na spletu je bil
01. julij 2011
lahko jutr k smo pr kolesarju(30.let)
03. julij 2011
Z mladički smo se vsi zelo zabavali in nasmejali.Hmalu je poklicala Roxi.Rekla je da je skotila.Dobila je pet mladičkov.Vsi so bili beli ali pa pikčasti.Rekla je da bo jutri prišla in da je zelo vesela da jih ima.Tudi lastnik je zelo vesel.Tisti dan je zelo hitro minil.Tomi je mladičke učil še težje akrobacije v vodi,jaz pa sem se pogovarjala z Pujem.Je zelo prijazen sem ugotovila.Ko je bilo jutro sva s Tomijem šla v bazen,mladički pa so se igrali z Pujem in Nino.Hmalu je prišla Roxi in njeni mladički.Zraven je bil tudi njen dalmatinec.Mladički so bili zelo lušni,kot mali puhki.Takrat sem jih tudi jaz hotela imeti saj na žalost so moji mladički že skoraj dopolnili eno leto.Kar pogrešam male puhaste mladičke.Roxi sem še malo učila materinstva in dovolila da jih nauči plavat saj ona je najboljša plavalka.Zelo sva se zabavali Tomi pa se je pogovarjal z Bonotom.Tisti dan je bil prekrasen.Ostal mi je zelo v spominu.Dnevi so hitro minevali in mladički bodo jutri imeli že eno leto...
04. julij 2011

04. julij 2011
mladiček budi
04. julij 2011

mladička pik in pok
pik(levo)pok(desno)
04. julij 2011

04. julij 2011
04. julij 2011
n-e-x-t-!
04. julij 2011
Komaj sem čakala na njihov rojstni dan,ob enem pa me je tudi skrbelo kaj dati mladičem za darila.S Tomijem sva sklenila da to darilo mora biti za vsakega posebej saj je prvi rojstni dan in še jutri najini mladički ne bodo več mladički.Tega se nisem ravno veselila saj so mladički res zelo zabavni in smešni pa tudi zato ker bodo morali od doma ker ko odrasteš greš od staršev k novim lastnikom.Tomi je predlagal vsakemu lepo ovratnico.Takoj sem bila za saj bodo najini mladiči imeli najin spomin.Nino sva po pasje prepričala da naju pelje v trgovino.Hmalu je ugotovila zakaj.Ta čas se je z mladički ukvarjal mladiček Pu.Hmalu smo prispeli do trgovine MARKET SONČEK...
04. julij 2011
Vsak je dobil tudi svoj povšter.
http://www.pasjisvet.si/dg-ovalna-p-1063.php
04. julij 2011
cool nexti
04. julij 2011
Neext FuuŁ dobr. ;*
04. julij 2011
jutr
05. julij 2011
Next?
10. julij 2011
lahko v sredo al pa četrtek k nimam časa
10. julij 2011
ok
11. julij 2011
Mladički so bili zeloooooooo veseli daril.A hmalu je veselje minilo ko sta Tobi,Bob,Lili in Lala rekli da se bodo že jutri preselili.Tobi in Bob sta že imela punci vse tri najine punčke pa so imele že fanta.Po tej novici so se šli kopat,in ostala sva le še jaz in Tomi.Tisti dan je hitro minil in prišel dan ko so odšli.Ostali sta le še Pam in Miša.Hmalu tudi Pam ni več zdržala doma in se preselila h fantu.Midva s Tomijem sva zdaj lahko skrbela le še za Puja in res sva bila žalostna.A tisti večer se je vse spremenilo ko sva s Tomijem obadva drug drugega vprašala da hočeva imeti mladičke....
15. julij 2011
next
28. julij 2011
next! a lahko namesto 'hmalu' pišeš 'kmalu'?
28. julij 2011
Odločila sva se da ja.To jutr je bilo zelo sončno in vroče kar je tudi pričakovati za 5.julij.
Miša in Pam in Pu so se šli kopat v bazen ko je prispela Roxi.Tudi njeni mladički so se odločili da bodo odšli drug teden od doma.Tudi Roxi niti Miši,Pam in Puju nisem povedala da pričakujem mladičke,zato me je zelo presenitilo ko je Pam povedala da je breja.To je tudi Miša povedala da tudi ona pričakuje mladičke.Ker nisem nič razmišljala sem se odločila da bom povedala tudi jaz.Zato smo se odločili da Pam in Miša se bosta odselili k njihovim fantim.
10. november 2011
u64926
u64926
next
15. december 2011
nexttt
12. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg