dai no ž 1 mesec čakam no mogoč mavo majn pa še ne nextaš ka se zaj to pravi hm nextiiiiiiiiiiiiiiiii no plisssssss
08. julij 2011
jst sm skos nextala pa zdej k sm v lj sm ugotovila da sploh nepiše!!!!!!
13. julij 2011
Še vedno sem spala in spala.. Nato sem rahloodprla oči. Zagledala sem victoriin nasmeh. Z muko sem glavo premaknila v desno. Zagledala sem nuno. Držala je Joea in margret.Nasmehnila sem se. nevem zakaj. Nato sem zagledala duhovnika. Čisto pred mojimi očmi. V odzadju sem videla obraz. Bled obraz. Eva. Njeni slamnati lasje so ji padali na koščen obraz in bila je tako krhka da sem mislila da se bo polomila. Z koleni je padla na tla. Duhovnik je stopil k njej in jo močno prijel za vrat. Eva ni imela moči da bi se uprla. V njegovi roki pa se je srebrno lesketal..NOŽ!
17. julij 2011
Nekaj mi ni bilo všeč. Eva ni bila taka kot ponavadi. Ni bila pridna punčka in mankala ji je prijaznost. Za čisto majhen trenutek sem v njenih očeh zagledala ogenj.
17. julij 2011
Nato sem čisto izginila v svooj sveeeeeererrrt. Najbrž sm sanjala a sanjala sem tako barvito da se mi je zdelo resnično. videla sem bolnico v kateri sem ležala jaz
17. julij 2011
oči me ubija tko da.. comp mi proba spult jst pa pač pišem
17. julij 2011
Slišala sem kričanje in čutila tresenje. Nato sem jo zagledala
17. julij 2011
u42609
u42609
Neext.! : D
17. julij 2011
Sam en next?!! A je to možn?!!!
29. julij 2011
"Še je živaa! Pazitee!!"
Ženska se je zlobno krohotala in stopila do moje postelje. Ugotovila sem da ni bila victoria temveč...Margret!! Nož mi je prislonila na vrat in rekla: "hahaha ko me boš naslednič videla se boš spoprijatelila z mano jaz pa te bom ubila!!!!"
29. julij 2011
u49600
u49600
next next next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. julij 2011
K pridem v Lj napisem ful velik
05. avgust 2011
hsm
NexT ! vreu zgodbica ; )
12. avgust 2011
neext!!
14. avgust 2011
next
14. avgust 2011
next
16. avgust 2011
u26059
u26059
oprostite ker reklamiram, sam če se mogoče (upam) kdo prijavi:
16. avgust 2011
u57082
u57082
Next.
16. avgust 2011
A bi kdo nadeljevou mojo zgodbico?
28. avgust 2011
Z globokim dihanjem sem se zbudila. Bila sem v svoji postelji. Nasrečo še v hišici v gozdu. Zunaj je deževalo. Pred sabo sem zagledala Margret. Zlobno se je smejala. V roki je držala nož podoben tistemu,iz sanj. V sebi sem začutila nenavadno moč, premoč proti njej. Skočila sem iz postelje in jo z vso močjo začela lasati. Margret je kričala. Uporabila sem vse svoje udarce samoobrambe ki me jih je v osnovni šoli naučila G.Grizelda. Mogno me je prijela za vrat da sem pagla na kolena. Dvignila me je tako da mi je z roko držala usta. Stekla je ven kjer je imela parkiran avto in me stlačila na zadnje sedeže. Ugotovila sem da ne vozi ona temveč.......JOE!!!
28. avgust 2011
Next.!
05. september 2011
Zakai nuben ne bere več?
12. september 2011
nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnext I LOOOOV ITT!!!!!!!!!!!!
16. september 2011
u72783
u72783
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. februar 2012
u72783
u72783
http://www.igre123.com/forum/tema/zrtve-krvave-lune/27443/
pliiis berteee!
http://www.igre123.com/forum/tema/prepisovanje-knjig/29353/1
pa tut to poglejtee!!!!!!!!!!!!!!!!
sory,k to tle objavlam!
cool zgodbaaaaaa
best ever!
20. februar 2012
u22345