Hellow
Torej, kot sem obljubila, bom začela spet objavljati nov ff in tukaj je
Ne bom več na dolgo in široko nakladala, ker sm prelena, v glavem, hope you like it ;D
Ajaaa, prvi next pa posvečam тнє.ωαηтє∂.вσу∞

✰ Starring;
- Liam Payne https://shrani.si/f/26/11i/4AmPDFuM/sdas.png
- Cherie Brooks https://shrani.si/f/2C/OO/4GPyEJWE/cherieee.png
- Stella Pearson https://shrani.si/f/3C/1E/qgxC9mq/stella.jpg
- Kim Smith https://shrani.si/f/B/yu/27JXXcpG/kim.jpg
- Troy Hathaway https://shrani.si/f/3E/U2/2NMgcaF4/troy.jpg
- Max Hendrix https://shrani.si/f/18/6p/iVj8YgP/max.png
- Maya Heart https://shrani.si/f/3q/sB/5WvwH2S/maya.jpg

1.

Sedela sem na zadnjem sedežu avtomobila in gledala skozi okno. Oče me je peljal v šolo. V zadnji letnik, ki sem ga mislila preživeti na čisto drugačen način, kot sem sedaj. In tega vsega je kriv on. Liam Payne. Najpopularnejši fant na šoli.

*Flashback*
“Misliš, da bova dobila pozitivno za ta projekt?” je vprašal Liam. Pogledala sem ga iznad svojih velikih debelih očal. Bil je tako lep. “Z-zagotovo. Prepričana sem, da bova dobila petko.” sem rekla in pogledala svoje roke. “V redu.” je rekel. Bil je še zadnji teden pred počitnicami in pri biologiji smo imeli še projekt, na katerem smo morali delati skoraj celo leto. In na žalost, ali pa srečo, me je profesorica dala v par z Liamom Payneom. Liam je že od nekdaj bil najbolj popularen fant na šoli. In jaz? Jaz sem bila le že od nekdaj zaljubljena vanj, piflarka, iz katere so se vsi norčevali. Ampak, ko sva dobila ta projekt, sva se zelo zbližala in ugotovila sem, da v bistvu sploh ni takšen kreten, kot se obnaša v svoji družbi. “Cherie in Liam, lahko začneta s projektom.” je rekla profesorica in z Liamom sva se odpravila proti tabli. Nekaj ljudi se je začelo smejati. Popravila sem si očala in začela govoriti. Po nekaj stavkih je bil na vrsti Liam in tudi on je začel govoriti. Kmalu sva končala s projektom. “Hm...tole je bilo pravzaprav zelo dobro. Dala vama bom pet.” je rekla profesorica in zadovoljno sem se nasmehnila. Pa gre še ena petka v mojo redovalnico. “Hvala Cherie, brez tebe in tega projekta ne bi izdelal te biologije.” je šepnil Liam in zardela sem. “Ni problema.” sem rekla. Zazvonilo je in odpravili smo se iz razreda. Odpravila sem se k svoji najboljši prijateljici Kim, ki me je čakala pri najinih omaricah. “Hej, kako je šlo z projektom?” me je vprašala. “Oba sva dobila pet.” sem se zadovoljno nasmehnila. “Čestitam.” je rekla in mi vrnila nasmeh. Kim je bila moja najboljša prijateljica odkar sva prišli na gimnazijo. Od vseh ljudi, je bila ona edina, ki ni bila ne popularna in ne nepopularna, ki je govorila z mano. Bila je ravno na sredini in včasih sem si želela, da bi jaz bila na njenem mestu. “Poglej Liama.” mi je pomežiknila in pokazala malo na drugo stran šolskega hodnika. Tam je stal z vsemi svojimi prijatelji in se smejal. Bil je tako popoln. “Poglej jo piflarko, kako opazuje mojega Liama.” se je zasmejala Stella, najpopularnejšo dekle na šoli. V bistvu Liam sploh ni bil njen fant, ampak sta, sodeč po govoricah, že parkrat spala skupaj. Pogledala sem v tla. “Ja, spaka kar naglej se ga, ampak naj ti že zdaj povem, da Liama takšne spake kot si ti ne zanimajo. Njega zanimajo prave ženske.” je rekla in njene prijateljice so se zasmejale. ‘Ja, takšne ženske, ki imajo nepravo oprsje. Seveda ga zanimajo plastične barbike.’ sem si mislila, ampak nisem izrekla ničesar na glas. “Daj ji mir Stella.” je rekla Kim. “Glej no glej kdo se oglaša. Zaščitnica piflarjev.” se je zasmejala Stella in z svojimi prijateljicami je odkorakala stran, med tem, pa se je nasmehnila Liamu. “Kako jo sovražim.” sem rekla. “Ne poslušaj je.” je rekla Kim. “Vem, ampak vseeno mi gre na živce. Sploh ne ve, kako sva se z Liamom zbližala v teh dnevih, ko sva skupaj delala projekt. No, vsaj mislim, da sva se.” sem rekla. “Seveda sta se. Ne zavrkava te več, kot te je včasih. Poglej, mislim, da bi morala iti do njega in mu povedati kaj čutiš do njega.” je rekla. “Kaj? Ni šans.” sem rekla. “Cherie, vse takšne zgodbe kot je tvoja imajo srečne konce.” je rekla. “Ampak jaz nisem v knjigi, to je resnično življenje Kim.” sem rekla. “Vem, ampak prepričana sem, da tebe čaka pravljičen konec. O moj bog tako lepa bosta skupaj, Stella pa te bo le ljubosumno gledala.” je sanjarila Kim. Zasmejala sem se. “Ne. Ni šans, da to naredim.” sem rekla. “Cherie Renee Brooks, včasih je treba tvegati. Sedaj pa zmigaj svojo rit tja in mu povej kaj čutiš do njega.” je rekla z nasmeškom na obrazu in me porinila proti Liamovi skupini. O bog. Ali veste tisti občutek, ko pri telovadbi tečeš in ti po teku tako razbija srce, da misliš, da ti bo skočilo z prsnega koša? No, moje srce je razbijalo še bolj kot takrat, ko tečeš. Bila sem nervozna, ampak Kim je imela prav. In z Liamom sva se zelo zbližala, mogoče pa bo le ugotovil, da sem jaz tista prava zanj. Tista, ki ga bo ljubila in spoštovala. Mogoče pa me le čaka srečen konec, le poskusiti moram. Nadela sem si nasmešek na obraz in končno le spregovorila. “Živjo Liam.” sem rekla. “Cherie?” je vprašal začudeno. Nekaj fantov iz njegove skupine se je zasmejalo. “Am...nekaj ti moram povedati.” sem rekla. “Kaj pa?” je vprašal. Vedela sem, da ne bo odšel stran od svojih prijateljev, ampak sem le zbrala pogum. “Am...jaz...všeč si mi. In to zelo. In vem, da sva se pri biologijskem projektu zbližala in...” sem začela, a me je prekinil. “Saj se šališ, ne? Ali res misliš, da sva se pri biologijskem projektu zbližala?! Cherie, kako si lahko tako neumna? Ali res misliš, da bi se zaljubil vate?!” je vzkliknil. Pogledala sem v svoje noge. Res sem bila neumna. Kako sem lahko samo pomislila na to? Očitno le ne bom doživela srečnega konca. Fantje so se zasmejali. “O moj bog Liam! Ali res misliš, da bi se Liam dobival z takšno neurejeno piflarko, kot si ti? Ali si videla Stello? Morala bi biti vsaj malo podobna njej, da bi Liam hodil s tabo. Ti pa imaš res bujno domišlijo. Raje malo manj beri te svoje romane in se posveti resničnosti.” je rekel eden izmed fantov. “Joe ima prav. Jaz in ti ne bova nikoli skupaj. Ti ne sodiš v moj svet. Jaz sem popularen, ti si pa nihče. Ničla. Ne morem verjeti, da si sploh pomislila, da bi ti in jaz...” je začel, nato pa se je začel smejati. Začutila sem solze v svojih očeh. Nisem več mogla zdržati. Morala sem stran. Pogledala sem ga s solznimi očmi, nato pa sem stekla stran. “Poglejte jokico.” sem slišala ljudi govoriti okrog mene, a se nisem menila za njih. “Cherie!” sem zaslišala Kim, a sem se ustavila šele, ko sem pritekla domov, kar je bilo veliko teka. Sedla sem na stopnico pred hišo in zakopala glavo v svoje dlani ter tiho ihtela. “O moj bog punca, ti pa res hitro tečeš.” sem zaslišala zadihano Kim. Sedla je k meni in me objela. “Žal mi je. Če bi vedela, da se bo to zgodilo, te ne bi silila tja. Ampak zdelo se je, da sta res postala zaljubljena en v drugega.” je rekla. “Očitno je ljubezen samo enostranska. Tako me je sram Kim. V obraz se mi je smejal in me žalil, prav tako, kot njegovi prijatelji.” sem zajokala. “V redu je Cherie. Bo že prišel fant, ki te bo ljubil tako, kot si zaslužiš.” je rekla. “Ne. Ne bom doživela svojega srečnega konca. Zame srečen konec ne obstaja.” sem zajokala. “Seveda obstaja, samo verjeti moraš.” je rekla. “Tako me je ponižal Kim. Dovolj mi je tega. Dovolj mi je tega, da me vsi samo ponižujejo. Dovolj mi je tega, da z mano ravnajo kot z psom! Tudi jaz sem človek z čustvi!” sem zajokala. “Seveda si. Postavi se zase punca.” je rekla Kim. Obrisala sem si solze in prikimala. “Prav imaš. Prišel je čas, da se grda račka spremeni v laboda. Maščevala se mu bom. Uničila ga bom tako, kot je on uničil mene. Ne bom več piflarka Cherie, ki so jo vsi samo izkoriščevali. Ti dnevi so minili. Spremenila se bom in ga uničila.” sem rekla. “In jaz ti bom pri tem pomagala.” je rekla Kim veselo.
Naslednje štiri dni do počitnic nisem šla v šolo. Nisem se mogla soočiti z Liamom. Vedela sem, da je izblebetal celi šoli o tem, da sem zaljubljena vanj. Kim sem prosila, da pove, da sem hudo bolana in naj zadnji dan vzame mojo spričevalo, doma pa sem hlinila bolezen in ostala v postelji. In med počitnicami so potekale spremembe mene. Kim mi je pomagala tako, kot mi je obljubila in za to sem ji bila neznansko hvaležna. Iz grde račke, sem se spremenila v popolnoma drugo osebo. Moji svetli lasje, so bili sedaj temni, moje rjave oči niso krasila velika debela očala, temveč leče, naučila sem se uporabljati makeup, nisem več nosila ohlapnih puloverjev, ki so skrivali mojo postavo, temveč sem nosila oprijete majice in oprijete hlače ter kratka krila. Naučila sem se, kako se braniti in kar je najpomembnejše, naučila sem se biti samozavestna.
Stala sem pred ogledalom in gledala v svoj odsev. Bila sem popolnoma drugačna. Ampak bila sem si všeč. “Cherie, vau.” je rekla Kim in se mi nasmehnila. “Bodo že jutri videli v šoli, kdo je Cherie.” sem rekla sama sebi. “Ta dva meseca dela in truda pa sta se le izplačala.” je rekla Kim in navdušeno kriknila. Zasmejala sem se. “Hvala Kim.” sem rekla in jo objela. Liam Payne in vsi, ki ste me zaničevali...pripravite se na maščevanje.
*End of flashback*

1. Kako se vam zdi? ;D
06. oktober 2013
u144633
u144633
supeeer jeeee!!!<3333333333333
neeeeeeext!!!!
06. oktober 2013
super neeext
06. oktober 2013
omg kok je dobr<33
neext
06. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt
06. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
še ena popouna zgodbica!
06. oktober 2013
u126564
u126564
Omfg kak je to d-best začetek... to de spet ena od tvojih super mega fantastičnih zgodbic <33 komaj že čakam na nadaljevanja te popolne zgodbice :-)
in pa fala za posvečeni del <3 :-)
in seveda najpomembnejše neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
06. oktober 2013
Neeeeeexxxt!!!
06. oktober 2013
nextttt
super jee.!!
06. oktober 2013
Neext
06. oktober 2013
u44370
u44370
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext.
06. oktober 2013
Omfg prfektnno je *___*
06. oktober 2013
Omg..popounost ze na zacetku
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. oktober 2013
Omfg popounooo!!! Revenge is sweet:-D
06. oktober 2013
Omg!!!!!!!!! popolno!!! nnnnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttt
06. oktober 2013
OMMMMMGGGGGGGGGGGGG fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulll dooooooooooooobbrrrrrrrrr nuujnoooooooo neeeeeeeeexxtttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tole bo še hudooo <3333fulfulfuful dobr!
06. oktober 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
06. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *w*
06. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
06. oktober 2013
u142563
u142563
*____________*