Hvala Kat. <3
Mogoče, povežte mal z začetkom tega nexta
30. julij 2016
nexttt+ mislim, da nisi izgubila bralk mogoče nisi doma pa ne mormo it pogledat al kej takšnega
zelo zanimivo je
pa mogoče bo kakšna zabava ali kej takšnega
30. julij 2016
Dobro. Jaz se pustim presenetiti .

P.s. imaš nov Next pri Driver licence
30. julij 2016
Hvala <33
P.s. Kat hvala, hah komi čakam da grem naprej brat
30. julij 2016
u213544
u213544
Next + tale zgodba kot sem že povedala je najboljša + in tole zgodba je itak najbolj brana samo neupajo si napisat nexta<3333 ker je preveč popouna<333
31. julij 2016
u214480
u214480
Next
31. julij 2016
Jaz tudi čakam Next pri tvoji
31. julij 2016
Ok grem nextat hah
31. julij 2016
u213544
u213544
okej komaj čakam<333
31. julij 2016
<33
31. julij 2016
u213544
u213544
<333
31. julij 2016
Next posvečam novi bralki
Hσт'η'cσƖɗ

☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻THE ᴘʀɪɴᴄᴇss WINGS☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻
Vstopila sem...
Bilo je temno, nisem vedela, kaj je to. Nazadnje se je z mano skregalo, zaskrbelo me je kaj je narobe z njo. »Tina...?« sem zašepetala. Šla sem na balkon, vrata so se zataknila. Butnila sem v njih, »presenečenje,« so vzkliknili. Tina je stekla k meni in mi pritisnila poljub na lice. »Pridi, še eno ogrooomno presenečenje imam zate,« je rekla in me potegnila za seboj, »Čakaj, zakaj pa tole,« čudno me je pogledala, »Dala ti bom malo časa, da se spomneš...« je rekla in se mi nasmehnila. Šle sva proti, njihovi lepo urejeni garaži, Tina je potrkala in rekla »Odprite,« vrata so se odprla. Notri je stala Ashley Benson, moja najljubša igralka! Stekla sem do nje in jo objela, ja čudno je izgledalo. Ashley se je nasmehnila in rekla, »Vse najboljše Molly, lepo praznuj. O tebi sem izvedela že veliko, zato sem ti še jaz pripravila presenečenje.« Počasi je stekla in za Tinino hišo sem videla te avtobuse slavnih. Vstopile smo v vijolčen, na katerem je pisalo še Ashley B., »Presenečenje! Vse najboljše Mo.« je zavpila... Christina Grimmie. Objela sem jo tako močno, in rekla »Hvala,« »Pohitimo! Da ne zamudimo koncerta,« je rekla Christina. Christina in jaz sva ostali sami, Ashley in Tina sta stekli v hišo. »Vedno sem te hotela videti! Moja najljubša cover pevka si, in vedno boš, ne da se te zamenjati,« sem rekla Christini, »Hvala, ti pa boš vedno moja oboževalka številka 1? In moja najljubša oboževalka, hehe« je rekla nato pa sva še midve stekle v avlo...
_________:_____________:___________:_________:____________:_________:______
Oprostite za kratek Next, sam takrat ko pomislim, na to preminulo pevko Christino Grimmie, se mi solze ulijejo, da jih noben ne more ustavit. In, res je bila moja cover najljubša pevka, noben je ne bo zamenjal. Miss u Christina Grimmie , to se ne more dogajati... zakaj ona?!! Ubila bom tistga pras**! Upam, da ji je ta zgodbica všeč.
Kaj mislite, da se bo zgodilo?
Bo še ta dan srečala Demi in Sama?
I hope u like this Next... :?

31. julij 2016
Neeeextttt. Po mojem ju bo srečala.

P.s. Zaradi tebe sem objavila nov Next pri Driver licence. Saj veš, ker si vrgla na novo stran
31. julij 2016
u214480
u214480
Next
BTW če daš zdraven še Lucy Hale ti dajem nexte do konca!!!! Ashley&Lucy sta zakooon!
31. julij 2016
Haha hvala ti Kat <33
Sej se bosta najvec pridruzla se 2 lika. Ker lik nej bo 2?
Paul Wesley
Ian Somerhalder
⬆ za Kat hehe
Še kakšen?
31. julij 2016
Ne ne Iana. Daj paula
31. julij 2016
Bolj paše k zgodbici ane? Sej bomo vidli kolk glasov bo imel kdo
31. julij 2016
Ja sej bolj paše Paul kot ian
31. julij 2016
Ja men se tudi zdi
31. julij 2016
Ja sej.
31. julij 2016

Še kakšen Next
31. julij 2016
u214480
u214480
Haha jst ti dam še enga
Next
31. julij 2016
Next pride proti veceru
31. julij 2016
u213544
u213544
Next + okej<333 komaj čakam bae<3333
01. avgust 2016
nextttt
01. avgust 2016
še kakšen Next?
10. avgust 2016
Next
10. avgust 2016
u215362
u215362
Next
22. avgust 2016
Oprostite, vsem, ki ste čakali Next in ga ni in ni bilo, ampak res nisem imela časa, vedno sem proti koncu zelo zasedena. Upam, da ne zamerte P:
Pa še na tole opozarjam v tej zgodbi S. Tsui ni gej cx

»Pa pojdimo že na koncert,« je rekla Tina in nas potegnila v dvigalo in pritisnila, 3. nadstropje. Tam je bila ogromna soba, in bila je edina razen kopalnice. Takoj, ko smo vstopili se je zaslišal glas,
»Tell me what you want, what you like, it's okay, I'mma little curious too,...« Začela sem kričat in teči na oder. Objela sem Demi, ki sem jo za tem kmalu videla na odru. In skupaj sva zapeli. Na koncu sva se še enkrat objeli, Sam me je potem zvlekel v neki kot.
Nasmehnil se mi je, jaz pa sem mu vrnila, nato je začel, »Veš... prvič, ko sem te zagledal, si res med najlepšimi puncami, kadar sem jih videl. Si res moja oboževalka?« pri zadnjem stavku sem zavila z očmi. Kakšen samovšečnež sem si mislila, res misli, da ker sem njegova oboževalka, da sem tudi vanj zaljubljena. Pa saj priznam, je ljubek ampak... v naslednjem trenutku sva se poljubila. Priznam, odlično se poljublja.
Med poljubljanjem se je nasmehnil in zašepetal,
»Torej...? Ljubim te,« preslišala sem ga in se naprej poljubljala. Kasneje so Sama poklicali na oder...
Kaksen Next?
22. avgust 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani