bo zmagovalka in bo prejela naziv naslednjega top modela.
To sem jaz, vaša voditeljica:

To je vaša slika:

Prosim da ne objavljate neprimernih vsebin, ne govorite, da ne ocenjujem pravično, se ne kregate in redno delate izzive. ;D

Se boš prijaula?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. maj 2011
Prosim, da si vsaka izbere še številko sobe:
1.

2.

3.

4.

06. maj 2011
in še 13;

to so vaše kopalnice:

06. maj 2011
Aja in objavite:

Slika: ____________
Ime: _____________
Priimek: __________
Željena soba: _____
Zakaj si se prijavila na ta top model/koliko in od kdaj se zanimaš za modo in zakaj bi morala ravno ti postati top model? ____
Višina: _________
Teža: __________
Vzornik: _____
06. maj 2011
u36875
u36875
Slika:

Ime:Tyra
Priimek: Banks
Željena soba: 9
Zakaj si se prijavila na ta top model/koliko in od kdaj se zanimaš za modo in zakaj bi morala ravno ti postati top model?Ker so mi top modeli kuul. zanimaam se že od otroštva, zmeraj sm hotela biti urejena, postati prav js bi morala zato keer sm navdušena naad top modelii, obožujem modo, poznam znane manekenje, vem kaakšna je ¸letos pomladi moda....
Višina: 176
Teža: 52
Vzornik: Rihanna in Tyra Banks
06. maj 2011
u36875
u36875
sprejetaa?
06. maj 2011
Jaa sprejeta ;P
06. maj 2011
u38947
u38947
selena gomez
soba št. 7
18 let
moda me spremlja že od malega...niti en dan nimam oblek na sebi ki niso trendy..vse so po zdanji modi..in po besedah durgih imam lepo potsavo,lep nasmeh in lepe oči ki privlačijo željene oči..xD in če ne uspem na tem top model ne bom nikoli odnehala!!imam tudi svojo kolekcijo dream out loud...poziram že od malega,za vedno bo moj fant moda...slikam se lahko z vsemi rečmi!!! in poznam številne znane manekene in modne oblikovalce
172 cm
46 kg
cheryl cole,miranda kerr

22. maj 2011
sprejeta (:
Povejte še komu, naj se prijavi
25. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg