Oglej si to temo:
http://www.igre123.com/forum/tema/ocenjevanje-slik-in-tort/63768/
plis obiščite to str pa next
04. november 2013
next d best story <3
04. november 2013
next hitr !!!1
04. november 2013
nexti
04. november 2013
u28319
u28319
Next
04. november 2013
Stojim pri meji. Ogrlico si mečem v zrak. ''Kakšen dolgčas...'' si rečem naglas. Hm, vedno sem sanjala, da bi šla na človeški svet. Tam je vse preprosto. Punce, ki so tam stare tako kot jaz hodijo na zabave, imajo fante, nimajo skrbi da bi njihov svet bil izničen. Jaz pa se vsak dan borim za svoje življenje, za življenje severnikov, nisem še slišala za pevce, ki so na človeškem svetu, kot bi bila za časom. Menda, pa je že eden izmed nas šel na njihov svet... In se je vrnil. Zakaj se nebi tudi jaz? Kako rada bi šla tja! Vendar nesmem zapustiti mojega sveta, še posebej zdaj, ko nam grozi napad zahodnikov. Ampak, kaj če bi šla samo malce pokukat tja.. Malo za požitivet.. Tukaj se takoalitako ne dogaja nič. Šla sem nekaj korakov in začutila nevidni zid. Da, to je meja med človešnim in polvampirskim svetom. Takrat sem se odločila. Vsi me vedno preganjajo, vedno moram vse postoriti sama. Ampak da bi šla med bojevnike, to pa ne, češ da sem premlada. Just one more step to...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Prestopila sem mejo. Sprašujem se, ali sem storila prav. Vendar je moja radovednost močnejša od slabe vesti. Ogrlico sem močno stiskala v roki. Gledala sem svet okoli sebe. Cesta! Vendar ne takšna, kot sem je bila vajena. Ni bila rjava, temveč je bila siva, veliko večja, po njej so drveli avtomobili, ali kako se že temu reče (o tem smo se učili na predavanju v šoli o ljudeh). Bila sem prestrašena, vendar se mi je zdelo super. Kihnila sem. Ljudje imajo veliko bolj onesnažen zrak, kot mi. Fuj. Zagledala sem dekleta, ki so stala pri stojnicah za sladoled. Kako so lepo zagorela.. Odločila sem se, da stopim do njiju in poskušam komunicirati z njima. ''Žiujo!'' sem rekla in naredila zaigran nasmeh. Ena od njiju je rekla ''Ja?'' potem pa sta se odmaknili od mene, kot bi bila nevem kako grozna. Mogoče pa sem bila? Pogledala sem moj odsev v eni izmed izložb. Izgledam čisto normalno.. Nevem kaj je narobe z mojim stilom? Res pa sem popolnoma drugačna od ljudi. Ma, oni so tako pisani, vendar lepi. Hotela sem raziskati ta svet, saj je bil mega! Videla sem polno stavb, ena lepša od druge, vse spet zelo živahno in pisano. ''Halo? Si ti tukaj?'' Opazila sem, da sem se zaletela v neko žensko. ''Um oprostite.'' sem dahnila. ''Ježeš, kakšna pa si! Čisto bleda, si na drogah?'' Spravila me je v neprijetni položaj. ''Kaj so droge... mm..'' Ženska me je debelo pogledala. ''Zagotovo si! Tako mlada pa že zapadla v to! Pridi z menoj! Kje imaš mamo? Ve da si takšna? Peljati te mora k zdravniku!'' Malce sem se prestrašila, nisem vedela kaj želi povedati s tem. Zdelo pa se mi je, da nič dobrega. Ah, in moja starša sta že dolgo v Polvampirskem Severnem Parlamentu, tako da ju vidim le nekajkrat na leto. Tako z bratom Johnom in sestrico Daisy živim sama. No da nadaljujem. ''Ne, ni treba sploh, jaz.. grem domov!'' sem zmomljala. ''Ne pustim te takšne domov! Poglej kakšna si! Si nova v mestu?'' Prijela me je za roko in me potiskala s sabo. ''Donald! Poglej to punco! Odpeljiva jo k zdravniku, ubožica je čisto zakajena! Pa kako je mrzla!'' Videla sem starčka, ki je prišel iz avtomobila. To je čisto nevampirsko.. Zelo sem bila prestrašena. So vsi ljudje takšni? In kam me bosta peljala ta dva?

PAR NEXTOV
04. november 2013
next
04. november 2013
next
04. november 2013
next hitr
04. november 2013
next
04. november 2013
next
04. november 2013
next
04. november 2013
u148900
u148900
next+nova bralka
04. november 2013
u71250
u71250
next
05. november 2013
oprostite k nisem prej nextala, sam mam vlk dela z šolo-.- dobite zdej en dovgi next
05. november 2013
''Hej? Kaj pa se gresta?'' Nisem vedela kako bi jima ušla. Potem pa se je zabliskal obesek na moji smaragni ogrlici, ki sem si jo prej nadela. Potem pa.... Ja! Uspelo se mi je transportirati na drugo stran mesta. Nekaj bližnjih je zakričalo: '' VESOLJEC! Bežite!'' V mestu je nastal preplah. Skomignila sem z rameni in odkorakala na stran. Ampak ne! Opazila sem, da me lovi policija. Začela sem teči. Kot sem povedala že prej, polvampirji tečemo zelo hitro, in tako sem lahko ušla policijskemu avtomobilu. Ustavila sem se na travniku, malo bolj daleč od hrupnega mesta. ''Če pa to ni pretirano... Nikoli si nisem mislila, da bo v človeškem svetu tako divje, skoraj tako je, kot pri nas!'' sem si naglas rekla. Zadihana sem šla kar nekam, kamor se mi je zdelo prav. Šele ko sem zagledala dve dekleti, stari približno kot jaz, sem se spomnila, da moram nazaj. V polvampirsko območje, na Severni Klan. Toda kako? Najti moram mejo.. spet. Dekleti sta se mi približali. Smrdeli sta po... nevem čim, in hodili sta, kot bi prišli z Marsa. Ko smo se učili o ljudeh, se spomnim, da so povedali da imajo mladi večkrat takšno bolezen, se mi zdi, mislim, da se imenuje pijanost. ''Hej puncaa! Pridi z nama! Potrebujemo družbo!'' je zaklicala neka blondinka. Raje ne.. sem si rekla v mislim. Toda - vedno sem sanjala o tem! Sedaj nesmem zamuditi priložnosti, da... ''Ja, itak!'' sem rekla. Moja usta so govorila sama, noge so hodile same - kakorkoli z neznankama sem odšla. Vodili sta me do lokala, kjer se je od daleč slišala glasna glasba. Še nikoli nisem slišala takšne. Ampak dekletoma sem še vedno sledila. V lokalu je smrdelo, vse je bilo zakajeno. Ne razumem - od česa? Saj menda ne gori kjee? Opazila sem, da se dim vali iz paličic, ki jo imajo ljudje v ustah. Ena izmed deklet mi je to paličico ponudila in mi rekla, naj jo prižgem. Obogala sem jo. ''Pfujj!'' sem dahnila, ko mi je dim udaril v pljuča. Ampak sem nadaljevala, nevem zakaj. Ponudila mi je tudi kozarec nevemčesa. Naredila sem požirek in se skoraj zadušila! ''Kaj je to? Tako je močno... Se s tem zabavate vi ljudje?'' sem vprašala mimoidoče, vendar me niso slišali, saj je bila glasba preglasna. Bila sem prestrašena.. Ljudje so čisto drugačni od mene! A sem naredila še en požirek, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, pa še en, in vse se mi je zdelo smešno. Gledala sem dva, ki sta se pretepala. Jaz pa sem se smejala! Potem sem karnaprej pila in pila in potem.... Je bilo vse črno! Zbudila sem se v svetu, ki je bil ves črn. Nič nisem razločila. Potem se mi je prikazal Charles. ''Katara!'' je zaupil. ''Kaj si si drznila narediti? Tvoj domači svet umira, ti pa se zabavaš po človeško? Sploh veš kaj si zagrešila? Katara, Katara, Katara, Katara, Katara, Katara.....'' njegov glas je potihnil. Zbudila sem se na tleh v lokalu. Ljudje so še vedno plesali okoli mene. Meni pa ni bilo več do tega. Hotela sem čimprej domov, čimprej. Nek tip me je zaustavil in mi rekel: ''Kam greš bejba?Zgledaš bleda, pridi da te malo pocarkljam...'' Pogledala sem ga v oči in padel je po tleh. To je še ena izmed mojih moči. Vendar se je samo smejal, saj, ko pa je bil pijan. Stekla sem iz lokala na svež zrak. Zunaj se je večerilo. Ogrlica je žarela veliko manj, kot je na začetku. To pomeni,da izgublja moč. Dokler jo še ima, sem jo prijela, izrekla reke Alukarda, pomislila na Severni Klan in izginila iz človeškega sveta.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bila sem na polvampirskem Severnem Klanu, na mojem domu. Tu je divjala vojna. Imela sem strašno slabo vest. Vsepovprek so se klali zahodni in severni polvampirji. Zagledala sem Johna, Sebastiana, Petra, Erico in druge, ki so se borili za obstoj našega rodu. Kaj pa jaz? Uboga reva sem se opila... Charles je stopil do mene. ''Kaj si znorela? Poglej kaj si naredila! Izničila si moč obeska! Sedaj nimamo možnosti za zmago! Zaradi tebe morajo sedaj drugi paziti na vhod! Pri boju jih premankuje! Kaj si si mislila?'' je vpil name. Do njega je prišel eden izmed zahodniških bojevnikov in želel prerezati Charlesov hrbet. Charles se je obrnil in mu je odrezal glavo ter me spet pogledal. ''No?!!'' ''Charles, ogrlica vendar še žari..'' sem želela pojasnjevati, vendar je Charles zaklel: ''To ni dovolj! Daj sem!''' Potegnil mi je obesek in začel nekaj moliti. Nekaj bližnjih sovražnikov je popadalo na tla, ostali so se borili dalje. Charles me je pogledal, kot bi hotel reči, vidiš? Potem se je potal v boj. Ostala pa sem sama, brez orožja, brez znanja, rahlo omotična, brez vsega z slabo vestjo. Približal se mi je....

PAR NEXTOV PROSIM
05. november 2013
nexttt
05. november 2013
next
05. november 2013
nexti
05. november 2013
u148900
u148900
next
05. november 2013
u154037
u154037
neeext!
05. november 2013
vampirji so kul :3 next.
05. november 2013
nova bralka nextt
05. november 2013
u71250
u71250
next
06. november 2013
next
06. november 2013
u155768
u155768
next
06. november 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/future-in-my-eyes-%281d-ff-v-prihodnosti-%29%29/63845/ Da - svet je postal grd.
Ne vem, kakšen je preostali svet, ampak vem, da ni več to, kar je nekoč bil.
Če bi vam naravnost povedala, mi ne bi verjeli. To morate doživeti.
pravzaprav, če dobro pomislite je bilo vedno tako. Če pa ne ravno tako, pa podobno. Kriminal je bil skrit. A morilci so se množično skrivali v temnih ulicah in čakali na svojo naslednjo žrtev. A tokrat je drugače. Kriminal ni več skrivnost. Tokrat ne gre le za umor. Življenje ni največ, kar lahko svojim žrtvam vzameš. Vzameš jim lahko tudi svobodo in s tem tudi edino možnost za preživetje.
morda ni povsod tako hudo. Morda je kje bolje. Pravijo, da je na vzhodu bolje.
Ampak kdo ve...kaj če je tam še huje?
https://www.igre123.com/forum/tema/future-in-my-eyes-%281d-ff-v-prihodnosti-%29%29/63845/ ja tudi one direction so not.
06. november 2013
u154690
u154690
Neext
07. november 2013
u152390
u152390
NEEEEEEXT NUJNO
08. november 2013
se opravičujem da dolgo nism pisala ampak je velk dela z šolo dobite zdej en dolgi next
12. november 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani