ojla

Imam en problem in bi prosila za pomoč. Tiste, ki imate izkušnje z fanti bi prosila za pomoč.
Jaz sem lansko leto na praksi spoznala enega fanta, ki mi je zlo ušeč nisem se bila tako zaljubljena kot zdej. imam ga namen povabiti na pijačo ampak ful ne upam vprašat. Lani sva si nekaj srrcke posiljala ampak se ni nic zgodilo naprej. Sem ga pa včeraj videla in me je nekaj spraševal, kdaj ga bom peljala na sladoled, nevem ali je to reku v hecu ali ne.
me je pa strah da ce bi res sla in ce bi kaj probavu nevem za roko me prjet pa tko sej veste kaj naj naredim.
hvala za pomoc
27. april 2017
In cesa se bojis? Pa ce te je ze vceraj napeljal na to da ga povabi na sladoled bi ga morala pa ce tudi je to reko v hecu. V vsakem primeru ga povabi, in ko bosta lizala sladoled se vsedi cisto zraven njega, in verjetno te bo objel cez ramo. Ti pa se ce te objame stisni k njemu pa je ze vecina reseno. Al pa ce te bo hoto primit za roko mu pusti. Kok si pa stara?
28. april 2017
21 bom , on bo bo pa 28. A naj pol kr pustim bom poskusila. Jaz itak ne jem sladoleda jaz bom nekaj pila ko bo on lizal sladoled. Nimam se izkušenj z fanti zato me je tud strah ker nevem kaj naj naredim ce bi me hotu naprimer poljubit ali pa za roko prjet res nevem
28. april 2017
u223381
u223381
lej sam ne se sekirat...bol se bos slabse bo...sam sprost se
30. april 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani