Hej, punce!
Pa imamo novo zgodbo by me

PROLOG
22.7.2013
“Rodil se je princ Cambriški ...”
Nejevoljno sem ugasnila televizor. Pa imamo novega člana naše kraljeve družine. Angleži so ponoreli, jaz pa sem upala, da me bodo ob srečnem dogodku pozabili. Konec koncev sem nameravala narediti nekaj stvari, ki jih naša družina ne odobrava.
Pogledala sem napovedovalca, ki je navdušeno govoril o tem, da sta Kate in William postala starša. Odločila sem se.
Naslednjič bodo govorili o meni.
___________________________________________________________________________________________________

mnenja?
20. junij 2018
Next
Obetaven začetek
20. junij 2018
neextt
20. junij 2018
Next
20. junij 2018
Next!!
20. junij 2018
Next :3
20. junij 2018
hvala vsem petim
20. junij 2018
Next )
20. junij 2018
~Lily~
~Lily~
Next
20. junij 2018
Neeeeeeext *__*
20. junij 2018
Me prav zanima kam to pelje. Le nadaljuj
20. junij 2018
neeeeext
20. junij 2018
Next!
21. junij 2018
katera bi posvecen Next?
21. junij 2018
Jaz, če smem
21. junij 2018
Next posvečam Sʟʏᴛʜᴇʀɴɪɴᴀ

1.
“Alexandra, mislim, da je bilo dovolj tvojega obnašanja!”
Zavila sem z očmi. Mama je dobro vedela, da nisem namerno se osramotila prejšnji dan, ko sem šla s prijateljico nakupovati. Nenazadnje je bil tisti fotograf kriv, ker me je tako prestrašil, da sem skočila dva metra v zrak. In za ta skok sem drago plačala, saj sem se znašla na vseh naslovnicah tabloidov. Vendar tudi zame so veljala pravila, ki jih nikakor nisem mogla prezreti. Nenazadnje sem bila članica kraljeve družine.
“Tvoj bratranec v tretjem kolenu je ravno dobil otroka, ti pa kradeš pozornost!” me je ponovno oštela. Hm, kradem pozornost? No, ja ... Saj je nisem namenoma, kajne?
“Mama, se opravičujem,” sem mirno odvrnila.
“Tvoj oče je razočaran! Kraljica je verjetno tudi!”
Zavzdihnila sem. Kraljica me je imela rada. Vsaj tako sem domnevala, saj jo vedno spravim v smeh. Seveda ne v javnosti.
“Če boš naredila še eno takšno neumnost, ne boš več videla sonca! Zaprta boš v palači do nadaljnega!” mi je zabičala.
Moj zadnji hišni pripor se je končal po dveh tednih, ko je kraljica ugotovila, da nisem bila na nekaterih dogodkih, kjer bi se morala prikazati. S figami v žepih, sem prikimala. Če me bo mama spet zaprla v hišni pripor, bom kmalu izpuščena, saj bo kraljica opazila mojo odsotnost. Člani kraljeve družine smo bili zelo priljubljeni in če se nismo pojavili na dobrodelnih dogodkih, je ljudstvo nemudoma opazilo našo odsotnost, kar bi na celotno družino vrgli slabo luč. Kar pomeni, da bi tudi preostale člane družine linčali.
“Prav, mama,” sem ponižno sklonila glavo.
Niti slučajno nisem pozabila obljube, ki sem si jo dala pred nekaj dnevi. Govorilo se bo o meni. Prisežem.
“Ta večer boš šla ven, kajne?” je vprašala.
“Ja. Z Louiso sva zmenjeni, da greva ven,” sem odvrnila.
“Varnostniki te bodo spremljali,” je rekla mama.
“To ni potrebno ...”
“Je potrebno,” me je hladno prekinila. “Potrebno je, da si varovana. Članica kraljeve družine si. Če ne boš imela varovanja, si lahko ...”
Tarča ugrabitev, posilstev, samomorilnih teroristov in tako naprej, sem nejevoljno pomislila, ko sem poslušala predavanje o varnosti. Sranje. Mislila sem, da bom vsaj nocoj svobodno šla ven. Truma varnostnikov bo pritegnila pozornost, kar bi lahko uničila moje načrte, ki sem jih imela za nocoj. Upala sem le, da mi bodo dodelili Jamesa, ki ni strog varnostnik.
“Prav,” sem rekla. “Lahko se grem urediti?”
Mama je nejevoljno prikimala.
Ko sem bila v zavetju svojih prostorov, sem nejevoljno pogledala v ogledalo. Bilo mi je jasno, da ta večer ne bo takšen, kot sem si ga želela.
Pritegnila bom pozornost, sem bila odločena.
Dve uri kasneje sem z limuzino zapustila palačo. Za limuzino in pred so vozili varnostnikov. Postregla sem si s kozarcem vina in pogledala skozi okno. London je bil prečudovit v večernih urah. Nenazadnje sem redkokdaj šla ven zvečer.
Louiso smo pobrali pred zgradbo, v kateri je živela s svojo družino. Bila je iz bogate družine in hkrati preprosta, kar mi je popolnoma ustrezalo. Bežala sem pred svojo kraljevsko družino, ki me je vezala nase.
“Si še vedno odločena?” me je vprašala.
Nasmehnila sem se in ji podala kozarec vina.
“Seveda. Spala bom s prvim, ki ga bom srečala,” sem odgovorila s sladkim glasom. To je bil moj načrt. Narediti škandal.

___________________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
21. junij 2018
neeeeeext
21. junij 2018
neext
21. junij 2018
Next
22. junij 2018
mnenja?
22. junij 2018
Next! hudo napisano *__*
22. junij 2018