tm gor biušga u sredni**
18. februar 2011
nextttiiii
18. februar 2011
next
18. februar 2011
u35383
u35383
next
18. februar 2011
Vprašal me je če imam fanta rekla sem mu da ne sam en je nor name in tko....
Aha ei ju3 gremo mi domov pa vi kdaj greste? mi gremo čez 2 dni no ko bom doma te pokličem on pa okej bomo šli u kino pa kei.
(čež 3 dni)
po eni strani mi je bilo ušeč ker ne bom videla lukata ker je biu preveč usiljiv.
No poklicala sm Roka (biušga sošolca u sredni)
j.jest,r-on
j: heiii
r: oooo kako si?
j: super ti?
r: ql! ju3 gremo z frendi u kino prid še ti pa frendice.
j: okej papa
r: čaww
Takoj sem poklicala frendice Anjo,aljo pa še nino.(aia pa ta tip :

je biu od nine brat simon in je šel zraven.No ko smo se dobili je stopil do mene in rekel žiujo kako si.super ei u glaunem jst sm spoznala fanta in d ne boš sam ti bom predstavila frendico ki ti bo ušečč zlo.No in greva do anje in takoj sta se zaštekala nato pride še rok in frendi. Z rokom sva bila skupaj in nato smo šli u kino tam pa......................neext??
18. februar 2011
next XD XD XD carskaaaaaaaa storyyyyy
18. februar 2011
heh tnx! sam še mau comentov
18. februar 2011
next
18. februar 2011
Tam pa srečam Mašo joj mojo sovražnicoo spet se je neki roku nastavljala on pa jo je ignoriru tkoj je bla jezna.No gledamo film:
anja sedi zravn simona,jst zrven roka....
Rok me je prijel za roke in se mi nasmehnil,usta sva imela čista blizu in ko sva se hotela poljubiti eden za nama razstrese use kokice po nama mi2 sam u smeh in sva gledala naprei film,nato gremo še na pjačko in se odpravimo domov mami sem poklicala in ji rekla da bom prespala pr anji dovolila mi je.
Ko sem se pri anji stuširala sem se nato upisala na fb. In vidm prošnja za prijateljstvo en gašper.... in sporočil hei veš kook si lepa lei a prideš ju3 pred klopco k je u cit parku js sm wtf zkai ke no prou pridm! Saam tko mau za foro sm ssi mislna.No zu3 grem in ga zagledam omg wtff o.O biu je neeext? 3 comente!! p nextam
19. februar 2011
next
19. februar 2011
nextii tkoj! čene čene čeneeee emm ma nwm nexti sam!
19. februar 2011
In tam ej biu en stari čez 40 let.In un pride do mene in mi reče: hei punči,jst sm pa sm tekla stran in hitro sem prišla domov.Tresla sm se k da bi pošast zagledala(sei ubistvu sm jo)
No preobleečm se in se še mau upišm na fb in vidm sporočilo:

ei! zakaj si pa zbežala,lahk bi se zabavala.

jest tkoi tega tipa blokiram in povem še anji kai je blo.Rekla je da se nei ne sekiram.
Mislila sem si sam še mau pa se začne šola! 1 letnik.
No ker je biu še 1 mesec do šole sva se z anjo veliki družili itd............
tako je minil 1 mesec.

OoH kr že šola kai nei oblečm??
No ko sem končno našla nekai pametnga se počasi odpravm ušolo seveda sem prei šla še do anje sai ggreve zmer skupai
Ko sem prišla v razred pa widm jaoooo..................................................3 comente o nextam!
20. februar 2011
next
20. februar 2011
roka ki se je kušval z eno tm k ji je blo ime renata.
Moje življenje je res sux.
Ko se je pouk končno končal sva se z anjo zmenile da za vikend pride k men,ker moja satrša gresta v ameriko.No in tako se je ceu tedn vleku in use je blo kr neki.No u petk pa je bla pr eni moji prjatelci zabava u maskah.Takoj ko sem to izvedela sem poklicala anjo d greve u šoping po kostum.Šle sve seveda u citypark in sva zagledale res 2 lepi obleki in pokrivalo za oči izgledale so takole:
jest sm imela takoo:

anja pa tako:

Imela sve seveda še masko in se naju ni prepoznal.

bil je čas da greve na zabavo ko smo prišle so usi bulil u naju.Tam zagledam fanta,ki se mi je približeval.nisem vedla kašen je ker ga nism vidla u obraz povabil me je na ples in sva lepo plesala,ko je bilo plesa konec smo šle z anjo nekaj ppojest in anja me je uprašala kdo je ta ki me je uprašal za ples rekla sm da ne vem,in ji rekla sei ti si tut enga spoznala hehe.
Kar naenkrat pa................ next??
21. februar 2011
neksttt itaq!
21. februar 2011
next
21. februar 2011
je že gdo sploh opao da je to iz filma _(vsaj začetek)...
03. september 2011
ja sj sm upazla iz angus thongs and perfect snogging tega filma
06. januar 2012
next!
29. marec 2012
točno it tega filma je vzela obnovo od začetka
17. marec 2013
Next
03. januar 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani