Hej!
Vem, da je teh tem full, sam je dosti tudi problemov, zato mislim, da ena več nebo škodla .
No vglavnem, jaz mam full dosti problemov, ki jih probam sproti reševat, pa se mi zdi, da majo/mate tud drugi/vi težave, ko pa jih mogoče neveste rešit. Ker jaz tudi kakšnega nevem(svojga).
Tako, da če mate problem, ga tukaj napišite, pa vam svetujem. Problem lahko napišete vsi in obljubim, da vas ne bom obsojala.
Lp

Boš napisal/a problem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. avgust 2013
No zdej trenutno nimam nobenih problemov (razen da sem bolestno obsedena s BB in zaljubljena u Bena Burnleya ampak to ni bistvo) ampak loh pa dam en nasvet.
Usakic ko sm besna, razocarana, zalostna, obupana.... Usakic ko se pocutim kot da me nihce ne mara in da ne morem nikomur zaupati. Takrat zacenem risat, pisat in pet. Ce boste pogledali pod moje slike boste vidli da je dosti mojih fisb krvavih. Tudi vi najdite nekaj kar vas osrecuje in miri. Tiste tri stvari so zame najbolsa terapija xP
07. avgust 2013
super, res je vsak mora najri nekaj kar ga pomirja oziroma sprošča.
10. avgust 2013
lej en fant mi je postal zelo zelo zelo všeč pa ne vem kako mu nej povem prosim nesveti....hvala
29. avgust 2013
O, hvala, si prva,..SoMe lepa profilka.

taira_love:
Pač, če imaš facebook, skype mu povej prek tega, ali pa napiši listek:"všeč si mi," malo zamotaj svoje ime, sam tko, da bo znal razbrat pa mu daj listek(v jakno, če mate odprte garderobe, če pa omarice pa v omarico). Lahko mu poveš tudi v oči, je najlepše pa najtežje. Lahko pa tudi se zaletiš v njega, pa ga mal dlje časa gledaš v oči.
Upam, da sem ti pomagala.
29. avgust 2013
ja hvala sm on ni iz naše šole
29. avgust 2013
Aha,...pol pa še enkrat.

taira_love:
Ja, pomaga če poznaš kakšnega njegovega sošolca ali sošolko, pa lahko on/a "podtakne" listek. Seveda, če mu/ji zaupaš. Pa facebook ti še zmeraj ostane. Morda, pa ga kje srečaš, če veš, da igra nogomet/košarko,...pač pojdi kdaj na tekmo. Nevem, ni ravno moja tema ljubezen, drugo ti ne vem svetovati. Ne biti sramežljiva, pa tudi ne preveč samozavestna. Bodi kar si.
29. avgust 2013
mene pa zanima za tiste ko uporabljate tampone.. a je že gdaj kej čez pršlo, a se vm je že gdaj nožnica izsušila da ga niste mogle vn uzet.... kaj nardit u takmu primeru, pa a lahko 'lulaš' ko maš tampon not, pa kok more vrvica prbližn vn štrlet (pr o.b. tamponih) ?
30. avgust 2013
ѕтяαωвєяяу.мє:3:
glede tega problema ti pa nevem svetovat, saj sama uporabljam vložke, predlagam da prebereš navodila na škatlici, če pa nič ne piše, pa vprašaj mamo. ponavadi so mame razumevajoče in ti bo povedala. odločitev med vložkom in tamponom pa je tvoja. drugo pa nevem ti svetovat.
30. avgust 2013
u103087
u103087
Kako naj se oblečem za 1. šolski dan?
30. avgust 2013
ємм ρσттєя◄:
tudi sama sem že razmišljala o tem in se odločila, da se bom odločila zjutraj. ker nisem ravno tip za šolo, zvezkov še nimam ovitih tako da,...obleči se, tako, da se boš dobro počutila, seveda primerno temperaturi. obleka naj ustreza tvojemu stilu, jst bom verjetno oblekla srajčko pa dolge kavbojke, ker mi je v tem najbolj udobno.
če bi želela podrobnejši opis pol mi napiši in upam, da sem ti vsaj malo pomagala.
30. avgust 2013
Heeiii! No pač... moj problem (ubistvu sploh ne vem če je problem)... lej... jst sm full zalublena u enga fanta k je en let starejši od mene, je iz naše šole in sošolc od moje bff. Zdej pa ne vem al je on tut vame. Pač glede na to da mi je na eni žurki skoz kapo uzemov pa mi je reku da jo dobim, če ga objamem pa take fore... pa full mu je kapa ušeč pa to... pa dost se druž z mano pa z mojo bff... Pač zanima me al je on vame? no ubistvu al bi lahk bil vame. Pač neki tacga.. Hwaallaa za odgovor ♥♥♥
03. september 2013
Po tvojem pisanju sklepam, da nimaš visoke samopodobe. Vsaj ne previsoke. Ali bi lahko bil vate? Seveda. Ali je vate? Ne morem vedeti.
Torej, če ti je on všeč, je najbolje da mu kar nekako poveš. Zgori sem že napisala kako to storiš. Ker če ne poveš, ne moreš vedeti. Zato ti to priporočam. Potem pa boš že videla kaj bo iz tega. Pazi, saj fantje ponavadi niso direktni glede čustev.
Upam, da sem ti vsaj malo pomagala.
04. september 2013
hwalla ti
04. september 2013
amm oj..js bi tut rabla eno pomoč no in pač bom kr povedala...js se z enimi 4 fanti poznam ze od 1 razreda, in zmeri smo bli skupi zuni kjerkol ampak čist zmerej...in zdej se kr na enkrat usi obnašajo kot da me ni kot da sm neka neumna,glupa oseba...med tem sem se hotela druzit z eno od punc..pač nism tok navajena družbe punc ampak ok sm hotla sprobat in prznam da mi je blo kr dobr...pač spoznala sam fante in use je blo kul pol sve sle z frendico enkrat iz sole in so se mi pač usi smejal uni "prjatli" zato ker sm pač pajkic nism mela čist gor zategnene ._. in men je blo res neprijetno hotla sm stect nekam stran k me nuben nebi najdu..no in pred tem sve ble z to prjatlco v mestu pač do pol devetih zvečer in ona sploh nebi smela tm bit...in njo je mami klicala da pride dam, js pa o temu da ona nesme bit v mestu nism mela pojma...in sve pač tekle in pršle sve do njene mami pa se je zacela dret nanjo da nj se ji neha lagt ._. in dons se sploh ni hotla družt z mano u šoli...pa ona ma mlajšo sestrco in ka sve sle skupi vn iz sole se je skrila za mano pa rekla potih "dej me skri pred tamalo" kokr da se nesme družt z mano al neki :c
08. november 2013
Vbistvu nisi opredelila težave, ampak bom ti poiskusila odgovorit. Vbistvu, fantje so sedaj v puberteti in nekako ni naravno, da se tako dobro razumejo med sabo. Enostavno ni logično, ker smo si povsem različni. Dekleta veljajo za čustvene in bi rekle: "Joj, kako je luštkan." Fantje pa bi dekletu gledali v dekolte. Primer pač. Saj razumeš, in nekako ni logično, da bi ti bla z njimi bff, ker ko bi govorili o simpatijah, čemer koli, ni pač,...kak izraz naj vzamem. Nevem pač full različno. Tako, da možno, da je krivo obdobje pubertete. Drugače pa nevem, lahko so zaljubljeni, drugi fantje z razreda, ...veliko možnosti.
Tole dekle pa, hm, morda je v družini kaj narobe, lahko ji mama ne pusti, da se sploh druži. Ne vem, lahko je njena sestrica takšna da vse pove mami. Tudi tukaj je veliko možnosti, ampak daj se pogovoriti z vsemi petimi.
In ja. Fantje se norčujejo. Jst sm enkrat mela tako muckasto majco, pa so se smejali cel dan, da sem šla en dan prej medveda v gozd ubit. Ne se sekirat, ker fantje so fantje.

Upam, da sem ti vsaj malo pomagala.
08. november 2013
hvala <3
08. november 2013
js_
a lohka pišemo na ZS?
09. november 2013
Ja, lahko,...
09. november 2013
js_
ok
10. november 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-by-mellisa/62732/21
Oprostite ker vam smetim samo moia frendica ♥ cυтᴇ ɢıʀʟ ♥ še v nobenem top modelu ni zmagala in bi bila zelo hwaležna vsem ki bi ji pri tem pomagali, za vzameno tistim ki bodo glasovali naredim uslugo, kakršno koli... Ps: PLISS NE SE JEZIT!
10. november 2013
js rabm pomoč:c pač zdej ko je sneg ane se usi kepajo no js mam pa tak razred k ne spostujejo zensk.Ponavad sm js glavna tarča mavžanja sam to ni tisto prijatelsko to je tko en fnt te prime drug ti pa sneg v glavo tišči pa tko in pol me še zmerjajo z cipo/kurbo.sej se probam zase postavt sam oni so usi tok ogromni pa se probleme z zdravjem mam in me cist nc ne spostujejo :c kva nj nrdim
30. januar 2014
Joj, zdaj ko vidim da si mi pisala mi je full žal...ni me bilo res full dolgo. Upam, da si preživela in da se ti je uspelo postaviti zase, v drugem primeru pa ti podajam nasvet za drugo leto(res sorry,... ):
No, vbistvu ne vem kako mate na vaši šoli to urejeno, a pri nas je tko, da tisti, ki se noče kepat, ostane na dvorišču, ostali pa se kepajo po travniku. Tako, da jaz ostajam spodaj v večini.
Zna pa biti razred zelo nesramen. Pri nas so tarče predvsem "popularna" dekleta, tako da tudi če grem na travnik nimam problemov.
Zdaj pa k bistvu. Kaj narediti? Če maš možnost se kepanju izogni. Če maš kako prijateljico ti naj pomaga. Drugače pa pojdi do razrednika/čarke pa povej, da maš težave z razredom. Ali pa ostajaj pri varnostniku, če ga imate na šoli.
Upam, da nasvet ni več potreben,....da si preživela in da je kaj bolje z zdravjem. Pa še enkrat vem, da je bila moja napaka, in mi je res žal, da ti nisem pisala, ampak sem mela full dela, pa še pozabila sem vmes,...oprosti
25. marec 2014
heiiii no pač...(nimam jst enga ugromnga problema sam bi mi ful pomenil če mi pomagaš)
zadne čase sm opazla da ze sovražim.dobesedno. o sebi mam izredno slabo mnenje (mi govori moja besta) niti v ogledalo se nemorem pogledat. to upliva tudi na mojo samozavest...lej tko ce myb ves za kej proti temu drgac pa rajs trugim pomagi resno k jst nism pomembna
26. marec 2014
Vidiš, spet se podcenjuješ. Maš srečo da sem na računalniku. VSAK PROBLEM JE POMEMBEN. Dela pa tako ali tako nimam veliko .
Moja samopodoba ni ne vem kako dobra, a ni slaba, predvsem zaradi uspehov, ki jih imam. Mislim, da je pri pozitivni samopodobi zelo pomembno da imaš cilje. Ne vem, postavi si cilj (seveda realen), npr. 8. razred bom zaključila odlično/ vsak dan bom pretekla 2 km/ 40 dni se bom odpovedala bonbonov/ ...karkoli. Cilj ti mora biti tudi izziv, a tak, da je dosegljiv. In ko ga dosežeš, se počutiš, kot da imaš vrednost, kot da si pomemben.
Govori si, da si pomembna, pametna in lepa. Poglej se v ogledalo in si ponavljaj, da si lepa. Povej si tudi kaj ti je všeč na tebi (lep nasmeh, oči,...tisto kar pa ti ni pa ne smeš omenjat). Res, probaj. 5 minutk na dan se glej v ogledalo in si povej, da si prijazna, odgovorna oseba.
Če ti je problem teža, si zadaj nek cilj o hujšanju (kot sem ti predlagala-vsak dan tek,...).
Poiskušaj delati na tem, beri kake knjige o samozavesti in se spoštuj.
Upam, da sem ti vsaj malo pomagala,....
26. marec 2014
pozdravljene dame. jas imam tudi problem ki ga hočem izrazit naglas ane, ne da ga skrivam v sebi ker potem ne vidim drugega izhoda kot da se tolčem po glavi. no jas sem zelo popularna oseba, zelo umetniška in prostovolno pomagam tudi v zavetišču in tam sem spoznala veliko prijateljev pač to je zavetišče za brezdomce in ker se tako veliko družim z njimi mi vsi govorijo da se spreminjam v brezdomca. torej moja težava je, da imam povsod veliko lajkov in prijateljev na tem totalno ful kul ful kul omrežju igre 123 pa me nihče ne mara. ni treba odgovarjati na tole le poglejte moje teme, objave, komentirajte profil, da se ne bom počutila osamljeno ker ce se pocutimo osamljeno se zavlečem za kante in poljubljam svojo roko ali pa se tepem po glavi. ne vem kaj nas naredim
26. marec 2014
Havla resssss bom probala ker se res zelim spremenit!!!!
26. marec 2014
PRETTY HOMELESS:
Ne smeš se s tem obremenjevati. Jaz nisem popularna ne v šoli, ne v glasbeni,...tudi na igrah. Pa se ne obremenjujem. Počnem, kar me veseli in to je to. Je pa pohvale vredno, da pomagaš v zavetišču za brezdomce.
Počni to kar si, in bodi vesela, da imaš ta čut za ljudi v težavah.
27. marec 2014
hvalaaaa, to mi je povzdignilo samozavest zdaj grem lahko nazaj domov prebutat majko
28. marec 2014
meni mati ne pusti met ebaya pa drugih socialnih omrežij... oprostiii da se spet zanasam nate ampak sile so premočne. Mati me krega skossss, pravi da imam prebujno domišljijo in da me bo enkrat zanesla na Mars. Prosim pomagaj poleg tega sem ze razmisljala o nenormalnosti ker me na soli zmerjajo s prdenjem, saj imam počasno prebavo. To ni sala zelo sem na tleh zaradi prebave res nevem na koga naj se zanesem ampak mame ni doma saj ves čas dela sama pa nimam prijateljev saj pravijho da mora hrano prvo prebavit ne pa je zbruhati. POcakaj kup tezav imam mama mi ne pusti nositi modrca pravi da je to grda beseda zakar sem prepricana da ni res. Poglej cim prej odgovori mislim da sem pticek brez gnezda, starsev ni ki bi mi izkazovali ljubezen, sama razmišljam o pobegu na havaje kaj pravis ti? Odgovori prosim samo tebi se zaupam
28. marec 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani