nreeeeeeeeext
01. december 2014
neeeeeeeeeeeeeeeext
02. december 2014
Hahaha
Next
03. december 2014
Včeraj sem do konca napisala next v zvezek. In pol sem hotla na računalnik prepisat pa je računalnik zaštekal -.-
Have fun!!

Shit|Chapter 8|яєα∂у тσ яυη-σηє ∂ιяєcтιση ƒƒ
•Stephanie Kate Collins•

Zbudila sem se naslednjo jutro. Rane na zapestjih so me pekle, a se nisem ozirala na to. Jackline ni bilo v postelji. Predvidevala sem, da je v kuhinji. Odšla sem v kopalnico in si umila rane ter si jih oblepila z obliži. Umila sem si še zobe ter odšla v kuhinjo. Jackline je že jedla kosmiče. Sedla sem zraven nje in ji zaželela dobro jutro. Vzela sem si svoje najljubše kosmiče in začela jesti. »Kako si spala?« sem jo vprašala. »Vredu. Ampak si me zbudila, ko si odšla na stranišče. Zelo dolgo si bila notri. Kaj si delala?« me je vprašala in v meni je začel naraščat strah. Ne sme izvedeti, da se režem. Povedala bi moji mami in poslali bi me na zdravljenje. Tega pa seveda nisem hotela. »Trebuh me je bolel in sem bruhala.« sem se zlagala, upajoč, da mi bo verjela. »Oh. Ali veš zakaj?« »Ne. Samo bruhala sem. Mogoče sem kaj takšnega pojedla.« sem se še enkrat zlagala. Pokimala je in začela jesti. Jedli sva v tišini saj sva obe bili še malce utrujeni. Po končanem zajtrku sva odšli v dnevno sobo gledat televizijo. Leno sem držala pilot v roki in prestavljala med kanali. »Kaj bova delali?« me je vprašala, ko je sedla na kavč zraven mene. »Samo leživa pred televizijo.« sem predlagala saj nisem imela idej. Pokimala je že drugič v 30 min. »Ali je kaj narobe?« sem jo vprašala saj je bila zares tiha. Ponavadi je bila tako živahna. »Nič ni…Samo moja starša se zadnje čase samo prepirata. Skrbi me, da se bosta ločila. Jaz pa nočem, da se naša družina razide.« je rekla in se zlomila. Začela je jokati in objela sem jo. Močila mi je majico a ni me motilo. Pomirjala sem jo med njenim jokom.
Po nekaj časa je jok prenehal. Obrisala si je solze in me pogledala. »Oprosti.« se je opravičila in naredila grimaso. »Zakaj se opravičuješ? Saj si samo jokala.« sem jo potolažila. »Saj vem. Samo oprosti, da te morim z mojimi težavami.« »Najboljši prijateljici sva. Vedno bom tukaj zate. Seveda mi lahko zaupaš tvoje težave. In z njimi ti bom tdi poskušala pomagati. Za to pa so tudi prijateljice.« sem jo potolažila. Objela sem jo. »Ali greva naredit smoothie?« sem jo vprašala. Obedve sva oboževali smoothije. Prikimala je in odšli sva v kuhinjo. »Kakšnega bova naredili?« sem jo vprašala in iz visoke police vzela mleko. Ni mi odgovorila, zato sem se obrnila k njej. Presenečeno je zrla vame. Ali natančneje v mojo roko, polepljeno z obliži.
.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~.
1.Kako bo odreagirala Jackline?
2.Kaj se bo zgodilo z Jacklininimi starši?
3.Ali hočete, da čimprej ločim Justina in Stephanie?
05. december 2014
nwm
ločil in bo šla stran ona se bo pa zarad tega skor ubila..i guess
nwm
neeexr
05. december 2014
next
05. december 2014
Next
05. december 2014
a)nvm najbrš bo zvedla
b)mogoče se bodo ločli
c)nvm nared posvoje.men je oboje dobr
next!!!
05. december 2014
Nwm
Nwm
Ja ampak usaj enkrat naj bo prijatelski razhod =D
Neext!
05. december 2014
nwm
ne bota se ločila ker bota stephanie in jackline nekako to naredile da se ne bota ločla
nwm
06. december 2014
neeeeeeeeeeeeeext
06. december 2014
neeeeeeext
06. december 2014
1. Po mojem bo šokirana
2. Mogoče
3.Ja
Next
06. december 2014
1.Kako bo odreagirala Jackline? pomoje jo bo vpraša ka je to čeprav pomoje ve ka je in pol bo ona rekla da ni nič sam ji ne bo verjela
uglavnem ja zlo bo šokirana
2.Kaj se bo zgodilo z Jacklininimi starši? mogoč se bojo ločl sam nwm
3.Ali hočete, da čimprej ločim Justina in Stephanie? men je vsen sam če boš naj bo prijateljski razhod pač ne ful na kreganje
ful je popouno
prosim naj se neha rezat proosim
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
07. december 2014
Have fun!

They are comming here!|Chapter 9|яєα∂у тσ яυη-σηє ∂ιяєcтιση ƒƒ

•Stephanie Kate Collins•

Hitro sem si popravila rokav, a škoda je že bila narejena. Videla je obliže in sestavila koščke sestavljanke. »Rekla si, da boš nehala! Se sploh zavedaš kako je to nevarno za tebe?! Ubiješ se lahko!« se je razburila. »Zavedam se!« sem zakričala. »Zakaj pa se še potem vedno režeš?!« je vprašala. »Jack pogrešam ga. Prekleto! Vsak dan mislim na njega! On pa je name preprosto pozabil!« sem rekla. Sesedla sem se na tla in začela jokati. »Obljubljal mi je, da bo vse isto! Da ga slava ne bo spremenila! Pa je lagal! Lažnivec! Sovražim ga!« sem kričala med jokom. »Ne sovražiš ga. Samo pogrešaš ga. Če te je pozabil si te ne zasluži. Predobra si za njega.« me je prigovarjala z nežnim glasom. »Oprosti. Zares mi je žal. Samo izničit hočem bolečino v srcu. Vem, da ni prav. Ampak ne morem si pomagat. Bolečina je tako močna. Boli Jack, boli.« sem rekla in se jokala. Ničesar ni rekla samo objela me je. »Vem Steph. Ampak z rezanjem si ne pomagaš. Mogoče bolečina zares izgine za nekaj trenutkov, a potem je huje. Rane te pečejo in okužijo se lahko. Rezanje je slabo zate in to veš.« Prikimala sem saj nisem bila sposobna govoriti. Tako sva nekaj časa ostali objeti. Bili sva tiho in slišal se je lahko samo moj jok. »Obljubim, da se ne bom več rezala.« sem rekla in se vstala s tal. Odšla sem v kopalnico in si umila oči. Zabuhlost in rdečina je vsaj malce izginila. »Kaj praviš, če bi odšli nakupovat? Obe potrebujeva malce razvedrila.« je predlagala Jackline, ko je prišla za mano v kopalnico. »Meni je prav.« sem se strinjala in odšla v sobo. Oblekli sva se in se obuli. Na pultu sem pustila listek za mamo in očeta. Odšli sva v največji nakupovalni center v Sydneyu, ker so imeli velik izbor trgovin. Ko sva vstopili me je Jackline potegnila v prvo trgovino, ki jo je videla. Hodili sva med policami in gledali sva oblačila. Kdaj pa kdaj sva kaj vzeli. Ko sva obe imeli že kar zajetna kupa sva odšli v garderobe. »Kaj misliš o tej jopici?« sem vprašala in stopila iz garderobe. »Popolna je.« je rekla in pogledala sem navzdol. Na sebi sem imela jopico, ki je bila zares dolga. Pravzaprav je izgledala kot nekakšno ogrinjalo. Bila je bele barve z dolgimi rokavi. »Misliš? Saj ne, da mi ni všeč, samo precej draga je.« sem potožila, ko sem zagledala ceno. »Vseeno. Splača se.« je rekla in pokimala sem. Tako sva nadaljevali s preoblačenjem dokler nisva našli pravih kosov odšli sva na blagajno in vse plačali. Sprehodili sva se po še več trgovinah, dokler najine roke niso bile napolnjene z vrečkami. Med drugim sem dobila nove bulerje, črne ozke kavbojke, prelepo srajco z kristalčki na ovratniku in novi set zapestnic. Saj sva bili že pošteno lačni sva odšli v picerijo. »Dober dan. Tukaj imata menije, da si izbereta kaj bosta jedli in pili.« je rekla natakarica srednjih let in nama podala menije. Ko sva si izbrali sva jo poklicali nazaj. »Jaz bom Coca Colo Light in pico z morskimi sadeži.« sem naročila. »Jaz pa bom Fanto in pico z pršutom in rukolo.« je naročila Jackline in natakarica si je vse zapisala. »Vajine pice bodo pripravljene čez 30 minut.« naju je obvestila in odšla. Medtem, ko sva čakali na pici sva se pogovarjali in pili vsaka svojo pijačo. Ko sva končno dobili hrano sva bili sestradani. Pojedli sva vsaka svoji pici in plačali. »Taksi!« sem zakričala in pomahala. Taksi je ustavil pred nama in v prtljažnik sva stlačili vse vrečke. V Taksiju sva se zopet pogovarjali, ko me je pritegnila objava na radiju. »Slavni Boy Band One Direction je napovedal nastop v Avstraliji. Koncert bo potekal v Sydneyu! Avstralski oboževalci so presrečni, da bodo lahko kupili karte in si odšli ogledat ta neverjeten bend!« je rekel glas na radiu in meni se je zameglilo pred očmi. To ne more biti res. Sem prihajajo. One Direction prihaja sem. In v tem bendu je moj BIVŠI najboljši prijatelj.
08. december 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. december 2014
O ne da ne bo zaradi tega padla skupi
Next
08. december 2014
uuuu,aaaaa,uuuuuuu(to bo še zanimivo)
hahaha sj sm vedla
next!!nujno,zdej in to takoj!!!!!!!!!!!
08. december 2014
TAKOJ U NABAVO KAAAART! ALO HOCS GA VIDT PEJT NABAVT KARTE. Okej sori za te velke crke ej kaj je pa z justinom?

Neext!
08. december 2014
OMFG DEJ HITR NEXT
WAAA NAJ GREJO CIMPREJ PO KARTE
AL PA NAJ SE 1D ZALETIJO V NJO NO PAČ JA...KO BOJO ŠLI PO ULICI IN POL BO ONA ČIST PREBLEDELA
DEJ HITR NEXT
PA KOMI ČAKAM TA NEXT KO SE BOJO PONOVNO SREČAL
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
08. december 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeext
08. december 2014
next
09. december 2014
neext
09. december 2014
u173906
u173906
o fak to pomen da je harry naredu to zato, da jo
bo spet vidu in pol bo ugotovil, da se to ni splačačalo
hahaha še prav mu je
next
09. december 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!*-*
09. december 2014
neeeeeext nujno in to takoj
10. december 2014
Ful mi je žal, da tak dolgo nisem nextala ampak nisem imela idej -.-
Have fun!

Drunk|Chapter 10|яєα∂у тσ яυη-σηє ∂ιяєcтιση ƒƒ

•Stephanie Kate Collins•

Kaj, če me bo poskušal poiskati? Kaj, če ga bom srečala? Bi kupila karte ali ne?
Jackline me je dregnila. »Si vredu?« me je vprašala in pokimala sem. »Ali boš kupila karte?« me je vprašala. »Ne. Ne bom. Ne zasluži si me videti.« sem ji odgovorila in pokimala je. Ostali sva tiho do konca vožnje. Taksi je ustavil pred mojo hišo in izstopila sem. Vzela sem vrečke in prtljažnika in pomahala Jackline, ki se je odpeljala proti svojemu domu. Vstopila sem v hišo in vrečke odložila v sobo. »Stephanie, pridi sem!« je zakričal oče iz spodnjega nadstropja. Odšla sem po stopnicah navzdol. Oče me je čakal v kuhinji. »Jaz bom odšel v službo. Kosilo je v hladilniku. Pojej ga, ko boš lačna.« mi je povedal in pokimala sem. Objela sem ga v slovo in odšla v svojo sobo. Poiskala sem več podrobnosti o koncertu. ONE DIRECTION PRIHAJAJO ČEZ DVA TEDNA V AVSTRALIJO. KARTE BODO NAPRODAJ ČEZ 3 DNI. Je pisalo na spletni strani. Ob besedilu je bil znak REZERVIRAJ KARTE.
Ali bi ga kliknila ali ne?
Ne, ne smeš.
Ampak videla ga bom.
Pozabil te je.
Vseeno. Videt ga hočem.
Ne zasluži si.
Prepirala sem se v lastnih mislih. Preden bi znak kliknila sem zaprla računalnik. Vlegla sem se v posteljo in nekajkrat globoko vdihnila. »Zakaj je življenje tako ne pravično? Kaj sem kdaj komurkoli naredila?« sem zjokala.
Bravo Stephanie.
Podrla bi svetovni rekord v jokanju.
Iz misli me je prebudil zvonec.
Odšla sem po stopnicah in odprla vhodna vrata. Pred njimi je stal Justin. »Kaj pa ti počneš tu?« sem ga vprašala presenečena, zaradi njegovega obiska. »Ali ne smem obiskati svoje punce?« me je vprašal in se bedasto zasmejal. Malce se je zamajal in se mi približal. Zavohala sem alkohol v njegovi sapi. Odmaknila sem se, ko me je hotel poljubit. »Pijan si.« sem rekla in ga potegnila v hišo. Odpeljala sem ga v kuhinjo in ga posedla na stol. Podala sem mu kozarec mrzle vode, da bi se vsaj malce streznil. »Justin zakaj si pijan?!« sem ga vprašala. »Ne vem.«je rekel in me razjezil. »Resno Justin?! Ne veš?!« sem se razburila. »Kaj bi rada ženska? Pač ne vem.« je zateženo odgovori. Razburil me je in nisem se hotela ubadati z njim. Vzela sem ključe od avta in potegnila Justina za menoj. Odšla sem proti avtu ter ga posedla vanj in se še sama vsedla ter speljala. Ustavila sem pred njegovo hišo. Odvlekla sem ga proti vratom ter pozvonila. Odprla mi je njegova mama. »Oprostite gospa Pearson, da vas motim. Justin je pozvonil na moja vrata. Zares je bil pijan, zato sem ga pripeljala sem,« sem rekla z vljudnim glasom in pokazala na Justina. »Hvala Stephanie, da si ga pripeljala.« je rekla in podprla Justina. »Ni problema.« sem rekla in ji pustila, da ga je odpeljala v hišo. Odšla sem nazaj v svoj avto in se odpeljala domov. Ko sem prišla domov sem pojedla 'Kosilo' ,ki ga je pustila mama. Ker je že bilo pozno sem se odšla stuširat. Vzela sem sveže spodnjo perilo in svežo pižamo ter odšla v kopalnico. Tuš mi je dobro del in kot prenovljena sem se odpravila spat.
14. december 2014
Aja pa pozabla sem
Next je posvečen ...dream...
14. december 2014
OMG hvala za posvečen next
ful je svetovno
ne zaka ni dala rezerviraj karte?
Men gre Justin na živce...
Komi čakam da se srečajo
pa ziher je ni pozabu
sej bi še kej napisala pa gledam smučanje
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
14. december 2014
Zakaj ni pritisnila tipke,pa bi rezervirala karte?
Js bi ga tk poknala(Justina da ne bo pomote),kk se lahka tk grdo pogovarja z svojo punco ?
Next
14. december 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani