u60555
u60555
-
04. oktober 2014
Neeexttt!!!!
05. oktober 2014
u100166
u100166
NEEEXT<3
05. oktober 2014
next
05. oktober 2014
u60555
u60555
Okej grem nextat čez uro do dve
05. oktober 2014
Prva beseda,na katero sem pomislila,ko sem ga spoznala je bila -pošast. V njegovi bližini sem se počutila šibko,prestrašeno. Ko bi le vedela,da je pravi strah tičal za ljubeznijo,ki se je počasi začela prebujati v meni. Obstajala je le majhna ovira. Bila je napačna. Bila je nemogoča. Bila je prepovedana.

One Direction fanfiction. Če vas zanima nadaljevanje,kliknite tale link: https://www.igre123.com/forum/tema/forbidden%28one-direction-fanfic%29/75375/

Oprosti za oglaševanje
05. oktober 2014
u60555
u60555
niallovi starši ŠE niso ločeni.

Revenge✪ Niall Horan FF
Chapter ONE✪Niall Horan✪2000:

"Niall. V šolo je treba! Ponedeljek 13.9. je danes imaš rojstni dan!" sem zaslišal Grega. Zasmejal sme se in skočil iz kavča, kjer sem gledal Tom in Jerryja. Stekel sem v sobo in nase navlekel kavbojke in majico z napisom 'Hi' Iz moje postelje je skočil moj pes Marmaduke(iste pasme ko oni v filmu).

"Duke!" sem zakričal s svojim irskim naglasom saj je pes vzel mojo tenisko. Spustil jo je jaz sme pa si jih ubul. Moje adidas bele teniske so zdaj že bile sive.
"Pridi Duke greva na zajterk!" sme rekel nato pa sva odšla v sosednjo sob. Naša hiša je bila majha eno nadstopna hiša. Jaz, moj brat sva imela sobo skupaj, mama in očka pa eno. Oči je imel še eno majnšo pisarno, kjer naj bi Greg dobil sobo, ko bom jaz bil star 10.

"Živjo Mišek." se je zasmejala mama in mi popravila hlače navzgor saj so mi splezale dol. Ko mi je zapela pas je predmene postavila kos kruha in nanj namazan eurokrem. Zraven pa mleko.
Ko sem pojedel me je mami odpeljala v šolo. Preobul sme se in odšel v svoj razred 3.c. Vsedel sem se na svoje običajno mesto v 3 vrsti in zraven mene pa moj najboljši rijatelj Josh.
"Dobro jutro učenci. Danes dobimo novo učenko Carly!" sem zaslišal nao razredničarko miss. Swann. Kmalu za njo je vstopila lepa rjavolasa punca.

"Carly predstavi se nam." Carly je sramežljivo gledala v tla nato pa me pogledala.
"M-moje i-ime je Ca-Carly Leigh-Anne Hutson. Stara sem 7 let." je tiho povedala. Zaznal sme njen močen glas in ameriški naglas.
"Josh presedi se k Mihaelli. Carly sedi k Niallu." Josh je zavil z očmi in se le premaknil k temnolasi punci v prvo vrsto.

Punci sem veselo pomahal nato pa se je sedla k meni. Josh mi je na mizo podal moj rdeč kuli. Zavil sem z očmi punca si je pa nadela očala.
"Niall.Niall James Horan" sem se predstavil. Punca je le pokimala in iz torbe vzela debelo knjigo in jo odprla.
"Mami novo učenko smo dobili!" sem vzkliknil. Mama se je zasmejala. Greg pa oči pa sta se prepirala kdo je boljši pri spongbobu. SpongBob ali Patrick.
"Vem. Naši sosedje so. Zdaj grem do njih. Greš zraven?" Seveda hočem poleg. Pokimal sem in odšla sma ven. Ko sma prišla čez cesto sem zagledal normalno veliko hišo.

~~~
No kak se vam zdi??
~Kaj se bo zgodilo?
~Kaj naj rajši pišem pogovore v angleščini?
~Objavim na wattpad?
~Kak dolgo naj rabim da pridem na leto 2008(ko sta skupaj)?
05. oktober 2014
u176150
u176150
Ful dobr
~Kaj se bo zgodilo? Postala bosta prjatle
~Kaj naj rajši pišem pogovore v angleščini? Ne
~Objavim na wattpad? Zarad mene
~Kak dolgo naj rabim da pridem na leto 2008(ko sta skupaj)? Kukr hočš. Men je fajn da sta neki časa mejhna.
Nnnnnnneeeeeeeeexxxxxxtttt
05. oktober 2014
No kak se vam zdi?? ful je zakon začetek
~Kaj se bo zgodilo? nimam pojma
sam vrjetn bota zdej postala najbolša prijatla al pa neki
~Kaj naj rajši pišem pogovore v angleščini? men je vseen
~Objavim na wattpad? ja lahka ja
js bom brala če boš
~Kak dolgo naj rabim da pridem na leto 2008(ko sta skupaj)? sama se odloč
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
05. oktober 2014
Super!!!
Nvm to nam morš i povedat..
Ne rajš v slovenščini..
Ja daj
Amm kr hitro
Neeeeeeeeeeext!
05. oktober 2014
neeeeeeext pls
05. oktober 2014
u60555
u60555
nextala bom kasneje...
11. oktober 2014
neeeeeeeeext
11. oktober 2014
u176150
u176150
Next
11. oktober 2014
to je popolno! najlepši ff kaj sem ga vidla! naslovnica je popolna in trailer tud i jaz bi tud tako mela pa ne znam delat no bom že nekumu rekla.,

torej waw!! jas sem se zaljubila v ta ff!!! LOVED!

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT :3
11. oktober 2014
to je popolno! najlepši ff kaj sem ga vidla! naslovnica je popolna in trailer tud i jaz bi tud tako mela pa ne znam delat no bom že nekumu rekla.,

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT :3
11. oktober 2014

11. oktober 2014

11. oktober 2014
JOJ 4X JE POSLALO -.-"
11. oktober 2014
waw res je ful lepo pa dobro!!!!! jaz hočem next
11. oktober 2014
next
11. oktober 2014
next
11. oktober 2014
next
11. oktober 2014
next