star2
star2
Hei,
jaz sem Bloom in to je moja dvojčica Billie.

Stari sva skoraj 20 let ( čez en mesec bova 20). Živiva v Angliji v manjšem mestecu, ki ni prav poznan po imenu, zato je skoraj brezveze, da ime mesta povem, ker ga malo ljudi pozna. radi se ličiva vendar ne vsak dan. Kadar si narediva makeup nikoli ne pretiravava. Naličiva se toliko, da se minimalno opazi, da je lepo. Včasih se naličiva malo več, včasih malo manj in nemarava, če je kdo pretirano naličen.

Najina naj barva je vijolična in nebeško modra. Obožujeva pa tudi bordo rdečo, olivno zeleno ter svetlo rumeno.
Radi imava hrano ( nisva predebeli in ne presuhi ampak ravno prav), radi riševa, imava radi glasbo, pojeva in pleševa ter obožujeva živali in delo z njimi. Bloom študira petje, Bllie pa zoologijo.

Ves čas tičiva skupaj. Imava nekaj skupnih prijateljic in prijateljev nekateri pa niso ravno skupni. Saj veste kako pravijo, vsak ima svoj okus in sami si izbiramo prijatelje, ki so nam všeč v smislu, da imajo dober karakter in so prijazni ter dobri po srcu.

Ampak jaz ( Bloom) imam svojo skrivnost in nekako poleg navadnega življenja skrivno življenje. Zaenkrat vam ga še ne izdam, saj je lahko zelo nevarno, če kdo izve. Neve nihče razen jaz in še kakšen, ki ima rav tako poleg navadnega življenja še skrivno življenje, kot ga imam jaz. Tudi svoji sestri dvojčici nisem povedala zato, pa čeprav si vse poveva. To je nevarno, ker je res skrivno in če kdo izve bodo govorice in ne sprejemajo takih ljudi in bi me lahko zaprli ali ubili.

Kaj več o mojem navadnem in mogoče tudi skrivnem življenju vam povem v nadaljevanju.

najina ulica, kjer živiva:
19. junij 2020
u237903
u237903
Next
19. junij 2020
Next
19. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next
20. junij 2020
star2
star2
Malo o mojem skrivnem življenju:
V šoli smo imeli ravno glavni odmor. Po malici sem odšla proti učilnici. Med hojo sem opazila dekle, ki se je spotaknila in začela padati na tla. Stegnila sem roko in začela teči proti njej. Kar naenkrat se je vse ustavilo, kot bi se čas zaustavil in bi vsi zmrznili. Vse se mi je zdelo tako čudno. Spraševala sem se zakaj potem tudi jaz nisem zmrznila kot ostali. Ugotovila sem, da sem to očitno jaz naredila. ampak kako?? Očitno ko sem stegnila roko.

Še enkrat sem stegnila roko in vsi so se odmrznili in se začeli premikati. Punca se je ravno ujela na tla in se ujela tako, da ni padla ali se poškodovala.
Napotila sem se proti razredu in nisem mogla verjeti. Ostali hvalabogu niso opazili.

Ko sem prišla domov, sem se ulegla na posteljo in se spočila, saj sem bila izmučena in malce zaspana torej brez energije. Malo sem zadremala.
Kar naenkrat sem dobila občutek, da se dvigam in se vprašala ali slučajno lebdim.
Res sem lebdela v zraku. Kaj kako? Vse je bilo tako čudno. Kar naenkrat sem padla dol. Mogoče ker sem se premaknila.

Nemorem verjeti kaj se mi dogaja...

23. junij 2020
Next
23. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next
25. junij 2020
Next
27. junij 2020
o-m-g
Ta zgodba še mi bo sapo jemala. Glede slik ti predlagam da nalagaj gif slike ker bodo potem boljši občutek pri branju. Všče mi je zgodba. Komaj čakam izvedeti kaj se bo zgodilo med sestrama če bo predolgo držala skrivnost pa kaj se bo zgodilo,če bo kdo izvedel ?

vesel in debel Next
27. junij 2020
star2
star2
Oo hvala
28. junij 2020
Next
28. junij 2020
star2
star2
Ko sem se zbudila nisem mogla verjeti da lebdim. Šla sem v kuhinjo, kjer sem srečala sestri in me je takoj vprašala kaj je z mano. Da sem čudna. Rekla sem samo, da sem spala in se moram zbuditi in priti k sebi. Naredila sem si malico in si skuhala kavo. Usedla sem se na teraso in s sestrico sva se pogovarjali. Naredili sva nalogo za šolo in se nato vrgli v bazen, ki ga imamo doma. Stala sem v bazenu in bila sredi zanimivega pogovora z Billie. Čutila sem, da se začenjam počasi in postopoma dvigovati. Grdo sem pogledala v noge in začela sem se spuščati. Hvalabogu nisem bila veliko v zraku in Billie ni nič opazila.

Nevem kaj se dogaja z mano. vse mi je tako čudno. Očitno imam neke čudežne moči, ki jih še ne znam uporabljati. Naslednji dan po šoli, sem šla s frendicami v shopping saj se je bližal maturantski ples in sem potrebovala lepo obleko.

Moja obleka, ki sem jo kupila:

Po shopingu sem rekla frendicam, da grem domov, v resnici pa sem šla do neke svetovalke. Povedala sem ji za moči in ona mi je vse razložila...
28. junij 2020
Next
28. junij 2020
Next Res me zanima česa vse je zmožna narediti z temi močmi
28. junij 2020
Lia23
Lia23
Next
28. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next
28. junij 2020
Next
28. junij 2020
Next zanimivo
02. julij 2020
star2
star2
Od nje sem izvedela vse o mojih močeh. Ona se ukvarja tudi z energijami, je napovedovalka prihodnosti in vidi v prihodnost. Tudi ona ima podobne moči kot jaz. Vendar jih zna bolje uporabljati kot jaz saj se je učila in ima več izkušenj. Zmenili sva se za učno uro.

Naslednji dan me je budilka zgodaj zjutraj zbudila. Sesta se je zbudila, saj imava skupaj sobo in rekla zakaj imam tako zgodaj budilko. Rekla sem ji, da grem tečt in potem na zajtk. Bila je sobota zato se ji to ni zdelo tako čudno.
V resnici sem šla že na prvo učno uro. Ta svetovalka Tereza me je naučila kako svojo moč obvladovati ko začnem lebdeti. Kaj takrat narediti, kako se umiriti itd.
Rekla je, da je prva ura zastonj.

Po nekaj učnih urah sem znala že, da na daljavo odprem pipo, vzamem kozarec iz omare in kozarec kar sam prileti do mene in voda ki teče iz pipe lebdi v zraku in gre v kozarec. in to vse na daljavo. Da sem jaz pred kuhinjo in to vse naredim z mislimi.

Eno jutro jaz to naredim ( da voda v kozarcu pride do mene) in sestra me je skoraj zalotila. Joj kako me je bilo strah da bo opazila da je nekaj čudno...

kaj več vam povem naslednjič saj sem že utrujena, nočko
02. julij 2020
Next
02. julij 2020
Dobra zgodba
02. julij 2020
star2
star2
hvala
02. julij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next zelo dobr pišeš
03. julij 2020
star2
star2
hvala še kakšen Next potem pa nadaljujem
04. julij 2020
Next
04. julij 2020
Next
07. julij 2020
star2
star2
Billie reče: " zdelo se mi je kot da voda lebdi po zraku in teče v tvoj kozarec" Si to ti tudi opazila? Imaš mogoče prste vmes?"
Jaz (Bloom) pa sem rekla: " to se ti samo zdi. Komaj si vstala in še napol spiš, verjetno."
Ona pa reče: " prisegla sem, da sem to videla."
Jaz pa: " oh, ne pretiravaj. Jaz nisem nič videla. To se ti je samo zazdelo."
Nato sva pojedli zajtrk, gledali najino naj serijo Riverdale. Zatem sva se odpravili k babici. Ne stanuje ravno blizu in ne prav daleč. Morali sva z vlakom. Vsaka je v velik ruzak spakirala stvari za sabo. Pri njej sva veliko čez poletje in tam ostaneva vsaj 1 teden. Z vlakom se voziva pol ure ali pa 45 min. Odvisno kje vlak vozi, koliko se ustavlja itd.

Omg, to vam moram povedati. Na vlaku sem srečala svojo simpatijo, sošolca iz mojega letnika. Ime mu je Timm.
To je on:
07. julij 2020
Next več slik nalepi ker bi bilo bolj zanimivo
08. julij 2020
Next
08. julij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next
09. julij 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani