u215804
u215804
Nevem nimam pojma kaj je pisalo
Ja zgodba je kulska samo lahko bi pisala bolj slovnicno
Itak da moras nadaljevati
04. november 2016
Ok. Hvala za mnenje
04. november 2016
Še kakšen Next?
05. november 2016
u216558
u216558
Next
Nadaljuj zgodbo ampak lahko bi pisala bolj slovnično, npr. prav je kdaj in ne gdaj. Če ti to ne gre, vprašaj koga za pomoč ali pa si pomagaj s spletnim slovarjem slovenskega jezika. Nepravilno besedilo se namreč težko bere
05. november 2016
Piši stavke namesto scenarija za film, ker to marsikoga odbije. Npr. "Prišla sem," je rekla.
Next
05. november 2016
Ok. Hvala za mnenja
05. november 2016
u213108
u213108
kul Next
05. november 2016
Hvala.
05. november 2016
u213108
u213108
nzk
05. november 2016

~~~Zoe govori~~~
Pisalo je :„ Ljubica. Zelo mi je žal da ti moram to povedati na takšen način. V nošo hišo so vdrli lopovi in vprašanje je če bomo preživeli. Ne vračaj se domov.
LP
Mami"
Planila sem v jok. Jokala sem in jokala saj sem bila zelo povezana z mami in nevem kako bom to prebolela.„Zakaj je zivljenje tako kruto!" Sem skoraj zakričala in se enkrat prebrala SMS od mame da se prepričam da ne sanjam. Ne. Vse je bilo res. Spet sem planila v blazen jok, ko je čez prag stopil Domen. „ Prišel sem!" ko me je pa zagledal v solzah je še dodal „ Kaj je miška? Povej kaj je narobe?” „ P-p-pi-pisala m-mi je mama in r-r-r-rekla je, da so v hišo vdrli vlomilci in da je vprašanje kdaj jih bodo ubili in da naj se ne vracam.”sem mu jecljaje odvrnila. Zamislil se je in po kratkem molku odgovoril.„ Kaj pa če bi prišla živeti k nam?" „ Res lahko?”sem poriho vprašala in nazaj mi je odvril:„ja seveda. Kaj pa si mislila?” zasmejela sem se potem pa sem spet planila v jok. Vstopil je zdravnik in rekel :„Zoe lahko greš domov.” Oba z Domnom sva se razveselila in odšla iz bolnice proti njegovi hiši.
~~~ Domen govori~~~
Šel sem v bolnico k Zoe. Ko sem stopil v njeno sobo sem jo zagledal jokati. Vprašal sem jo kaj je in baje so v njeno hišo vlomili. Naj bi ji ubili starše zato sem ji rekel„Kaj pa če bi prišla živet k nam?” Na koncu se je strinjala. Malo sva se še pogovarjala, ko je vstopil zdravnik in rekel da lahko gre Zoe domov. Oba sva bila vesela in odšla proti moji hisi.
~~~ Tisti moški govori.~~~
Videl sem kako je Zoe celo pot proti Domnovi hiši jokala. Ko sta z Domnom vstopila sem pogledal skozi okno kje sedi Zoe. Zgrabil sem najbližji listek in na njega napisal...

Kaj je napisal? Bo Zoe prebolela mamino smrt? Mnenja? Naj napišem Next?
06. november 2016
u215804
u215804
Next
06. november 2016
Še 2
06. november 2016
Zoe

Domen

06. november 2016
Tisti moski

06. november 2016
u217713
u217713
Next
06. november 2016
Next.
Lepo da si upoštevala moj nasvet
06. november 2016
06. november 2016
Next
06. november 2016
Kr je šola dobite več nextov čez vikend kr mmam čez teden ful malo časa. Dobite gdaj tut cez teden sam zlo malo krat.

Xoxo Zoe
07. november 2016
Next
07. november 2016
In na njega napisal
JAZ SEM BIL
Dvignil sem ga k oknu.

~~~ Zoe govori ~~~
Ko sem stopila v dnevno sobo sem se zazrla skozi okno. Zagledala sem listek na katerem je pisalo
JAZ SEM BIL
Opotekla sem se in padla na tla. Pred mojimi očmi je bila le še tema je bila le še tema. Zbudila sem se v objemu Domnove postelje. Nad mano je bil njegov obraz ki me je zaskrbljeno gledal. „Si Ok?" „ Ja. Hvala. Kaj se je zgodilo?"sem ga po tiho vprašala. Podal mi je kozarec vode in rekel:„ Hotel sem ti prinesti malo vode. Ko sem prišel do kavča sem te zagledal negibno na tleh. Odnesel sem te sem in zdaj si tu". „ Aha". Spet sem planila v jok. Spomnila sem se na listek. „Dovolj imam. Zakaj skoz jočeš. Kaj se dogaja? ". „N-n-na ok-k-knuu s-sem v-videl-la listek-ek-ek n-na ka-kate-terem j-je pi-is-salo-o-o JAZ SEM BIL. To po-o-omeeni d-da j-je on ub-ubil mo-ojo družino-o-o!". Zamislil se je in odšel iz sobe.
~~~ Domen govori ~~~
Zoe sem našel negibno na tleh. Odnesel sem jo v sobo. Ko se je zbudila je spet začela jokati. Vprašal sem jo zakaj joka in omenila je neki listek. Zamislil sem se in odšel iz sobe v dnevno sobo. Pogledal sem skozi okno a ni bilo ničesar . Kar naenkrat sem za mano zaslišal korake. Obrnil sem se in bil/bila je...

1. Gdo je bil?
2. Mnenja?
3. Next?
4. Želi katera posvečen Next?
14. november 2016
Next
14. november 2016
Še 2
14. november 2016
u217713
u217713
Next
14. november 2016
Next
14. november 2016
Tisti moški
ful dobr
Next
jaz please
14. november 2016
Ok. Dobite jutr
14. november 2016
u216558
u216558
Next
15. november 2016
Oprostite k tolk dolg ni blo Next-a sam ni blo časa al pa se mi ni dal! Ta Next je posvečen Ƒαмιℓу.
####################################################################################################################################################################
Obrnil sem se in bil/a je samo senca. Najprej se me je nezno dotaknila nato pa me je zgrabila in me vrgla na tla. Pred mojimi očmi je bila le se tema.
Zoe govori:
Zaslišala sem hrup iz dnevne sobe. Šla sem pogledat kaj je blo to. Ko sem stopila čez prag dnevne sobe sem na tleh zagedala nezavestnega Domna. Hitro sem pograbila telefon in poklicala rešilce. Čez približno 2 min so že tulile sirene. Domna so odpeljali in šla sem zraven. Ker se moja roka in noga se nista zacelili je bilo to malo težj ampak za Domna bi naredila vse. Ko smo prisli v bolnico so Domna odpeljali v bolniško sobo jaz pa sem morala ostati v čakalnici. Čez nekaj ur je zdravnik prišel iz sobe in mi rekel da lahko grem k njemu. Ko sem stopila v bolniško sobo sem zašepetala "Hej srček". Odprel je oči in se mi prijazno nasmehnil. "Ne porabljaj moči za mene" sem zašepetala ga pobožala po glavi in se mu prijazno nasmehnila. Imel je povito glavo. Vsedla sem se na stol poleg njegove postelje. Tam sem bila pripravljena čakat 1 mesec če bi bilo treba.
Tisti moški govori:
Videl sem kako so Domna odpeljali v bolnico. Morem priznati da si ta pr***c to prav zasluži. Jaz sem izumil SAO DI SETRO ki je domna spravil v bolnico. Nekaj časa sem se še smejal ko sem zaslišal žvižganje ki je postajalo vse glasneje in glasnejše. Obrnil sem se in bil/a je...

Kdo je bil?
Mnenja?
Želi kera posvečen Next?
19. november 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani