u9151
u9151
next
13. avgust 2010
next
13. avgust 2010
u10862
u10862
next!!!!!!!!!!!!!!
13. avgust 2010
neeeext.
13. avgust 2010
Justin: kaj pa ti je, da jočeš?? To ti ni podobno!!
Jst: ma ker, mi je Jessica speljala mamo!!!
Justin: hehe!! Pa saj ti je ni no! Vedno bo samo najina mama!
Jst: to ti misliš!!! Ampak rekla je, da bom plačala za svoja dejanja!!
Justin: ne razumem, zakaj bi ti Jessica grozila!!
Jst: ker sm danes plesala z Ryanom!!
Justin: a on ti je torej všeč!!
Jst: ja no… ko smo že pri ljubezni… zakaj hodiš s Selisho??
Justin: s kom?? Že več kot eno leto se nisem vezal! S Selisho pa se nebi nikoli!! Od kot ti ta bedna misel??
Jst: no…Mary si ful všeč in bila je zelo potrta, ker je od tebe dobila sporočilo, da nima šans pri tebi! Potem sm jo malo potolažla in spet se je užalila, ker ji je Jessica povedala, da hodiš s Selisho!!
Justin: kdo?? Pa Jessici ne povem nič!
Jst: potem to sploh ni res!!!
Justin: pa seveda ni!!!!!!!

No oddahnila sm si! Pogovarjala sva se še dolgo v noč in govorila sva o najinih simpatijah! No…njegova simpatija je Mary, ampak z njo noče hoditi, ker bi potem izgubil vse oboževalke!! Po dolgem pogovoru sva končno odšla spati!! Zjutraj me je zbudil Jessicin jok!!! Pa kaj ji je?? Šla sm dol pogledat in jokala je zaradi uhanov, ki jih je izgubila…no eden jih je ukradel!!

Jst: hey…rada bi še malo spala…sobota je, če še niste ugotovili!!!!!!
Mama: ne boš šla spat, dokler ne poveš resnice!!!!
Jst: kakšne resnice??
Mama: ti si ukradla uhane, je tako??
Jst: ne, nisem jih!! Pa kaj mi bodo!!
Jessica: prodala jih boš, ker mi želiš slabo!!!
Jst: hey, nič ti nisem naredila, kaj šele vzela…halo!!!!!!
Mama: pregledala bom tvojo sobo!!
Jst: pa jo preglej! Itak ne bosta našli ničesar!!!

Čez nekaj trenutkov ugotovim, da so v moji sobi dobili uhane! Ne…nisem jih jaz ukradla!! Za kazen pa bom imela hišni pripor in čistiti bazen, ker je oni, ki ga čisti, zbolel!!! Hvala lepa!!! Poklicala sm frende in jim rekla, da me ne bo na zabavo!!! Mogoče se mi je pa Jessica začela maščevati!! Joj…upam, da ne bo še kaj hujšega!!!!!!
13. avgust 2010
u10862
u10862
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-še dons plisssssssssssssssss
13. avgust 2010
u9151
u9151
next...pliss
13. avgust 2010
ok bom zdajle....dajte mi mal časa!!!
13. avgust 2010
Počistila sm bazen in kaj vidim!! Jessica je svoje BFF pripeljala na bazen! Joj ne…spet bom morala čistiti, ko bodo šla, ker mama noče imeti lasi v bazenu!!!! Grrrrr!! To mi zanalašč dela!! Šla sm v sobo in uklopila računalnik!! Prijavla sm se na facebook in kliknila sm Mary!!

Jst: Mary…helou!!
Mary: heii
Jst: si še vedno žalostna??
Mary: ja sm ja!!
Jst: naj ti povem, da Justin sploh ne hodi s Selisho! Jessica si je vse to izmislila!!
Mary: kaj…res!! Ne morem verjeti!!!!
Jst: no…kar verjemi!!!
Mary: zakaj pa ti je Jessica nastavila past??
Jst: ker sm plesala z Ryanom!!
Mary: kaj res?? Nič nisi povedala!!
Jst: nisi vprašala!!
Mary: lpo, lpo!! Še bolj lepo pa bi bilo, če bi prišla na zabovo!!
Jst: ampak saj veš, da imam hišni pripor!!
Mary: ampak zabava je pri Kristen!! Prosim, končno bo to lahko dekliška noč…pa še Ryan bo prišel!!
Jst: ne vem no..
Mary: prosim….
Jst: ok!! Pridi me iskati ob 23.00!! počakaj za tistim grmom…saj veš kje mislim!!
Mary: ok!!
Jst: se grem pripravit…Bye..LOVE YOU
Mary: Bye…love you more!!!

In tako sm čakala na ta večer!!! Ko je nastopila 23.00 sm se odpravila iz hiše! Na srečo je mama že spala…Justinu pa sm itak sporočila, da me ne bo in naj me krije, če bo kaj resnega!!! Mary me je že čakala! Zabava se lahko začne!!!!!!
13. avgust 2010
nadaljujem jutri....samo, če bo dovolj komentarjev!!!
13. avgust 2010
u10862
u10862
next!!!!!!!!!
13. avgust 2010
neeeext
13. avgust 2010
u26402
u26402
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. avgust 2010
u9151
u9151
n
ne
nex
next
nex
ne
n
13. avgust 2010
pllllissssss nadaljuj!!!!!!!
13. avgust 2010
Nadaljuuj .)
13. avgust 2010
nexti
13. avgust 2010
nexti
13. avgust 2010
u18082
u18082
Nextii
Čimprejjj
PŁisssss
13. avgust 2010
u20452
u20452
next
14. avgust 2010
u20452
u20452
nadaljuj plissss
14. avgust 2010
Peljale sva se na zabavo k Kristen! Ona zmeri dela najboljše zabave v celem mestu! Res smo se zabavale! In na koncu sm še plesala s Ryanom! Tega večera še zlahka ne bom pozabila! Mary me je po zabavi peljala spet domov…ura je bila tam okoli 3.30 zjutraj! Ko po tihem vstopim v hišo in se počasi spravim po stopnicah navzgor me tam že čaka mama z Jessico!

Mama: kje si pa bila??
Jst: hmm…šla sm malo vn…na svež zrak!!
Mama: oblečena za na zabavo??
Jst: tako se najbolje počutim!!
Mama: kje si bila??
Jessica: ja povej..kje si bila??
Jst: ahhh…..na zabavi…pri Kristen!!
Mama: aha!!! Se nisva zmenile, da imaš hišni pripor??
Jst: ja no..
Mama: imela ga boš še 3 tedne…kakšna predrznost!!!
Jessica: lahko noč…hahahaha

Najraje bi jo vrgla čez ograjo! Maščuje se mi! Zagotovo je videla pogovor med nama z Mary! Pa zakaj je takšna! Da ne bo še kaj hujšega….kaj je lahko še kaj hujšega od tega, da ne smem vn 3 tedne!! Joj! Spravila sm se v posteljo! Zbudila sm se, ker je Jessica nekaj spet stokala! Šla sm pogledati! Jokala je zaradi mamine verižice, ki jo je dobila za krst!! Mene ni osumila…še sreča!! Ooo ne! Osumila je Justina! Pa kaj je z njo narobe! In res…v sobi od Justina so našli verižico in mama se je morala resno pogovoriti z nama! Seveda je bilo to samo pridiganje o tem, da to kar delava sploh ni etično in moralno! Mah kaj naju briga! Zdaj imava oba hišni pripor za 3 tedne in še z avta so nam gume dol dali! Hvala lepa..Jessica! komaj čakam, da boš spet kaj naredila!! Po minulih 3 tednih…
14. avgust 2010
u9151
u9151
Next plissssss
14. avgust 2010
u20452
u20452
next hitro plis ker je ful cool
14. avgust 2010
neeeeeeext!!!
14. avgust 2010
u10862
u10862
next!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. avgust 2010
Končno je konec tega pripora in lahko grem malo vn z avtom! Peljala sm se po mestu nakupila nivih stvari in šla na nekaj zabav! Ryan in jaz še vedno rada skejtava in se imava fino!! Nekega dne pa sva skejtala in padla sm (ščitnike sm pozabila dom…hudo sm se ranila):

Ryan: si v redu??
Jst: mal boli ampak že bo..ne obremenjuj se s tem!!
R: pa se bom…ne moreš hoditi, pridi pospremil te bom domov!
J: pa saj veš, da sm jst z avtom!!
R: a…no…mogoče mi ne boš dovolila…a lahko peljem tvoj avto!!
J: seveda lahko!
R: no pa pridi…greva domov!

Peljal me je domov! Pogovarjala sva se in poslušala mojo muzko …! Prispela sva domov! Hotela sm ga objeti in se mu zahvaliti, a me je prekinil in me poljubil! Pri sebi sm si rekla: končno me je le poljubil!! Upam, da bo Jessica počila od zavisti! Potem pa je odšel domov, meni pa je pomagal Justin v sobo! Justin je bil presrečen, da sva s Ryanom par! Pomagal pa mi je tudi oskrbeti rano in mi delal družbo, ko se nisem mogla premikati! Res imava odličen odnos…boljši, kot drugi bratje in sestre na svetu! Ampak Jessica nama še ni nehala greniti življenja! Mami je povedala, da sm se poškodovala in mama je zagnala celo paniko! Potem pa mi je rekla, da bo sama preverila, če s seboj vedno nosim ščitnike! Joj….kakšen kraval in to samo zaradi neke boge rane! Ja, ja! Jessica je hotela imeti mojo mamo samo zase! Ko mi je bilo zjutraj boljše sm se oblekla in odpravila v šolo! Mary, Kristen in Sara so bile presrečne, da hodim z Ryanom! In potem je Ryan prišel! Poljubil me je! Kako sm srečna!!!
14. avgust 2010
u10862
u10862
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. avgust 2010
nexti
14. avgust 2010
Po pouku, ko sm se lih odpravljala domov, me je Ryan ustavil in me vprašal, če bi se danes dobila! Valda, da sm privolila, saj je moj sanjski fant!! Potem me je še poljubil in lahko sm se odpravila domov! Doma sm kar takoj šla v sobo in iz moje garderobe vrgla vn najlepša oblačila, kar jih imam! In zagledala sm popolno obleko…ampak bila je na drugi strani ulice! Rekla sm si, da jo bom šla kar kupiti! Pridem nazaj in se oblečem! Potem skočim v avto in se odpeljem! Dobila sva se v parku! Tam pa me je Ryan že čakal s šopkom rož! Ne niso bile rdeče vrtnice ampak moji najljubši tulipani!! Bilo jih je 5 in še oranžni so bili! Dala sm jih v avto, ker jih nisem hotela vlačiti po celem mestu! Prijel me je za roko in lahko sva šla! Slikala sva se, kupila novi rolki in nekaj oblačil! Ko se je zvečerilo pa me je peljal na večerjo! V mestu sva našla najino najljubšo restavracijo! Po večerji pa me je pospremil k avtu in me strastno poljubil! Poljub je trajal vsaj 3 minute! Bila sm dobesedno v transu! Potem pa sm se lahko odpravila domov! Doma me je mama čakala! Na srečo je zraven nje ni bilo Jessice! Mama je bila ponosna name, da sm dobila fanta in me vprašala, če želim imeti eno zabavo, za začetek nove ljubezni! Od sreče sm pokala!! Jessica pa…
14. avgust 2010
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani

Spletna stran uporablja piškotke. Z njimi zagotavljamo boljše storitve. Z uporabo portala se strinjate, da jih lahko uporabljamo.
Ali dovolite našim partnerjem, da bodo zbirali podatke in uporabljali piškotke za prilagajanje in personalizacijo oglasov?

Več o tem