bo pisala naprej samo vprašanje je kdaj...
06. junij 2010
ja upam d res
06. junij 2010
ja dans ni mogla ...
sej ji lahko mal oprostimo XD XD XD
06. junij 2010
dej nadaljuj!! zadnje sporocilo od te zgodbe je blo 6 junija dns pa smo 23 junija!!!!
nadaljuj!!!!!!!!!!!
23. junij 2010
u18082
u18082
NeXt!!!
27. junij 2010
nextt.
09. oktober 2010
no končno bom nadaljevala.
pč naslednji dan sem poklicala anjo in psa sve peljali na sprehod.
za anjo sva se odločili da se prijavive v plesno šolo. ampak slaba novica ker je bila tm tudi maša ampak mi2 sva jo dobro prenašali.ker je bil zadnje leto v osnovni šolo(9 r) smo za čeli premišljevati o plesu.
in o srednji šoli. kam greste naprej samo tako me zanima.hh
28. oktober 2010
nexti ice XD
28. oktober 2010
u31440
u31440
o tej zgodbi sem gledala fil nwn kak je bija naslov pa malo se mi zdi ka so bile sruga imena samo vseno colll pa fil je ful dober (:
15. november 2010
neexxtt!!!
15. november 2010
haha hvalaa
15. november 2010
no ker se je bližala valeta in seveda ples me je bilo zelo strah kdo me bo uprašal za ples ker nisem hotela da me upraša kšn debil al pa kj tazga.
Moja prijateljica mi je rekla da me bo mogoče en Rok no bil je kar vredu samo nism bila glih vesela če bi z njem plesala ampak kaj čm.
No čas je bil za plesne vaje. z anjo sva se takoj odpravile in na poti zagledale Mašo.
In začela me je izzivati.rekla je živči s kom boš pa plesalaa zihr s kšnmuu bom rajš tiho potem pa ji je anja rekla hhaaha si pa res neumna če še ne veš se po šoli govori da bo plesala z najbolj popularnem fantom. Maša pa je takoj jezno odšla.
no šle smo na plesne(((to niso ble za valeto ampk sm hip hop))).......
NEXT?? coment!!
15. november 2010
nextt!!!!!
15. november 2010
slikee:
plesni studio hip hop:

ROK(fant ki naj bi me kao prosil za pless ne vem))

15. november 2010
waw :$ kjut tipčk XD amm nexti
15. november 2010
haha anedaa!! sj bom sam mau več comentoov!!
15. november 2010
u31671
u31671
nExT
nExT
nExT
nExT
nExT
nExT
nExT
nExT
15. november 2010
kjutt tipćk !! NEXT!!!!!!!!!!!!
15. november 2010
ja vem hh!!
bom!!
15. november 2010
u31671
u31671
nadaljuj k bom ratala živčna(hec, sam resno mislm)
15. november 2010
Učiteljici plesnih smo predlagale par pesmi.
in začele smo plesat kar naenkrat zagledam roka kako nas jo opazoval delala sem se kako da ga ne vidm.vaje so se končale in zaslišim moj telefon oglasila sem se in mi reče mami da gresta dons nekam ven z očijem in da prideta šele jutr. Seveda sem takoj raztrobila po šoli da bo pr men party in anji še rečem da bo prespala pr men in seveda je rekla da bo.no pridem domov in začnem pripravljati.nato pride k meni anja in mi reče am..lea kaj pa rok pa ji rečem kaj je znjem.ona pa ja povabi ga na zabavo.
no gremo na msn jst sm se kr trela sj nism bla vanjga sm tko
no in ga klinem
rok:r,jest j
j: oi
r:heii kako kj?
ja super ti?
r: pa gree!
j:no uglaunem povabila bi te na zabavo k bo dons pr men full jih pride a prideš?
r:ja itak
j:no ok se vidmo čaw!!
r:fsm
pes je biu že kar velik in sem ga dala ven v pesjak naibol je pa bilo da smo imeli bazen.
no .......
neeext?? coment!!

slike:
moja hiša kjer bo party:

15. november 2010
najprej jutr!!
15. november 2010
škodaa..čim preii probii
15. november 2010
okj. neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. november 2010
u31809
u31809
NEXT!!!!!!!!!
16. november 2010
u31809
u31809
čččččiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm prej
16. november 2010
ja bom kmau!!
16. november 2010
u31671
u31671
dej zdej k me ful zanima kva bo naprej
16. november 2010
Začeli so prihajati prijatelji in z anjo sva na pouno nabili muzko in vsem razdelili kopalke.
usi so skočili u bazen jst pa sm čakala roka.in končno ga zagledam in mu rečem kako kj?on pa super.šla sva ob bazen in kmau je prišla anja in me porinla v bazen nato pa še roka anji sm rekla anjaaaa! js te bomm....... rok pa reče pa sj ni nč kj tazga jst okii!
nato se je že delala tema in so skoraj vsi šli vn iz bazen in smo šli v hišo in se tam zabavali.zabava se je končala in za anjo naju je čakala najitežja naloga ((POSPRAVLJANJE)). No ko sva vse pospravile sva odšle spat.Naslednji dan u šoli je do mene prišel rok in rekel da je bla učer the best zabava.nato sem morala k pouku in srečala mašo in ji rečem o maška kako kj?? a si kj jezna k te nism povabila veš kva je blo super ona pa lej ne zanima me jst pa haha whatevr.no potem....
next?? coment!!!
16. november 2010
A ste vsi tuki stari 9 let take perfektiozne zgodbe da brez veze. V lajfu ni sam mistika ampak realistika tak da se fantazijci odpravite na dopust
16. november 2010
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani