Kat js bi Next
30. september 2017
pripravljam nexte
30. september 2017

“Ampak ...”
“Resno, Inea, ne smeš manjkati,” je dejal. “Vem, da sem nepravičen, saj skoraj nikoli ne prosiš za dopust. Vendar ... Imamo pomembnega gosta iz Amerike, ki je sicer prišel po zasebnih opravkih, vendar sem ga že pred dvema letoma prosil, da pride. In pristal je. Končno. Glede na to, da potrebujem njegovo pozornost ... Potrebujem tudi tebe, saj sem prepričana, da ga boš znala prepričati, da vlaga v naše podjetje.”
Podjetje, v katerem sem bila zaposlena, se je ukvarjalo z založništvom. Nismo bili ravno uspešni in zavedala sem se, da bom izgubila službo, če se stanje ne popravi. Bila sem urednica romanov, ki so priromali na knjižne police. Pravzaprav je bila to moja sanjska služba in borila sem se, da sem se rešila prejšnjih zaposlitev. Ko sem prišla iz Pariza, sem dobila priložnost. Odločila sem se, da jo bom pograbila. In sedaj ... Sedaj nisem smela izgubiti pomembnega vlagatelja, ki bi lahko našo založbo dvignil na noge.
“Prav,” sem pokimala.
“Hvala,” se mi je zahvalil. “In mimogrede ... Odobril sem tvoj roman.” Zardela sem. Pravzaprav je bil roman erotične narave s spremenjeno glavno osebo. Svoje spomine sem opisala precej natančno in v dobri veri, da bo nekoč izdan, sem ga predala šefu.
“A res?” sem vprašala.
“Priznam. Precej dobro napisan,” je dejal. “Upam le, da mi boš kdaj povedala, če se je vse to res dogajalo v Parizu.”
Ponovno sem zardela. Verjetno sem izgledala kot precej zrel paradižnik. Kljub temu pa sem se zavedala, da bom morala prej ali slej povedati resnico o skrivnostnem tipu, ki me je začaral v Parizu. Ian Somerhalder. Še dobro, da sem spremenila nekaj dejstev, saj bi verjetno napravila škandal. In ta škandal ne bi dobro prenesel.
“Hvala,” sem odvrnila. “O tem bomo kdaj drugič ... Mislim ...”
“Oh, Inea, ne skrbi,” je dejal.
Ko sem prišla iz pisarne, sem bila precej zardela. Celo preveč. Kljub temu pa sem bila zelo zadovoljna, da bo moj erotični roman izdan.

___________________________________________________________________________________________________

IAN

Čeprav je bil let dolg, nisem počival. Sedel sem v taksi in se odpeljal v hotel. V hotelski sobi sem se pomudil le toliko, da sem odložil stvari in se hitro stuširal. Nato sem odšel v bližnjo poslovalnico izposoje avtomobilov in najel črnega Audija, da bi brez skrbi hodil naokoli. Konec koncev sem moral poiskati njo.
Nemudoma, saj nisem več zdržal. Zadnje dni, ko sem si priznal, da je nekoč ukradla moje srce, je v meni vse tlelo po njej. Bil sem odločen, da jo bom dobil. Pravzaprav ... Odšla bo z mano. Na vsak način. Pa če bo hotela ali ne.
Ko sem prišel na naslov, ki sem ga imel, sem nekaj trenutkov sedel v avtomobilu in strmel v hišo. Bilo mi je jasno, da lahko doživim razočaranje in je ne najdem tukaj. Kljub temu pa ... Nisem naredil dolgo pot zaman. Na vsak način jo bom našel, čeprav bi moral pregledati vsak skriven kotiček v Sloveniji. Našel jo bom.
In moja bo.
Odločeno sem stopil ven in odšel do vhodnih vrat. Pozvonil sem na vrata, nato pa nestrpno se oziral naokoli.
Slišal sem, kako se je obrnil ključ v ključavnici.
Vrata so se odprla ...

____________________________________________________________________________________________________

Mnenja, teorije?
02. oktober 2017
u220386
u220386
še jaz sem se privlekla sem prvič berem tvojo zgodbo in sem navdusena... od kod tebi tak talent za pisanje?

Next Next Next Next Next Next Next
02. oktober 2017
neeeext
02. oktober 2017
Next
Inea bo tam.
02. oktober 2017
u223614
u223614
hahaha njen zarocenc stoposto neeext
02. oktober 2017
Next
Tole me pa presneto spominja na eno tvojo zgodbo... ko je ona bila neka turisticna vodicka za slavne....
02. oktober 2017
Next ... zihr je Klemen al kako je ze ime zarocencu
02. oktober 2017
u227580
u227580
neext
02. oktober 2017
se kaksen Next?
02. oktober 2017
se kaksen Next?
02. oktober 2017
Opa nekdo se je pa zaljubu pa ni hotu pravi čas spoznat ak vsaj potrudu se je in jo šou iskat
Ups tole pa nau dobr zihr je Klemen
Next
02. oktober 2017
hvala vsem osmim ki ste do sedaj nextale
02. oktober 2017
Next
02. oktober 2017
Next
02. oktober 2017
Next
02. oktober 2017
u220386