next!!!!

naii zgodbica....
15. avgust 2010
nextttttttt
15. avgust 2010
u10862
u10862
next!!!!!!!!!!!!
15. avgust 2010
nexti
15. avgust 2010
u20452
u20452
next
16. avgust 2010
nextiii
16. avgust 2010
Skupaj s Ashley sva odšle po stvari!! Nazaj sva prišle vse mokre….od pet pa do glave! Odprem kovček in vidim moje stvari…nove Guccijeve čevlje, Vuittonovo torbico….vse so bile mokre!! Naenkrat pa pride osebje (miss Clarkson) v našo sobo pobirati telefone!

Jst: hey…moja telefona ni treba pobrati!!
Ashley: mora!!
Miss: ne odgovarjaj!! Daj tvoja telefona!!
Jst: sanjaj!!
Miss: daj ju!!!
Ashley: daj jih no!!
Jst: vam je že lahko, ko pa imaste neke stare telefone!!
Miss: bodo posledice!!!
Jst: kaj le?? Me boste zaprli??
Miss: vidi se, da si Američanka!!
Jst: popravek…pol Američanka in pol Grkinja!!
Ashley: torej si tudi Evropejka!!!
Jst: ja sm ja!!!
Miss: ahhhh! Še vedno je Američanka…slabo!!!
Jst: kaj imate proti moji domovini??
Miss: to je moja stvar…hvala za telefona in OBLECI UNIFORMO!!!

Končno je odšla iz naše sobe! Pobrala je edino sredstvo, s katerim bi lahko poklicala psihiatra!!! Pa še odvetnika, da bi jih tožila! Potem pa me je Ashley že priganjala, da moram obleči uniformo!! Seveda sm jo oblekla….ampak še zdaleč ni bila takšna, kot bi morala biti! Malo sm jo preuredila….bila je vsaj malo lepša!! Končno lahko gremo na kosilo! Bljak! Za kosilo je bila…cvetača, pa brokoli in riž! V katerem vesolju to paša skupaj! Mislim, da bo tlele kar umrla!! Oh ne!! Kaj je zdaj to?? Spet neki oboževalci moje mame! To pa najbolj sovražim!!
16. avgust 2010
u9151
u9151
Next
16. avgust 2010
u20452
u20452
next
16. avgust 2010
Ni že dovolj, da sm tlele po nedolžnem, zdaj pa še tej oboževalci!! Zvečer se odpravljam spat in miss Clarkson mi prinese »pravo uniformo«!! nisem in nisem mogla zaspati! Izmuznila sm se iz sobe in hodila malo po šoli! Kmalu pridem do nekih vrat! Pogledam, kaj je notri! Vidim tako luškano sobo! V njej so bili albumi vseh deklet na tej šoli! Malo sm jih gledala in ugotovila, da je sm hodila nihče drug kot moja mama! Ja, ja! Ni mi povedala za to! Potem pa sm se spomnila na vse moje prijatelje na Beverly Hillsu!! Začela sm jokati! Nisem se mogla ustaviti, dokler me ni prišla iskati ravnateljica! Potegnila me je vn iz te sobe in me povabila na čaj!

Ravnateljica: verjamem, da ti ni lahko biti tako daleč od doma….a morala se boš privaditi!!
Jst: mislim, da bo to najtežja stvar v mojem življenju!!
R: ne bo!! Spoznala boš nove prijatelje in fajn se boš imela!!
J: ampak že sprejeli so me čudno! Že zato, ker imam slavno mamo, ki je hodila sm! In zato nisem vedela!!
R: torej si že ugotovila!! No saj bo kmalu bolje! Zdaj se pa vrni v svojo sobo in zaspi!! Jutri te čaka nov dan, nova presenečanja!!
J: upam, da res!

Vrnila sm se v mojo sobo in zaspala! Zjutraj pa me je zbudila budilka! Bella, Giny in Ashley so se že oblačile! Zbudila sm se z mislijo…danes je nov dan, nova presenečenja!! Oblekla sm se in odšla k pouku! Pri pouku smo sm se usedla s Ashley! Predstavila se mi je učiteljica francoščine!! Potem pa je sledila športna vzgoja! Pripravljali so se na novo med šolsko tekmovanje v skejtanju! Učiteljica je bila optimistična »ne bomo prvakinje, bomo pa spoznale dobre prijatelje«! in te punce sploh nimajo pojma o skejtanju! Še manj pa njihova vodja Alex! Prisilile so me v to, da sm jih jaz učila skejtati! Alex pa ljubosumna! Punce so trenirale in kmalu je prišel prvi dan tekmovanja!! Ker sm bila še novinka, me Alex še ni dala v skupino! Ampak Giny je bilo zelo slabo in mogla sm jaz uskočiti! Premagale smo nasprotnike in zdaj sm jaz vodja! Jupi!!!
16. avgust 2010
u18082
u18082
nexti
16. avgust 2010
nexttt
16. avgust 2010
u9151
u9151
next
16. avgust 2010
u10862
u10862
next!!!!!!!!!!!!!
16. avgust 2010
u26402
u26402
nextej cimprej!! sam nek prasam :
KEJ JESSICA JE IME ZARAD UNE JESSICE NA IGRAH123??
16. avgust 2010
u20452
u20452
next!!! pa še plis malo tvoje prijatle ko so ostali doma pripoveduj o nijh pa o justino tnx
16. avgust 2010
ql....zgodba..čist dbest....
Neeextiii
16. avgust 2010
u6488
u6488
next!!!
16. avgust 2010
u26671
u26671
nexty
16. avgust 2010
NEXT
16. avgust 2010
u25512
u25512
N
NA
NAD
NADA
NADAL
NADALJ
NADALJU
NADALJUJ
NADALJU
NADALJ
NADAL
NADA
NAD
NA
N
NE
NEX
NEXT
NEXTI
NEXTII
NEXTI
NEXT
NEX
NE
N
16. avgust 2010
u25512
u25512
rock mojca a ti ponavljaš za filmom WILD CHILD ?
16. avgust 2010
u10862
u10862
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. avgust 2010
nextii*
16. avgust 2010
u9151
u9151
maja14-pomojem malček ja ampak se lahko drugače razplete!
16. avgust 2010
mal se že ponavlja...no samo ta del!! kasneje se bo malo drgače odvilo!!!

bom zdejle neki napisala!!!

zalujemo: ne ni Jessica iz iger 123…samo eno ime sm si izmislila

tom&jerry: sej bom tudi od njih pisala…lih zdajle!!

Vsi: hvala za vaše komentarje!!!
16. avgust 2010
Medtem na Beverly Hillsu! Mary, Kristen, Sara in Ryan s svojimi frendi Larsom, Taylorjem in Noelom so bili v skrivni hiški na drevesu! Skovali so en načrt:

Mary: to se mora nehati!!
Kristen: se strinjam!!
Sara: tudi jaz ne pprenesem več teh njenih partijev!!
Ryan: najhuje je pa to, da Jennifer za to ne ve!!
Lars: kaj bi se zgodilo, če bi za to izvedela??
Noel: dobra ideja! Preoblečimo se v kostume v katerih nas ne bo prepoznala in se skrijemo v hišo! Tako bomo Jessici nastavili past in to pokazali Jennifer!!
Ryan: dobra ideja!! Ampak moramo rešiti tudi Katjo in Justina!!
Mary: že vem!! Ryan, Kristen in Sara…vi pojdite v Anglijo in ju pripeljite nazaj!!! Mi štirje s Taylorjem, Larsom in Noelom pa bomo posneli to zabavo!!
Sara: o.k!!!

Dobri prijatelji so, da rinejo v tako resne težave!! Tako, zdaj Ryan, Kristen in Sara pakirajo kovčke za odhod v Anglijo, Mary, Taylor, Lars in Noel pa se pripravljajo na odštekano noč v hiši Lopez!!!
16. avgust 2010
u9151
u9151
next
16. avgust 2010
u6488
u6488
next!
16. avgust 2010
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani

Spletna stran uporablja piškotke. Z njimi zagotavljamo boljše storitve. Z uporabo portala se strinjate, da jih lahko uporabljamo.
Ali dovolite našim partnerjem, da bodo zbirali podatke in uporabljali piškotke za prilagajanje in personalizacijo oglasov?

Več o tem