Hej.
Ali tudi ti rada bereš revijo cool? Tukaj bomo govorili vice in vse to. Potrebujem tudi sovoditeljico. Povejte, kaj vas mući, iz teh:
Lepota
Ljubezenski problemi
Prijateljstvo
Zraven lahko še zapišete:
Ko se zmrači
Zoom članek
Najlepša zgodba iz najstniškega življenja
In vse ostale teme iz revije cool
Zraven revije bodo prišli tudi posterji.
22. avgust 2015
u198892
u198892
js bi bla sovoditeljica
25. avgust 2015
okej se boma po zs zmenle za prvo izdajo revije Cool
25. avgust 2015
u198892
u198892
ok
25. avgust 2015
KO SE ZMRAČI
1. Kot vedno gremo na morje. Moja mlajša sestrica si je zraven nesla tudi klovna (plišasto igračko). Ko so šli starši po nakupih, so zraven vzeli tudi Lili (moja mlajša sestra). Igrala sem se s klovnom, saj mi je bilo neznansko dolgčas, mama pa mi je zaplenila telefon in računalnik. Spomnila sem se, da je v spalnici televizor. Prižgala sem ga. Lili je spet gledala risanke!!! Prestavila sem na program 12. Na ekranu se je pokazal klovn. Bil je zelo strašljiv. Ugasnila sem tv in šla v svojo sobo. Ko sem se ulegla na posteljo, sem videla klovna, kako prihaja k meni. Bilo me je tako strah, da sem se skrila pod odejo. Pomotoma sem zraven zaspala. Sanjala sem o klovnu, ki me straši. Zaslišala sem cviljenje gum. Nekdo je vstopil v hišo. Mislila sem, da sta mama in očka. Ampak namesto tega sem videla klovna, ki je imel v rokah motorko. Prižgal jo je. Uščipnila sem se, vendar nisem sanjala. Ko sem odprla oči, sem pred sabo videla starše in Lili, ki je v rokah držala plastičnega klovna, ki prižiga motorko (igračo). Vse klovne sem zmetala stran, da slučajno ne bi kateri oživel kot tisti na tv-ju.
28. avgust 2015
u198892
u198892
js bom poiskala posterje
28. avgust 2015
u198892
u198892

+tega mam tut js

+povej mi koliko jih je v eni številki
28. avgust 2015
tak bo dovolj
28. avgust 2015
NAJLEPŠA ZGODBA
Bila je jesen. Prvi šolski dan. Mama me je peljala v srednjo šolo za nadarjene glasbenice na Oxfordu. To je bil moj najlepši trenutek. Sobo sem si delila s Saro in Nives. Bile sta odlične prijateljice. Učiteljica dekliškega oddelka nam je povedala, da bomo čez pol leta nastopile na Vzhajajočih zvezdah. To je bil šolski iskalec talentov. Če nisi dober, te vržejo iz šole. Odločile smo se, da zraven nas vzamemo še enega fanta. Odločile smo se, da bomo pele na pesem Im a barbi girl. Drinnn, driin. Zvonec na vratih zvoni. Le kdo me je prišel pogledati? Ko sem odprla, sem videla atija. Povedal mi je, da lahko ostane na Oxfordu do koncerta. Čez pol leta smo že vse dobro znale. Ko je napočil dan koncerta, smo nastopile odlično. Ker smo pele tako dobro, so nas prepisali na drugo šolo.
Next v naslednji številki
28. avgust 2015
u182721
u182721
hi
17. december 2015
u182721
u182721
next
17. december 2015
u182721
u182721
17. december 2015
Cool je the best
29. januar 2016
u201358
u201358
Cool je the best. Ste se potegovale za kakšno knjigo??
04. februar 2016
Torej, zdaj na tej strani bodo prišli modni nasveti.
Sedaj v tem letu so vse bolj priljubljene raztrgane kavbojke, skoraj vse punce pa že nosijo zobni aparat, ki je v tem letu (2016) zelo v modi. SEdaj pa še same oddajte svoje želje ter mi jih zapišite po zasebcu, jaz pa jih bom napisala v to številko. Pišite pa iz:
mode
dobrih knjig
grozljive zgodbice
smešne zgodbice in vici
ljubezenska zgodba
06. marec 2016
Vici :
Jacuzzi vic:Kaj počne zlata ribica v kozarcu gazirane pijače? Uživa v masaži
Polžji vic: Polž je plezal tri leta na drevo. Plezal je in plezal in ko je preplezal pol metra,nenadoma pade na tla! Polž obriše umazanijo s sebe in jezno reče Čisto prav mi je,kaj pa hitim.
Spomin: Tri sestre,92,94 in 96 let stare,živijo skupaj v hiši. Nekega večera 96-letnica toči vodo v banjo. Z eno nogo stopi v banjo in še ustavi: Punce,a sem se že stopala ali še ne? 94-letnica odgovarja: Pojma nimam. Počakaj,takoj pridem gor! Na sredi stopnišča se ustavi in vpraša najmlajšo: Ti, a mogoče veš,a grem gor ali dol? 92-letnica si potihoma reče:uh,upam,da ne bom nikoli tako pozabljivi kot sestrici! in potrka na les. Potem zavpije: Takoj pridem,samo vrata prej odprem. Nekdo trka!
Jih kmal dam še več.
06. marec 2016
Hvala za vice, Love sea! Naj bi jih poslala na zasebca, tko da drugič to upoštevaj.
08. marec 2016
Kaj je sploh zasebec?
08. marec 2016
z.s. (zasebno sporočilo) če ne veš.
08. marec 2016
KO SE ZMRAČI VEDNO ME BO
12. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg