u124446
u124446
oki
06. maj 2013
u120491
u120491
Punce to je noro skoraj 1700 ogledou!! Hvala resno!! Najboljše steeee! :**

*Niall*
Bila je tako popolna. Vse na svetu mi pomeni, a kaj ko to ne ve. Končno sem jo dobil nazaj ne morem
je spet zgubiti. Ne smem je, ne bi zdržal ponovno brez nje.

»Ni?« me je zjutraj zbudil glas.
»Liam samo še malo.« sem zamomoljal in se obrnil na drugo stran.
»Ni Liam.« se zasmeje oseba. Počasi sem odprl oči in pred mano zagledal par modrih oči. Čakaj saj to je Gabii. Torej je vse res?
»Gabii?« rečem.
»Ni?« me oponaša.
»Nisem sanjal?«
»Ne nisi.« reče in me objame.
»Hvala bogu ker če so bile sanje se ne bi nikoli hotel zbuditi.« rečem in spet se zasmeji. Njen smeh je nekaj nebeškega.
»Tudi jaz ne.« reče. 'Ljubim te' sem si mislil. Kako lepo bi bilo slišati te besede iz njenih popolnih ust. Ampak mislim da moram nehati sanjat. O nemogočih stvareh.
»NIALL!« se mi zadere na oho.
»Kaj?!«
»Še živ?«
»Ja.. samo nekaj sem razmišljal.« rečem.
»Aha,« me nezaupljuvo pogleda.
»Lačen sem!!« rečem in stečem v kuhinjo.
»Niall alarm!« se zadere Gabii za mano in zasliši se glasno krohotanje iz kuhinje.
»Jutro mami.« jo poljubim na lice in Gregu vzamem palačinko iz rok ter si jo zatlačim v usta, on pa me grdo pogleda.
»Veš ni-« začne pametovat.
»Ja vem nič mi ne bo ušlo ampak n-«
»Nikoli ne veš,« me sedaj on dopolni. Verjetno še vi znate moje odgovore na pamet kaj še le on, ki je živel z mano toliko časa.
»O, jutro Gabriiella!« reče mami in ji v roke potisne krožnik z palačinkami.
»Jutro, in hvala.« reče in mami podari nsmešek ki ga zna le ona.
»Nič.« reče mama.
»Jaz in Danise greva v najino stanovanje.« reče Greg in kmalu odideta.
»Midva pa greva v trgovino, in nato šeenkrat na obisk k teti Rosie, držita se.« reče mama nama razkuštra lase in kmalu tudi ona dva z očkom izgineta.
»Pa sva sama.« reče Niall in se vsede na stol.
»Ja.«
»Kaj bova delala?« vprašam.
»Jaz morem it domov da se preoblečem.. potem pa kar hočeš.«
»Ok greva domov in potem nekam greva!« reče.
»Kam?«
»Nima veze jaz odločam samo vzemi kopalke.« rečem in ji pokažem jezik.
»Prav.« reče.
*V avtu*
»Niall!« spet zakriči Gabii.
»Nebom ti povedal,« rečem in se nasmehnem. Bila je tako prikupna ko se jezi. V obraz je bila rdeča ampak mislim da je bilo to bolj od tega ker se ni hotela začeti smejat.
»Tukaj sva.« rečem in ji dam ruto dol z oči. Ja ruto sem ji zavezal. Tukaj sva pogosto hodila in če bi zagledala samo drevo ali cesto bi kraj v trenutku prepoznala.
»Niall je to..« reče a ostane brez besed. »Čudovito je.. veliko se je spremenilo. Brez tebe nisem odšla nikoli sem.« reče.
»Res?«
»Ja.. ni enako.« reče, jaz pa se ji nasmehnem. No sedaj pa da vam povem kje je. (tole bo vse izmišljeno!!) malo naprej od kraja v katerem sva bila prej je majhen gozdiček. In v gozdičku je jezero nad njim pa slap. Ko sva bila mlajša sva se vedno hodilo tukaj kopati. Bilo je kod nekaj posebnega za naju.
»Kje naj se preoblečem?« vpraša.
»V avtu.« rečem.
»Ampak kaj pa ti?«
»Nebom gledal obljubim.«
»Prav.« Reče in gre v avto. Obrnil sem se v drugo stran čeprav me je mikalo da bi kaj poškilil. Oh, niall nehaj že! Nebo tvoja nikoli. N I K O L I !! zakaj je ne morem odmisliti.
»Sem!« zaslišim za sabo. Obrnem se in angel stoji pred mano.
»Niall!« se spet zadere. »Kaj je s tabo odsoten si!« reče.
»Amm.. nič.. te lahko nekaj vprašam?« rečem.
»Kar koli.«
»Je bolelo?« vprašam.
»Kaj?«
»Ko si padla z nebes?« rečem in šele takrat se zavem kaj sem rekel in na polno zardim.
»Ne ker nisem.« reče.
»Si.«
»Nisem.«
»Ja.«
»Ne.«
»Ja.«
»Ne.«
»Ja.«
»NEEEE!! NISEM NE VELJA!!!« reče.
»Ok..« rečem. »Ja.« zašepetam, a me ne sliši.
»Greva v vodo?« vpraša.
»Ja.« rečem in se zapodim vanjo. Dvignem jo v naročje ona pa vrešči, sam pa se smejim. Stečem do vode in preden uspe kaj reči jo vržem v vodo.
»Ni fer!« zakriči.
»Kdaj je pa kaj bilo?« rečem, a mi le pokaže jezik.
Neeext!!!
06. maj 2013
u126497
u126497
Ni bedno !! :* neeeeeeeeext <3
06. maj 2013
Neeext
06. maj 2013
Neeext
06. maj 2013
ni bedno<3 nextaj :*
07. maj 2013
neeeeeeeeeeext
07. maj 2013
next
07. maj 2013
u116556
u116556
Bedno? To je najpopolnejši del do sedaj.
Neext
07. maj 2013
u27814
u27814
Neeext
07. maj 2013
u124446
u124446
ni bedno
neeeext
07. maj 2013
nekštttttttt
08. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
ni bedn ampak perfekten!!
08. maj 2013
pišem next!
11. maj 2013
jejj
11. maj 2013

Ko me je Niall dvignil v naročje so se mi misli odpeljale v nebesa. Končno je spet tukaj, kjer sem jaz. Kričala sva in upila. Skratka, imela sva se noro. Sonce je začelo zahajati in moje telo je preplavil mraz. "Gabii, te zebe?" Niall me je zaskrbljeno pogledal. Odkimala sem, saj nisem hotela kvariti užitka.
"Vidim te" je rekel ter me objel.
"Ne zebe me" se zasmejem, saj v njegovem objemu res ne vem katero punco lahko zebe. Meni je bilo skoraj vroče.
"Ti sploh veš, kako sem te pogrešal?" me vpraša ter se čez ramo skloni k meni. Tako mi je bilo nerodno, da iz sebe nisem spravila nič!! Čisto nič!
Ko sem se po petih minutah lao umirila sem odkimala. "Najbolj" reče meni pa se ustavi srce in to Niall tudi opazi. Da bi zmotil mučno tišino reče: "In kako kaj Tim?" Ime Tim povdari. Zavzdihnem.
Še vedno sedim v njegovem naročju.
Sediva na plaži in okoli naju se lovi veter.
"Orosti Niall, prav si imel" sem rekla, brez, da bi ga pogledala.
"Zakaj nisi poslušala mene in si raje šla za tistim bedakom?" Skomignem z rameni in tisti trenutek mi je bilo neznansko žal. Res bi morala poslušati Nialla. Ko je videl moj žalosten obraz je rekel: "Važno, da si spet tukaj". Na obrazu je nasmeh takoj premagal žalost. Pokimala sem nato pa ga vprašala koliko je ura: "Ura bo pet popoldne" mi odgovori Niall, v naslednjem trenutku pa pride velik valov in naju zalije do pasu. Oba hkrati se zasmejeva.
"Do kdaj ostaneš tukaj?" Niall skomigne z rameni:"upam, da čim dlje".

Spet zavzdihnem in se naslednje pol ure sediva na plaži, dokler se nad naju ne spusti mrak. Oblečeva se to kar imava.
Med potjo domov se pogovarjava vse možno.
"Adijo Niall" rečem in se mu vržem v objem: "Adijo Gabii"
Zaspim z lepimi spomini na današnji dan.
_____________________________________________________________________________ vem, da je kratk + beden ampak sm mela državno prvenstvo in sm pršla domov šele ob dveh ponoč in sm mal zaspana
11. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeext
11. maj 2013
next <3
11. maj 2013
u116556
u116556
Neext