u20249
u20249
?
21. julij 2010
prvo mančičino pol pa tisto do bloody marry sem si zopet mislil zbriši pa mata
23. julij 2010
u15323
u15323
samo premikala se je okoli mene in me gledala. "kaj hočeš?!" sem zakričal. nič ni rekla. samo sekiro mi je vrgla pred noge in izginila. in kaj naj s sekiro? prijel sem jo in razmišljal. mogoče pa lahko s sekiro podrem steno sem se sponnil. odšel sem so stene in začel s sekiro tolčti po njej. po nekaj neuspešnih udarcih mi je končno uspelo narediti razpoko. pogledal sem vanjo in na drugi strani sem videl človeka ki je sedel na tleh in jokal krvave solze...
23. julij 2010
uštrašil sem se.človek se mi je približal.
povedav je da sem blood mary pripelje
tiste,ki jih bo ez nekaj dni ubila,
in to zelo krute smrti.OMG!!!
>>moram se rešiti!!!na pomoč!!!
23. julij 2010
nekaj me je prijelo za ramo!!
obrnil sem se in zagledal...
23. julij 2010
u15323
u15323
mojega prijatelja. oziroma bil je le duh mojega prijatelja. zakričal sem. duh se je prestrašil in izginil. človek (bil je moški) mi je rekel da se to dogaja vsem tukaj. vsi vidijo svoje mrtve sorodnike in prijatelje preden jih Bloody mary ubije. vprašal sem ga zakaj joka krvave solze. rekel mi je da ima ranjene oči saj mu je Bloody mary vanje usula nekakšen prah in sol. rekel je da ga oči tako bolijo in pečejo da se mi že skoraj meša od boločine.
23. julij 2010
u15323
u15323
potem je vzel sekiro in vstal. "veš fant, Bloody Mary pravi da tisti ujetnik ki ubije drugega ujetnika lahko preživi. in jaz bi zelo rad preživel" zasmejal se je in začel s sekiro hoditi proti meni.
23. julij 2010
u15323
u15323
NE!!! sem kričal. "ne ubijte me, prosim!!!" tekel sem po sobi in iskal kakšen predmet ki bi ga lahko uporabil, takrat pa se je zraven mene nekdo prikazal. bil je...
23. julij 2010
moj prijatelj.v roki je držal meč.človek je s sekiro zamahnil proti njemu.nič se mu ni zgudilo.ko pa je moj prijatelj zamahniv proti njemu,mu je odpadla glava!nato je prijatelj izginil prišla pa je blood mary!!!
rekla je da bom umrl saj je človeka (ime mu je karl)
ubil prijatelj ne jaz...
24. julij 2010
lejte 9-10 avgusta grem na morje prijem pa okrog 23 tak da ste prepuščeni sami sebi
01. avgust 2010
pa opravičujem se ker nisem pisal ker smod doma meli piknik pa smo hišo pucali
01. avgust 2010
u21088
u21088
ni kaj
02. avgust 2010
u21088
u21088
malo sem bil prestrašen in tuhal sem nekaj časa ko ni bilo bloody mary...kar naenkrat sem zagledal senco za mano.negdo me je potegnil za nogo da sem se spotaknil in videl sem luknjo pred sabo.padel sem vanjo in odspodaj me je čakala bloody mary.kar naenkrat sem se zbudil iz sanj.oddahnil sem si in ker sem zagledal pred sabo svojega kužka in prijatelja. za njima se je pokazala bloody mary vstrašil sem se,rekla mi je:umri in mi pokazala nož...
02. avgust 2010
u21088
u21088
mislu sm da ne znam pisat
02. avgust 2010
u4787
u4787
najprej me je dušila pol pa mi prerezala vrat in me 25 zabodla.nato še psa in prijatelja.
03. avgust 2010
u24216
u24216
SORITE MORM ŠE ENO ZGODBO DUKUNČT ENO pa še napisat
04. avgust 2010
u21088
u21088
karnaenkrat sem se zbudil v komi.nisem več vedel kje sem doma,kako mi je ime...hej!to je to.izgubil sem spomin.pogledam čes okno in vidim bloody mary ki se mi počasi približuje!
04. avgust 2010
u21088
u21088
to zgodbo se mi zdi zlo fajn pisat
04. avgust 2010
Nadaliiiuuiiite....jzz nimam zamisli....
04. avgust 2010
u15323
u15323
kaj naj storim? sem se spraševal. premikati se nisem mogel saj sem imel v rokah cevke skozi katere je tekla kri. potem pa je bloody mary izginila. hvala bogu. sem si mislil. poskušal sem se dvigniti višje k blazini in na koncu mi je uspelo. v sobo je prišla neka ženska. zdela se mi je znana vendar nisem vedel od kod. bila je oblečena v belo zato sem si mislil da zdravnica ali medicinska sestra. dala mi kozarec in rekla da je notri jagodni sok, ki me bo pomiril. smehljala se je in zdela se mi je vredna zaupanja. ko sem kozarec nesel k ustom je iz njega zasmerdelo. naredil sem prvi požirek in takoj vse izpljunil. v kozarcu je bila živalska kri...
04. avgust 2010
u21088
u21088
tudi če je izpjunil je umru.karnaenkrat se je znašel v nekakšni neznani sobi.noter je bil tudi moj prijatelj ki je jokal ker sem umrl.jaz se zbudim frend pa je karnaenkrat postal spet dobre volje!rekel je:greva k tebi domov.ko sem hotel primiti kljuko je negdo zaprl vrata.potem pa je frend začutil kapljico krvi in nato se je ulilo.skoraj sma utonila!...
04. avgust 2010
u21088
u21088
predrla sva steno a je bila čista tema.spraševal sem se kaj je to,kje sva?zargelo je in nastala je nevihta!malo bolje pogldam in vidim,da sva v bazenu in sije sonce,frend me pa ruka in govori:kaj je s tabo?,kaj je s tabo?kaj je s tabo?!karnaenkrat utonem.čez nekaj ur se spet zbudim v bolnici,ki je bila vsa krvava.bloody mary sem si mislil...
11. avgust 2010
kuga maš to čist neki pomešano en je nap'isaŁ neki da se je zbudiŁ iz sanj hjo spŁoh ne zastopim tvojga deŁa šuzzz! res ki sta se skoor utopiŁa noč nevemo..... to bi mogŁa mančica ppa uni prj pisat moreš sŁedit pač se znaš pisat sam mau boŁ bog k nevemo zaka se gre soryy..sam pač...
12. avgust 2010
zgodba mi ieee fuuuul ušeč... pliiis pogleite še moio
http://www.igre123.com/forum/tema/moiaaa-zgodba-nima-se-naslowa-d/6749/
12. avgust 2010
u21088
u21088
tej pa ti napis en odstavek aneja se si ze tko pametna pizda ti materna
12. avgust 2010
eej vmirta se malo!
24. avgust 2010
šuzzz lepše se pogovarjaj
24. avgust 2010
aneja če pa znaš poljše pisati od njega pa daj da vidimo!! on full dobro piše!!
24. avgust 2010
Iz rok sem si potrgal cevke in previdno vstal. prebrskal sem vse omare v sobi, da sem našel svoja oblačila in se oblekel. odločil sem se, da pobegnemin jo ubijem, preden bloody mary ubije mene. razbil sem steklo in vzel sekiro za primer požara. Počasi sem se plazil po hodnikih in sekiro držal tako močno, sa me je že bolelo. Zmanjkalo je elektrike in na hodnike je legla popolna tema. bilo me je strah. zaslišal se je predirljiv ženski smeh. zvenel je, kot bi bilo dekle obsedeno. šel sem naprej in se spotaknil čez človeško telo. Bilo je dekle, staro okrog trinajst let. še je bila živa, a prestrašena. prijel sem jo za roko in rekel, da bo še vse dobro in se ji nič ne bo zgodilo. našla sva izhod in stekla ven. na svetlobi cestnih svetilk sem ugotovil, da je moja simpatija iz otroštva...
24. avgust 2010
Nasmehnila se mi je, saj me je tudi ona prepoznala. naslednji trenutek je pala po tleh, z nožem v vratu. zagledal sem bloody mary in vanjo hotel zagnati sekiro, a je izginila. nato sem na cesti na pisane besede. s krvjo je napisala: ti si naslednji.
25. avgust 2010
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani