neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. november 2014
u173906
u173906
next, in waw al lahka sam mal bolj pogost nextaš
20. november 2014
bom jaz sej zaj pišem
20. november 2014
ko mam prosti čas
20. november 2014
vedno
20. november 2014
u173906
u173906
ok, lepo in zgodba je res cool
20. november 2014
nexxxt!!!
20. november 2014
jackline se mi zdi dobra oseba.. (:

neext!
20. november 2014
Neeext
20. november 2014
Next
20. november 2014
next
20. november 2014
Ful popouno je
komi čakam next
Dej hitr next
NEEEEEEEEEEEEEEEXT
21. november 2014
next pliss
21. november 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTTT!!!!!!!!!!!!!+nova bralka
22. november 2014
Nexti bodo prihajali na dva-tri dni, ker me šola res ubija!
Have fun!

Jade Thirlwall as Jackline Simmons

David Henrie as Justin Pearson

Claire Holt as Stella Brooks

Meet my boyfriend|Chapter 5|яєα∂у тσ яυη-σηє ∂ιяєcтιση ƒƒ

Objela sem svojo najboljšo prijateljico Jackline. »Ali si slišala, da je Stella spet spala z enim fantom? Pa saj ima vsak dan drugega.« je rekla in se namrščila. Zasmejala sem se. »Takšne so pač popularne punce. Cipe.« sem se odzvala. Stella je bila najpopularnejša punca na šoli. Bila je blondinka z popolno postavo, tono make upa in nič pameti. Najlažje bi jo opisali z besedo Barbie. Vsi fantje na šoli so se ji metali pod noge. Ni bilo fanta na šoli s katerim nebi spala. A mene ni brigalo. Imela sem fanta za katerega sem vedela, da me ne bo prevaral. Skupaj sva bila že leto in pol in zares sem ga ljubila. Ime mu je bilo Justin in imel je 22 let. Spoznala sva se v kavarni, ko me je polil s kavo. Odkupil se mi je z povabilom na zmenek. Bil je zares prijazen in razumevajoč. Kot, da bi vedel, da govorim o njem sem dobila njegov klic. »Halo ljubček.« sem se oglasila. »Srčica. Pogrešam te.« je rekel. »Jaz tudi tebe.« sem se odzvala. »Kaj praviš, če bi se danes dobila?« me je vprašal. »Seveda. Kje?« sem sedaj jaz postavila vprašanje. »Kaj praviš, če bi prišla k meni?« je predlagal. »Zveni vredu. Pridem ob štirih.« sem odgovorila. »Zmenjeno. Se vidiva.« je rekel. »Se vidiva. Bye« sem se poslovila. »Bye.« je rekel in prekinil. »Je klical Justin?« me je vprašala Jackline, čeprav je vedela odgovor. »Ne veš. Nekoga drugega sem poklicala ljubček.« sem rekla sarkastično. Zasmejala se je. Odšle sva do učilnice za prvo uro. Fizike. V razredu sva se se malo pogovarjali, a sva nehali, ko je v razred prišla učiteljica. Fiziko je učila stara vešča. Bila je tečna in zeloooo stroga. Ni nas učila ampak mučila. Nisem imela pojma kaj govori, kaj šele, da bi razumela. Formule, molekule, atomi,….Brezveze. Kdo v vsakdanjem življenju mora vedeti, da je molekula vode sestavljena iz dveh atomov vodika in enega atoma vodika, zato se imenuje H2O. Sovražim fiziko. Med uro sem cel čas pogledovala na uro na steni. Ko je zazvonil zvonec sem hitro vzela zvezke in odšla iz razreda. Pouk je bil mučen in vesela sem bila, ko ga je bilo konec. Poslovila sem se od Jackline z objemom in odšla proti Justinovi hiši. Živel je v drugi smeri kot jaz, a še vseeno blizu šole. Nisem hodila dolgo, ko sem se ustavila pred njegovo hišo. Pozvnila sem in odprl mi je. »Pogrešal sem te.« je rekel in me poljubil. »Kako je bilo v šoli?« me je vprašal. Po končani srednji šoli sem odšla na šolo umetnosti smer risanje. Ampak še vedno smo imeli normalne predmete. Kot fiziko -.- . Jackline je hodila na isto šolo a smer petje. Bila je dobra. Zares dobra. »Bilo je vredu. Razen fizike. Zakaj se jo sploh učimo na Umetnostni Univezi?« sem rekla in se namrščila. Zasmehjal se je. »Ne razburjaj se.« me je potolažil in me povlekel v hišo. »Kaj bova gledala?« sem ga vprašala na poti v dnevno sobo. »Nevem še. Ti izberi.« je rekel in sedla sva na kavč. Podal mi je škatlo z filmi in začela sem izbirat. Na koncu sem izbrala 007 James Bond: Skyfall saj sem vedela, da Justin ne mara romantičnih filmov. Med filmom sem mu sedela v naročju in objemal me je okoli pasu. Počutila sem se zares varno. Film je bil res zanimiv. Ko se je končal sem morala oditi domov. Poslovila sem se od Justina z poljubom in odšla proti domu. Ni bilo daleč, zato sem odšla kar peš. Ko sem prišla domov me je pričakala mama. »Kje si bila?« me je vprašala z jeznim glasom. »Mami oprosti. Po šoli sem odšla k Justinu. Pozabila sem te poklicat.« sem se opravičila. »Naslednjič, ko greš kam povej. Čeprav si polnoletna še vedno živiš pod najino streho.« me je opozorila in prikimala sem. »Naslednjič bom povedala.« sem ji zagotovila. Sedaj je pokimala ona in odšla sem v svojo sobo.

Malo je kratek.
P.S. Ne bi se branla razpisov……
22. november 2014
neext cool zgodbica
23. november 2014
Neeeeeeeeeext
23. november 2014
dvomim, da bi se kera branla razpisov
uhm ful nimam idej kaj naj napišem x'D
kratko bo x'D
uhm je 10 x'D
dobro jutro ;D
uhm kak bosta tadva šla narazen? x'D
ok enough niam idej res ne x'D
x'D <--- skos ga pišem x'D
ok neeeeeext<3
23. november 2014
NEEEEEEEEXT!!
23. november 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. november 2014
Okj razpis xđ GUNSE POSLUSAM *OOOOOO* NJIHOVA MUZKA JE FUL DOBRA IN TVOJA ZGODBICA TUT *OOO* IN PISM Z VELKIMI CRKAMI DA BI 'RAZPIS' UZEU VEC PLACA XĐ

PA VRSTICE TUT SPUSCAM XĐ

OMG GUNSIII *OOO*

PA TVOJA ZGODBICA *OOO*

PA MOJ FEJK RAZPIS XĐ

NEEEXT!
23. november 2014
am ja jas sm že velikim povedla, da se ne znam razpisovat. Pač moj 'razpis' je samo nakladanje, ker sam to znam x'd

fbistvu je tole dbest. Japp ampak, čakam na 1D
pač dobro začeta zgodbica in mislim, da bo uspešna
jap.
Tole niti približno ni podobno razpisu alneke, ampak ja, jas se fckng ne znam razpisovat in ja.
Uglavnem, dobraa zgodbica in everythin' and i love that.
TOLE NI RASPIS.
RAZPIS*
next :3
23. november 2014
a razpis?hmmm...nevem.mislm dvomim da bi se kera branla razpisov
ok še ena izjemna zgodbica.pojma nimam kje dobite take ideje,kr so awsome!!!
čakamo na 1D...čakamo...
to je ful the besst in komi čakam next k kele norim #______________________#
a je dost dolgo???sej bi se še razpisala pa sm prelena
next
p.s.:ti se ne branš razpisov mi se ne branmo posvečenih nextov
23. november 2014
next
23. november 2014
Neext
23. november 2014
Neeeeeeeeeext
23. november 2014
Kdaj bojo One directio not prišl???
No whatever komi čakam da bojo
ja kdo bi se pa bran razpisov? (razn js ko sm tak lena da se mi jih še brat verjetn nebi dal razn če bi se zlo ampak res zlo potrudla)
sej je vsen če je kratk sam da je
omfg ful popouna zgodbica je dozdej res nimam pripomb
sej je OK če bojo next sam na dva al pa tri dni kr vsi vemo kak je s šolo...nažalost
bomo počakal kr se splača
Upam da sm se dost razpisala kr se mi več ne da (ups? xđ)
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
23. november 2014
Hvala vsem za vaše ,razpise,! Bilo mi jih je v veselje brat!! Amensia girl je napisala, da se ne bi branli posvečenih nextov. Zato sem se odločla, da bom od zdaj naprej posvetila vsak next. Ta je posvečen amnesia girl ,ker je ona to predlagala.
Have fun <3!!!
I hate her!|Chapter 1|яєα∂у тσ яυη-σηє ∂ιяєcтιση ƒƒ

•Stephanie Kate Collins•

Z hitrimi koraki sem hodila proti šoli, saj je bilo še 5 minut do začetka pouka. Budilka ni zvonila in imela sem malo časa, da sem se uredila in po hitrem postopku odšla v šolo. Ko sem vstopila so hvala bogu bile še 4 minute do začetka. Odšla sem do svoje omarice in z nje vzela potrebščine za risanje. Moj najljubši predmet. Odšla sem proti razredu a me je ustavil Stellin glas. »Kam pa kam spaka?« me je vprašala in njene privrženke so se zasmejale. »Trenutno nimam časa. Ali te lahko ignoriram kdaj drugič?« sem ji vrnila in zaslišali so se u-ji in o-ji. »Ali je to najboljše kaj zmoreš?« me je vprašala. »Pravzaprav ne. Veliko nesramnih odgovor imam na zalogi. Ampak samo jih nočem tratit za takšne cipe kot si ti.« sem rekla in zopet so se zaslišali u-ji in o-ji. »Prava se oglaša.« je rekla. »Aja? Jaz nisem spala z vsakim fantom na tej šoli.« sem rekla. »Jaz sem glavna atrakcija na tej šoli. Logično, da se mi fantje mečejo pod noge.« »Uau. Nisem še spoznala osebe, ki bi se hvalila s tem, da je kurba.« sem se delala presenečeno. Hodnik se je zasmejal. »Aja? No………« je poskušala reči. »Kaj je narobe? Ne veš kaj bi rekla? Poglejte to! Gospodična popolna je ostala brez besed!« sem se ponorčevala in cel hodnik se je zasmejal. Stella je samo prhnila in s svojimi privrženkami ,odpeketala, na stranišče. Ponosna nase sem odšla do razreda za risanje. To uro nisem sedela z Jackline saj je ona imela petje. Risali smo samo z svinčnikom in to mi je ustrezalo. Imeli smo dve uri in zares sem uživala. Risanje je bilo moja strast in ob njem sem se lahko sprostila. Ko sem bila razburjena sem včasih samo sedela na balkonu in risala. Risanje me je pomirjalo, bolj kot kaj drugo. Ali kdo. Naprimer Harry. Prisila sem se, da sem prenehala razmišljati o njem in se posvetila risanju. Po ,uživanju, sem odšla do učilnice za angleščino. Seveda bi mi bilo bolj fajn, če bi cel dan imela risanje, a to žal ni bilo mogoče. Ko sem končala s poukom sem odšla proti domu. A ko sem se oddaljila od šole me je nekdo potegnil v ulico in mi pokril usta. Prenehala sem se upirat, ko se videla, da je Justin. Odmaknil je roko iz mojih ust in začela sem se dret. »Ali si zmešan? Skoraj me je kap! Kaj ne moreš bit normalen fant in me počakat pred šolo? Ne ti me moreš potegnit v ulico, da mi srce skoraj pade v hlače.« sem se drla in drla. Ko sem povedala kaj sem hotela je spregovoril on. »Oprosti ljubica. Presenetit sem te hotel.« se je opravičil. »No to ti je uspelo.« sem rekla s pridihom sarkazma. »Zares mi je žal.« se je še enkrat opravičil. Sklonil se je k meni in me poljubil. Ob poljubu je vsa jeza izginila. A pomislila sem kako bi bilo, če bi me poljubljal Harry. WTF?! Kako lahko razmišljam o svojem ,bivšem, najboljšem prijatelju medtem, ko se poljubljam z svojim fantom? Otresla sem se misli o Harryu in se prepustila poljubu. Očitno je Justin zaznal spremembo v mojem obnašanju in se je umaknil. »Ali je kaj narobe ljubica?« me je vprašal. »Ne.« sem se mu zlagala v obraz. Seveda mu nisem povedala, da sem medtem ko sem ga poljubljala razmišljala o Harryu. Znorel bi. »Ali bi prišla danes k meni?« me je vprašal. »Seveda. Samo, da sporočim mami.« sem rekla in pokimal je. Poklicala sem mamo in dovolila mi je. Pri Justinu sva naredila mojo domačo nalogo, gledala filme in se ,muckala,. Domov me je odpeljal Justin. Pred vrati sva se poslovila t poljubom in odšla sem v hišo. Mame in očeta ni bilo na spregled in zato sem takoj odšla v mojo sobo. Stuširala sem se in se odločila, da bom malo risala. Vzela sem svojo skicirko in odšla na balkon. S svinčnikom sem začela risat Harrya po svojem spominu. Vsak dan sem razmišljala o njem, zato to ni bilo težko. Čeprav se nisva videla zelo dolgo. Risala sem dokler nisem postala zares utrujena. Odločila sem se, da bom risbo dokončala naslednji dan in odšla spat.
25. november 2014
Neeeeeext
25. november 2014
omg,a js vidm prav???omg,men,MEN si posvetla prfekcijo.joj,hvala,jutr mam ene 3 stvari za pisat in sm ful zdele vesela.HVALA!!! ^_______________^
hm...js sm mrtva.mene ve ubijate s takimi prfekcijami!!!
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S.ČE NE DOKONČAŠ TE ZGODBICE SI MRTVA!!!
25. november 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani