u84501
u84501
ta drugaa
23. julij 2012
oK HVALA*
23. julij 2012
Zjutraj sem šla jahat z midnight. Letela sva po pokrajini in bilo je zelo zanimivo... Popoldan sem šla zopet tja in midnight ni bilo nikjer. Le kje je. Zaily že cel dan nisem videla. Hmmm to je čudno. Šla sem uprašat sarah in katie pa je ni nobena videla. Vprašala sem tudi ravnateljico in bakterijo nobena ni vedela nič o tem. ampak mi je bakterija povedala za čarobno ogledalo ki vse ve. zdajle bi mi prav prišel. dala mi je zemljevid kjer je bilo označen nek križec, In veje, goščava, mlaka in kaj jas vem kaj še use. z zaily in sarah smo šle na lov za ogledalom. Prišle smo v gozd. ampak ne navaden. bil je strašliv. Zelo temen in drevesa do bila zelooooo čudna. Prišle smo do votline ki ej bila označena na zemljevidu. kar srh me je spreletel. NA dnu te votline naaj bi bilo na rdeči blazini čarobno zrcalo. In ja bila je le 1 težavica kako priti do tja?. Na srečo smo imele vrv in smo se spustile v luknjo ki je bila videti neskončna. od strahu smo se tresle. AMpak smo le prispele tja res je bilo. Na blazini ej bilo zrcalo lepo okrašeno. Vzele smo ga in se vrnile v naše stanovanje vprašale smo ga kje je katie.... Se nadaljuje....
23. julij 2012
u99504
u99504
next
23. julij 2012
u84501
u84501
neextttt
23. julij 2012
nexxtt,, ful zanimiv
23. julij 2012
Hvala*
23. julij 2012
np
23. julij 2012
Ogledalce nam je reklo: Katie je ugrabil zeloo nenavaden stvor. ki ni znan. Rešite jo lahko če rešite uganko s katero boste dobili sestaino s katero lahko zmaja onesposobite za toliko časa da rešite katie.! Zemljevid ej skrit v krnjižnici šole. Knjiga v kateri je narisan je zaklenjena in ključ ima le knjižničarka. Kaaj pa zdaj najprej smo morale dobiti knigo. uganka pride potem. Po noči smo se odtihotapile v knjižnico. le kje je knjiga. naša knjinica je bila še kar čudaška. na kupe zaprašenih knjig. sprehajale smo se med policami nakar smo prrišle do sredine. nad nami je bila velika steklena kupula. Točno pred nami pa je stala vodna fontana. kot nekakšen vodnjak ali nekaj podobnega. Hmm. odprla sem pipo in voda ni pritekla. Vse se je nenadoma odprlo. dprle so se stopnice ki so vodile v tla vse je bilo osvetljeno in okrašeno z srebrnimi trakci. Povzpele smo se dol in prišle smo do prostora kjer je bila temna knjiga. zaklenjena je bila. Uzel smo jo in hitro šle. kar zmrazile smo se. Zdaj pride na vrsto še ključ. odtihotapile smo se v sobo knjižničarke. ni imela kaj preveč pospravljeno. Nekaj nam je pravilo da je ključ v kopalnici. Knjižničarka je spala in sarah je stražila da se ne zbudi ali da kdo ne pride jaz in zaily pa sma šle u kopalnico. pod umivalnikom je bil skrivni predalček in tam je bilključ. sunile smo ga in se pobrale nazaj v naše stanovnje. Z zanimanjem smo odklenile knjigo in prebrale vsa navodila....
24. julij 2012

stvor:
24. julij 2012
Ključ:

24. julij 2012
next
24. julij 2012
nexšt!!!!
25. julij 2012
u70265
u70265
neeextii :3
25. julij 2012
u99954
u99954
next
25. julij 2012
u84501
u84501
neeeeeeeeeeext
25. julij 2012
Pisalo je da se naj navsezgodaj odpravimo do drevesa presenečenja in z roko sežemo noter. V njem bo na lističu napisana uganka ki jo moramo rešiti in tako dobimo sestavino s kateor bomo onesposobile tisti stvor.Načrt je bil v knjigi. kako se pride do stvora. ne pa kako se pride do drevesa to bomo morale še ugottoviti. Uprašale smo bakterijo in nam je povedala. moramo skozi prepovedani gozd in čez most mrtvecev. za most je bilo znano da je pod njim tekla reka v kateri so plavali mrtveci. zares ogabno. V gozdu pa je mrgolelo vse mogočih pošasti... spomnila sem se na midnight z njo lahko use skupaj kar preletimo. le 1 pproblem je midnight lahko nosi le 1 človea... mene. kaj pa sarah in zaily? aham! nekoč sem slišala bakterijo govoriti o leteči preprogi. to bo to. brž smo šle po njo in nato smo šle spat ju3 nas čaka naporen dan!. Zju3 smo se odpravile po uganko k drevesu. S sabo smo imele vsevedno ogledalce. sarah in zaily sta sedeli na preprogi jaz pa sem letela na midnight. ko smo prišle do tja sem segla v drevo in notri je bilo vse sluzasto ijuu. A sem vseeno vzela ven listek na katerem je pisalo: Na stari celini v deželi s cekini bila so nebesa za pridna telesa. Tam je včasih nekaj veljalo če teh se ti nekaj je v žepu nabralo narobe črkuj pa dobiš potreben ti fuj. To je zares čudno. iz žepa sem vzela ogledalce in ga vprašala za rešitev. reklo je: MED z medom lahko onesposobimo stvor! ja ampak potrebno bo zelo veeeeliko medu... Šle smo nazaj v mesto kjer smo kupile veeeeeeeliko meda. no ubistvu smo ga dobile zastojn. Saj veste vampirke smo druge lahko prisilimo.... Nabasale smo kozarce meda v velike vreče in šle v šolo pripravile smo si vrečke medom da jih bomo metale v stvora in ga tako onesposobile. ura je bila 6. ampak nismo še morale tja. v knjigi je pisalo da lahko gremo zgodaj zju3. no torej smo šle spat....
25. julij 2012
u99954
u99954
next
26. julij 2012
u99504
u99504
next!
26. julij 2012
Zbdile smo se ob 4ih. fant res zelo zgodaj. Nabasale smo med v velike vreče in se odpravile k tistemu stvoru. bil je podoben zombiju in tako smo ga klicale. Jaz sem zajahal midnight sarah in zaily pa sta na leteči preprogi peljali še med. Na zemljevidu je bila označena 1 točka. bila ej v nevarni močvari. bleeek. Jaz sem imela oblečno črno oblekico brez naramnic. Letelo smo do močvare. a tam ni bilo videti nič le velik kup iz ovijalk grmovja in takir stvari... hmmm. Še enkrarat smo pogledale zemljevid. rdeč križec je bil ravno tam kjer je stal kup. Previdno sem razmaknila ovijalke in to je bila neka jama res čudno. vstopile smo. Pred nami so stala 3 vrata. Ker smo bile vampirke smo predvidele katera vrata so prava. Vstopile smo. bilo je temno in zelo je smrdelo. na enkrat je pred nami stal zombi. fuj bil je ogaben. nagnusen! V paniki smo ga začele obmetavati z medom in kar nekaj smo ga porabile. izgledal je kot bi bil hipnotiziran zato sem vzela bejzbolko ki smo jo imela za nujne primere s sabo in ga usekala po glavi. kar padel je. pohitele smo naprej šeprej pa smo zombija zvezale na midnight ki ga je vlekla za nami. Ko smo prišle do konca je bila tam ječa notri pa katie. ključ je visel nekaj korakov stran. osvobodile smo jo in se objele. nato pa smo v ječo vrgle zombija jo zaklenile ključ pa vrgle stran. Šle smo nazaj ven. tokrat je katie letela z mano na midnight. Ko smo prišle nazaj se je katie skopala mi pa smo pripravile večerjo. Še 1 uspešen dan je bil za nami. naslednji dan je spet pouk. in še test pišemo šit! čisto smo pozabile medtem ko smo reševale katie. no pa saj bo šlo saj smo vampirke a ne?
26. julij 2012
Moja obleka:

26. julij 2012
next, carsko!!
30. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
30. julij 2012
Prišlo je ju3. Začeel se je nov dan. Dan ko bomo pisali vsakoletni test. Test je useboval nekaj iz vakega predmeta. nekaj podobnega kot npz. Ampak še huujše. Hitro smo si morale nekaj izmislit... Kaj pa prepisovanje. naak. Saaj nismo nič znale! le od koga bomo potem prepisovale? od tylerja? Nebi rekla. Hmmm. Ahaam! OGLEDALCE KI USE VE SUPER IDEJA. Tako bomo naredile. ogledalce jebilo kot človk razumelo je in znalo mislti. povedala sem mu da bom na ogledalce napisala uprašanje on pa bo nazaj odpisal... In tako je tudi bilo. Hitro sem se umila in pojedle smo zajtrk, nato pa ej prišlo ličenje, oblačenje, dišavljenje... In ja malo sem pobrskala po omari in našla oblačila. ( slike prideje pozneje....)

Nato sem odšla še v kopalnico in si naredila make up. Torbo sem si na srečo pripravila že prej. KO smo use končale smo skupaj odšle proti razredu. Pisali smo pri najbolj strogem učitelju na šoli ki je bil za povrh vsega še neviden. če je hotel* No torej tole bo mogoče najhujši dan mojega življenja. V razredu smo srečale tylerja. Najprej sva se objela in poljubila.... Potem pa smo se usedli na svoje stole... Ustopil je killer.(učitelj) takkrat pa se spounem! pozabila sem ogledalce. ŠIT! Kaj zdaj eeh na wc moram. Dvignila sem roko in se delala kot da me zelo tišči na stranišče. Na srečo je bil killer dobre volje n sem lahko šla. Stekla sem v našo sobo in vzela ogledalce. Ko sem se vrnila sem se usedla nazaj na svoj stol in puncam pokazala da je use ok. Potem smo začeli s testom ooojooj bilo je teežko sploh nisem imela pojma zakaj se gre ampak gledalce mi ej pomagalo. seveda nekaj stvari sem pustila praznih ali pa sem napisala naroben odgovor da nebi bilo sumljivo.... Končala sem po 3 urah na voljo pa smo imeli še pol ure. ko so use punce prepisale sem še malo počakala. najprej je oddala katie nato zaily jaz sem se medtem delala da pregledujem Končno sem oddala za mano pa še sarah in tyler. Huuh konec šole za danes kadar pišemo tak test smo ves preostali čas prosti supeer. šle smo v mesto. Jaz na midnight Sarah katie in zaily pa na leteči preprogi. To ni bilo nič neobičajnega saj smo bile vendar v drugi deželi tam ej bilo to nekaj normalnega. ustavile smo se v Lokalu Savanah. Naročile smo. Jz sem Pila koktajl iz jagod in tortico. Bilo je zelo dobro na koncu smo šle še v šoping. Odločile sem se da bom malo spremenila stil in se začela oblačit bolj živo. oboževala sem oblekice. in čevlje z visoko peto... Kupile smo veliko stvari slike pridejo kasneje...

To je bil res super dan. Nato smo šle še v luna park in se vozile do večera. bilo je noro!!

se nadaljuje....

Slike:
Moje obleke in make up za u šolo:

01. avgust 2012
Moja tortica:

01. avgust 2012

stvari ki sem jih kupila:

01. avgust 2012
next bnext
01. avgust 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani