''Sestrica,'' udre Austin v mojo sobo medtem, ko si češem lase. Z stolom se zavrtim v njegovo smer.
''Povej bratec,'' se zasmejem. Z Austinom sva si kot brat in sestra v zadnjih dveh letih. Po tem, ko sta se starša ponovno poročila po nekaj mesečni ločitvi. Prej sva bila vsak po svoje zaprta v svoji sobi po cele dneve. Pri temu se lahko edino pohvalim, da sem pogledala vse sezone GG in PLL. Vsaj nekaj sem imela za delati.
''Starša danes odideta končno, se strinjaš, da prirediva zabavo?'' pazljivo vpraša. Nisem ravno tip za zabave, ampak zakaj ne?
''Zmenjeno,'' rečem in se obrnem nazaj proti ogledalu, da si nanesem ličila.
''Čakaj,'' zmedeno reče, ''mislil sem, da bom rabil že spet nakladati, kako te prepričati,'' doda.
''Izgini preden si premislim,'' rečem v smehu, katerega mi vrne in odide iz moje sobe.
Preden odidem v kuhinjo pregledam še medije, nakar mi zazvoni telefon. Bil je Asher. Bližnji prijatelj od Austina. Nisva se ravno najbolje razumela, so bili pa dnevi, kjer sva se popolnoma ujela.
''Povej Ash,'' se javim. Začne nakladati zakaj se brat ne javlja, če danes za zabavo drži, koliko punc bo tam, koga bom jaz povabila, če lahko prespi.
,,Pokliči ga kasneje, adijo Ash,'' se poslovim in zavijem z očmi.
Odpravim se proti kuhinji, kjer je na mizi že postavljen zajtrk.
,,Si vesela, da pride Ash, kajne Gloria?'' reče in mi pomižikne.
''Veš, da Austin,'' se zasmejem.
''Povabila bom še Leigh, Glena in Greysona,'' rečem.
''Uh, Greyson mi gre na živce,'' se zresni.
''A zato, ker ti vsako spelje?'' dodam. V resnici je res. Ne razumeta se najbolje, ampak tudi jaz se ne z vsako, ki bo na zabavi.
Next?
03. julij 2019
Next
03. julij 2019
Next
03. julij 2019
neeeeeeeext
11. avgust 2019
Končno ena frišna zadeva!
Zelo dobro spisano, všeč mi je, ker se vse začne z dialogom.
Next
12. avgust 2019
neext
12. avgust 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg