ze 17 dni ni blo NEXTA ... Kat prosiiim
19. oktober 2017
u198831
u198831
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
*nova bralka
20. oktober 2017
neext prosim
20. oktober 2017
danes zvecer dam nexte pri vseh zgodbicah
22. oktober 2017
Kdaj bo Next?
24. oktober 2017
ja kdaj bo
24. oktober 2017

Vrata so se odprla ...
Ven je pogledala ženska, ki ni bila Inea. Bila je starejša in domneval sem, da je njena mama. No, pa sem vsaj upal, da bo doma...
“Se opravičujem, iščem Ineo,” sem rekel.
“Ineo?” je počasi vprašala.
“Ja,” sem pokimal.
Za trenutek me je gledala.
“Ineje še ni domov,” je rekla v polomljeni angleščini. Nekoliko razočarano sem jo pogledal. Pa sem upal, da je. “Kdo ste?”
“Ian. Ian Somerhalder,” sem ji ponudil roko. “Spoznala sva se prejšnjo leto v Parizu. Hotel sem ... Govoriti z njo.”
“Ji bom omenila, ko se vrne,” je dejala.
Poslovil sem se, nato pa odšel. Bilo mi je jasno, da je ne bom dobil tako kmalu ... Bil sem razočaran, saj sem pričakoval, da jo bom našel. Imel pa sem upanje. Slovenija je bila majhna država in pretaknil bom vsak kotiček, če bo slednje potrebno.
__________________________________________________________________________________________________

INEA
___________________________________________________________________________________________________

“Kako to misliš?” je ponorel Klemen.
Vozila sva se domov. Prišel me je iskati, čeprav slednje ne bi bilo potrebno. Kljub temu pa sem nejevoljno sprejela prevoz, saj bi v nasprotnem primeru morala iti na avtobus in ob tej pozni uri je na mestnih avtobusih leglo pijancev in prostakov. Ni mi bilo do tega, da stojim med njimi in ravno zato sem sprejela Klemnov prevoz.
“Ne morem iti s teboj. Imamo pomembnega gosta in ...”
“To sem razumel. Vendar ne razumem, zakaj moraš vedno ti nastradati,” je rekel. Zavzdihnila sem. Trmast je.
“Zato, ker računajo name,” sem odvrnila.
Opazila sem, kako me je ošinil s pogledom. Bil je jezen. No, jaz pa nisem bila, saj sem se uspela izogniti tisti paradi, ki jo bo imel.
“Moraš iti z mano. Rekel sem, da te bom pripeljal,” mi je ponovno pričel pihati na dušo. Zavzdihnila sem. Le kako ne razume, da ne morem iti na njegovo neumno prireditev? Moram delati. Moram!
“Klemen, žal mi je, vendar ne morem,” sem rekla.
“Dobro!” je revsknil.
Na moje presenečenje je ustavil avtomobil na cesti. Tako silovito, da sem skoraj priletela v vetrobransko steklo. Od presenečenja sem se prijela, nato pa ga ošinila. Njegov obraz je bil maska besa...
“Ven,” je ukazal.
“Prosim? Pa saj...”
“Ven,” me je hladno prekinil.
Ni mi preostalo drugega, saj mi je postalo jasno, da sem izgubila svoj prevoz. Jezno sem odprla vrata avtomobila in stopila v hladen zrak. Za trenutek sem pomislila, da se bo premislil in mi rekel, da naj sedem nazaj, vendar ne ... Ko sem zaprla vrata, je speljal. Zaklela sem. Ta moški je psihopat! Prisežem!
Obstala sem na cesti. Zavila sem se v prehodni plašček in upala, da se bo vrnil. Prekleti idiot! Psihopat! Okladala sem ga z žaljivkami.
V trenutku, ko sem skorajda obupala, da bi prišla domov, sem nenadoma slišala zvok avtomobila za seboj. Počasi sem se obrnila. Ustavljal je.
Voznik je prižgal vse štiri utripalke. No, vsaj bom imela prevoz domov. Ravno sem stopila nekaj korakov, da bi prisedla, ko je na moje presenečenje voznik stopil ven. V soju žarometov sem spoznala, kdo mi je ustavil.
Presenečeno sem zajela sapo. Saj ne morem ... Verjeti.

__________________________________________________________________________________________________

Mnenja, teorije?
kdo ji je ustavil?
28. oktober 2017
u198831
u198831
neeeeeeeeeeeeeext
Ian ji je ustavu
28. oktober 2017
u147080
u147080
Ian ji je ustavil
Neeeext
28. oktober 2017
Next
Ian itak
29. oktober 2017
lan ji je ustavil
neext
29. oktober 2017
u228631
u228631
Next pa to je popolnoooooooooo
1000% je Ian
29. oktober 2017
Next
Jejjjj Ian je prišel
29. oktober 2017
mnenja, teorije?
29. oktober 2017
zagotovo ji je ustavil Ian
29. oktober 2017
se kaksen Next?
29. oktober 2017
neeeeext
29. oktober 2017
punce, kje ste?
30. oktober 2017
u228631
u228631
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttt plisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
30. oktober 2017
Next
30. oktober 2017
Next
30. oktober 2017
dam Next?
30. oktober 2017
Jaaa
30. oktober 2017
jaaaaa!!!!!
30. oktober 2017
Nexttttttttt <3333
31. oktober 2017
katera bi posvecen Next?
31. oktober 2017
u228631
u228631
jazzzzzz
31. oktober 2017
Next
31. oktober 2017
Punce, dam nexte tukaj in pri Royal red... Danes sem imela obiske, tako da mi je uspelo samo to spisat...

Next posvečam Hanna Blair

Nejeverno sem strmela v prišleka. Ne, domišljam si, sem si prigovarjala. Vendar kljub slabi svetlobi avtomobilskih luči, sem prepoznala poteze njegovega obraza. Šokirano sem opazovala, kako je prišel bližje.
“Ti,” sem dahnila, ko je bil oddaljen le pol metra.
Njegove ustnice so se počasi razširile v poznan nasmeh. Dobro sem vedela, da je on ... Da se nisem zmotila. Da ne sanjam ...
“Jaz,” je odvrnil. “Me nisi pričakovala, Inea?”
“Ne,” sem priznala.
Nisem ga pričakovala. Pravzaprav se mi je zdelo, da sva se prejšnje leto poslovila v Parizu. Nikakor nisem pričakovala, da ga bom še kdaj srečala.
“Ian,” sem končno dahnila njegovo ime.
Ponovno se je nasmehnil.
“Kaj počneš tukaj?” sem ga vprašala.
Njegove oči so me premerile. Čeprav sem bila odločna, da ga bom prebolela in šla naprej, se je sedaj vse obrnilo na glavo, ko sem ga zagledala. Moje srce je pričelo močno biti, v meni je utripalo veselje in radost. Najraje bi se mu vrgla v objem, vendar slednjega nisem smela storiti. Če bi to storila ... Bi zopet doživela bolečino, ki sem jo komaj preživela, ko sem prišla iz Pariza. Ne, enostavno nisem smela ničesar čutiti.
“Lahko bi pričakovala, da te bom poiskal, Inea,” je rekel.
Pogoltnila sem slino.
“Kako si vedel ... Kje sem?” sem počasi vprašala. Saj mu nisem povedala, da živim v Ljubljani. Ali pač? Čeprav tiste noči nisva imela se časa pogovarjati, saj sva bila zaposlena s spoznavanjem najinih teles.
“Ni pomembno,” je odvrnil. “Pomembno je le to, da sem te našel, Inea. Očitno pa ne v najboljšem položaju.”
Nevede me je spomnil, kaj je storil Klemen. Slednje me je razbesnelo, saj v vsakem primeru ni smel tega narediti. Nikakor. Ubila ga bom takoj, ko ga naslednjič vidim. Sedaj sem imela Iana pred seboj in nisem nameravala izgubljati čas za nepomembne ljudi v mojem življenju. Preprosto ... Morala sem biti z Ianom.
“Ian, jaz ...”
Počasi se je približal in položil svoje roke na moja ramena. Ob dotiku sem zadrhtela. V nosnice se je vsilil znan vonj, ki sem se ga spominjala iz Pariza. Nenadoma se je moja odločenost spremenila v hrepenenje po njem. Hotela sem ga, čeprav sem se hotela slednjemu upreti. Kljub temu pa ... Bil je tukaj.
“Ni pomembno, zakaj sem te našel na cesti,” je tiho dejal. Z dlanjo je pobožal moje lice. Zadržala sem dih ob dotiku. “Pomembno je le, da sem te našel.”
Pogoltnila sem slino.
“Si me iskal?” sem tiho vprašala.
Ian je nekaj trenutkov strmel v moje oči, nato pa počasi pokimal. Zdelo se mi je, da sanjam. Iskal me je. Ian Somerhalder, moj princ na belem konju, me je iskal. Počutila sem se počaščeno, saj slednjega nisem pričakovala. Mislila sem le, da sem ena izmed mnogih, ki jih je spravil v posteljo. Čeprav ... Me je iskal.
“Iskal sem te,” mi je pritrdil. “In našel sem te. Mislil sem, da te ne bom našel na avtocesti, sredi noči. Kljub temu pa mislim, da sem prišel ravno v pravem trenutku, kajne?” Zardela sem. Še vedno nisem pozabila, kaj je storil Klemen.
“Ja,” sem šepnila.
“Kako si obstala tukaj?” me je vprašal.
“Ni pomembno,” sem prehitro odvrnila. “Bolj me zanima ... Zakaj si prišel? Zakaj si me pričel iskati?”
Ian se je odmaknil proč.
“Vse boš izvedela, Inea, če boš šla z mano,” je odvrnil. Ponudil mi je roko. “Ne bom se o vsem tem pogovarjal sredi avtoceste. Greš?”

_______________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
31. oktober 2017
Next!!! ja bo sla z njim in ji bo vse povedal ona njemu in ja...!!
31. oktober 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani