Cute Neeeeexxxxxttt
25. januar 2016
u193093
u193093
omg šok nnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttttttttt
25. januar 2016

Vrnila se je. Vrnila v njegovo življenje.
“Kje sta?” je vprašal po nekaj trenutkih tišine. Darleena se je odmaknila in se s svojimi očmi zastrmela vanj.
“Arabella je v Italiji,” je počasi odgovorila na njegovo vprašanje. “Pri osemnajstih je rodila mrtvega otroka in izkrvavela skoraj do smrti. Bedela sem nadnjo, ji dala svojo kri ... Ko je prišla k sebi in ugotovila, da ... Je izgubila otroka v tridesetem tednu nosečnosti, se je ubila. Bilo je prepozno, saj je imela vampirsko kri v svojem telesu.”
“In Felix?”
“Felix je pa v Rusiji. Trenutno. Njega sem rešila pred roparji. Ker je bil poškodovan, sem ga pozdravila. Ni vedel, kdo sem. Ko sem mu povedala, pa ... Odločil se je prostovoljno, da bo postal vampir,” se je ob spominu nasmehnila.
“Si jima povedala zame?” je vprašal.
“Ne vesta, da sem te našla. Sploh nimata pojma, da si vampir,” je počasi odgovorila. “Tudi sama sem mislila, da ... Da si mrtev potem, ko te je lastni oče ustrelil.”
Damon je presenečeno razprl oči.
“Veš torej ...”
“Da, vem za Katherine. Vse sem videla, Damon.”
Stopil je proti njej.
“Zakaj nisi prišla do mene, Darleena? Mogoče se ne bi zaljubil v Katherine ... Mogoče bi bila celo stoletje skupaj ...”
Prijela je njegovo dlan.
“Žal mi je, Damon,” je šepnila. V njenih očeh so se nabrale solze. “Bala sem se. Nisem imela pojma, kaj pomeni biti vampir ... In misel ...” Z dlanjo je nežno pobožala njegovo lice. “... Da bi poškodovala tebe ali otroka, me je strašila ...”
25. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
26. januar 2016
MYSTIC FALLS, 1858

“Odločili smo se, da bo poroka jutri,” je spregovoril Giuseppe Salvatore. “Gospodična Fraser, rad bi vam predstavil svojega sina, Damona.”
Damon je stopil naprej in se priklonil. Darleena je samodejno vrnila poklon in pustila, da je poljubil njeno dlan. Pričakovala je, da se bo vsaj nasmehnil, vendar je hladnokrvno podržal njeno dlan, nato pa jo je spustil.
“V veselje mi je, gospodična Fraser,” je dejal. Na skrivaj, da njuni starši ne bi opazili, ji je pomežiknil. Ni potrebovala pojasnil. Igrala bo njegovo igro. Očitno je, da bi rad prekril njuno poznanstvo pred drugimi.
“Tudi meni, gospod Salvatore,” se je prikupno nasmehnila.
Darleena in njeni starši so ostali na poznem kosilu. Damon je celo kosilo igral, da je nesrečen, ker se mora poročiti z njo, ona pa isto. Odločena je bila, da ji dolguje pojasnilo in morala bo izvedeti, kaj ga žene v takšno obnašanje. Vsekakor bo izvedela vse najkasneje jutri, ko bosta podpisala poročne papirje.
Ko jo je pospremil do kočije, jo je poljubil na dlan in se razgledal. Njuni starši jima niso posvečali pozornosti, on pa se je hitro sklonil k njej in ji zašepetal na uho: “Pretvarjaj se še naprej. Morava to odigrati.”
“Zakaj?” ga je končno vprašala.
“Jutri zvečer ti bom vse pojasnil, draga,” se je počasi nasmehnil. Vzravnal se je in se uradno poslovil: “Nasvidenje, gospodična Fraser.”
“Nasvidenje, gospod Salvatore,” je bila hladna.
Damon je gledal za kočijo, ki je odropotala po blatni poti. Obrnil se je na petah in odhitel v hišo. Bil je prepričan, da je razumela njegove namere. Pojasnil ji bo preden izpolne svoje zakonske dolžnosti. Razumela ga bo. Giuseppe Salvatore bo živel v zmoti, da je onesrečil svojega prvorojenca.
26. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
26. januar 2016

Naslednji dan so se opoldne zbrali v mestni cerkvi. Damon je bil vznemirjen, čeprav se je pretvarjal, da je slabe volje. Darleena, ki je prišla nekoliko prepozno, pa se je kremžila in nejevoljno stopila pred duhovnika.
Naskrivaj si jo je ogledal. Nosila je pajčolan, njena obleka je bila v celoti bela z globokim izrezom. Opazil je, da je precej obdarjena za sedemnajstletnico, vendar je preusmeril pozornost na duhovnika, ki je začel z govorom.
Ko je prišel čas za poročne obljube, se je navidezno obotavljal. Nato pa je le ponovil za duhovnikom:
“Jaz, Damon Salvatore, vzamem tebe, Darleeno Fraser, za svojo zakonito ženo ...”
Prstan, ki ji ga je nadel na prst, je bil nenavadno težek. Darleena se je zadržala, da si ni privabila nasmeška na obraz.
“Jaz, Darleena Fraser, vzamem tebe, Damona Salvatorja, za svojega zakonitega moža ...”
Počasi mu je nadela prstan. Duhovnik ju je razglasil za moža in ženo, Damon pa jo je poljubil le na lice, saj si strastnega poljuba nista smela privoščiti.
Celo slavje sta upala, da bodo povabljeni obupali nad hrano in pijačo. Vendar njegov oče je bil izreden gostitelj in se je potrudil, da so vsi njegovi prijatelji iz sveta dobro jedli in pili. Mali Stefan je obupal že ob osmih, ko ga je Damon odnesel v njegovo sobo. Darleena je nekoliko zdolgočaseno strmela v dogajanje in komaj čakala, da bo s svojim možem bila sama. Njena želja se je uresničila nekaj pred polnočjo.
V Damonove prostore so že prinesli njene skrinje z oblekami. Darleena se je utrujeno sesedla v naslonjač. Damon si je pričel odvezovati kravato.
26. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttttttt
26. januar 2016

“Mi boš končno pojasnil?” je vprašala.
“Prosim?” jo je pogledal.
“Dolguješ mi pojasnilo,” je zamrmrala. “Zakaj sva se morala pretvarjati, da se ne poznava? In zakaj si bil ves čas hladen do mene.”
Damon je stopil k mizici, kjer je bila postavljena steklenica z whiskeyjem. Na srebrnem pladnju sta bila še dva kozarca. Pazljivo je natočil pijačo, nato pa ji podal kozarec. Sesedel se je nasproti nje in si na ustnice narisal nasmešek.
“Prepričan sem, da bi me moj oče poročil s kakšno zavaljeno kobilo, če bi pokazal samo malo navdušenja nad teboj. Tako pa ga bom pustil v zmoti in se pretvarjal, da nisem vesel zakona. Sicer pa sem pričakoval res zavaljeno kobilo,” je dejal.
Darleena se je nasmehnila.
“Reciva, da nisem pričakovala tako mladega moža,” je odvrnila. “Mislim, da sva odlično odigrala, dragi.”
“Res odlično,” je pokimal. “Prosil pa bi te, da se pretvarjava še naprej, da ne bi oče karkoli posumil. Mogoče bi se spomnil razveljaviti zakon. Norcu manjka par koles v glavi. Tako bo še najbolje, draga moja.”
Priprla je oči. Bil je popolnoma drugačen od Damona, ki ga je srečala pred dnevi. Bila pa je navdušena nad mislijo, da si bo delila z njim posteljo. Čeprav je bila devica, ji spolnost ni bila tuja. In misel, da bo z njim prvič ...
“Zakaj pa bi razveljavil najin zakon?”
“Mogoče zato, ker ne bi prenesel moje sreče,” ji je postregel z odgovorom. “Sicer pa ... Dovolj o tem. Mislim, da bo najbolje, da se odpraviva v posteljo.”
26. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttt
26. januar 2016

Začutila je rdečico, ki ji je pričela siliti v lica. Popila je pijačo, da jo je neprijetno zapeklo v grlu. Zakašljala je, nato pa pogledala svojega moža, ki se je dvignil in stopil do nje. Spretno jo je potegnil na noge, potegnil v svoj objem in jo prižel na svoje prsi. Zakopala je obraz v toplo blago njegovega suknjiča ter vdihnila njegov vonj.
Damon je počasi z dlanjo dvignil njen obraz, nato pa se z ustnicami spustil na njene.
Njune ustnice so se srečale v poljubu. Darleena se je oklenila njegovega suknjiča in se prepustila poljubu. Z jezikom je počasi razrpl njena usta in z njim pričel raziskovati kotičke njenih ust. V njej je gorelo od strasti. Damon je poiskal trakove belega korzeta in jih pričel vleči ven. Bilo ji je vseeno za vse, saj si je želela biti v njegovem naročju, biti njegova ...
Ko je bila rešena poročne obleke, ki jo je skoraj cel dan nosila, je olajšano zadihala. Damon jo je potisnil na posteljo in se še vedno oblečen naslonil nanjo.
“Se bojiš?” je končno spregovoril.
“Ne,” je odvrnila. “Zaupam ti, Damon.”
Na ustnie si je priklical nasmešek, nato pa je pokril njene ustnice s svojimi. Med poljubom se je uspel rešiti obleke, da je začutila njegovo kožo, ki se je srečala z njeno. Bila je topla, mehka na dotik.
Začutila je, kako je spretno prodrl vanjo. Zabolelo jo je. Zarila je nohte v njegovo kožo, Damon pa je poiskal njene ustnice in jo poljubil ...
26. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttt
26. januar 2016
Next!!
26. januar 2016

Darleena je počasi odprla oči. Naslonjena je bila na njegove prsi. Njegova roka je počivala na njenem hrbtu, on je še vedno spal. Počasi se je odmaknila in splezala iz tople postelje. Tiho, da ga ne bi zbudila si je umila obraz v lavorju. Že prejšnjo noč, ko je zaspal, je poskrbela za hitro kopel, da bi sprala kri iz nožnice. Čeprav jo je ob prvih sunkih bolelo, je stisnila zobe in sledila njegovemu vodenju.
“Ne boš spala?” jo je iz spominov na prejšnjo noč zmotil njegov glas.
“Ne morem,” je odvrnila. Obrnila se je proti postelji. Damon je sedel med odejami in jo opazoval s svojimi svetlimi očmi. Na sebi je imela le spalno srajco, ki je razkrivala več, kot je bilo potrebno.
“Pridi sem,” je razširil roke proti njej. Darleena je pohitela preko sobe in ubogljivo pristala v njegovem naročju. Močno jo je objel in privil na svoje prsi.
“Si v redu?”
“Sem,” je zamrmrala.
Počasi jo je potisnil na posteljo, se sklonil in se s svojimi ustnicami podrgnil ob njene. Poiskala jih je in ga poljubila. Vedela je, da kaj bo sledilo.
Tokrat je bilo drugače. Ni je bolelo, celo uživala je ob njegovih dotikih. Poljubljala je njegove ustnice, se prepuščala preprostim dotikom in vedela je, da je Damon tisti, ki bo za vedno ostal skupaj z njo.
Čez uro ali celo dve, se je postavil na noge. Darleena si je poskušala sama razčesati lase, vendar je pričela tiho preklinjati. Zaslišala je njegov smeh. Iz rok je vzel njen glavnik in se lotil česanja njenih las.
“Rjuhe ... Krvave so,” je nenadoma zamrmrala.
“Ne skrbi. To ni tvoje delo,” je nasmejano odgovoril.
“Ampak ... Krvavela sem! Mar ne bi ....”
“Ne, naj se oče prepriča, da sem opravil svojo dolžnost. Mislil bo, da mi je bilo neprijetno.”
“Pa ti je bilo?” je z zanimanjem vprašala.
“Niti najmanj,” je slišala njegov smeh.
“Ampak pretvarjala se bova še naprej, kajne?” je vprašala.
“Ja,” je pritrdil.
26. januar 2016
Nnnnneeeeeeexxxxttt
26. januar 2016
u202183
u202183
Neeeeeect
26. januar 2016

Ko je uredil njene lase, sta se oblekla. Damon ji je priskočil na pomoč in ji pritrdil trakove steznika, saj ni želela klicati služabnico. Trenutke z njim je želela preživeti sama, saj bo morala pred vsemi igrati, da ni zadovoljna v zakonu.
“Pridi, greva na zajtrk,” je dejal, ko je na sebe spravila modro obleko s cvetličnim vzorcem. Pokimala je in mu sledila iz sobe.
Obnašala sta se popolnoma normalno. Giuseppe in Fraserjeva so že sedeli na zajtrku, čeprav so bile še vedno opazne posledice alkohola prejšnjega večera. Damon je Darleeni galantno potegnil stol, da se je usedla, nato pa je zasedel svoje mesto ob njej. Niti s pogledom nista pokazala, da sta se imela prejšnjo noč odlično.
Darleenini starši so se od njih poslovili skoraj takoj po zajtrku. Darleena ju je pospremila do kočije, Damon pa je tesno hodil ob njej.
“Pišita mi,” je dejala Darleena.
“Tudi ti nama, ljubica,” jo je objela mama. Šepnila je: “Drži se gospoda Salvatorja. Dober mož ti bo.”
“Menda že,” je zamrmrala Darleena. “Saj sta ga vidva izbrala.”
“Še najbolj mlad je bil,” je šepetaje odvrnila gospa Fraser. Potem je Darleeno pustila, da se je poslovila od očeta, ona pa se je od Damona.
Ko je kočija odpeljala po blatni poti, se je Darleena ozrla k svojemu možu, ki se ji je prvič nasmehnil odkar sta zapustila skupne prostore.
26. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttt
27. januar 2016
Nnnnneeeeeeexxxxttt
27. januar 2016

“Še najbolj mlad je bil,” je šepetaje odvrnila gospa Fraser. Potem je Darleeno pustila, da se je poslovila od očeta, ona pa se je od Damona.
Ko je kočija odpeljala po blatni poti, se je Darleena ozrla k svojemu možu, ki se ji je prvič nasmehnil odkar sta zapustila skupne prostore.
“Kaj pa bova sedaj?” je vprašala.
“Jaz bom šel pogledat k očetu. Ti pa lahko greš na sprehod ali pa bereš kakšno knjigo ... Kar ti bo najbolj ustrezalo, draga,” je dejal.
“S teboj pa ne smem?” je nekoliko razočarano vprašala.
“Bolje, da ne,” je dejal. “Saj bova zvečer sama, draga moja.”
Le ubogljivo je pokimala. Mogoče se ji je zdelo neumno, pa je imel vendarle prav. Mora se pretvarjati še nekaj časa.
27. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttt
27. januar 2016
nexxxxxxxttttttttttt!!!!!!!!!!!!!
27. januar 2016

4. Poglavje

SEDANJOST
“Spremenila bi me,” je Damon prijel njeno dlan. “Spremenila bi me in skupaj bi počakala, da bi bila otroka dovolj stara ... Tako pa sva izgubila preveč.”
“Vem,” je odgovorila.
Roke je ovil okoli njenega pasu, nato pa svoje ustnice pritisnil ob njene. V navalu strasti sta se pričela strastno poljubljati, Damon jo je potreboval. Sedaj mu je bilo jasno, da je pravzaprav dolga leta trpel zaradi dejstva, da je ni več bilo. Ni potreboval Katherine, niti Elene, čeprav je bil prepričan, da bi z njo lahko dobil družino, ki jo je izgubil. Sedaj pa jo je skoraj dobil nazaj. Prišla je Darleena in če bo po sreči, bo kmalu videl svoja dva otroka.
Še zdaj se je spominjal, kako ju je od daleč opazoval, ko je postal vampir. Majhna Arabella, tako podobna materi ... In Felix, ki je bil ob njegovi spremembi star le dve leti. Zbadalo ga je pri srcu, saj svoja otroka ni smel poklicati, ju objeti ...
“Boš poklicala Arabelo in Felixa?” je vprašal, ko se je odmaknil proč od nje. “Želim ju videti, Darleena.”
“Bom. Jutri ... Rada bi bila nekaj časa sama s teboj,” ga je prosila. Damon je pokimal, jo objel in privil na svoje prsi. Dobro je vedel, kaj si je želela. Poznal jo je do potankosti, čeprav se več kot stoletje nista videla.
“Ljubim te, Damon,” je šepnila.
27. januar 2016
Nnnnneeeeeeexxxxttt
27. januar 2016

“Ljubim te.”
“Še zdaj mi ni jasno ... Zakaj se je vse to zgodilo ...” je nenadoma dejala in dvignila pogled.
“Ker je bil moj oče pastirska svinja,” se je namrdnil. “Uničil nama je življenje. Vendar sedaj ga ni več. Ničesar mi ne bo preprečilo, da dobim svojo družino nazaj.”
Odmaknila se je iz njegovega naročja, nato pa se je usedla na kavč in se zazrla v plamene, ki so se bohotili v kaminu. Bila je prepričana, da je Damon njen in da se ji ne bo odrekel. Sama se bo borila zanj. Do smrti, če bi bilo treba.
Nenadoma so zaropotala vrata. Darleena se je obrnila proti njim in zagledala mladega moškega, ki je vstopil. Vampir.
“Kaj pa ti tukaj, Stefan?” je nejevoljno vprašal Damon.
“Prišel sem domov,” je Stefan skomignil z rameni. “Vidim, da imaš ... Ah.”
“Stefan? Ti si Stefan?” je Darleena razprla oči v nejeveri, da vidi svojega svaka. “Pa ne morem verjeti, da si tako zrasel.”
“Čisto naključje, zrasel je zaradi norih gob, ki jih je jedel,” ji je pojasnil Damon. “To je bilo po tvoji navidezni smrti.”
27. januar 2016
u193093
u193093
hahahaha nore gobe hahahaha
Next
27. januar 2016

“Čakaj ... Pa saj to ni res ... Mar si to ti, Darleena?” je presenečeno strmel Stefan vanjo. Damon je zavil z očmi.
“Ja, je Darleena. In ugotovi. Vampirka je. In tu je nadgradnja, bratec. Arabella in Felix sta še vedno živa in - poslušaj to - oba sta vampirja,” je dejal Damon.
“Arabella ... Felix ... Ok, zdaj pa je dovolj šal, Damon,” je dejal Stefan. “Kako je lahko sploh ... Ona ...”
“Ugotovi: Najin oče. Zavrgel jo je, kot je to naredil z najino mamico. Bilo mi je sumljivo, ko nisem smel videti Darleeninega trupla, vendar sem bil takrat preveč zmeden, da bi to lahko zahteval,” je dejal.
“Nič, grem poiskat kopalnico,” je nenadoma dejala Darleena.
Stefan ni spregovoril, dokler ni slišal, kako je odprla vodo v umivalniku. Nato je planil: “Si ti normalen? Elene le nekaj tednov ni ... In mi lahko pojasniš, kako je tvoja mrtva žena nenadoma vstala iz mrtvih?”
“Počasi, bratec,” se je zarežal Damon.
“Zakaj? Saj je nisi prenesel!”
“Oh, a res? No, dragi bratec, motiš se. Darleene nisem nikoli sovražil. Ljubil sem jo. In še sedaj jo,” je dejal Damon. “Vedno sva se pretvarjala pred očetom, da se ne preneseva. V zasebnosti pa ... Nisva mogla drug brez drugega.”
“In Elena?”
“Elena spi. In spala bo še naslednjih nekaj let. Kaj naj naredim, Stefan? Pri Eleni sem iskal Darleeno, pri Katherine isto. Ne morem zanikati, da sem Darleeno pozabil. In naj omenim, da se je vrnila v moje življenje,” je dejal Damon. “Najina otroka sta vampirja in zbral bom svojo družino na kup.”
“Upam, da se zavedaš, kaj počneš,” je Stefan skomignil z rameni. Nato je počasi nadaljeval: “Nisem vedel, da si jo ljubil.”
“Seveda nisi,” je zavzdihnil Damon. “To sem držal v sebi.”
Zaslišala sta korake za seboj. Damon se je obrnil k svoji ženi in jo objel okoli pasu. Počasi je pritisnil ustnice na njeno čelo ...
27. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt
28. januar 2016
MYSTIC FALLS, 1858

Darleena je dan preživela v sprejemnici. Kosila je sicer z družino, vendar se je vrnila v toplo sprejemnico in se posvetila knjigi, ki jo je dobila v zasebni knjižnici Giuseppa Salvatorja. Roman je govoril o nadnaravnih bitjih, kar jo je nenavadno pritegnilo. Imela je slabo vest, ker si je knjigo izposodila brez dovoljenja, vendar jo je kmalu potlačila, saj je hišo imenovala dom. Na nek način, čeprav se je počutila neprijetno.
Po večerji, ko se je odmaknila v svoje prostore, je nejevoljno slekla težko obleko in si odpela steznik. Sama si je nadela svežo spodnjo srajco in se zakopala med odeje. Čakala je Damona, ki je po večerji odšel z očetom na kozarec whiskeyja.
Ko je prišel v spalnico, se je nasmehnil.
“Oprosti, ker si me čakala,” se ji je opravičil. Začel si je odvezovati kravato. “Kako si preživela dan.”
“Brala sem knjigo,” je odvrnila.
“Roman?”
“Nekaj takšnega,” si je na lice priklicala nasmešek. “Ti? Si se imel v redu?”
“Še kar, čeprav sem razmišljal o bolj prijetnih stvareh,” je odgovoril na njeno vprašanje in pomignil na njeno telo, zavito v toplo odejo. Darleenina lica so zagorela. Le kako lahko namiguje na nespodobne stvari?
Damon se je vrgel na posteljo, poleg nje in jo brez sramu potegnil k sebi. Z roko je počasi segel pod njeno srajco in poiskal njena prsa. Z dlanjo je zaobljel njeno dojko in jo nežno stisnil. Njune ustnice so se nemudoma združile v poljubu. Darleena se je kmalu znašla pod njim, vsa zagreta za nadaljno ljubimkanje.
“Predaj se mi,” je šepnil.
“Ja, Damon,” je zamrmrala, ko jo je ponovno poljubil.
28. januar 2016
Nnnnneeeeeeexxxxtttt
Nnnnneeeeeeexxxxttttt
Nnnnneeeeeeexxxxtttttt
28. januar 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani