next....!!!!
01. avgust 2012
u30718
u30718
next
01. avgust 2012
u30718
u30718
plis prjaute se: http://www.igre123.com/forum/tema/g-z-3-1-sezona/39012/1 pa sori kr oglašujem
01. avgust 2012
u99504
u99504
next nehite že oglašvat
01. avgust 2012
Okeej. Next...
18. avgust 2012
Doma smo se s5 vrgle u poslo.Spounila sem se da ju3 dobimo test nazaj.. jooj. Šit.
Zu3 sem se hitro oblekla v eno zelo lepo oblekico k sem jo našla v svoji omari, obula sem še čevlje z visoko peto. v naši šoli smo nosili čevlje in ne copatou,

Še naličla sem se in s puncami smo šle v razred. Prišel je killer. Grdo je gldal. Ojeej. Test sem dobila zadnja. Za las sem ujela 5ko sreča! Zaily je ujela 5. Sarah n katie pa 4. tyleerja danes sploh šem nisem videla ampak baje ej dobil 3. No aj tudi to ni slbo. me smo golfale saj veste čarobno ogledalce. Nojaa pouk se je vlekelin vlekel. končno ej bilo konec. stekle smo nazaj v svoje stanovanje. premišljevale smo kaj bi delale. Domislile smo se da bi lahko šle na kak piknik malo na zrak. šle smo v lep gozd. prišle smo na eno lepo jaso. kjer smo pogrnile deko in začele jsti. pogovarjale smo se o raznih stvareh, o fantih.... Potem sm šle še malo plezat tam so bila čudovita drevesa in bilo je res super. zmenile smo se da gremodrug dan na banđi đampink( neznam napisat) o večera smo bile na pikniku potem pa smo se šle še malo vozit z našimi prevoznimi sredstvi( leteća preproga, midnight). no doma seem se kopala v banji potem pa oblekla novo pižamo in šla v posteljo. nisem mogla zaspat zato sem po 2 urah gledanja v zrak ustala in šla v tylerjevo sobo. bil je sam v sobi tudi on ni spal.....

Se nadaljuje.
18. avgust 2012
Obleke in make up za šolo:

Spalna srajčka:

Upaam da je u redu
18. avgust 2012
supr neeexttt!!!!!!!!!!!!
19. avgust 2012
Uprašau me ej kaj delam in rekla sm ,mu da ne morm spat. Rekla sem da hočem*** z njim ( sej vete ka mislim) Strinjau se je in tako sva imela odnose...
Prespala sem pri njem. Čez 1 teden je bilo konec šole. Jupii. z puncami smo se odločile da bomo med počitnicami bivale v hiči ki jo bomo kupile.zato smo se malo pozanimale in našle smo eno zares super Hišo ki je bila usem ušeč odločile smo se da jo bomo kupile. Hitela sem povedat tylerju pa sem ga našla v postelji z savanno! največjo kurbo na šoli. Zabila sm mu konc in odvihrala iz sobe. S puncami si bomo omislile tudi avto saj ne moremo all the time jezdit na midnight in na leteči preprogi... Šle smo u prodajalno audijeu(obožujem audije) in našle enega ki je bil kot na lašč za nas kupile smo ga. Teden je hitro minil in konec puka je bil tu. Bila sem odlična in use druge punce tudi. Končno smo se lahko uselile v našo hišo, omislile pa smo si tudi kužka mixa. Bil je zelo srčkan. Šle smo žurat na summer beach party(ime je izmišljeno). Na koncu smo bile pijane in okajene zato smo zaspale kar na plaži....

Se nadaljuje
20. avgust 2012
nexttt!!
21. avgust 2012
neeeeeext
21. avgust 2012
neeeeeeeext.
21. avgust 2012
Ko smo bile na varnem doma nas je zeloo bolela glava od alkohola in tega. Počivale smo kar 2 dni in ko smo končno prišle k sebi to je bilo 3. dan smo si zju3 privoščile zajtrk v postelji. Imele smo hišno pomočnico ki je prišla 1x na dan da je pospravila in pripravila zajtrk. Po zajtrku sem peljala mixa malo v park na sprehod. Usedla sem se na klopco in razmišljala o različnih stvareh. do moje noge se je prikotalila roza žogica in kmalu je pristopil lastnik z psom* OOO moj svet je v hipu postal čaroben. Kar gledala sem ga brez besed. končno me je prebudil iz sanj z besedami Heej. Oprosti žogico sem malo predaleč vrgu. Iz sebe sem spravila le: Ahaam. Jaa že u redu* To je Pixy mi je povedal. Bila je luštna psička v roza oblekici. Jaz sem Merliah. Sem se predstavila. Jaz pa sem Alex. No bi šla kdaj z mano na pijačo ali v kino? Jaaaaaaaa. No kaj pa v petek? okeej se slišiva. izmenjala sva telefonski številki in nato sem se odpravila domov. Hitro iskala sem punce a doma je bila le katie. J.jaz K. katie

J heej hitro pojdi z mano! greva u šoping. u petek grem ven s hudim tipčkoom nujno rabim nekaj sexy.

K okeej kam pa greva?

J. ja v mesto odprli so nowo super trgovine ki se imenuje FairyTail(izmišljeno ime)
Upam da oni2 nista vzeli avta?

K nee šli sta na sladoled.

J. O kul greva!

Vsedli sva se u avto in šli.

Prišli sva do trgovine in ustopili. Bilo je polno čudovitih oblek in čevljev, modnih dodatkov in vsega drugega. pomerila sem 19 oblekic in ko sem bila že pošteno naveličana sem se odločila za 5. Izbrali sva še čevlje in torbico, nakupili pa sva tudi nekaj nakita. Stopili sva do blagajne in z umom prisilili prodajalko da nama je dala 90% popust. Hi. Potem sva šli še v priljubljeno kavarno nato pa domov.
To je to
21. avgust 2012
Mix:

Pixy:

Oblekica in čevlji za zmenek:

21. avgust 2012
neeeeeeeext
21. avgust 2012

To je alex
21. avgust 2012
neextt!!!
22. avgust 2012
Doma sem vse zložile iz vrečk v našo biiiig omaro.

Moja omara:

Potem sem poklicala alexa če velja za 5ek. zmenila sva se še podrobnosti ko t so ura, kraj itd...

Kot bi mignil je bil tu 5ek z alexom sva bila zmenjena ob 7 ih.
Ko je bila ura 5 sem se začela rihtat. Najprej sem se oblekla in nato naličila ter uredila frizuro. Nalakirala sem si tudi nohte vse v rdečem stilu.

Ko je bila ura 10 do 7ih sem se z avtom odpeljala v Restavracijo Plava Lagoona(izmišljeno). Alex me je že čakal in skupaj sva stopila noter. Imela sva naročeno mizo in bila je zello lepa.

Usedla sva se in naročila hrano. bilo je zelo okusno. Ko sva pojedla je alex plačal in sva šla domov pospremil me je. Predn sm odšla v hišo me je uprašau če bi hodla in rekla sem ja. Nato sva se še Zalizala in sem šla noter. kar sesedla sem se tako happy sem bila.

Mi2:

Šla sem še malo na fejsa in to. Naslednje ju3 sva se z alexom dobila an plaži bila je čudovita. Poljubljala sva se in tudi malo sva se kopala. Za ta dan sem oblekla lepe kopalke.

22. avgust 2012
next!!
22. avgust 2012
next
22. avgust 2012
Zagledala sva oglas za ladjico s steklenim dnom kjer lahko opazuješ morsko dno.... Šla sva na agencijo uprašat kdaj gre in koliko časa traja vožnja. Rekli so da ladjica odrine od 16.30 in traja približno 2 uri in pol.... Stane pa 20 $ na osebo. Prijavila sva se in šla usak k sebi domov... Komaj sem čakala da se bova peljala. S katie va izbrali primerno obleko za ju3. Takoj ko sem stopila v sobo sem dobila sms. Alex: Heej mucaa komi čakam na ju3. komi 5 minut sem doma pa te že pogrešam. Najrajš te mam. Ne pozabit tega. Lupčkaa*

Odpisalaa sem: Keej pikii* Js te tud pogrešam seej se ju3 vidima. Raada Maam* Lupčkaa nazaaj*

Pol sem šla še malo na fb in v spletno klepetalnico. Zasledilaa sem svojega prijatelja iz španije s katerim sva se spoznala ko je prišel na izmenjavo na našo šolo...Nekaj časa sva se pogovarjala nato pa sem šla spat ker sem bila zeloooooo utrujena....

Zu3 sem se stuširala in pojedla nekaj sadja potem sem pa šla laufat. Ko sem prišla nazaj sem se še 1x stuširala ker sem zašvicala . Ura je bila že 3 in začela sem se rihtat...

Ko sem prišla na obalo me je alex že čakal objela in poljubljala sva se dokler ni prišla ladica. Potem sva vstopila. s seboj sva imela tudi mixa... Najprej sva šla na streho in se vsedla najbol spredi. Peljali smo se zelo hitro iin prijetno nama je pihalo.... Čez nekaj časa sva šla dol. Morsko dno je bilo čudovito.. Korale morske zvezde use živo.... Po 2 urah in pol smo res prispeli nazaj. In Ker sem bila sama doma sm povabila alexa naj pride k meni.... In res sva šla k meni. Najprej sva se malo sprostila v našem bazenu potem pa sva KHM saj veste kaj.... Zaspala sva...
02. september 2012
next
02. september 2012
Nalednje jutro sva najprej pojedla zajtr potem pa šla na igrišče oz v park... Alex se je dvigoval na gol ko se je ta naenkrat zvrnil in alex je obležal na tleh. Ni se premikal, ni bilo videti da bi dihal, da bi bil sploh žiu. Takoj seem stekla tja kot mi gorelo pod nogami objela sem ga in ga tresla ter govorila naj se zbudi. A on je kar ležal tam in oči sploh ni odpru. okrog naju se seveda zbere množica tako imenovanih "firbcev" a 1 izmed njih vseeno pokliče reševalce. Po 5 minutah jokanja se zaslišijo sirene in prihitijo reševalci alexa naložijo na nosila in ga zabijejo v kombi. sama pomislik: Le kako delajo z njim????! a je pes al kaj?!! Še sama se usedem zraven njega nato zaloputnejo vrata in že drvimo proti bolnici. Celo pot ga držim za roko stiskam, jokam, govorm naj se zbudi in ga tresem. ampak nič še vedno se ne spremeni. V bolnici ga odpeljejo v neko sobo meni pa rečejo naj počakam v čakalnici oziroma pred sobo! Kaaaaaaj????! ni šans! Čeprav se razburjam da ne bom zdržala ne dosežem nič. Pomislim na prisiljevanje s pogledom ampak nimam moči za to. Klaverno se usedem na najbližji stol in poskušam opazovati dvorano kjer leži alex. ampaak nič se ne vidi. Saama v sebi kričim kako se je to lahko zgodilo ampak na glas ne izrečem nič. Po 2 urah končno pripeljejo alexa ven in ga premestijo na oddelek intenzivni oddelek. Me sploh ne zanima pri njem bom ves čas če tudi moram pobiti use v tisti bolnici. Preveč rada ga imam. Ura je 19.30. Sedim na stolu v alexovi sobi in ga opazujem se bo končno zbudil. Zavedam se da ne saj je v komi. Le kaj je anredil da ga je to doletelo. Zakaaaaaaj se je moral obešati na preklet gol?? Use me že boli od sedenja zato se uležem na kavč ki ni v preveč dobrem stanju. Od utrujenosti in skrbi zaspim....
15. september 2012
neexxtt!!!
15. september 2012
ej, zakaj ne pišš več???
15. oktober 2012
dej piš naprej hit!!!!!!
next+nova bralka
21. oktober 2012
neexti nowa bralka smm
12. november 2012
u99504
u99504