LJUBEZ KLJUČ JE OD SRCA, A TEGA LISTKA SE STRAN NE DA. LJUBEZEN PELJE TE TJA, KJER ČAROBNI KLJUČ SE SKRIVA. V NJEM NAŠEL BOŠ POGUM SVETLOBO IN LEPOTO. DA OMENJAMO NE ZDRAVJA SREČE IN VESELJA. NAJ ZEMLJI TO ZAVLADA. ZLO NOTRAJ SE UTOPI, SRCE ZMEHČA SE 123. NAJDI TA KLJUČ IN VSTOPI V SOBO ZLATA. UAU KAKO LEPO BESEDILO. JE REKLA MARY. AMPAK ČAKAJ MARY.LJUBEZEN KLJUČ JE OD SRCA. JA... KAJ PA NAJ BI BILO TUKAJ. POTEM PA, LJUBEZEN PELJE TE TJA KJER ČAROBNI KLJUČ SE SKRIVA. NO KAJ HOČEŠ POVEDATI DAISY??? LJUBEZN TE VODI TJA KJER ČAROBNI KLJUČ SE SKRIVA. LJUBEZEN PA JE KLJUČ OD SRCA. SEPRAVI TE LJUBEZEN VODI V SRCE IN V SRCU JE TA KLJUČ... PRAV IMAŠ. AMPAK MIDVE RABIVA NASVETE. JA SEVEDA, BREZ NJIH NE MOREVA DO TEGA KLJUČA. MARY JE POGLEDALA NA TLA. POGLEJ LISTEK JE REKLA IN VZELA LISTEK. BIL JE EN KOŠČEK OD VELIKEGA LISTA. NA NJEM PA SE NI DALO DOSTI RAZBRATI. NA VRATIH JE ŽE POZVONIL HERO. MARY JE DALA LISTEK V ŽEP IN ODDRVELA ODPRETI VRATA. DAISY PA JE ČISTILA, KO JE NA STROPU ZAGLEDALA ŠE EN KOŠČEK LISTA IN TUDI ONA SI GA JE POTLAČILA V ŽEP. HERO JE POZDRAVIL MARY IN JO VPRAŠAL KJE JE DAISY. ONA PA MU JE ODGOVORILA DA V KLETI ČISTI IN ZAKLJUČUJE DELO.
28. avgust 2010
next
28. avgust 2010
DAISY PA JE NAŠLA OB ČIŠČENJU ŠE 5 KOŠČKOV LISTAIN UGOTOVILA DA JI MANKA LE EN. TO PA JE TISTI KI GA IMA MARY. HERO JE MARY UKAZAL NAJ MU PRIPRAVI NEKAJ ZA POD ZOB. MARY JE TAKOJ ODŠLA V KUHINJO IN ZAČELA PEČTI PIŠČANCA IN KROPIR, PRIPRAVLJALA SLADICO IN JUHO. HERO JE PRIŠEL IN REKEL: NATOČI MI VODO V BAZEN IN PRIŽGI TELEVIZIJO V SOBI Z BAZENOM, NE HODI POTEM V SOBO Z BAZENOM!!! SEVEDA GOSPOD. JE REKLA MARY. DAISY PA JE RAVNO KONČALA S ČIŠČENJEM KLETI, KO JE RAVNO PRITEKLA V KUHINJO IN MARY PROSILA ZA MINUTKO. POVEM TI DA SM NAŠLA ŠE 5 KOŠČKOV IN ČE JIH BOVA ZDRUŽLE BO PISMO NARED ZA PREBRATI. PA NEKAJ HRANE MI DEJ DA JO NESEM FANTOMA. OK SEVEDA BOM. PISMO PA BOVA PREBRALE KO HEROTA NE BO DOMA. OK JE REKLA DAISY IN ODDRVELA POTIHOMA VEN. PRIŠLA JE DO KLETK IN REKLA: PETER, LEONARDO... IZVOLITA HRANO. MARY JO JE SKUHALA. DAISY KJE JE KNJIGA? JE REKEL PETER. V HROVEM SEFU. ZDAJ PA MOREM NAZAJ DA ME HERO NE DOBI. ČE NE MI GLAVA LETI. PRAV IN HITRO DOBITA KNJIGO. PA SREČNO. HVALA ENAKO, JE ZAŽELELA IN ŽE JE BILA V HIŠI. MARY!!! JE REKEL HERO. ZAKAJ MI NISI PRIPRAVILA BAZENA IN TELEVIZIJE? VEŠ KUHAM, PA SEM SE ZAMOTILA.
28. avgust 2010
zdej pa hočem 3 komentarje od različnih oseb.
28. avgust 2010
next
28. avgust 2010
še 2
28. avgust 2010
next
28. avgust 2010
še 1
28. avgust 2010
komentar??? a nextam?
29. avgust 2010
pač bom nextala
29. avgust 2010
NO PA SEJ ZDEJ GREM. PA JE MARY ODŠLA V SOBO Z BAZENOM. ODPRLA PIPO IN VODA JE ZAČELA TEČTI. PRIŽGALA JE TELEVIZIJO IN ČAKALA DA SE BAZEN NAPOLNE. HERO KONČALA SEM S ČIŠČENJEM KLETI. JE V TISTEM ZAKRIČALA DAISY. V TISTEM TRENUTKU TUDI MARY. DA JE KONČALA Z DELOM V SOBI Z BAZENOM. PRIDNI MOJI PRINCESKI... JE REKEL HERO. POJDITA V SOBO IN SE NASPITA. NO SICER PA VAMA DAM DRUŽBO. IN PRIVLEKEL JE DVE TISTI SVOJI POŠASTI, KI STA UBILI NJUNE STARŠE. HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA. NE!!! JE ZAKLICALA MARY. O SEVEDA TAKO JE PRAV TI KAR KRIČI. NČ TI NE BO POMAGALO.IN ZAPRU JE VRATA. EJ DAISY A SE SPOMNIŠ KAJ JE PISALO V KNJIGI. NE MORE NAS UBITI PRAV ZA PRAV NAS NE SME DOKLER SE KNJIGA NE NAPOLNI. JA SEJ RES. AMPAK TO SO ZARES TE PSI... TO PA IMAŠ PROV. ZAČELI SO SE PODITI. HOTELI SO JU NAPASTI PA STA HITRO SPLEZALI NA POGRAD TAKO DA SE JIMA NI ZGODILO PRAV NIČ. RES ČUDNO. OBE STA SE BALI DA BOTA TA DVA STVORA SKOČILA NA POJSTLO, AMPAK NISTA. POTEM PA STA SE SPOMNILE DA IMATA KOŠČKE LISTA V ŽEPU.
29. avgust 2010
next?
29. avgust 2010
next!!!!!!!
30. avgust 2010
u25689
u25689
next
30. avgust 2010
HITRO STA JIH POLOŽILI NA POJSTELJO IN ZAČELI BRATI. 25.8.1526 NEW YORK
NEKEGA DNE SEM SAMA BILA DOMA, V HIŠI MOJEGA DEDKA. BILA JE NOVA HIŠA. 5 LET STARA, JAZ PA SEM IMELA 14 LET. MIDVA Z DEDKOM SVA SKUPAJ ŽIVIVA SAJ NIMAM SORODNIKOV. IN NEKEGA DNE BILO JE LETA 1525 KO SE JE HIŠA ZGRADILA, JE DEDI OD TAKRAT NAPREJ VSAK VEČER OB 22:22 ODŠEL V KLET. NA VRATIH JE PISALO: PREPOVEDANA SOBA... KDOR VANJO VSTOPI JE POGUBLJEN. JAZ PA NISEM VEDELA ZAKAJ POTEM DEDI VSAK DAN HODI V TISTO SOBO. ENKRAT SEM MU SLEDILA. PA SE JE PRED DEDKOM POJAVIL GOSPOD. REKEL MU JE: KOT ME ŽE POZNAŠ IN VEŠ DA JE HIŠA ZAKLETA, MI MORAŠ DELATI USLUGE. SEVEDA GROZNE USLUGE. ZDAJ PA TI POVEM... SVOJO UNUKINJO BOŠ JUTRI OB TEM ČASU UMORIL V POJSTLI MED SPANJEM. ČE NE BOŠ BIL ZAKLET TAKO KOT TA HIŠA. DEDI PA ME JE IMEL PREVEČ RAD DA BI TO STORIL. RAJE JE ŠEL ZOPET V KLET. PA JE HERO REKEL: ZDAJ SI PA ZAKLET... ŽE VEM!!! TI BOŠ MORILEC V SANJAH. TAKO! ČE KDO IMA MORE SE MU TE MORE E ISTI TRENUTEK DOGAJAJO!!! PA JE DEDEK REKEL PA DAJ ŠE ENO REŠITEV IZ SANJ. NO DA SE ZBUDIŠ MORAŠ REČTI V SANJAH ALI NAGLAS TEKEMO. POTEM PA JE HERO ODPREL USTA, ZAVIL Z OČMI IN DEDI JE BIL V NJEGOVIH USTIH. JAZ SEM POTEM BILA SAMA. NIKOGAR NISEM IMELA. PA SEM ŠLA MIMO KLETI, PA ME JE VSAKIČ PO TEM KLICAL HERO. PRIDI V KLET!!! PRIDI, PRIDI, LE PRIDI!!! PA NISEM ŠLA. POTEM PA JE ZA MOJ ROJSTNI DAN ME KLICAL V SANJAH DEDEK DA PRIDEM V KLET. ZAUPILA PA SEM TEKEMO. ZBUDILA SEM SE. NAPISALA SEM NA LIST: SIGURNO VEŠ OD ČESA JE TA KLJUČ!!! ZLO SE TI BO ZGODILO ČE ODKLENEŠ TA VRATA!!! ZATO NE ODPRI IN NE HITI!!! KNJIGE PA SPLOH NE SMEŠ ODPRETI SAJ KO KNJIGO ODPREŠ JE ZATE LE MALO UPANJA!!! SAJ VEŠ DA JE HIŠA V RESNICI ZGRAJENA LETA 1543. HIŠA JE ZAKLETA!!! TO PA SEM OBESILA NA KLJUČ OD VRAT. POTEM SE JE NA VRATIH POJAVIL NAPIS: V HIŠI SE NAHAJA POSEBEN KLJUČ ZA ODPRETI VRATA... ČE GA NAJDEŠ LAHKO VSTOPIŠ... POTEM SO SE VRATA ODPRLA IN V ROKAH ME JE DRŽAL HERO. TI BOŠ SEME MOJE DOMIŠLJIJE. KER IMAŠ TAKO VELIKO DOMIŠLJIJE. IZ TEBE BOM ISCUZAL VSE LEPE STVARI IN TE NAPOLNIL S SLABIMI. TO PA JE KONEC. ČE MENE IN DEDKA ŽELITE REŠITI, PA UNIČITI HEROTA MORATE NAJTI KLJUČ ,KI AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. HA HA HA HA HA!!! JAZ SEM HERO... HA HA HA!!!!!! KAR KRIČI DEKLICA!!! MARY... AMPAK MIDVE VEVA KJE JE TA KLJUČ. JA DAISY. PROV IMAŠ. SAJ NIMAVA V BLIŽINI FANTOV... NA ENKRAT SE ZASLIŠI NEŽNI ŽENSKI GLAS... VELIKO SEM TRPELA, A LJUBEZNI NISEM IMELA. VIDVE PA JO IMATA PA JE NE POZNATA. DEKLE SE JE PRIKAZALO IN REKLO:ZA ZDAJ, DOKLER NE ZNATA OSVAJATI... ODKLENITA SEF. MANKA VAMA ŠTEVILKA 2. TAM JE NAVODILO... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA... NO PUNCI... JE REKEL HERO. IMATA PA LEP DAN KO VAMA JE PRIŠLA NA OBISK SASANTA. PAZITA SE ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KO BOSTA ZASPALE BOSTA UMRLE!!! KER TAKO NE GRE DA VAMA SASANTA IZDA MOJE SKRIVNOSTI... ZDAJ PA GREM... PSA POJDITA Z MANO!!!
30. avgust 2010
jutri zvečer nextam... vsaj mislm da zvečer razn če bom bla doma bom podnev.
30. avgust 2010
nnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!
31. avgust 2010
nexty
04. september 2010
no...
30. september 2010
nej bo... misnla sm da jee vsem bedaaaaaaaaa... ampak vsaj 6 različnih oseb zahtevam da rečejo naj nextam!!! pa proste svoje prjatle če tok želite da nextam!!!
30. september 2010
u28341
u28341
next
30. september 2010
nexti!!! sej maš komentarje!!! eni hočjo vedt pa jim napiš! men nč kej dost ne pišejo pa ni jim o zanimiva ti si pa že tok napisala...
...piš naprej!
30. september 2010
kadi bo nadaljevanje?????
dei prosim NEXTI
02. oktober 2010
NEJ VM BO!!! NEXTAM
05. oktober 2010
JOJ VESTE MAM NA WORDU NAPISAN AMPAK K MAM NOV COMP PA NISO PRAVI TE STVARI KOT SO WORD... IN SI MORM ORIGINAL NALOŽIT... PA POVEJTE ČE JE RES ZLO VELKA POTREBA BOM PA TKO ZAČELA PISAT... POVEJTE
05. oktober 2010
RADA VS MAM!
05. oktober 2010
meni je zgodba full dobra
tko da upam, da boš čim prej nadaljevala
05. oktober 2010
tnx ne veš kok mi taka mnenja pomenjo. mogoče se bom ravno zaradi tebe potrudila malo prepisati!
06. oktober 2010
hero je odšel h petru in leonardu. sasanta je bila prečudovita. ker je hero vedel da so med sabo zaljubljeni in da bodo prišli v sobo s presenečenji in da ne pomisli na same dobre stvari ki bi se jim zgodile... zato je hotel da se peter in leonardo zaljubita v sasnto. ker pa sasanta ni prava nebi mogla v sobo s presenečenji. takoj ko sta jo videla pa se na srečo nista zaljubila vanjo. vprašala sta jo kdo je kako sta njuni dekleti in sestri. hero je bil jezen. vzel jer nož in hotel zapičiti sasanto in ko je z nožem zamahnil da bi jo zapičil, je ni mogel saj je bila duh. "kakšen butec sem" si je rekel. zakaj pa je sasanta duh pa je vedel samo on. morda jo je ubili sta si mislila peter in leonardo. hero je rekel da pa je ona vseeno še vedno pod njegovimi mračnimi silami, ki se jim ne da upreti. sasanti je odčaral obleke in jo pustil v spodnjem perilu in jo s svojimi mračnimi silami za nekaj časa naredil zlobno. osvajala je leonarda in petra. vendar onadva se nista zmenila zanjo, čeprav je bila še tako lepa. hero pa je odšel na zemljo. na zemlji naj bi v tisto zakleto hišo prišla nova družina. šel je malo pospravljati in delati udobno hišo. potem je ta družina prišla. prvo je do njega prišla 5 letna punčka. rekla mu je " živjo ime mi je sara. kdo si pa ti?" hero je punčko prijel in jo nesel v prepovedano sobo. sara mu je zabrussila da izgleda kot vampir. pravzaprav še huje kot vampir. saro je položil na mizo in ji rekel če vidi koliko je v tej sobi zlata. sara ni mogla vrjeti svojim očem. bila je zelo pametna za svoja leta. hero ji je dal v roke nož. "poslušaj me! če ti kdo reče da nož ni zate, reči da ti ga je dal stric mora. ta stricv te je peljal v sobo zlata. tja naj pride tvoja sestra teja, ki ima 18 let sama gola v brisači. če ne bo stric mora ubil cel svet. si razumela??? ja je rekla. kaj pa naj z nožom? z njem zapiči svojega starejšega brata in poliži kri iz noža. si razumela?...

next?
06. oktober 2010
uh sm se namučla XD
06. oktober 2010
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani