Next nova bralka sem zato si tudi želim posvečen Next
22. avgust 2016
Dobis
Se kaksen Next?
22. avgust 2016
Next
22. avgust 2016
Next nujno!
22. avgust 2016
Next posvecam Titanic Tara <3
Kasneje so Sama poklicali na oder. Končala sva z poljubljanjem se hitro pogledala in pritisnila še en poljub, nato pa je odšel na oder in z Christino zapel pesem Just a Dream. Ko je na oder prišel še en moški je objel sama in... ga poljubil? Na svoj obraz sem dala roke in zajokal, hitro sem stekla v dvigalo in pritisnila gumb za drugo nadstropje. Vrata so se odprla in tam je stala Tina. Zlagala je odejo na sedežni garnituri. Ko me je opazila, da jokam je stekla k meni, vse sem ji povedala. Ko sem izrekla stavek, da je tisti moškk objel Sama je znorela,
»Sam... Tsuiiii??? Je gej?« pogledala sem dvigalo. Šlo je v drugo nadstropje.
»Nisi me videla, ni me tukaj,« sem hitro zašepetala Tini, ona pa je pokimala. Stekla sem v Lukovo sobo, sobo Tininega brata. V svojih mislih sem preklinjala, slišala sem kako nekdo teče po stopnicah navzgor, kmalu sem slišala tudi Tino,
»Rekla sem ti da je ni tukaj!« je zadihank rekla. Slišala sem kako se vrata odpirajo, hotela sem se skriti pod posteljo ampak tja bi tako ali tako pogledal. Splezala sem na dolgo omaro in se stisnila v kot, da me ne bi videl. Prišel je not Tina pa za njem. Pogledal je pod posteljo, mizo za vrata, v omaro... skratka povsod. Ko sta skoraj odšla se je udrlo...

Upam da vam je vsec, vesela bi bila tudi kasnega mnenja, kritik in teorij. Hvala!
Next?
Zeli kdo posveceno?
Vem, da Next ni ravno najdaljsi ampak sem na telefonu in ja... /:
04. september 2016
Nextt
04. september 2016
Next
05. september 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani