u202183
u202183
Neeeeeext
28. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
28. januar 2016
Ni vedela, kdaj je zaspala. Ni ostal pri prvem ljubljenju. Njen mož je bil nenasiten, pokazal ji je užitek, ki ga prej ni poznala. Vodil jo je v različne položaje, pokazal ji je vlačugarske trike ob katerih bi najraje zardevala, vendar je z njim ni imela predsodkov.
“Utrujena sem, Damon,” je zamrmrala, ko se je skoraj že svitalo.
“Zaspi,” je odvrnil. “Saj lahko spiš do poznega, če želiš.”
“Kaj pa ti?” je dvignila pogled proti njemu.
“Spal bom s teboj,” se je nasmehnil.
Vrnila mu je nasmešek. Damon jo je objel okoli pasu in si jo privil na prsi. Začutila je njegovo toplo kožo, ki se je srečala z njeno. Počasi je pobožala njegovo roko in zaprla utrujene oči.

Okoli dvanajstih sta se le prikazala iz sobe. Damon je nemudoma spremenil obnašanje. Iz ljubečega moža se je spremenil in zamenjal obraz za hladno masko, ki jo je kazal pred drugimi. Darleena se je zato pobrala proč in se prikazala le na kosilu.
Tako je minil mesec dni. Bila je utrujena od pretvarjanja in od navidezne sovražnosti, ki je bila med njima.
Neko jutro, ko ji je služabnica zavezovala trakove na stezniku, se ji je pričelo megliti pred očmi. Nenadoma je izgubila dah in padla po tleh ...
“Gospod Salvatore!” je zakričala služabnica.
28. januar 2016
Next!!
28. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. januar 2016
Nnnnneeeeeeexxxxttt Neeeeexxxxxttt
28. januar 2016
u202183
u202183
Neeeeeeeeeeeext
Omgf
Takoj nextaj
28. januar 2016
Takoj nexxtaj
28. januar 2016

Damon se je s svetlobno hitrostjo vrnil v sobo in padlo Darleeno dvignil v svoje naročje. Položil jo je na posteljo. Pričel ji je odvezovati korzet ne meneč se za služabnico, ki je ob tem glasno zavzdihnila.
“Pojdite po zdravnika!” ji je zabevskal.
“Prav, gospod.”
Odhitela je, on pa se je obrnil k svoji ženi, ki je počasi odprla oči. Olajšano je zavzdihnil. Darleena se je hotela dvigniti, vendar jo je potisnil nazaj.
“Lezi,” je šepnil. “Imava nekaj minut. Kaj se je sploh zgodilo?”
“Zmanjkalo mi je zraka,” je dejala medtem, ko je ubogala njegov ukaz. Legla je nazaj in se zastrmela vanj.
“Se ti vrti?”
“Malo,” je zavzdihnila.
“Poslal sem po zdravnika,” je zamrmral.
“Damon, saj sem dobro,” je protestirala.
“Bova videla, kaj pravi zdravnik,” je odvrnil. “Ne upiraj se. Dokler se ne bom prepričal, da si dobro, ne bom te pustil same.”
Vdala se je v usodo in potrpežljivo čakala na zdravnika, ki je prišel čez nekaj minut. Damona je poslal ven, on pa jo je spraševal o slabosti. Ko jo je vprašal, kdaj je imela nazadnje mesečno perilo, jo je zaskrbelo.
“Mar ni kriv izostanek?” je nenadoma vprašala. “Imela sem čiščo dva tedna pred poroko.”
“Vam je slabo ob hrani?” jo je premeril.
Pokimala je.
“Mesa ne smem zavohati,” je dejala.
“No, potem pa je jasno,” je zamrmral zdravnik. “Poklical bom vašega moža, gospa Salvatore.”
28. januar 2016
u202183
u202183
Neeeeeexz
28. januar 2016

Stopil je do vrat in poklical Damona, ki je nekoliko nestrpno vstopil. Darleena ga je s strahom pogledala. Kaj naj pomeni vse to? Mar je zdravnik vedel nekaj, kar ona ni? In zakaj jo je spraševal o mesečni čišči?
“Kaj je narobe z gospo Salvatore?” je tiho vprašal njen mož.
“Popolnoma nič, kar bi vas moralo skrbeti,” se je nasmehnil zdravnik. “Gospa Salvatore je imela trenutek slabosti, kar se bo ponavljalo.”
“Kar pomeni ...?”
“Pomeni, da je gospa Salvatore v drugem stanju in da se ne sme preveč vznemirjati. Prve tri mesece naj strogo počiva, nato pa bomo videli naprej,” je dejal zdravnik. Damon je razprl oči in presenečeno pogledal proti Darleeni.
Njej pa je nenadoma postalo vse jasno. Seveda! Izostanek čišče je pripisala stresu, vendar temu ni bilo tako. Slabosti je pripisala stresu, pa ni bilo tako. Vsi znaki, ki bi jih morala predvideti, so bili pripisani nečemu, kar sploh ni obstajalo.
Otroka nosi!
Damonovega otroka.
“Čestitam vama,” je nadaljeval zdravnik. “Grem. Račun vam bom poslal naknadno, gospod Salvatore.”
Damon je le pokimal.
Počakal je toliko, da je zdravnik zaprl vrata za seboj. Potem se je približal postelji in se usedel poleg Darleene. Poiskal je njeno roko in jo nežno stisnil.
28. januar 2016
u202183
u202183
Neeeeeeeeeext
29. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttttttttttttt
29. januar 2016

“Ne boš ničesar rekel?” je prekinila tišino.
“Pričakoval sem ... Da se bo prej ali slej zgodilo,” je spregovoril prvič odkar sta bila sama. Ustnice je pritisnil na njeno lice. “Vesel sem, draga moja.”
“Me prav zanima, kako boš pojasnil tega otroka, če pa tvoj oče misli, da ne spiva skupaj,” ga je zbodla.
Damon si je na ustnice priklical nasmešek. Ujel je njene ustnice in jo nežno poljubil. Darleena se ga je oklenila in se z ustnicami prisesala na njegove. Njegove roke so nagajivo segle pod spalno srajco, vendar jih je odmaknila.
“Ne bova,” je šepnila med poljubom.
“Brez skrbi, še prehitro bova spet,” se je nasmehnil Damon. “Spolnost je med nosečnostjo dovoljena, gospa Salvatore.”
Le nasmehnila se je.
Damon je do večera ni pustil samo. Ker je imela navodila, da počiva, ji je naročil vse obroke v posteljo. Tudi sam je jedel z njo in bila je vesela njegove družbe. Čeprav sta igrala igro, sta imela dan le zase. In za naslednika, ki ga bosta dobila.
Ko je Darleena zaspala, jo je Damon pokril s toplo odejo in jo poljubil na čelo. Nato se je dvignil in še zadnjič pogledal spečo ženo. Zdela se mu je ranljiva in moral jo bo zaščititi pred Giuseppejem, saj ni vedel, kako bo sprejel novico. Čeprav je bil njegov oče prepričan, da ga je onesrečil, je spal z Darleeno od prve noči. Dobro je vedel, da je videl rjuhe z njune zakonske postelje in se je prepričal, da je njegova žena bila prvič z njim.
29. januar 2016
u202183
u202183
Neeeeeeeeext
29. januar 2016
Next bo komaj zvečer
29. januar 2016
u202183
u202183
Okey... sam je res the best
29. januar 2016
no, dam en del naprej, ker imam ravno spisan

“Damon, kje pa si bil?” je dvignil pogled Giuseppe, ko je vstopil v knjižnico in se odkašljal. “In tvoja žena? Pričakoval sem vaju na večerji.”
“Oče se opravičujem za najino odsotnost,” je spregovoril Damon. “Gospa Salvatore se je počutila slabo.”
“Si poslal po zdravnika?” je vprašal njegov oče.
“Sem,” je pokimal.
“In kakšna je diagnoza?”
“Pričakujeva otroka,”
Giuseppe je dvignil pogled iznad dokumentov in presenečeno pogledal svojega prvorojenca. Damon je hladnokrvno vračal pogled in čakal, kaj bo dejal. Ob njegovem presenečenemu obrazu je domneval, da sta z Darleeno dobro igrala.
“Mislil sem, da ne spiš z njo,” je končno dejal.
“Oče, čeprav si me poročil pod prisilo, čeprav svoje žene ne prenašam, spim z njo in v isti postelji ter vestno opravljam svoje zakonske dolžnosti,” se je prisiljeno nasmehnil Damon. Če bi Giuseppe Salvatore vedel, kaj se dogaja v njuni spalnici, bi bil štiri dni v spovednici.
“Čestitam, sin,” se je končno njegov oče nasmehnil. “Če bo moja nevesta karkoli želela, sporoči in bomo poskrbeli, da bo želeno stvar dobila.”
“Hvala, oče,” se mu je zahvalil Damon.
“In Damon ... Upam, da si bil dovolj sposoben in naredil dečka,” je zaslišal glas za seboj, ko se je obrnil.
29. januar 2016
u202183
u202183
Omg
Neeeeext
29. januar 2016
u193093
u193093
hahahahahaha nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttt
29. januar 2016
Next!!
29. januar 2016

“Želim si živega in zdravega otroka,” je bilo vse, kar je rekel.
Jezno je zapustil knjižnico in se spraševal, kako je lahko njegov oče pokvarjen. Želel si je le, da bi Darleena preživela porod, saj so ženske umirale zaradi porodne vročice. Njegovemu očetu pa je le pomemben spol otroka.
Darleeno je naslednje dni mučila slabost. Bilo ji je slabo od jutra do mraka in večino časa je preživela v njunih prostorih. Damon se je potrudil in bil z njo samo toliko, da bi se prepričal, da je vse v redu.
“Si povedal svojemu očetu?” je vprašala nekega večera, ko je prišel po večerji in ji prinesel sladico.
“Ja,” je pokimal.
“Kaj pa pravi?”
“Čestital nama je in izražil željo po fantku,” je odgovoril na njeno vprašanje. Darleena je široko razprla oči.
“In kako naj vem spol otroka?” je zaščitniško položila roko na svoj trebuh, kot bi hotela zavarovati bitje v sebi.
“Darleena ... Meni je vseeno. V primeru, da ne bo deček, bova ponovno poskusila. Samo, da bom staremu zaprl gobec,” je dejal.
“Pa kaj misliš, da bom SAMO otroke rojevala?” je besno šepnila.
“Ne, ne mislim tega,” je odvrnil. “Vendar tu gre bolj za mojo sposobnost kot za tvojo. Hoče me ponižati, draga moja.”
“Prekleto upam, da bo fantek,” je zamrmrala.
“Ne živciraj se,” je odgovoril. Potegnil jo je k sebi, v svoj objem. “Če se boš naprezala, lahko škoduješ otroku. Misli na najinega otroka.” Z roko je nežno pobožal njen trebuh, nato pa jo je poljubil na ustnice.
“To si si ravno sedaj zamislil, kajne?” je vprašala, ko je za trenutek odmaknil ustnice z njenih.
“Da te pomirim, draga,” se je pošalil, nato pa jo je ponovno potegnil k sebi in jo ponovno nežno poljubil.
29. januar 2016
potrebujem pet odgovor za naslednji Next
29. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
odgovorov na kaj?
29. januar 2016
pa 5 komentarjev
29. januar 2016
u193093
u193093
ups....... hahahahaha
men je zgodba ful všeč znaš pisat da te pritegne k branju edino mogoče bi lahko malenkost bolj natačno opisala dogotke ...........
29. januar 2016
hvala, se bom potrudila

Poglavje
Ob pogledu na Damona, ki je objel svojo “mrtvo” ženo, se je Stefan prijel za glavo. Po tistem, ko je njuna mama vstala iz mrtvi, je bil šok za njega ob pogledu na Darleeno, ki se mu je prikupno nasmehnila.
“Kaj si rekel o Felixu in Arabelli?” je vprašal Stefan.
“Vampirja sta,” se je nasmehnil Damon. “Mislim, bratec, ne prihaja Dedek Mraz dvakrat na leto!”
“Ok, dobro,” je zamrmral Stefan. “Kje sta moja nečaka?”
“Arabella je v Italiji, Felix pa v Rusiji,” je odvrnila Darleena. “Kje pa je Lily?”
“Poznaš najino mamo?” je Stefan izbuljil oči.
“Ja,” je pokimala. “Spremenila me je v vampirko. Pravzaprav se ji moram zahvaliti, če ne bi bdela nad nas, ko je postala vampirka, potem me ne bi bilo več tukaj. Verjetno bi truhnila v družinski grobnici.”
“Dobro,” je ponovil. “In zakaj nisi prišla prej?”
“Ker nisem vedela, da sta preživela, ko vaju je Giuseppe Salvatore ustrelil,” je tiho dejala.
“Videla si?”
“Videla sem,” je pokimala. “Ko je bil zrak čist in sem hotela priti do vaju ... Pa je prišla prej Katherine. In ... Potem je prišla njena služabnica in vaju naložila na voz ter odpeljala. Kako je bilo že njej ime? Emily. Stefan, nisem smela hoditi naokoli. Vajin oče bi me prepoznal in zaprl v grobnico!”
“Razumljivo. Kako si izvedela, da sta živa?” je nadaljeval z vprašanji.
29. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
29. januar 2016

“Bila sem v Londonu,” je odgovorila. “In ... Pismo je prišlo do mene. Vajina mati, Lily Salvatore, mi je sporočila, da sta živa. Ona je bila zaprta v drugem svetu in ko je prišla ven ... Je poiskala pod katerim imenom živim.”
“Ok, pustimo zdaj najino mamico,” se je vmešal Damon. “Predlagam, da kar takoj pokličeš Felixa in Arabello.”
Darleena je na plan potegnila svoj mobitel in poiskala številko. Pritisnila je slušalko k ušesom in ni minilo niti pet sekund, ko se je oseba na drugi strani javila. “Arabella, ljubica, pridi v Mystic Falls. Jutri.”
Damon in Stefan sta slišala glas, ki ji je pritrdil.
“Še Felixa,” je bil nestrpen Damon.
Darleena je ponovno prislonila slušalko na uho. Njun sin se je na klic javil s svetlobno hitrostjo.
“Pridi v Mystic Falls, Felix.”
“Ampak, mama! Spoznal sem neko punco ...” Stefan in Damon sta se pričela smejati. Stefan je pomignil Damonu češ, to ima po tebi. Damon pa je bratu pokazal sredinec.
“Pridi v Mystic Falls v roku 24 ur. V kolikor ne boš prišel, bom prišla po tebe in te privlekla do sem.”
“Ok, pridem,” sta zaslišala.
Darleena je prekinila zvezo in pogledala fanta, ki sta se smejala. Globoko je zavzdihnila. Bila je utrujena od vsega, kar se je zgodilo v zadnjih urah. Še posebej spomini so bili pretežki, da bi se lahko kosala z njimi.
“Kje bom spala?” je vprašala in ju s tem prekinila.
“Z mano. Kakšno pa je to vprašanje?” je presenečeno vprašal Damon.
“Oh, glede na to, da si pred kratkim izgubil punco ... Sem mislila, da bova spala ločeno. No, saj veš, 150 let in več,” se mu je nasmehnila.
“Ok, grem. Tega raje ne bi poslušal,” se je v smehu Stefan odmaknil in odšel po stopnicah. Slišala sta, kako so se zaloputnila vrata njegove sobe.
29. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt
29. januar 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani