u198831
u198831
Neeeeeeext *__*
Sm vedla
23. avgust 2018

Od šoka nisem vedela, kaj naj rečem. Ian ni pokazal niti malo presenečenja in ob pogledu name se je zadovoljno nasmehnil. Prekleto!
“To gospodično pa že poznam,” je dejal mojemu šefu. Začutila sem, kako so se moja lica obarvala v rdeče. Precej dobro me pozna. V postelji že posebej.
“Oh, me veseli, da poznate našo Ineo,” je dejal šef. “Veste, pravzaprav sedaj izdajamo njen roman. Govori o dekletu, ki spozna svojega idola in doživi z njim svojo erotično fantazijo.” O prekleto. Ian ne ve, da sem napisala roman. Sranje.
Počasi sem pogledala proti Ianu, ki ni pokazal niti kančka presenečenja. “Sliši se zanimivo. Domnevam, da bo preveden tudi v angleščino? Ob moji podpori se lahko pogovarjamo tudi o tem.” Z očmi me je premeril. Ni bil videti jezen. Pravzaprav se mi je zdelo, da se ob tem zelo zabava. Prekleto! Le zakaj mi šef ni povedal, kdo je naš gost.
“Seveda, gospod Somerhalder,” je prikimal moj šef. “Pogovorila se bova na sestanku, ki ga bova imela naslednji teden.”
“Brez problema,” je prikimal.
“Če mi oprostita ... Moram pozdraviti še enega avtorja,” je šefa odneslo na drugo stran, jaz pa sem ostala sama z Ianom.
Nisem vedela, kaj naj rečem. Pravzaprav me je bilo sram, da je sploh izvedel glede romana, ki sem ga napisala in je bil pred izdajo.
“Erotična fantazija s svojim idolom. Sliši se zelo znano,” je nenadoma pripomnil. Dvignila sem pogled proti njemu.
“Sem spremenila ime,” sem rekla.
“Ki ga boš spremenila nazaj v moje ime,” je dejal. Ostrmela sem. “Nikar me ne glej tako. Če roman govori o meni, potem boš zahtevala od šefa, da narediš zadnjo korekturo in daš moje ime nazaj. In priimek. V nasprotnem primeru bom dosegel, da ti ga bom sodno prepovedal izdati. Hočem, da priznaš javno svojo obsedenost z mano.”
Stisnila sem ustnice. Njegove besede so me pogrele do te mere, da bi mi skoraj zapihalo skozi ušesa od jeze.
“Zakaj? Kaj imaš od tega?” sem jezno vprašala.
“No, saj veš, da si zaljubljena vame,” se je zasmejal.
V besu sem stisnila ustnice.
“Ne laskaj si,” sem šepnila.
“Dobro veš, da se ne bom predal,” je odvrnil. “In nenazadnje ... Upam, da nisi pozabila na najin mali dogovor.”
“Nisem, Ian.”
“Odlično,” je dejal. “Nisem pričakoval, da te bom srečal tukaj. Prijetno presenečenje,” se je zasmejal. Vedela sem, da ni iskren. Vedel je vse o meni. Verjetno je vedel tudi, da me bo srečal tukaj. Kako je to mogoče?
“Torej v Slovenijo nisi prišel zaradi mene,” sem jezno rekla.
Ošvrknil me je s svojimi modrimi očmi.
“Nikar si ne domišljaj, da te bom označil za nepomembno,” je dejal. “Založnik se je povezal na mojo organizacijo in prosil za podporo. Ker pa sem sprejel odločitev, da te poiščem, sem ga obvestil, da bi rad osebno govoril z njim in podprl založbo, če me bo prepričal v to. In,” me je premeril od glave do pet, “prepričal me je v trenutku, ko sem te zagledal tukaj in me je obvestil o tvoji knjigi. O meni, draga.”
“Ian ...” sem začela, vendar v naslednji sekundi obmolknila, saj sem se slučajno ozrla k vratom in ... Zagledala Klemna, ki je imel na sebi obleko in se je oziral naokoli. Ko me je zagledal, se je nasmehnil in se napotil k nama.
Kaj on počne tukaj?

_________________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
20. september 2018
Next
20. september 2018
Next
20. september 2018
Nextttt omg ta zgodbaaa je ful ful ful ful dobraaaa...fakkk upam da bo Next hmalu
20. september 2018
Next
20. september 2018
se kaksen Next?
20. september 2018
u235828
u235828
Next
20. september 2018
mnenja, teorije?
21. september 2018
se kaksen Next?
23. september 2018
se kaksen Next?
29. september 2018
Next
04. oktober 2018
Next

Vau kako napeto?
Klemen tečen je prišel hahaha
Sigurno bo padla v zadrego in ga bo iz nelagodja objela.
Zanima me samo kaj se bo zgodilo ko se bostta Ian pa Klemen srečala!
Jooojkomaj čakam Next.
PROSIM ČIM PREJ DAJ Next!!!!!!

Upam da bosta ian in ona veliko sexalala, Hahahahaha!!!
Next čim prej.
04. oktober 2018
ste za nov Next?
29. oktober 2018
Next
01. november 2018
Next
02. november 2018
Ja takoj nexti
03. november 2018
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani