нejj ιмαм ɴovo zɢodвιco υpαм dα jo вoѕтe вrαl pα dα vαм вo všeč
♦ вrez oɢlαševαɴjα ĸer vrɴeм
♦če вo ĸej ɴαpαĸ ɴoтr ѕeм vαм zα vɴαprej oprαvιčυjeм
♦poнvαle ѕo doвrodošle ɴeѕrαмɴe ĸoмeɴтαrje zαdršтe zαѕeвe
♦тαle zɢodвιcα ιмα мαlo čυdɴα ιмeɴα υpαм pα dα vαѕ тo ɴe вo мoтl
♦je тυdι мαl drυɢαčɴα od oѕтαlιн
♦če pα вo preмαlo вrαlce вoм zɢodвιco υĸιɴlα

♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝

║Chapter 1║

Lennon Rae

Zgodnje jutranje izmene ob ponedeljkih ne bi smele obstajati-mene ne briga kdo si,če pa se ne strinjaš si pa nor.Saj ne da hočem ostati cel dan v postelji,ampak nadležen zvok budilke v mojih ušesih in to petnajst do petih zjutraj je dovolj da premislim o svojih življenjskih odločitvah. Oči sem rahlo stisnila skupaj,da bi se še malce odpočila. Naenkrat pa sem zaslišala glasno udarjanje po steni,z veliko muko sem odprla oči in strmela v popolno temo. Dvignila sem roko,da bi ugasnila budilko. Dom, eden od mojih sostanovalcev,je končal z udarjanjem po steni in spet zaspal. Vstala sem se in se jezna odpravila do stikala za luč. Močna svetloba je padla na vsak kotiček sobe,kar je povzročilo da sem spet za trenutek zaprla oči,da sem se privadila.
Budilka je spet zazvonila, hitro sem stekla do omarice in jo popolnoma izklopila,da ne bi spet zbudila Doma. On ni bil jutranji človek,prav tako ni bil ponočevalec, on je bil samo Dom.
Moja soba je bila popolna zmešnjava,jaz pa sem komaj pričakovala vile, da bi pospravile za mano. Na žalost in resničnost čarobnih bitij se to ne bo nikoli zgodilo. Počasi sem se prebijala skozi kupe knjig do kopalnice. Branje in pisanje je bilo tisto kar me je ohranjalo pri zdravi pameti. Lahko bi odprla lastno knjižnico, toliko knjig imam.
Brisačo sem si tesno ovila okoli mojega telesa medtem ko sem vstopila v kopalnico. Nekajkrat sem zaklela,preden je končno pritekla topla voda. Moji zmočeni lasje na hrbtu so povzročili val mravljincev ki so se mi spustili po telesu.Pograbila sem svojo delovno uniformo in se počasi oblekla. Potem ko sem se končno uredila sem utrujeno odšla po stopnicah. Iz kuhinjske omarice sem pograbila prazno škatlo kosmičev,na kateri je pisalo moje ime,ni bilo vprašanja kdo je to naredil. Bil je Jackson, res ga sovražim,taka nadloga je. Vrgla sem jo v koš in vzela škatlo ki je pripadala Jacksonovi punci. Hitro sem pojedla, pospravila posodo v pomivalni stroj medtem pa gledala poročila na televiziji. Pogledala sem na uro in vedela sem, da moram pohiteti drugače bom zamudila. Pograbila sem plašč in torbo,se oblekla nato se še zadnjič pogledala v ogledalo, da bi si popravila štrleč las.
Podzemna železnica v Londonu je bila odprta komaj eno uro in že je mrgolelo ljudi. Količina ljudi, ki obkrožajo postajo je strašno grozljiva za neizkušene obiskovalce mesta. Svojo kartico sem potegnila skozi čitalnik in potrpežljivo čakala na vlak. Pogledala sem naokoli,kjer so stali drugi čakajoči potniki. Vsako jutro je bilo enako. Moški z preveliko aktovko iz katere so štrleli papirji,ženska z Prada ali Chanel oblačili in mama ki je imela v rokah zaspanega otroka. Nobeden od teh ljudi ni pritegnil moje pozornosti-bili so le normalni ljudje. Lahko bi pisala o njih, ampak nisem želela, niso me navdihnili. En izmed mojih najljubših hobijev je pisanje. Nisem pisala pesmi ali pa romantičnih zgodb. Resnično sem uživala v opazovanju popolnih neznancev. Če jih opazujem 1 ali 2 minuti lahko o njem pišem veliko stvari od njihove osebnosti do obnašanja. Čeprav je že minilo kar en mesec od tega odkar sem tako nazadnje pisala. Zadnja oseba ki sem jo tako opazovala in pisala o njej je bila natakarice v restavraciji. Nimam nekakšnih sposobnosti da bi lahko brala ljudi kaj si mislijo ali kako živijo. Nikoli nisem zvedela ali je tisto kar sem napisala drži,saj svojih del nisem pokazala nikomur. Izhod iz White Chapel postaje te je prinesel v ulico,kjer pa je bila tudi pekarna kjer delam.Odklenila sem vrata...

♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝♦✝

✝Kak se vam zdi začetek?
✝Next?
26. februar 2014
nextttttttttttttttt
26. februar 2014
✝Kak se vam zdi začetek? Ful zanimiu, dobr opišeš use : D
✝Next? jaaaaaaaaaaaaaaa
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. februar 2014
superrr
neeext<33
26. februar 2014
u155003
u155003
next
26. februar 2014
✝Kak se vam zdi začetek? zanimiv
✝Next? neeeeeeeeeeeeeeeext nujno
26. februar 2014
u100166
u100166
next
26. februar 2014
neext
26. februar 2014
u166111
u166111
neeeeeeeext
26. februar 2014
u166359
u166359
Fuuul je dobr! Pa všeč mi j kr tako opisuješ stvari. Res prrrrfecto. Neeeeeext alo kaj še vprašaš?...
26. februar 2014
lep začetek...
26. februar 2014
nexxt <3 ful dobrr
26. februar 2014
nnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxttt
26. februar 2014
next
26. februar 2014
nova bralka
26. februar 2014
Next
26. februar 2014
u153451
u153451
neeeeeeeextt
26. februar 2014
u165937
u165937
next
26. februar 2014
neeext!!
26. februar 2014
doooolg začetki se mi zdijo naj
26. februar 2014
u150743
u150743
neeeeeeeeeeeexxt
26. februar 2014
next+nova bralka
26. februar 2014
dej nexti hitr
26. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralkaa*o*
26. februar 2014
neeeeeeeeeeeext < 3
26. februar 2014
Neeeeeeeeeeeeext<33
26. februar 2014
omg da ne bi probala ukint kr pol bom js tebe ukinla
popouno je no
pa glede imen sploh niso čudna čist vredu so
pa začetek je ful popoun
ko smo pa že pr tem da lennon rae ful velik knjig napiše bi jih pa lahka ti tut začela
kr bi ble zihr med najbolšimi
pa čimprej nexti kr mene že res ful nadaljevanje zanima
NNNEEEXXXTTT (čimprej ko boš lahka-zej maš čas ko so počitnce)
26. februar 2014
neeext
27. februar 2014
kaj bo neeeeeext?!?!?
27. februar 2014
u165937
u165937
saj sta minila samo 2 dni lol
27. februar 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani