sem ana in sem star 16,6 let. imam tudi najboljšo prijateljico trevor ampk jo kličemo t-roll, ker se zmeraj rolla po smetnjaku., je tudi iste starosti kot jaz.

tu je una

sem bogata in živim na londonu
to sta moja starsa in zraun sm še js ko sm bla mala omakica:

v londonu imamo boybend, ki je zelo znan po usem svejti. ime mu je zvezde v vojni in imatajo tri memberje .. To so hardin scott, obi wan keBoi in anikan nebohodec.

vejdn sem si želela spoznat zvezde v vojni fante v živo. Moja sošolka christoph waltz, ki se ima za ne vem kako lepotico in kraljico šole pa govori, da ima razmerje z Anikanom iz skupine ZVV. Za mene je in je vedno bila navadna mrha in lažnivka, ki ne ve kaj je resnica. Spremljajo pa tudi liam ndesson kot qui gon john in mads. Zlobni dvojčici, ki sta si čisto enaki. Seveda je meni iz skupine najbolj všeč anakain , ki pa vem, da ga ne bom nikoli spoznala v živo.
Christoph waltz:

Dvojčici:

ČEZ NEKAJ DNI

Odšla sem po pošto.

Reklame, reklame, računi, časopis.

Kaj?!! Na naslovnici časopisa je bilo napisano, da skupina VOJNA V ZVEZDAH išče plesalce za v nov album. Avdicija bo v petek ob 6 uri popoldne. O moj bog! Too je lahko priložnost zame, da v živo spoznam ANKAINA in preostale člane skupine KKK. Imela pa bom tudi priložnost nastopiti v novem spotu! WOW

Takoj sem morala poklicati t.rool!
Najin pogovor med trevol in mano:
J - jaz t - trevir

J: Hej Lisa veš kaj?!!
t: Ne. dej hitr povej!
J: Avdicija bo za ZVV!! Da boš lahko nastopu v spotu, kot plesalec. Pa še veliko priložnost bi mela spoznat ZVV fante!!
t: Pa to je fenomenalno!!!!!!!! Kdaj pa bo?
J: V petek ob 18 uri!
t: O, ne.
J: Kaj je? Kaj je narobe??
t: Js u petek nimam časa, ker gremo k teti na obisk!!
J: A je ne moreš pregovorit, da ne??
t: Saj veš kakšna je mama ne moem tud če bi hotela je pregovorit.
J: Aha, ok by!
t: Ja čao!

hajla uoam da je blo ok za prvič *rigne* hvala da ste bral.. prosim za nexte pa slike vaših dentalnih podatkov v dms

DEJTE NEXTE

Ali boste brali to zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. maj 2022
KJE SI DOBILO TO SLIKO MENE!! REKLA SEM DA ME PUSTI NAMIRU
Hec hec
*prdne ful naglas*
21. maj 2022
KJE JE Next TI KURBA
21. maj 2022
AJA KURBA SORI
Next