u228631
u228631
hvala za posvečen Next klemen pa naj gre nekam!!! Next Next Next Next Next
31. oktober 2017
Hanna se strinjam.
neeeextt
31. oktober 2017
Nexttttt
01. november 2017
mnenja, teorije?
01. november 2017
u227580
u227580
neext
01. november 2017
Next
01. november 2017
se kaksen Next?
01. november 2017
u198831
u198831
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
po moje ma Ian probleme z Nikki...in se je hoče losat
01. november 2017
u228631
u228631
neeeeeeext
01. november 2017
v tej zgodbi ni nikki
01. november 2017
Next
Sory prej nism mela časa
01. november 2017
hvala vsem osmim. katera bi posvecen Next?
02. november 2017
Jaz bi
02. november 2017
dobis
02. november 2017
Next
02. november 2017
u229401
u229401
Next
02. november 2017
se kaksen Next?
03. november 2017
u228631
u228631
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttt
03. november 2017
u147080
u147080
Next
04. november 2017
Next
04. november 2017
Next posvečam Jeni Malfoy

Čeprav sem se obotavljala, sem sprejela njegovo dlan. Ian si je na ustnice narisal samozavesten nasmešek. Spominjala sem se ga iz Pariza, ko sva se divje predajala drug drugemu. Bilo mi je jasno, da je boljše, če se izogibam dotikom. Nenazadnje še vedno nisem pozabila, kaj se je dogajalo med nama. Kaj sva preživela skupaj ...
“Kam greva?” sem vprašala, ko sva se nekaj minut vozila v neprijetni tišini. Opazila sem, kako me je ošinil s pogledom.
“V hotel,” je dejal.
“V hotel?” sem bila presenečena.
“Ja,” mi je pritrdil. “Ne bodi tako presenečena, Inea. Si mislila, da te bom odpeljal domov? Nikakor. Najprej se boš pogovorila z mano.”
Bil je oster. Mogoče sem pričakovala, da me bo res odpeljal domov. Še vedno sem bila namreč šokirana, da sem ga videla. Pojavil se je v tistem trenutku, ko sem se psihično pripravljala, da grem naprej. Še prejšnji teden sem mislila, da ga nikoli več ne bom videla. Sedaj pa je bil tukaj. Ni bila njegova senca, ki me je preganjala. Ne. Bil je on. Ian. Čeprav sem bila navadna smrtnica, me je poiskal...
Ko sem prebrala o njegovih razmerjih, me je pretreslo. Vsakič sem jokala. Vsakič sem preklinjala, ker sem dopustila, da se zaljubim vanj. Zapeljal me je in sama sebi sem strla srce, ko sem odšla iz Pariza.
“Zakaj bi se pogovorila?” sem končno vprašala.
Pogledal je proti meni. Njegov pogled mi je jasno pokazal, zakaj je prišel. Vendar nisem smela tega narediti. Nisem se smela prepustiti.
“Verjetno si že ugotovila, da sem prišel po tebe,” je dejal. Presenečeno sem obsedela. Ne, laže. Ni prišel zaradi mene.
Prišel je, da mi uniči tisto, kar sem ustvarila.
____________________________________________________________________________________________________

QUEEN OF HIS HEART - Drugo poglavje
___________________________________________________________________________________________________

“Ian, ustvarila sem si svoje življenje,” sem tiho rekla, ko sem se končno zbrala. V meni je tlelo od čustev, ki sem jih skušala zatreti. Nisem hotela tega. Hotela sem ... Imeti mirno življenje. Z dolgočasnim moškim, roditi otroka ... Po njegovem pogledu mi je bilo jasno, da mi slednjega ne bo dopustil. Ian Somerhalder se je odločil, da mi bo vzel vse, kar sem zgradila. Vse, kar sem se trudila obdržati, čeprav me je zaročenec pustil na cedilu.
“Oh, prosim te,” je zamrmral. “Nisem prišel sem, da bi poslušal o tem, kaj si si ustvarila od tistega dne, ko sem te nazadnje videl. Se res nisi vprašala, kako sem prišel do sem? Kako vem, kje živiš? Si res mislila, da bo tisto samo za dve noči?”
Bila sem šokirana. Saj res, le kako je vedel?
“Ian, si me zasledoval?” sem končno vprašala.
Zasmejal se je.
“Niti slučajno, ljubica,” je dejal. “Ko si spala, sem poslikal tvoje dokumente. Je že res, da bi lahko odšel za teboj, vendar nisem. Bil sem prepričan, da se bova spet srečala. In ne, najino srečanje ni naključno, ker sem bil pol ure nazaj pri tebi doma.”
O bog. Pa saj bi lahko vedela, da je brskal po moji torbici takrat, ko sem opazila v svoji denarnici bankovec za petsto evrov.
“Moje dokumente?”
“Ja, tvoje dokumente. Se mi je zdelo, da mi bo slednje prišlo prav. Pravzaprav sem imel obveznosti v Ameriki, ko si odšla. Niti slučajno nisem mogel skakati po Evropi, saj bi me naša producentka ubila. Kljub temu pa sem prišel sedaj, ko sem prost,” je dejal.
Pogoltnila sem slino.
“Zakaj?”
Pogledal me je.
“Zato. Ker te hočem,” je odvrnil. “In verjemi, da niti slučajno ne bom dopustil, da izgubim priložnost sedaj, ko sem te našel.”
To je to. Jasno mi je povedal, kaj hoče.
Hoče ... Mene.

___________________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
kaj mislite, mu bo povedala za Klemna?
06. november 2017
kaksen Next?
06. november 2017
Next
06. november 2017
Next
verjetno mu bo naslednje jutro ko bo prišla k sebi.
06. november 2017
Next
Tako se govori, Ian!
Pa hvala za posvečenega nextyja
06. november 2017
Next
06. november 2017
u147080
u147080
Next
06. november 2017
hvala vsem petim...