neext *__*
01. marec 2015
neeext nujno in to takoj zdaj
01. marec 2015
Neeeeeeeeeeext!!
02. marec 2015
OMG kak sta kjut skupi
Sam ka pa ko bo tta mogla se preselit u London pa ga zapustit?
No takrat se bo za njo zacelo novo poglevje zivlenja naslov bo pa: Styles
komi cakam next
tole je ful mega fantasticno
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
02. marec 2015
awwww,pikiji
Next
13. marec 2015
next
13. marec 2015
neext full popouno je!
ali se sami.meni zdi ali tisto ni bila justinova sestra?
aja in se kaj je z tisto selitvijo?
+ nova bralka
13. marec 2015
nexttttttttttttttttttt
14. marec 2015
Ta mesec sem bila premeščena v težji razred. Innn ful je težki. Mela sem ful ful več domače naloge in preprosto nisem imela časa, da bi napisala next. Pravzaprav sem ga napisala na papirnate liste in jih je moj brat vrgel v smeti -.- in zdaj so se tu začele počitnice in odločila sem se, da končno napišem next. In pričakujte še enega v roko 3-4 dni.
Next je posvečen tiger***
Enjoy Runners! :$

Heart breaking |Chapter 21| яєα∂у тσ яυη-σηє ∂ιяєcтιση ƒƒ

•Stephanie Kate Collins•
Justin je bil moja sorodna duša. Vem sliši se pocukrano ampak je res. In zaslužil si je resnico. Odločila sem se, da mu bom povedala, da mogoče grem nazaj v Anglijo.
»Justin, nekaj ti morem povedati.« sem rekla in pogledala v tla.
»Me zapuščaš?« je rekel s tako žalostnim glasom, da se mi je srce kar lomilo.
»Ne, seveda ne. Ampak…… Mogočeseselimnazajvanglijo.« sem rekla in zadnji del kar zdrdrala.
»Kaj?« je vprašal in zvenel zmedeno. Zavdihnila sem.
»Mogoče.Se.Selim.Nazaj.V.Anglijo.« sem rekla zeloo počasi kot da bi govorila z pet letnim otrokom. Nisem videla njegovega izraza, saj sem še vedno gledala v tla. Zbrala sem pogum in pogledala navzgor. Njegov obraz je zrcalil žalost in premlevanje. Mislim, da sem celo opazila kanček jeze. Gledal je točno vame.
»Kdaj si to izvedela? Zakaj?« je vprašal z žalostnim a malce jeznim glasom.
»Izvedela sem približno pred 3-4 dnevi. Selim pa se zato, ker je oče varal mamo in se mama hoče preseliti v Anglijo. Seveda bi lahko ostala tukaj ampak mi je mama pomebnejša od očeta. In vem, da če se odselim bom zapustila tebe IN Jackline ampak čutim, da moram to narediti.« sem se razložila in pogledala nazaj v tla.
»Prosim, da me pustiš samega.« je rekel in slišalo se je kot, da se zadržuje, da ne bi začel kričat. Pokimala sem. Razumela sem ga. In cenila sem, da ni kričal. Odšla sem do vrat jih odprla in odšla na hodnik. Takoj, ko so se vrata za mano zaprla sem se sesedla. Tokrat sem imela možnost. Imela sem možnost izbire. In raje bi odšla nazaj v London kot pa ostala tukaj. Čutila sem, da je to prava izbira. Da je poglavje mojega življenja v Avstraliji zaključeno. Da se pač mora končati. Odločila sem se da bom odšla domov in pustila Justinu čas, da razmisli. Zaslužil si ga je. Vzela sem torbico, ki sem jo pustila v dnevni sobi. Justinovo mamo sem prosila, če lahko pove Justinu, da sem odšla. Obula sem se in si poklicala taksi. Odpeljal me je domov. Mama je bila doma in kuhala kosilo.
»Ah, Stephanie. Ravnokar sem te hotela poklicati.« je rekla. Zagledala se je v moje oči in izgledalo je kot, da me gleda naravnost v dušo.
»Ljubica kaj je narobe?« me je vprašala zaskrbljeno.
»Jaz… Povedala sem Justinu, da se mogoče selim nazaj v Anglijo. In ni bil preveč vesel. Odšla sem, da ima čas, da razmisli. Se ti zdi, da uničujem življenja? Zapustila sem Harrya. Mogoče bom zapustila Jack in Justina. Se ti zdi, da sem grozna oseba?« sem vprašala in skoraj zjokala.
»Ljubica seveda ne. Ti nisi bila tista, ki je zapustila Harrya. Morala si iti. In nisi ti kriva, da te je pozabil. Glede Jackline in Justina…. Imaš izbiro. Vse je na tebi. Verjemi, da te bom podpirala ne glede na vse.« je rekla in me objela. Potrebovala sem njen objem. Potrebovala sem mamin objem od mame, ki me je imela rada.
31. marec 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. marec 2015
NEEEEEXT
31. marec 2015
hwala za posvecen next!!!!
zdaj bo sla narazen z justinu, in bo sla v anglijo, kjer bo videla harryja in se bosta pobotala...
ali pa nekaj podobnega....
upam da se ne bo prevec sekirala,glede justina, ce se pa jo bo pa itak potolazo harry...
in ne ni bila kriva ona in ne unicuje zivljenj, unicuje jih njena mama.....
s tem preseljevanjem...
to je popolno!
neeext
31. marec 2015
next
02. april 2015
next
05. april 2015
Next
21. april 2015
Next + nova bralka
21. april 2015