Vse sem zgubila. In zgubljena sem. Sploh nisem vedela kam smo šli.Ampak bilo je boljše kot da bi samo sedeli in gledali v stene.Grbbbbrr je naredilo.Alexina starša sta se vstrašla.A, ko sem jima pojasnila da je to bil moj trebuh,smo spet nadaljevali.
Čez nekaj časa pa je spet naredilo:Grbbrrbbb."Uboga" je rekla Alexina mama.Nato sem ji odvrnila:"Ampak to ni bil moj trebuh."
"moj tudi ne !"je rekel njen oče se obrnil in zagledal...

nadaljujem?

3 komente pa bom!
23. oktober 2010
Jaaa!NeeXt
23. oktober 2010
3 komente pa bom!
26. oktober 2010
kr neki
27. oktober 2010
Analissa-kak to misliš kr neki???
29. oktober 2010
u12163
u12163
awwh . ušeeč mi je :33 . pa kuuLj mi je kr je fuuL scarry p Too . :'D

enivej , n e x t . ! :3
29. oktober 2010
prosim nexti prosim
30. oktober 2010
next
30. oktober 2010
u54574
u54574
next
17. julij 2011
u54513
u54513
next
17. julij 2011
ej hej ker nevem kako je geslo na mojem starem profilu bom jaz dale pisala

ok...

Zagledal je krastačo...vsi smo si oddahnili. Čez nekaj časa smo zagledali svetlobo. ''Rešeni smo!'' sem rekla. Hitro smo tekli in tekli do svetlobe , ko je Alexina mama rekla: '' Se samo meni zdi ali se svetloba oddaljuje? ''.
Hmmm...vsi smo se čudno gledali. ''Predlagam da se razdelimo'' je rekel Alexin oče.
Tako smo tudi naredili. Čez nekaj časa sem zagledala podgano.Plezala je na steno. Mislila sem si zakaj pleže, saj ne bo nič našla. Naenkrat je podgana izginila. Hitro sem stekla tja in pogledla. ''MAJHEN TUNEL JE TUKAJ!'' sem se zadrla. Alexina starša sta hitro prišla.
''Lahko spležemo vanj in poskušamo najti kakšen izhod'' sem rekla. '' to bi bila dobra ideja...samo nevem če jaz in Borut lahko spleževa skozi njega?!'' je rekla Alexina mama.
Tako smo se še nekaj časa prepirali kako in kdo bo šel noter...Na koncu sem jaz šla prva noter...Alexina starša sta še komaj prišla noter.

Next ?

Aja tukaj so še slike:
jaz Nika:

Alex:

moja starša:

Alexina starša(samo tukaj so vsi ko so še mladi ):

04. oktober 2011
aja pa še Nejc(brat od Nike):

04. oktober 2011
04. oktober 2011
u54513
u54513
next.!
07. oktober 2011
''Tunel je vedno večji!'' sem se zadrla.''Super. Nika ali vidiš še kakšno svetlobo?'' je rekel Alexin oče. Odvrnila sem: ''Ne, žal '' .
Alexina mama še je dodala:''Veš Nika, zdaj ko smo tukaj v tej kanalizaciji lahko mene kličeš kar Silva''. '' Mene pa kar Roberto'' je še on dodal. Čez nekaj minut smo prišli na 'križišče'.
Rekla sem:''Kam pa zdaj?''. KAKIH 5 MINUT smo se pogovarjali kam. Nato smo se odločili da gremo desno. Ko smo se plaili po tem tunelu je naenkrat nekaj samo poknilo.POK POK to je naredlo. Vsi smo se ustavili in pogledavali naprej in nazaj če je kdo za nami ali pa pred nami. ''Nika, idi raje v sredino, tam boš bolj varna''je rekel Roberto. To sem tudi storila.

next?
08. oktober 2011
u54513
u54513
next.!
08. oktober 2011
u20700
u20700
next
28. oktober 2011
u54513
u54513
next plz?
30. oktober 2011
JEŽEŠMARJA!! že 2 meseca nisem to pisala ......

KDO ŽELI DA NADALJUJEM???
31. januar 2012
?
16. april 2012
u54513
u54513
Neeeeext! ;D
16. april 2012
...Ko smo lezli po dolgem tunelu je spet naredilo POK POK. '' Strah me je'' sem rekla na hitro. Vseeno smo se plazili dalje, dokler nismo stopili v lužo. Bila je zelene barve in smrdela po bruhanci( fuj). '' Zdaj, ko ni Alex...k-kako jo bomo sploh n- našli? ''sem jeclaje rekla, ker me je zeblo. Silva je odvrnila:'' Nika...Res nevem...mogoče je sploh nebomo našli...'' in začela se je jokati. Čez 12 metrov smo našli neko stvar...Nismo ravno vedeli kaj je. Bilo je podobno GPS-u. Vseeno smo to stvar pospravili in se napravili naprej. Hodili smo približno 1 uro po tej luži.
''Aaaaaahhhh!'' se je zadrla Silva.'' Kaj je ? Halo? Silvaaaa!?'' sem se drla.
''Tukaj sem in našla sem izhod'' je rekla po tihem. Šla je v neko drugo smer in našla izhod! Jaz in Robert sva sledila Silvi. Ampak kaj se je potem zgodilo je bilo pretesljivo!

next?
16. april 2012
u54513
u54513
Neext ;3
16. april 2012
Prišli smo v nek prostor v katerem so bili...živi ljudje...! Bilo jih je okoli 10 in bili so sestradani. '' A tudi vi iščete izhod?'' je vprašal nek moški. '' Ja...vi-vi tudi? je vprašal Robert. Moški je rekel:'' Pozdravljeni, jaz sem Marko in to je moja žena Eliza. Otrok nisva videla že 3 tedne. Nekam so iginli.''
Vseh 8 drugih ljudi nas je pogledalo. Neka ženska je rekla:'' Z možem sva se preselila sem...v to hišo...nekega dne pa smo se znašli tukaj. Najini hčerki, Maja in Danijela sta izginili.'' Vsi drugi ljudje oz. samo zakonci so rekli isto. Vsem so izginili otroci. Silva je rekla:'' Nama z Robertom je izginila hči Alex. Mogoče je mrtva...saj nevemo, ampak , ko smo jo nazadje videli je izgledala kot duh''. In Silva je padla v jok. Robert je vse druge ljudi pogledal, nato pa objema Silvo in ji govoril nekaj na uho. Neki moški me je vprašal: '' Tebe niso vzeli zli duhovi?''.
Rekla sem:''N...ne...in upam da me ne bojo.'' Vprašal je še: '' Imaš s seboj starše?''
Odvrnila sem:'' Ne''. Rekel mi je: '' Zato te ne vzamejo. Ker s seboj nimaš staršev..''. Nato je odšel k njegovi ženi. Stisnila sem se k Silvi in Robertu. Tam, v tistm prostoru smo tudi zaspali...

NEXT'
18. april 2012
nextyyyyyyyyyyy!!!
18. april 2012
u54513
u54513
Neext ;3
18. april 2012
next
04. september 2012
Next
Sem nova bralka in mi je ful vsec upam da bos hitro nadajlevala