next
04. maj 2011
next full fajn!!!!!!!!!
04. maj 2011
next
04. maj 2011
neeeeeeeeeeext
04. maj 2011
neeeext
04. maj 2011
ne več!!! jas nebom brala!!! preveč napteo in grozljivooo!!!! a-a!!
04. maj 2011
wow, ful grozljiva, sam mi je pa fajna. Dobr pišeš. Bravo!
Pa kr nexti
04. maj 2011
Hh najbrš je res mal preveč strašljiv... pa najberš zdej nebom velik napisala ker mi je fotr dou nadzor staršev in sm lahko na compu samo 45 minut pa morm u tem času ful narest tko da če mi bo kej časa ostal bom napisala
04. maj 2011
ŠKODA
05. maj 2011
ok mam 10 minut da napišm naprej

Naslednji dan sem se odločila da bom pozabila na napis in tisti dve gospe. Mogoče se mi je samo sanjalo. Odšla sem na sprehod v bližnji gozd. Sprehajala sem se in opazovala živali. Nato sem zagledala neko divjakinjo, ki je sedela na štoru. Prestrašila sem se da spet vidim te ljudi zato sem uzkliknila: "Dejte mii že enkratt mer paaa mee nehte strašit!!!!"
"Divjakinja" me je pogledala dokaj prestrašeno nato pa se mi je nasmehnila.
J-jst P-punca
P: "A videvaš kkšne prikazni mabie?"
J: "kkkako veš???"
P: "am... upiješ nej zginejo..."
J: "Ja, sam nism rekla da so prikazni in ti si kr vedla"
Ugriznila se je v ustnico.
P: "Pač ugotovila sm. Tud men se prkazujejo, dve gospe se mi prkazujeta ponoč, pa noben jih ne vid sam jst"
J: "Pr men je isto, moja sestrična Eva je sploh ni vidla, pa čeprov je stala pred njo!"
Nekaj časa me je gledala nato pa vprašala...
P: "A si bla mabie slepa k si bla mejhna?"
J: "Ne da bi jst vedla"
P: "Rdeče oči maš, a to veš"
J: "Ja, že zlo doug jih mam pač take so že od rojstva, nimam kej"
P: " Upraši svojo mami, če kej ve o tem"
J: "Nemorm ker je ni doma pride šele čez 4 dni"
P: "V sobi tvoje babice je predal na kluč, dobiš ga pod postlo.V njem je dnevnik tvoje mame. Piše ga že več let...
J: "KAKO TO VEŠ!!!!!?"
P:" Lej ni važn pač soseda sm pa se pogovarjamo, zdej pa pejt domov pa preber dnevnik"
05. maj 2011
O hudooooooooo kr ni se ugasnuuuu!!! Očitno ne delujeee
No a še pišm naprej?
05. maj 2011
jaaaaaaaaaaaaaa nextiiii
05. maj 2011
Bom kr nextala...
Ubogala sem jo in odšla domov. Ko sem stopila v prababičino sobo so me obdali mravljinci. Eve ni bilo. Zdelo se mi je nenavadno ampak sem bila tako v mislih z maminem dnevnikom da se s tem nisem obremenjevala. V kotu sem zagledala leseno mizico s predalnikom. Bila je tako prašna da sem začela kihati. Pogledala sem pod posteljo in zagledala Evo. Ležala je pod posteljo in hitro dihala. Imela je ogromne meglene oči. Tega sploh nisem opazila. Uzela sem kluč ki ga je držala v rokah. Hitro sem odklenila predal. Bil je zelo zelo prašen. Kot da ga že leta in leta nihče ni odprl. V njem je bil dnevnik in ob njem... ob njem...skrinjica ki mi jo je učeraj pred nos mojila gospa!!! Pograbila sem dnevnik in ga odprla.

Dragi dnevnik!
Zgodil se je najbolj grozen trenutek v mojem življenju. Moja hči je oslepela. Ima komaj 2 meseca. V bolnišnici je. Čaka na zamenjavo oči. Ko sem ustopila noter sem jo pobožala in rekla da jo imam rada. Nato me je nadrla med. sestra da je nesmem obiskovati. Bila sem na robu sovz. Odšla sem domov.

Dragi dnevnik!
Z mojo hči je vse v redu. Dobila je tako lepe oči da vedno bulim vanje. Medicinska sestra je rekla da vse zelo lepo poteka ni mi pa hotela povedati od koga so oči. Movčala je. Pravzaprav to sploh ni pomembno. Moja hči ima lepe rdečkasto-rjavkaste oči, obrobljeno z violično.
Sinkovito sem zaprla dnevnik. Mikala me je skrinjica ki mi jo je včeraj pod nos molila gospa. Vendar jo bom odprla kdaj drugič. Spomnila sem se na Evo. Nemudoma sem pogledala pod posteljo. Eva je izginila!!! Nisem več prenesla kar se dogaja. Pomislila sem na "punco" in gozda. Ona je vedela vse.Mogoče mi bo pomagala. Zaklenila sem predal in stekla nazaj v gozd. Še vedno je sedela na štoru. Nato je vstala in me pogledala.
J-jst P- punca
P: "no...?"
bila sem zadihana in čisto zmedena. Nato sem zašepetala
J:" Kako si vedela?"
..............................................................................................................................................................................................................................................NEXT??.........................................................................................
Pa še njena fotka:

05. maj 2011
next
05. maj 2011
uou, grozljiv ej, samo nexti
05. maj 2011
neeeeeeeeeeext
05. maj 2011
nextiii takoj zdaj!!
05. maj 2011
neext
06. maj 2011
next
06. maj 2011
neksssssst
06. maj 2011
nexti
07. maj 2011
P:"Prid, pejva v tvoje stanovanje"
J: "Ok"
Napotili sva se nazaj proti hiši. Po poti sva se z (nevem kako nej rečem) pogovarjali kot da se poznava že od vrtca. Vprašala sem jo po imenu. Ime ji je (a ma kdo kkšn predlog)
Ko sem zagledala hišo sem se spomnila vsega. Zakričala sem. (ta oseba nimam zamisli kako ji bo ime help) me je prijela za roko. Nato je rekla:" Ob teb sm, use bo ok"
Zagrabila je kljuko in odprla vrata. Kot se spomnim sem jih zaklenila. Odšli sva v prababičino sobo. (Osebo,help) sem močno prijela za roko. Najin pogovor:
P- punca(ker se nemorm spomnt imena,help) J-jst
P:"Mogla boš odpret skrinjico k ti jo je prnesla gospa
...............NEXT?..........................
Pa plis dejte ideje za ime punce iz gozda(eraklion) plisssssssssss Bdw izberte bl zlobno ime mislm ne kkšnga tazga nežnga(nprara) Lahko je slovenski sam bi blo bolš če bi biu angleški tko da POMAGITE MI IZBRT IMEE!!!
07. maj 2011
anastazija
07. maj 2011
neeeeeeeeeeeeext
07. maj 2011
u48034
u48034
next
07. maj 2011
imena:
anastazija,grozilda,chloe,victoria,september...

a je kir dobr
07. maj 2011
nexti
ime....blacky
08. maj 2011
next
08. maj 2011
u48034
u48034
next
08. maj 2011
Ime: Shadow