no to je moja nova revija.

pisala bom v zvezdniki & kaj boste vi hoteli.
upam, da vam bo všeč.
Katja.

Jo boš bral/a.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. april 2011
Na kraljevi poroki je pivo strogo prepovedano
Gostje bodo jedli prepeličja jajca, jorkširski puding in govejo pečenko ter pili le 'fine pijače'. William in Kate na poročni dan ne bosta uživala alkohola.

Med 1900 povabljenci bodo tudi gostilničar, poštar in mesar iz vasi Middletonovih, ne pa tudi bivša laburistična premierja Tony Blair in Gordon Brown. Povabljeni sta konservativca John Mayor in Margareth Thatcher, ki je povabilo že zavrnila.

V palačo bo ob 12.40 prispelo 15.000 kanapejev, gostje pa bodo jedli izključno britanske specialitete - prepeličja jajca z zeleno, jorkširski puding in govejo pečenko ter miniaturne klobase.

Gostje bodo žejo gasili s šampanjcem in 'finimi pijačami', pivo je najstrožje prepovedano.

Medtem princ Harry organizira zabavo za 300 najbližjih prijateljev mladoporočencev. Tri sobane v palači bodo preurejene v nočni klub, najbolj trdožive pa ob šestih čaka tudi kraljevi zajtrk.
27. april 2011
Jennifer Aniston si je privoščila stanovanje za 6 milijonov dolarjev
Potem ko je kar nekaj let preživela v Los Angelesu, se Jennifer dokončno vrača v rojstni New York, kjer je za prestižno stanovanje odštela kar šest milijonov dolarjev.

Penthouse na 18. nadstropju starega poslopja na Manhattanu ima le eno spalnico in eno kopalnico, ima pa zato kar 75 kvadratnim metrov veliko teraso, s katere je fantastičen pogled na Empire State Building.

112 kvadratnih metrov veliko stanovanje ima tudi kuhinjo, shrambo, dnevno sobo, lesene pode in štiri omare.

Igralka je nedavno razkrila, da se želi iz svoje losangeleške vile preseliti v New York, kjer je preživela otroštvo in obiskovala igralsko šolo.

"Prav nič ni mogoče primerjati z življenjem v mestu, v katerem lahko vsak človek poišče nekaj zase," je izjavila 41-letna Jen.
27. april 2011
nexšt pikij. ;*
27. april 2011
Kelly Osbourne: Nikoli več ne bom debela!

Pevka, model in reality zvezda je v preteklih mesecih shujšala za neverjetnih 18 kilogramov, kar je njeno življenje popolnoma spremenilo na bolje, zato si je že prisegla, da se nikoli več ne bo zredila.

Kelly Osbourne vztraja, da je povsem zadovoljna s svojim izgledom, kar se ne more trditi za nekatere medije, zato se je čutila izzvano poudariti, kljub drugačnim medijskim napisom, da ni pridobila niti enega odvečnega kilograma.

"Nekateri mediji poročajo, da sem se začela rediti. Vsak dan namenim vsaj pol ure telesnim aktivnostim, jem karkoli si zaželim, zato sem zelo srečna. Prav zato me napačne informacije sploh ne prizadenejo," je izjavila ponosna Kelly.
27. april 2011
VROČE Nana Zeneli zaradi hudi bolečin pristala na urgenci

Zaradi nevzdržnih bolečin in visoke temperature je bila Nana Zeneli prisiljena sredi noči po pomoč oditi na urgenco!

Nana je za revijo Lea dejala, da so bile bolečine hujše kot pri porodu in da tega ne privošči nikomur. Ker so bili pretekli dnevi zelo topli je tudi Nana kot večina ljudi, hitro odvrgla topla oblačila in naokoli hodila poletno oblečena.

Da pa je kljub visokim temperaturam za kaj takšnega še prekmalu, so pokazale posledice. Nana si je namreč močno prehladila mehur in dobila vnetje ledvic, bolečine pa je spremljala tudi visoka temperatura. To se je ni zgodilo prvič, saj je za takšnimi bolečinami v preteklosti že trpela.

Želimo ji hitro okrevanje!
27. april 2011
OJOJ! Najbolj sramotne izjave slavnih

Poglejte si sramotne izjave zvezdnikov. Ja, tudi najbolj znanim se zgodi!

Whitney Houson je leta 2002 nastopila v oddaji Diane Sawyer, da bi zanikala govorice, da se drogira in da ima krizo v zakonu. Na obtožbe da se drogira, je povedala. »Najprej razčistimo eno stvar. Crack je poceni. Preveč zaslužim, da bi kadila crack. Tega ne počnem.«

Britney Spears, ki se ne bo ponovno poročila, bi si lahko privoščila tudi malce znanja iz geografije, saj je izjavila: »Obiskala bom veliko čez oceanskih držav, kot je recimo Kanada.«

In ni edina. Christini Aguileri se je recimo zareklo tole: »Kje se letos odvija canneski filmski festival?«

Jessica Alba, ki med nosečnostjo hrepeni po lubenici, bi si zaslužila petico na področju znanja evropske politike. Ko jo je novinarka vprašala, kaj meni, kakšne možnosti ima Barack Obama, da postane predsednik ZDA, je ta odvrnila. »Potrebno je biti nevtralen… Tako kot Švedska.« Prepričani smo, da je mislila na Švico.

Megan Fox pa tudi ni pazila na svoj besednjak, ko je spregovorila o Michaelu Bayju, režiserju filma 'Transformerji'. »Na snemanju želi biti kot Hitler in to tudi je. Če morate delati z njim, je nočna mora, ko pa ni v režiserskem vzdušju, pa ima čudovito osebnost.« Se čudimo, ker ne bo nastopila v tretjem delu 'Transformerjev'?

Tudi režiser Quentin Tarantino ni bil preveč ljubezniv z novinarjem, ko ga je ta spraševal o nasilju v njegovih filmih. »Ti govoriš o resničnem življenju, jaz o filmih. Tega filma nisem naredil zate,« mu je zabrusil.

Tom Cruise je leta 2005 v oddaji Oprah Winfrey pokazal svojo novo punco, Katie Holmes, in takrat je kot otrok skakal po kavču, šel na kolena in ponavljal, da svoje dekle ljubi, ljubi, ljubi…
27. april 2011
Princesa Diana bi bila zadovoljna s Kate Middleton

Do kraljevske poroke princa Williama in Kate Middleton sta samo še dva dneva, Elton John pa je prepričan, da bi bila princesa Diana zadovoljna s snaho.

Pevec je priznal, da bo poroka zanj na plano prinesla tudi žalosten spomnim na Dianin pogreb, ki se je zgodil 14 let nazaj. »Zadnjič, ko sem bil v Westminsterski katedrali, se mi je srce paralo, ko sem gledal dva mlada dečka, ki sta hodila za krsto.«

»Mislil sem, da je to najtežja stvar, ki se ti lahko zgodi – da pri tako mladih letih vsem na očem hodiš za mamino krsto. In spet smo v katedrali, tokrat pa bo William hodil z lepo žensko in z ljubeznijo svojega življenja.«

»Zdi se mi, da se je vse skupaj čudovito izteklo in prepričan sem, da bi bila Diana zelo, zelo srečna… Mislim, da bi bila z njegovo izbiro zelo zadovoljna. Kate izgleda tako super dekle in zdita se zelo zaljubljena.«
27. april 2011
Reese Witherspoon: Mladoporočenka že načrtuje otroka!

Potem, ko je pred kratkim dahnila da svojemu Jimu Tothu, Reese Witherspoon sedaj že razmišlja o veselem naraščaju!

Reese so paparaci ujeli, ko se je zvezdnica odpravila po vsakdanjih opravkih v Los Angelesu, ki so jo čakali po velikonočnem vikendu, ki ga je preživela skupaj s svojo družino in z družino igralca Matthewa McCounagheya.

Sicer pa naj bi Reese in njen mož Jim že razmišljala o tem, da bi družino povečala za še enega člana. Reese ima iz preteklega zakona že hčerko Avo in sina Deacona, a si močno želi še enega otroka.

"Zelo je srečna. Rada bi še letos zanosila. Reese in Jim čutitta, da sta s to zvezo zadela v terno," je povedal vir.
27. april 2011
ZVEZDNIŠKI DVOBOJ: Lepotičke z belimi sončnimi očali.

Velika sončna očala so pravi modni hit, kar tri znane dame pa so se odločile za zelo podoben model v beli barvi.

Katera najbolj blesti z belimi očali?

Fergie.
Charlize Theron.
Paris Hilton.
27. april 2011
Nova YouTube senzacija: 20-letnica z neverjetnim pevskim darom, ki že dve leti ni zapustila hiše

Jemma Pixie Hixon je 20-letno dekle, ki prihaja iz Velike Britanije in ki je z objavljanjem posnetkov na YouTube postala prava spletna senzacija! A Jemma že dve leti ni zapustila svoje hiše...

Jemma se namreč ni rodila le z neverjetnim talentom za petje in pisanje glasbe, ampak tudi z boleznijo, in sicer agorafobijo. 20-letnica ima strah pred odprtimi prostori in tako že dve leti ni zapustila svoje sobe, v kateri pa ves čas snema posnetke na katerih poje uspešnice slavnih glasbenikov in jih objavlja na portal YouTube.

Tako si je Jemma pridobila številne oboževalce po celem svetu, na Japonskem in Kitajskem je že prava zvezda. Njeno priredbo skladbe 'Love the way you lie', si je ogledalo čez pol milijona ljudi, številka ogledov pa z vsakim dnem raste.

Jemma si želi premegati svojo fobijo in se zadnji dve leti tudi zdravi. Rada bi stopila iz hiše in spet nastopala, tako kot je to počela včasih. Sama je prepričana, da jo bolezni lahko reši le glasba, saj pravi, da je njena ljubezen do glasbe močnejša od strahu!

Ji bo uspelo?
27. april 2011
Ian Ziering: Steve iz Beverly Hillsa pri 47ih letih prvič postal očka

Igralec Ian Ziering je pri 47ih letih prvič postal očka, in sicer je zvezdnik dobil hčerkico po imenu Mia Loren!

Bivši zvezdnik serije Beverly Hills 90210 je v ponedeljek prvič postal oče. Njegova žena Erin je rodila zdravo deklico, ki ji je par dal ime Mia Loren v čast igralčevi mami.

"Ko držim Mio v naročju in Erin blaženo spi, ne morem nehati razmišljati ali lahko obstaja še boljša in srečnejša prihodnost, ki nam jo je omogočil čudež, ki se je zgodil danes," je napisal na svoj Facebook profil.

Igralec je v zakonu z Erin od leta 2010, s prvo soprogo Nikki Schieler je bil poročen pet let, par pa se je ločil leta 2002.
27. april 2011
VROČE Alenka Oldroyd zaradi slovenske birokracije ločena od svojega moža na Havajih

Alenka Oldroyd načrtuje selitev na Havaje, kjer živi njen mož Thomas Oldroyd, a ji birokracija preprečuje, da bi končno prišla do svojega moža!

Alenka tako že zelo pogreša svojega moža Thomasa in komaj čaka, da ji končno uspe urediti vse potrebne dokumente in papirje, ter se bo lahko dokončno preselila na eksotične Havaje.

Revija Nova poroča, da Alenka na Havajih ne bo le uživala, ampak se je vpisala tudi na tamkajšnji študij ocenografije, ki jo je popolnoma navdušil.

Upamo, da ji kmalu uspe urediti vse potrebo za selitev in da bo hitro na poti k svojemu možu!
27. april 2011
FOTO Zakaj sta Princ William in Kate Middleton popoln par?

Oglejte si kaj je tisto zaradi česar je kraljevi parček skupaj tako popoln!

27. april 2011
Dare Kaurič: Zunaj se sonce smeje!

In če pogledate skozi okno, je temu res tako! ''Zunaj se sonce smeje'' je tudi naslov prvega singla Dareta Kauriča, ki naravnost kliče po poletju, morju in seveda soncu. Oz. še več sonca!

Preden CD plošče dokončno izginejo na smetišču zgodovine bo svojo samostojno ploščo izdal tudi Dare Kaurič, glasbenik, ki mu mnogi pravijo tudi multipraktik, saj v svojem avtorskem opusu skače iz stila v stil, naj bo to punk, rock, pop, turbo in še kaj bi se našlo.

Je avtor in soavtor vseh uspešnic neuničljivih Kingstonov in tudi njihov član že od samega začetka. Mnogi ne vedo, da je Dare tudi avtor in soavtor vseh skladb legendarne punk skupine Kuzle, avtor vseh največjih uspešnic Zablujene Generacije ter tudi izvršni producent in avtor hitov turbo prvakov Atomik Harmonik. Njegove skladbe izvajajo tudi Mambo Kings, Videosex, Big Foot Mama, Natalija Verboten in mnogi drugi.

Ker mu očitno idej ne zmanjka, je vzporedno z delom v svoji matični skupini ocenil, da je čas za prvo samostojno ploščo z naslovom "Partigiano Di Amor", katere izid planira za mesec september. Kaj bo prinesla njegova samostojna plošča, ki jo je posnel z gostujočimi glasbeniki, za to priložnost poimenovanimi The Bikini Detectors (iz njegovega besedila Mini Bikini za Kingstone), bomo videli kaj kmalu. Na plošči se bo znašlo kar nekaj različnih stilov, saj pravi, da se hitro naveliča enega žanra in se rad preizkusi v čem novem. Skupna točka vseh komadov pa je pozitiva, okus po morju in soli, po ukradenih poljubih, in ležernosti ...

Nekaj pa je zagotovo – na plošči bo tudi prvi singel ''Zunaj se sonce smeje'', ki na radijske postaje uradno prihaja takoj po praznikih, 3. maja. Komad s pridihom latina je hvalnica toplim sončnim žarkom, ki nam polnijo baterije.
27. april 2011
Zlomljena Catherine Zeta-Jones: Uteho je iskala v alkolholu!

Michael Douglas je v pogovorni oddaji Oprah Winfrey spregovoril o svojem boju z rakom in svoji soprogi Catherine Zeta-Jones, ki je končala na psihiatriji!

Michael za ženino bolezen krivi njeno trmoglavost, da vsa čustva drži v sebi in tako je bil njegov boj z rakom za Catherine preveč in se je zaradi prevelike psihične obremenjenosti zlomila. Ko je igralec premagala raka in bil pripravljen nadaljevati s svojim življenjem, pa se je zlomila tudi Catherine in vsa čustva spustila na dan.

Da se je s problemi lažje soočala se je Catherine po besedah moža, vedno pogosteje zatekala k alkoholu, situacijo pa je še dodatno poslabšala njena bipolarna motnja, zaradi katere je bil še bolj depresivna. "Moj sin je državnem zaporu, bivša žena me je tožila in jaz sem dobil raka, in tako je težko ženi reči, da je depresivna," je dejal Michael.

Michael je še dodal, da se Catherine sedaj počuti veliko bolje in se je že vrnila na delo!
27. april 2011
Kate Hudson zaročena s pevcem skupine Muse

Hollywoodska zvezdnica je veselo novico oznanila med obiskom ene izmed jutranjih ameriških oddaj, ki jih je obiskala danes!

Kate Hudson in pevec skupine Muse, Matt Bellamy, skupaj tudi pričakujeta otroka in čeprav so se govorice v povezavi z njuno zaroko v preteklosti izkazale za neresnične, jim tokrat lahko verjamemo!

Čeprav je še pred kratkim za eno izmed revij dejala, da poroke ne načrtujeta, pa sta si sedaj očitno premislila: "Poroka je čudovita stvar in všeč mi je ideja dveh ljudi, ki proslavljata svojo ljubezen in združita svoji družini, toda z Mattom sva ta del preskočila in šla takoj k najboljšemu delu," je dejala igralka misleč na prihajajočega otroka.

Čestitke paru!
27. april 2011
Top 20 – Lokalna in mednarodna glasba

1.BRITNEY SPEARS TILL THE WORLD ENDS
2.JENNIFER LOPEZ FT. PITBULL ON THE FLOOR
3.KATY PERRY FT. KANYE WEST ET
4.LADY GAGA BORN THIS WAY
5.ADELE SOMEONE LIKE YOU (LIVE @ BRIT AWARDS 2011)
6.USHER MORE (REDONE JIMMIE JOKER REMIX)
7.NICOLE SCHERZINGER DON'T HOLD YOUR BREATH
8.DR. DRE FT. EMINEM & SKYLAR GREY I NEED A DOCTOR
9.THE BLACK EYED PEAS JUST CAN’T GET ENOUGH
1o.KE$A BLOW
11.LINKIN PARK BURNING IN THE SKIES
12.MICHAEL JACKSON HOLLYWOOD TONIGHT
13.GREEN DAY CIGARETTES AND VALENTINES
14.RIHANNA S&M
15.SELENA GOMEZ & THE SCENE WHO SAYS
16.JESSIE J ft. B.O.B. PRICE TAG
17.TAIO CRUZ TELLING THE WORLD
18.DAVID GUETTA FT. RIHANNA WHO'S THAT CHICK?
19.TAKE THAT HAPPY NOW
2o.CHRIS BROWN FT. LIL WAYNE & BUSTA RHYMES LOOK AT ME NOW

& vsakič ko bom dala lestvico top 2o bom tudi eno pesem vam predstavila.
tokrat vam bom predstavila 1. mesto.
naslednjič bom predstavila že 2. mesto.
27. april 2011
Britney Spears - Till The World Ends

Besedilo ~

This Kitten Got Your Tong Tied In Knots I See
Spit It Out Cuz Im Dying For Company
I Notice That You Got It
You Notice That I Want It
You Know That I Can Take It To The Next Level Ba-by!
If You Want This Good Bitch
Sicker Than The Remix
Baby Let Me Blow Your Mind Tonight

[Chorus]

I Can't Take It Take It Take No More
Never Felt Like Felt Like This Before
C’mon Get Me Get Me On The Floor
DJ What You What You Waitin' For...

WOAH OH OH OH OH OH WOAH OH OH OH...

[Verse 2]

Watch Me Move When I Loose When I Loose It Hard
Get You Off With The Touch Dancing In The Dark
You Notice What I'm Wearin'
I'm Noticin' You Starin'
You Know That I Can Take It To The Next Level Ba-by
Harder Than The A-list
Next One On My Hit List
Britney Spears Till The World Ends lyrics found on http://www.directlyrics.com/britney-spears-till-the-world-ends-lyrics.html

Baby Let Me Blow Your Mind Tonight!

[Chorus]

I Can't Take It Take It Take No More
Never Felt Like Felt Like This Before
C’mon Get Me Get Me On The Floor
DJ What You What You Waitin' For...

WOAH OH OH OH OH OH WOAH OH OH OH..

[Bridge]

See The Sunlight
We Ain't Stoppin’
Keep On Dancing Till The World Ends
If You Feel It Let It Happen

WOAH OH OH OH OH OH WOAH OH OH OH...

See The Sunlight
We Ain't Stoppin’
If You Feel It Let It Happen

video ~

27. april 2011
HOT! Vroča Kelly Brook v bikinkah oznanja poletje

Poletje je tik pred vrati in tega se dobro zaveda tudi Kelly Brook! Lepotica je za znamko Babe's pozirala v njihovih najnovejših modelih kopalk in vse kar lahko rečemo je, uau! Drage dame, že veste v kakšnih boste to poletje zasijale ve?

27. april 2011
Ne smete zamuditi!

O filmu:

Dominic Torretto in njegova ekipa se ponovno znajdejo na napačni strani zakona, ko Domu omogočijo beg iz zapora in se skupaj odpravijo v Rio de Janeiro, kjer naj bi bili varni pred organi pregona. Vendar se tukaj znajdejo v ognju med brazilskim preprodajalcem drog in neusmiljenim FBI agentom.

Odkar smo jih zadnjič videli, sta Brian in Mia Toretto rešila Doma pred zaporom, nato pa so vsi trije v tujini bežali pred zakonom. Zdaj morajo v Riu opraviti še zadnji posel, da bodo svobodni. Za noro zahtevno krajo sto milijonov dolarjev zberejo najboljšo ekipo in skušajo tako uničiti pokvarjenega poslovneža, ki ustrahuje prebivalstvo Favel in ima v svojem žepu dobršen del policije. In ki je seveda razpisal nagrado na Brianovo in Domovo glavo. A da naloga ne bo preveč preprosta, jim za petami niso samo njegovi morilci. Zagrizeni zvezni agent Luke Hobbs se ponaša z dejstvom, da svojo tarčo vedno ujame. Ko se poda za Brianom in Domom, pa ugotovi, da ni vedno lahko ločiti, kdo je baraba in kdo pošten.
27. april 2011
u42738
u42738
cool
28. april 2011
Jadranka Juras: Ljubezen pospremila med ljudi

Nova pesem 'Ljubezen' Jadranke Juras je zadnji single z uspešnega albuma Sakura. Jadranka tako zaključuje še eno glasbeno poglavje, v pripravi pa je že novi album.

'S pesmijo Ljubezen zaključujem predstavitev albuma Sakura. Z besedo, ki je v tem svetu tolikokrat nerazumljena v svojem bistvu, tolikokrat umetno poveličevana in napihnjena, prezirajoč njeno globoko intimnost, nikakor vezana zgolj na odnos, ki ga ima človek do nasprotnega ali istega spola človeške vrste, temveč v svoji skromnosti in iskrenosti le brezpogojna in empatična do vseh čutečih bitij, do Zemlje, narave in do življenja.'

Avtorja glasbe sta tokrat Jani Hace in Jadranka Juras, besedilo je nastalo izpod peresa Jadranke in pa Dejana Crikvenčiča Dhyana. Aranžma je delo Janija Haceta.

Spevna melodija in besedilo z močnim sporočilom sta tudi tokrat vodilo Jadrankine skladbe. V kombinaciji z odličnim, prepoznavnim vokalom bo pesem Ljubezen zagotovo našla svoje mesto med poslušalci, hkrati pa na lep način zaključila potovanje albuma Sakura, s katerega je Jadranka sicer že predstavila skladbe Drugače ne znam, Lalala, Če ne bomo sami in nazadnje duet z ikono govorjene besede Edom Maajko - Ne zaluž'š si me. Slednji je požel še posebej veliko navdušenje ter velja za eno od zanimivejših glasbenih sodelovanj v zadnjem času.

Fotografija, ki je pesem Ljubezen pospremila med ljudi, je nastala pri obisku prvega in zaenkrat edinega zavetišča za pomoč konjem, katerim je bila edina usoda klavnica. 'Več o društvu in kako lahko vsi skupaj pomagamo in izkazujemo ljubezen do vsega živega, saj je ljubiti bistvo našega bivanja, pa na strani https://dpksi.wordpress.com/' je še povedala Jadranka.
06. maj 2011
HOT! Cindy Crawford spet kraljuje modnim naslovnicam: Vroča kot še nikoli prej!

Kljub temu da se je modnim pistam odpovedala že pred desetletjem, 45-letna lepotica Cindy Crawford še naprej navdušuje s seski fotografijami.

Cindy Crawford, ki je zadnji editorial posnela za mehiško izdajo revije Vogue, je še enkrat več dokazala, da ima 'nekaj več', zaradi česar ji številne manekenke mlajše generacije ne sežejo niti do kolen.

Cindy se je iz modnega sveta uradno umaknila že leta 2000, po končani karieri pa ni sledila številnim kolegicam, ki so se podale v dizajnerske vode, temveč se je posvetila proizvodnji prestižnega pohištva.
06. maj 2011
Nezvesta biseksualka Angelina Jolie: Skrivaj seksa z ženskami?!

Ameriški mediji so slavno hollywoodsko igralko obtožili nezvestobe. Trdijo namreč, da igralka enega najseksipilnejših moških vara z ženskami!

Revija "In Touch" trdi, da jim je Angelinin prijatelj potrdil govorice, da igralka skrivaj seksa z ženskami. "Angelina ima močan biseksualni nagon, zato se za Bradovim hrbtom sestaja z ženskami. Gre le za seks, a ker se ne dobiva z moškimi, to ne jemlje kot varanje," je reviji zaupal njen prijatelj.

Poročanje revije je potrdil tudi neki uslužbenec hotela "Roosevelt", ki je izjavil, da Angelina občasno rezervira sobo za nekaj ur.
06. maj 2011
BIZARNO Madonna zahtevala, da mož in sin obrežeta svoj penis

Da je strastna zagovornica kabale je Madonna dokazala tudi s tem, da je svojega bivšega soproga in sina Rocca prisilila, da obrežeta svoj penis.

"Madonna je obrezala sina Rocca in v to prepričala tudi Guyja Ritchieja, da bi tako lahko cela družina živela v skladu s kabalo," je medijem razkrila Madonnina duhovna svetovalka Karen Berg.

Zanimivo, da je bivši soprog njene zahteve sprejel povsem ravnodušno
06. maj 2011
VROČE Maja Keuc na evrovizijski oder v škornjih s 16 centimetrsko peto

Maja Keuc bo na oder v Duseldorfu stopila v visokih škornjih z vrtoglavo peto, ki meri kar 16 centimetrov! Samo, da ne bo spet padla!

Kot smo pred nekaj dnevi tudi poročali, so za Majo že prve vaje na evrovizijskem odru in čeprav tudi letos stavimo na minimalizem, pa Maja s svojim vokalom vsekakor ni razočarala!

S prvo vajo je bila zelo zadovoljna tudi sama in za portal Žurnal24 je povedala, da je bil občutek fenomenalen in da je vse potekalo tako kot je treba. Dodala je še, da je za svoj nastop prejela veliko pozitivnih komentarjev, a večina jih je bila iz tujine, pri nas pa je žal tako, da večina še vedno najrajši kritizira.

Maja pa se ni mogla navaditi le na čevlje z ultra visoko peto, ki jih je oblikoval Mitja Hojak, ampak tudi na obleko, za katero pravi, da je kar malce težka in trda. Mi za Majo držimo pesti in vemo, da se bo odrezala odlično, upamo pa tudi, da v visokih petah na odru ne pade, tako kot se ji je to pripetilo v šovu Slovenija ima talent!
06. maj 2011
u42738
u42738
Next!
07. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg