u27814
u27814
iiii <333
dej ju hiter prprau do tega da si bosta povedla kaj čutita en do druzga...
Neeeext!
03. maj 2013
u116556
u116556
Awww <3
Neext
03. maj 2013
neeeeeeeeeeext!
03. maj 2013
u120491
u120491
summer lovee in ju$† α δƦεαʍεƦ : ne bosta še tako hitro skupaj, ker potem nebi bilo zanimivo ampak v prihodnosti bosta
03. maj 2013
ooooo
no... pa sej zgodbica je tak al tak carskaaa tkoda ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. maj 2013
u120491
u120491
Amm.. punce a vas lahko nekaj prosim? Tiste ki maste fb lahko lajkaste to : https://www.facebook.com/pages/O%C9%B4e-D%CE%B9rec%D1%82%CE%B9o%C9%B4-Slove%C9%B4%CE%B9%CE%B1/163331533833528?ref=tn_tnmn
hvaala nam ful pomeni.
03. maj 2013
u124446
u124446
neeeeeext
03. maj 2013
Neeeeext
03. maj 2013
evo zdej grem flavto vadit pa jest potem pa začnem pisat next! :*
04. maj 2013

Po večerji sem odšla spat.
Zbudila sem se na……………………………kuhinjski mizi? Kaj? Kdo me je prinesel na mizo?
Pogledala sem na uro in videla, da je ura že ena popoldne. Ozrem se okrog sebe nakar zagledam očka. »Nekateri bi radi jedli«. V rokah se mu že trese ponev vročega krompirja.
»Opsi« odvrnem.«Kje je mami?« Z vilico si krompir nesem v usta.
»V službi« preprosto odvrne očka ves popackan od kečapa. Zasmejem se in začnem 'opletati' z jezikom.«Opekla sem se!« Odskačem do kuhinje in si v usta porinem sladoled. »Kakšno olajšanje!« Pridem v kuhinjo in iz ust mi štrli kornet. Očka se zasmeje tako da pri tem izpljuva še malo krompirja. No, današnje kosilo je bilo MEGA ČISTO. »Te je malo luna nosila, ja« reče očka. »Ne« odvrnem.
Po kosilu sem se odpravila na svež zrak. Vsedla sem se na klopco, kjer sva nekoč sedela skupaj z Niallom. Sama sva jo malo prebarvala, zato pa imam tudi majico od takrat drugačne barve. Oh, spominov je preveč. V roke primem telefon. Pogledala in prebrala sem vse sporočila, ki sva si jih poslala. Pređtevala sem smeškote, vse!.................dokler v daljavi nisem zaslišala klicanja mojega imena. Kdo za vraga pa me kliče? Ozrla sem se naokrog. Nikjer nobenega. Še enkrat dobro, dobro pogledam in vidim Nialla? Resno? V oči so mi stopile solze. Stekla sem stran. Klical je za mano naj ga počakam. Bežala sem pred resnico. Resnico, da se mu zazrem v oči. V oči kot jih nima noben . Tudi prekleti Tim jih ni imel. Vse je uničil! Vedno hitreje sem tekla, tekla in tekla. Razjezila sem se. Kaj se mu je treba delati, da mu je hudo? Nič mu ni! Če bimu bilo mi nebi tega storil!
Niall je še vseeno vztrajal. Vdala sem se in ga s težkim srcem poslušala.
Povedala sem mu nasprotje katerega je mislil. Ni mi vseeno! Še daleč mi ni!
Preveč čustev zame! Spet so mi solze tekle kot v potoku.
»Gabii, prosim« mi reče. Njegove nebeško modre oči zalijejo solze. »Prosi koga drugega« rečem. Začnem hoditi preč od njega a on začne hoditi za mano.
Jezen je bil? Ljubosumen? Me malo heca?
Stati po petih letih čisto zraven njega je nepopisno. Čutila sem njegov utrip srca. Čutila sem njegovo sapo. ČUTILA SEM NJEGA!
Povedal mi je vse zakar so se najine skupne poti razsekale. Bolelo me je, da tako govori o sebi a to je on čutil. Njegovih občutkov ne more spreminjati nihče drug kot on.
»Si videla časopis. Da sem zamišljen zaradi domnevne punce? Pokimala sem.
'Ta punca si ti!' mi je odmevalo v glavi. Naslednjih par stavkov sploh nisem morala poslušati. Resno? Zaradi mene? O-moj-bog! Meni in njemu so po licih tekle solze.
To kar se je zgodilo me je preveč prizadelo. To sem mu tudi povedala.
»Prosim. Odpusti mi.« me je prosil. Vedela sem odgovor, povedala pa ne.
Vprašala sem ga kako to on misli, da bova lahko. Jaz živim v Dublinu on pa v Londonu. To ga ni zmotilo. Obljubil je, da bova nasla način. Verjela sem mu. Pokimavala sem. Končno sem si priznala, da on zame ni navadna oseba. On je nekaj posebnega.
»je to ja?« me vpraša z upanjem v očeh. »JA« rečem in se mu vržem v objem. Najlepše je, ko spet začutiš njegovo telo ob svojem. Tako sem ga pogrešala. Bolj kot vse! Končno je spet tukaj! Z mano! Z roko me je objel okoli ramen in skupaj sva se odpravila na zabavo. Voščila sem slavljenki. Potem sva z niallom še celo zabavo sedela na klopci in se pogovarjala. Videla sem tudi starega dobrega grega! In niallovo mami ter njegovega očeta. Všeč mi je bilo, da me niso pozabili.
Vmes sem očku sporočila da me še par uric nebo doma.
-Čez 5 ur -
»Gabii, že greš?« me užaljeno vpraša Niall.
»Moram« rečem in skomignem z rameni.
»Pa ne še!« protestira Niall.«Samo še pet dni sem tukaj!«
»V redu!« se vdam. Sicer mi pa ni tukaj nič hudega in presrečna sem, da je Niall tukaj. Niall me je objel. Stisnila sem se močno k njemu.
»Pogrešal sem te!«. Pogledal me je v oči. »Jaz tebe tudi« sem rekla.
»Greva gledat film?« me vpraša.
»Lahko« se mu nasmehnem.
Vrgla sva se na njegovo posteljo in prižgala televizijo. Gledala sva neko komedijo za katero ne vem naslova. Tekle so ure, minute, sekunde……………še vedno sem bila pri Niallu.
»Niall, zdaj pa res grem, zaspana sem«. Že hočem oditi a me ustavi.
»Kaj če bi spala tukaj?« me vpraša.
»Misliš« rečem in se skremžim. Niall pokima jaz pa se nazaj uležem k njemu. Ugasnil je televizijo in me objel. Zaželel mi je lahko noč ampak takrat sem jaz že spala.

next?
04. maj 2013
u124446
u124446
next? še uprašaš
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!
04. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. maj 2013
u27814
u27814
✌cяαzч ρσтαтσε✌ a igraš prečno flavto?

Neeext!
04. maj 2013
ju$† α δƦεαʍεƦ ja zakaj?
04. maj 2013
u27814
u27814
kar tako vprašam, ker jo js tut igram
04. maj 2013
pυɴce мojα ɴovα zɢodвιcα: http://www.igre123.com/forum/tema/fe-ot-mp-e-fa-f-c-o-e-c-rect-o/54762/
veѕelα вι вlα če вι ĸerα вrαlα :*
04. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. maj 2013
neext
04. maj 2013
u116556
u116556
Neext
04. maj 2013
Neeext
04. maj 2013
neeeeeeeeeeeeext
05. maj 2013
neeeeeeext!
05. maj 2013
nextttt
05. maj 2013
Neeext!!!
05. maj 2013
Next
05. maj 2013
nekšttttttt
05. maj 2013
u120491
u120491
https://www.igre123.com/forum/tema/c-os-m-e-s-to-s-in-t-d-on-di-ion-f-nf-ion/54821/1
prebereš? bi ti bla fuul hvaležna..
♥♥♥♥
Drugač bom zdej začela pisat next
06. maj 2013
u120491
u120491
eko punce neki se je zavleklo ampak dobite next zdej bom zrflela pisat
06. maj 2013
u120491
u120491
*začela
06. maj 2013