Uma Turqize
Uma Turqize
Iiiiii nova tema! Končno. No gremo k bistvu--------------->
Preizkusila sem se v risanju ljudi in ugotovila, da mi gre odlično. Zato, lahko narišem človeka po želji samo za vas. Izpolnite spodnji obrazec in v tednu dni bo vaša slikica v vaši galeriji.

Izpolni (Kopiraj):
Spol in približna starost človeka:
Črno bela slika/ Barvna slika:
Opis človeka na sliki (Lasje- Oblika, dolžina,
Obraz- oblika oči, nosu, ust in obraza- Okrogel, kvadraten, podolgovat, trikoten, ovalen,
Oblačila-Vrsta oblačila, Modni dodatki. Če imate barvno sliko k lasem, očem, ustnicam in oblačilom napišite tudi barvo. Navedite tudi barvo polti.) :
Ozadje (Belo/Barvno/Z Vzorci) :
Opombe:
Na svoj profil nalepi: #umadraws

Risala bom na svoj način oziroma uporavlhala bom tehniko, ki jo jaz znam najbolje.

Oddaj obrazec in dobi sliko!

Se beremo!
12. avgust 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
Juti ze zavnem risat prva narocila
12. avgust 2018
Izpolni (Kopiraj):
Spol in približna starost človeka: ženski, 16 - 18 let

Opis človeka na sliki (Lasje- Oblika, dolžina: rdeči, ravni in dolgi lasje
Obraz- oblika oči, nosu, ust in obraza- Okrogel, kvadraten, podolgovat, trikoten, ovalen: oblika oči normalna (oči ne smejo bit premajhne), obraz ovalen, oči morajo biti NUJNO rjave, čeprav ima v filmih in na sliki drugačne... nekaj takega:

Oblačila-Vrsta oblačila, Modni dodatki.: oblačila prosim elegantna, ampak klasična, ne preveč nekih dodatkov da ne bo kičasto... se pravi preprosto, ampak elegantno
Če imate barvno sliko k lasem, očem, ustnicam in oblačilom napišite tudi barvo. Navedite tudi barvo polti.) : oči sem že povedala (bright brown), lasje rdeči, ustnice bolj svetle (pravzaprav so lahko tudi rdeče), polt svetla in malo pegic
Ozadje (Belo/Barvno/Z Vzorci) : različni temni odtenki sive in črne... ki se naj mešajo, torej da ne bo nekih črt in vzorcev ali enobarvno, pač tako malo zabrisano, da ni vsepovsod ista barva
Opombe: kot si že ugotovila, gre za Ginny Weasley... verjetno iz filmov veš, kako izgleda, ampak jaz bi rada, da izgleda bolj kot book verzija, torej z rdečimi lasmi in rjavimi očmi... sicer pa je bonnie wright v redu model
12. avgust 2018
Spol in približna starost človeka:
Opis človeka na sliki (Lasje- Oblika, dolžina,
Obraz- oblika oči, nosu, ust in obraza- Okrogel, kvadraten, podolgovat, trikoten, ovalen,
Oblačila-Vrsta oblačila, Modni dodatki. Če imate barvno sliko k lasem, očem, ustnicam in oblačilom napišite tudi barvo. Navedite tudi barvo polti.) :
Ozadje (Belo/Barvno/Z Vzorci) :
Opombe:
Na svoj profil nalepi: #umadraws
13. avgust 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
Hi Jena! Moram se ti opravičiti, ampak sem zdaj v bosni in imam zelo slab internet, zato samo čakam priloznost, da ga d obim in ti to sporočim. No boš lahko s slikico počalala do 31. avgusta (mogoče bo šlo malo prej), ker slike na območju Bosne tudi shraniti ne morem.
24. avgust 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
ok nekako mi je usleloooo
24. avgust 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
*uspelo
24. avgust 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
[img]https://www.instagram.com/p/Bm2-aprAb0a/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=rau6gxt2opvj[img]

Torej glede oci... nisem mela take rjave
Oblacila sm probala nardit elegantna ampak tko vsakdanja.
Za lase upam da sem zadela barvo in dolzino
glede dodatkov pa sem narisala te potter stvarce in uhane (vrjetn se jih ne vid)
ozadje pa ja crno belo prelivanje barv
upam da je ok
ce ni kr povej bom se enkrat narisala
24. avgust 2018
če ne moreš shranit na shrani.si, poskusi na http://tinypic.com
25. avgust 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
ok hvalaa
25. avgust 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
hmmm... ne gre. ves kaj mi gremo v lj, to sredo al pa cetrtek. bos lahk do tajrat pocakala?
25. avgust 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg