PROSIM, PROOOOOOOOOO(zdj bom o-je pisala dokler ne bo dolzina razpisa xđ)OOOOOOOOOOOOOOOSIM(okej dost xđ) naj ma z justinom prjatelski razhod *________*
okj da bo nastou razpis ti posvecam se neki xđ
●•☆•●•☆•●•☆•●•☆•●•☆•●•☆•●•☆•●•☆•●
okj ne da se mi vec xđ
NEEEXT!

P.S.: evo kok so entetji koristni k povecajo razpis ;D
25. november 2014
*ni mi prjel entrjev. Sori k unicujm temo
25. november 2014
hahah se je nena
25. november 2014
Haha okj
25. november 2014
omfgg next
ti jas povem, zka razmislas o harryu medtem ko si z Justinom? Ker si zelis, da bi biu Justin Harry. Jap.

nexttttttttt
25. november 2014
Zakaj imam js tak občutek da ji bo Ema Justina spelala
Next
26. november 2014
in ja malo še in bost šla narazen in ful mam filing da to nebo prijateljski razhod x'D
al je to sam zato ker sem pač hudobna? x'D
ok anyway love this :33
neeeeeeeeeeeeeeeeeext<3
26. november 2014
next*__________________________*
26. november 2014
next
26. november 2014
hahahahha kak je pa zabila Stelli OMG no
popouno pišeš
jap this is how love works at all...
komi čakam nov next
naj greta naraz z fantom (nism nesramna xđ)
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
27. november 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXTTTTT!!
28. november 2014
next
30. november 2014
next!!!!
30. november 2014
Res sorri da nisem dolgo nextala samo nisem imela navdiha -.-
Ta next bo jo ene mogoče našle malo depresiven!
Btw beden je -.-!
Have fun!!!

Best Friends|Chapter 7|яєα∂у тσ яυη-σηє ∂ιяєcтιση ƒƒ

Ob sobotah sem ponavadi delala domačo nalogo in počivala. Družila sem se z Justinom ali Jackline. Prekleti učitelji so nam vedno dali veliko naloge, zato sem jo delala skoraj do 12. Nato sem poklicala Jackline, če bi prišla k meni. Strinjala se je. »Hej. Pogrešala sem te.« sem rekla Jackline in jo objela. »Tako se bova zabavali.« mi je zagotovila. Zasmejala sem se, čeprav sem vedela, da govori resnico. Vedno, ko sva imeli pižama party sva se neznosno zabavali. Najprej sva si nalakirali nohte, nato sva gledali filme. Ponavadi sva gledali romantične filme so ob teh najbolj jokaš. Saj vem čudni sva. Kdo rad gleda filme ob katerih veš, da boš jokal? Midve! Ob filmih sva seveda jedli kokice. Tudi obmetavali sva se z njimi. Imeli sva tudi pillow fight. Na koncu sva izmučeni obležali na tleh. »Kako vama gre z Justinom?« me je vprašala Jackline. »Zelo dobro. Tako je sladek, razumevajoč, popoln. Je res najboljši fant ever!« sem ji odgovorila. Povedala sem ji kaj si resnično mislim on njem. Njej ne bi nikoli lagala. Vedela je vse o meni-tudi vse o Harryu- in jaz sem vedela vse o njej. Ampak ni vedela, da se režem-to se uspešno skrivala. »Kako sem vesela, da imaš nekoga, ki te osrečuje.« je rekla in nasmehnila sem se. »Pa ti? Ali je kdo na tvojem radarju?« sem jo vprašala. »Nope. Nisem še našla pravega.« je rekla in se zasmejala. Še sama sem se zasmejala. »Torej sta ti in Justin že….?« me je vprašala in zardela sem. »Ne. Ko pa bova pa boš prva, ki bo izvedela.« sem ji zagotovila. Spet sva se zasmejali. »Ali greva peči palačinke?« je predlagala. Zasmejala sem se ob njenem predlogu. »Ob polnoči bi rada šla peči palačinke?« sem jo vprašala. »Seveda.« mi je odgovorila. Odšli sva v kuhinjo in pripravili maso. Med pripravo mase sem jo po pomoti posipala z malce moke. Vrnila pa mi je s tem, da mi je razbila jajce na glavi. Potem sva se začeli obmetavati z maso in cela kuhinja je bila umazana. Pospravili sva jo nato pa se odšli stuširat. Ko sva bili čista sva pripravili še eno maso. Maso sva vlili v ponev in odšli v dnevno sobo. Gledali sva televizijo, ko sem nekaj zavohala. »Ali kaj smrdi?« sem vprašala Jackline. Nato sem se spomnila. »Palačinka!« sva rekli obe na enkrat in se spogledali. Stekli sva v kuhinjo. Iz ponve se je kadil črn dim in cela kuhinja je smrdela. Hitro sem stekla do štedilnika in odmaknila ponev. »Vau. Midve sva pa res ekstremno slabi kuharici. Očitno je, da moreš, ko pečeš palačinke cel čas stati zraven« sem rekla. Začeli sva se smejati in smejali sva se zares dolgo. Ko sva končno nehali sva pravilno spekli palačinke in jih pojedle. Bile so odlične. »Ali greva spat ali še malce bediva?« me je vprašala. »Imam idejo. Greva ven« sem predlagala. Pogledala me je kot, da sem padla iz Marsa. »Ali se ti je skisalo?! Ura je 2 ena!« je rekla. »Daj no. Zabavno bo.« sem ji rekla. Nekaj časa sem jo prepričevala, ko se je končno vdala. Oblekli sva si plašča in tople čevlje ter se odpravili v noč. Hodili sva po praznih ulicah in se smejali brez razloga. Če bi naju kdo videl bi mislil, da sva pijani ali zmešani. Odšli sva do parka, a je bil zaklenjen. Zato sva se odločili, da bova odšle samo na sprehod. Sprehajali sva se kar dolgo, a je sčasoma postalo hladno. Odšli sva domov in se pogreli z vročo čokolado. Nato sva končno odšli v posteljo. Ko je Jackline zaspala sem končevala Harryevo risbo. Ko je bila končana se mi stopile solze v oči. Kako sem ga pogrešala. Odšla sem v kopalnico in jo zaklenila. Iz poličke sem vzela britvico in se sesedla na tla. Z britvico sem potegnila po zapestju. Začutila sem bolečino, a se ni mogla primerjati z bolečino v srcu. Rekel je, da se en bo nič spremenilo. Lažnivec! Zopet sem potegnila po svojem zapestju. Kri je tekla po belih ploščicah in ustvarjala majhno lužico. Vsak dan mislim na njega on pa me je preprosto pozabil! Spet sem potegnila. In spet in spet. Po nekaj rezih sem končala, saj se nisem hotela ubiti. Umila sem si rane z vodo ter ji obrisala. Malce me je skelelo. Brisačo sem na ranah držala tako dolgo, dokler je kri prenehala teči. Obrisala sem tudi lužo krvi na tleh. Nato sem odšla v sobo kot, da se ni nič zgodilo. Vlegla sem se zraven Jackline in zaspala.

30. november 2014
NEEEEEXT!!!
30. november 2014
Harry. Ze pr Forever is good enough bom mogla dva clovka s kolom po glavi ;D res hocs da se tebe? Dvomm. Torej nared neki.. jo najd na fejsu, twitterju, whatever! -.-

Neeext!
30. november 2014
Hahahahahah koga te moreš pri Forever is good enough?!
30. november 2014
Abby pa louisa ane bota mela usaj razlog (pretres mozganov) da se ne kusnta. Okej nesramna sm na tuji zgodbici debatiram o eni tretji zgodbici ampak z avtorco in use je okej ane :'P
30. november 2014
hahah kere ste
next!!!
30. november 2014
Ja vse je okej…..
Pa se jo jaz tuji berem haha
30. november 2014
Pejt pod moje slike in rec da nism nora. Zakaj? Ker te pol lah oznacm za laznivko

Jeee use je kul jeee xđ just kidding xđ
30. november 2014
Hahahahaha kera slika
Sam nisi nora
BTW ne rabiš mi rečt da sem lažnivka ker jaz to že itak vem hahahah
30. november 2014
Hahaha lepo da sva si v sorodu po dusi
30. november 2014
Me veseli to hahaha
30. november 2014
omg poor woman -.-
Harry i'm gonna kill ya, ya know
omg jas sm bla sam tko woow, ko sm vidla komentarje o moji zgodbici hahaha, legende ste
sej bo kiss, nc skrbet, sam ne se takoj...cez kakih 10 nextov
kidding.
Kmal bo.
Ofak jas tule komentiram o svoji zgodbici, namest da bi tojo hvalla
perff je in upam, da bosta kmal skup prsla
hocm da ga nadere, zka jo je pozabu
ker obozujem prepire jap i'm weird x'đ
ubistvu ja, perf je
i already told ya that
NEXXXXXTTTTT
30. november 2014
BTW prej bo kiss boljše bo!!
Čeprav sta se tehnično že enkrat poljubila!
Ok blo je po nesreči samo jaz to tudi štejem kot poljub!!
I'm weird I know hahahaha
30. november 2014
No srsly o drugi zgodbici tu govorim #crazy
30. november 2014
OMFG nee naj se prosim neha rezat
hahaha so izredno slabi kuharici še palačink ne znajo spečit
popouno je
dej hitr next
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
01. december 2014
Next
01. december 2014