Sej je ok
14. avgust 2013
neext
15. avgust 2013
next
15. avgust 2013
tale je mal krajši
za trenutek sem se popolnoma izgubila.kako je sky lahko postala zmaj???to ni normalno ta celotn otok ni normaln.v očeh so se mi začele nabirati solze .pogledala sem v zrak kjer je sky počela nekj res čudnega.z repom se je neprestano tepla po bokih in trebuhu,z zobmi si je poskušala odstranit zapestnico med tem pa se z eno od rok tepla po glavi,z drugo roko pa poskušala zaustavit prvo roko ter se z obema nogama praskala po bedrih.
+++++++++++++++++++++++++++
Kaj mislte da se dogaja s Sky???
03. september 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/mike-(zivali-so-vkljucene)/61485/ pliiiiiiiiis? živali vključene (ne še sam bodo)
03. september 2013
Lohka uglasujete sam pol tut preberte zgodbo razn ce sm vm jst prva iglasvala
03. september 2013
Se opravičujem be bom še kmal nexta ker je sola
16. september 2013
u122678
u122678
next!!!!!!!!!!!! (zame ploooosim?)
17. september 2013
u123401
u123401
next
18. september 2013
pogledala sem proti Benjaminu in Šiko. Slednja se je komaj opazno nasmehnila te zašepetala nekaj česa nisem ne ujela, ne slišala. Takrat se v bljižnjem drevesu pokazala zareza in čez nekaj trenutkov se je deblo odprla, kot bi bila vrata. Skoznja je prišlo najzanimivejše bitje kar sem jih, odkar sem na tem otoku videla. Imela (predvidevala sem da je ženska) je lase zelene tako tanke in nakodrane kot bi bile vitice, kožo je imela pdodbno lubjo, obleko je imela spleteno iz čudovitih cvetic obraz pa je izgledal neizmerno dladek. Posvetila sem ji preveliko pozornost, saj ko sem pogled končno preusmerila (mislm ali ni nerodno če kdo buli vate) pozornost sem zagledala celo jaso polno teh bitij, vsi so v pričakovanju gledali v nebo. Pripravila sem se, da sem pogledala v zrak, kjer je Sky počela tiste čudne gibe. Ampak ko sem pogledala v nebo sem videla le zmaja, ki se je počasi spuščal.
01. marec 2014

01. marec 2014
O.O nisem pričakocala, da bom kdaj dočakala ta next...
NEEEETX!
01. marec 2014
neext
01. marec 2014
vem da nisi kr ga še sama nism
02. marec 2014
neeeeeeeeeext!!!
23. marec 2014
u122678
u122678
next! jej nextala si zdej boš lahko še mal živela....al pa naj pomislm... NE! zakaj je sky zmaj?! (uglavnem nexti)
24. marec 2014
Nebo nexta ker mi je zankal idej. Resno sploh nimam pojma kaj naj bi tuki pisala. Potem ko bom doma napisala se eno zgodbico ( upam da jo bom docakala ) jo bom objavla, ker pozdej vsaj vem kaj se naj zgodi. Kaj bo tuki pa nevem. Pa tut na zlo cudn nacin sm pisala ( ponavad drugac pism ). Tako da nebom vec pisala te zgodbice. Hvala vsem, ki ste jo bral. Lexie neme zastihat. Pol me nov mogu Londonski taxi zbit
31. julij 2014
u122678
u122678
Resno? Nism jst kriva da sm to sanjala kksni 2 leti nazaj.
09. avgust 2014
hahahahaha. Ubistvu si ker s ti to sanjala
19. avgust 2014
Next
28. april 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani