Next
31. januar 2016
Nexttttt*-----*
Top*~*
Sam zaka pr 1D ne delaš presledkov med ločili ?
31. januar 2016
sory,tkrt sem ful hitr pisala in sem ćist pozabla
tako da bom drugič bolj pozorna
01. februar 2016
Next+nova bralka
08. februar 2016
u201358
u201358
Next full dober pišeš
08. februar 2016
Dj že hitro neeeext
Neeext
08. februar 2016
Olaaaa amigosiiii.......kako ste???
Midve sva nazaj,ajajaja
Pripravite se na pogubo stoletja

/Sky/
Pogledla sem očeta.Medved?"MEDVED??Gospod policaj,mislim da ni pošteno da me pokličete medved.Imam vso pra-"je začel bobnar vendar ni dokončal stavka."Lej,ne vem tvojega imena,zato sem si nekaj na hitro izmislil.mislim da lahko nehaš s tem tvojim jezenjem nad mano."ga je okaral oče in ugriznil velik kos sendviča.Odkimala sem z glavo.Resno oči?Zaslišala sem korake.Pogledala sem proti vratom.Videla sem majhno žensko(isto kakor jaz) in tri fante.V kostumu batmana.Odkimala sem in se nasmehnila.Tista mala ženščina je spregovorila."Kateri od vas je Ashtonu rekel MEDVED?"zadnjo besedo je poudarila,in bila je vidno razjarjena.Liam me je objel okoli pasu,samo se odmaknila roko ker ress nisem marala da se me je kdo dotikal v javnosti.In on je to presneto dobro vedel."A bi že nehali?!Pač nisem vedel kako mu je ime zato sem rekel prvo stvar ki sem jo rekel."je začel policaj protestirati."Pa samo toliko...zveniš kot punca po telefonu."se je nasmehnila.Ob tej opazki sem se začela glasno smejati,ker je bilo to še kako res.Začudeno se je obrnila k meni,medtem ko sem jaz umirala od smeha.Vzravnala sem se in ji rekla naj da petko.Na moje veliko začudenje je dala."Hej,kaj naj bi to pomenilo?" "Končno nekdo,ki ti pove v obraz da imaš po telefonu punčevski glas!Že mama ti je to govorila!"sem mu rekla in obraz se mu je pomračil ob omembi mame.Katherine Lily Ocean je umrla pred 5 leti in od takrat naprej ni nič več isto.Zdaj sva se z očetom že navadila na samoto,vendar jo še zmeraj pogrešam.1 leto sem svojo žalost menjala za bolečino.Za rezanje.Že v otroštvu sem to delala,vendar je mama ugotovila,in mi pomagala.Tako sem bila zatopljena v svoje misli da sem komaj slišala da so se vrata celice odprla in da je Ashton(ne vem točno če je,ampak se že bolje sliši kot Ashley,kolikor je rekla Kim)začudeno stal pred ženščino."Chloe?Resno??Gordon,kaj za vraga si naredu jim???"se je čudil.Chloe ali ženščina se je obrnila k njemu in ga poljubila.Pogled sem usmerila na mizo in se pretvarjala da me zelo zanima les.V takih trenutkih mi je bilo zelo nerodno,ker že pet let nisem bila vajena objemanja,poljubljana itd. v javnosti."Sky?A si v redu?Nekam bleda se mi zdiš."me je vprašal Liam.Pokimala sem."V redu sem."sem se nasmehnila.Enim je bilo dovolj skrivanja,in temnolasi fant si je dal dol kapo(ali klobuk).Ko sem ga pogledala mi je zastalo srce.Bil je prekrasen.Bil je tako podoben ženščini da je bil lahko samo še njen brat.

Kako se vam je zdelo??
OGLAŠUJTEEE PROSIM
Razpisi ali pa nič.
Lots of Love,Lili

HOOD NIGHT
29. april 2016
zakaj so tvoji zmeri boljši od mojih? huh?
waw, carica si<3
no naslednj Next mam jz čez
in za njega rabm 4 NEXTE<3
Hood night tud z moje strani
30. april 2016
Neext legendarnoooo
30. april 2016
Next
01. maj 2016
Omg fucking prfect *___* ;*
Omg , omg vidve obe sta rojeni za pisanje *_* :**
Neeext in to takooooj ;*
01. maj 2016
Še 1 Next pa da Maša Neext<33
01. maj 2016
Next prfekt je
01. maj 2016
ETOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!! MOJ NEEEEXT!!!!!!!!!
Vsi ste navdušeni.... Ne? Samo jz... Oky...
Rada vs mam<3333333 Hvala za nexte<333333333333
:*

"Pustili ste me!" je resno rekel Ashton. "
01. maj 2016
FUCK POSLAL MI JEEEEEEEEE
01. maj 2016
u143259
u143259
Neeeext+nova bralka
ful dobr btw
01. maj 2016
ETOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!! MOJ NEEEEXT!!!!!!!!!
Vsi ste navdušeni.... Ne? Samo jz... Oky...
Rada vs mam<3333333 Hvala za nexte<333333333333
:*

"Pustili ste me!" je resno rekel Ashton. "Žal nam je..." smo pogledali v tla. "Ok... važno, da smo nazaj skupaj," nas je objel. "In hvala vam," se je obrnil proti skupini ljudi. Nekaj fantov in eno dekle. "Kdo ste vi?" sem vprašala. "Jaz sem Sky," se je nasmehnila punca. "Nebo?" je dvignil obrv Calum. "Bolje nebo kot pa Calum! Vsi te pokličejo Caleb, Callam ali pa Culom!" sem ga grdo pogledala. Mogoče res nisva vzorno vzgojena ampak ne norčujeva se iz imen drugih. Samo zavil je z očmi. Punca je iztegnila roko in rokovali sva se. Privihal se ji je rokav... videla sem brazgotine. Solze so se mi nabrale v očeh. "Sky..." potegnila sem jo v objem. Bila je zmedena. "Vse bo vredu," sem šepnila. "Ok...?" iztrgala se je iz objema. Samo gledala me je. Malo sem dvignila majico in razkrila brazgotine na bokih. "Bilo je z mano in tudi s tabo bo," potrepljala sem jo po rami. "Hvala," me je objela. Nato so se mi še drugi predstavili."Jaz sem Niall." "Louis." in tako dalje... Nič si nisem zapomnila, razen njegovega imena: "Jaz sem Harry, me veseli." Samo stala sem... "Oh.. um... J-J-Ja mene tudi," zafarbala sem... "In ti si?" "Uh.. um.." kako mi je ime? "Nekaj na C..." zberi se in razmisli! "Chloe!!!" sem zmagoslavno rekla. "Prelepo ime imaš," pomežiknil mi je in odšel. "Gremo domov princesa?" sem slišala Asha. "Seveda!" stekla sem k njemu in ga objela. "LIAM!!" se je zadrla Sky. "Ok... Um, počakajte malo!" pomahal je z roko. "Ja?" smo rekli skupaj. "Lahko vam pomagamo," to so rekli tudi v popravnem domu... Slabi spomini. "MI NE POTREBUJEMO POMOČI!" Irwin je pograbil mojo roko. On je imel najslabše spomine iz popravca. "Nočete biti slavni?" je bil začuden Niall. "Oh ja hočemo..." sem priznala. "No potem potrebujete pomoč... Ampak, če nočete-" "LIAM!!!" ga je grdo pogledala Sky. "Kar želi reči je, da bi vam z veseljem pomagali do slave," začeli smo poslušati. Zanimiva ponudba. "In kako boste to dosegli?" je zanimalo Michaela. "Mi smo v boybandu. Mogoče poznate... One direction?" so rekli. Spačili smo se. "One direction? Pop shit?!" smo momljali. "Kako prosim?" je prekrižal roke Harry. "Skupinski sestanek!" nas je v sosedno sobo potegnil Luke. "Kaj se pa greste!? Oni nam lahko pomagajo do slave! To je vse kar smo si želeli že od nekdaj! Od vrtca naprej! Od kar smo se spoznali! To, da nas ljudje prepoznajo in da jim pomagamo skozi naše pesmi!" nas je spomnil. "Ampak oni so boybad, pop shit, ljudje, ki zastrupljajo mladino s glupimi besedili. Imamo dostojanstvo!" "Oh prosim te Ashton! Dostojanstvo?! Tega si izgubil že leta nazaj," sem mu rekla. "Ja, takrat, ko sem te vprašal, če bi bila moja punca sem pa res zadel dno!" "No, če je pa tako!" odrinila sem ga stran od sebe. "Ashton... kaj si rekel o moji sestri?" ga je za ovratnik prijel Calum. "Nehite! VSI!" ju je narazen spravil Mike. "Na Lucasovi strani sem!" je še dodal. "Midva tudi!" sva pristopila še jaz in Calum. "Pridi Ash!" mu je roko podal Luke. "Družina smo." "Ok, pa postanimo slavni!" je zavil z očmi. Šli smo do njih. "Veseli bomo vaše pomoči." "Potem pa super! Lahko pridete k nam domov, da naredimo načrt," je predlagal Harry. Prikimali smo. Sledili smo jim do manjšega avtobusa... Wow! Imel je njihov logo. Waw! Vsedla sem se zraven brata. Ash pa poleg naju. Čutila sem njegov pogled. Bilo je tako neprijetno. Bila sem na robu joka. Ne samo, da sem prekinila s svojim fantom ampak tudi z najboljšim prijateljem, praktično bratom. Calum je opazil moje solzne oči. "Ubil ga bom..." je šepnil. "Calum... prenehaj, samo prenehaj." "Sta res konec?" je vprašal Luke. Obrnila sem se stran in poskušala skriti svoje solze. "Ali joka?" je potiho rekla Sky. "Pomoje... res jo je prizadelo," je povedal resnico nek fant. Liam? Mah, tist njen. Slišala sem še nekaj šepetanja in na srečo smo končno prispeli. Slekla sem iz avtobusa na svež zrak. Pripekalo je. "Jaz bom ostala malo zunaj, če lahko," sem na hitro obrisala svoje solze in se nasmehnila. "Ostanem s tabo?" je vprašal Luke. "Vredu sem, hvala," naredila sem še večji nasmeh. "Prav," me je objel. Harry je nekaj časa samo gledal vame nato pa izjavil: "Lažen nasmešek lahko skrije največjo bolečino in trplenje, kajne?" "Pa že..." sem se delala neumno. "Ta idiot ne ve kaj je spustil iz objema," mi je pomežiknil. Opazila sem, da so se drugi že odpravili proti hiši, oh GRADU! "Vse bo ok... No sedaj pa prenehaj jokati, popravi make-up, nadeni si nasmeh in mu pokaži kako mu je lahko žal," prijel me je za roko in odpeljal v hišo. Bila sem mu tako hvaležna. Popravila sem si ličila in šla v dnevno sobo. Pogledala sem Ashtona... imel je čisto rdeče oči. Prav mu je. Vsedla sem se med Sky in Harrya. Harry je pomignil proti Irwinu: "Pazi to." Začudeno sem ga pogledala. "Oh, Chloe srček tvoj nasmeh je božanski in kako imaš lepe oči!" "Take kot jaz," je bil ponosen Cal. "Ja res imaš- imata lepe oči," je rekla Sky in zardela.

upam da vam je všeč.... vam ni? oprostite hh
Bosta Chloe in Irwin nazaj skupi? teorije/mnenja/Next?
Rada vs mam<3333333
še 4 nexte pa da Lili Next
01. maj 2016
Next
02. maj 2016
u143259
u143259
Neeeext
Zkva ni z skupi z lukom??!??
02. maj 2016
Še dvaaaaaaaa nextaaaaaaaaaaaaaa
tole je perfekcija<33
tkooodaaaaaaaaaa
še dva nexta
02. maj 2016
Next svetovno hitro
prfektno
02. maj 2016
še edeeeen,jejjjj
Pa prooosim OGLAŠUJTE<3
02. maj 2016
Next cx
02. maj 2016
Omg neext! <33
02. maj 2016
Etolaaa,moj Next upam da vam bo všeč,ahhahahaha
No......kr berte še naprej!

/Sky/
Nasmehnila sem se in pogledala Chloe."Hvala.Če se zazrešv tvoje oči veš,zakaj si dobila tako ime."mi je odvrnila in se nasmehnila."Čaki malo-kaj?Nikoli nisem gledala svojih oči,ahahah."sem se zasmejala vstala in šla k ogledalu.Glčedala sem v moje oči,ampak nisem prav nič drugega zasledila,razen modrino mojih oči.Skomignila sem z rameni.Liam si je nekaj zamomljal v brado in pogledala sem ga."Liam,je kaj narobe?"opazila sem da se z nekom dopisuje.Ali pa samo kaj gleda.Pogleda me in se nasmehne."Ne,nič ni narobe."spet sem skomignila z rameni in se usedem nazaj.Pogledam jih."In kako se bomo tega lotili?"nas je vprašal medved.Ja,še zmeraj ga tako kličem."prvo kot prvo,se mi zdi da bi se morali kazati v javnosti.Z nami.Tako lepo vreme je da bo lahko šli na bazen."je predlagal Zayn.Dobra ideja.Vsi so prikimavali in se strinjali.Jaz pa ne.nisem hotela kazati svojih "ran" zato sem se odrekla bazenom in vsemu kot so kratke majice,kratke kiklice samo obleke sem še kdaj pa kdaj dala nase,ampak to samo take z dolgimi rokavi."Če hočete lahko greste.Samo ne računajte da grem z vami"sem jim odgovorila."Jaz tudi ne grem.Ni potrebe.Sploh pa ne maram vode.Ali bazenov.Ali morja.Ali vode.Zato lahko ostanem z Sky in pazim nanjo."je dodala Chloe.Jezno sem jo pogledala."Pa saj nisem neka dveletna punčka ki rabi varuško.Sicer pa če hočeš lahko greš,sej me ne moti če sem sama."sem jo pogledala."Ne."mi je odgovorila."Chloe,ti bo res v redu?Nočem se zabavati če tebe ni,ker ni pravično-"jo je Calum ogovoril."Zakaj?Kaj se je zgodilo?"je na vsak način hotel izvedeti blond škrat."Ko sem bila v prvem razredu sem se skoraj utopila.Zato ne hodim več v vodo kot je bazen.Tuširam se še vedno,seveda."se je zasmejala.No,a gremo?"je bil Michael(se mi je zdelo)zelo neučakan."Ampak mislimo da rabimo kopalke."mu je odgovoril Lou."Pol pa jih mi mormo iskati,če je tako."je še dodal medved."Jaz bo tukaj ostala ker se mi ne da kar tako hoditi sem ter tja.

Vam je bilo všeč?
Kaj je z Liamom?
Next?
4 nexte rabve!!!
02. maj 2016
Next svetovno nevem res nevem
02. maj 2016
Še trije nexti pa dam jz<3
Rada vs mam
02. maj 2016
Next!!!!!!
02. maj 2016