ok
23. maj 2015
zajahala sem h njej in jo pozdravila ´hey mami´!!!!! oj, Narnia kdo je to ''to je Harmony napol skoraj moj konj'' potem je prišla Sarah in Kataya. Moja mama je stopila iz avta jaz pa dol z konja. Rekla sem ''mama kam greš'' in ona ''v Brazilijo za 1 mesec'' pozdravila sem jo in dala mi je knjigo Stoti konj in jaz ''kupila si mi jo NAJBOLJŠA SIIII!!!!'' Potem smo se vrnile moja BFF Kataya je prespala pri meni in Lahor v hlevu. Zjutro pa kruh,evrokrem in marmelada,čaj. Šle smo nahranit živali ko smo se sprehajale z konji po vrsti:
1. Sarah
2. Narnia Lindy
3. Kataya

sem med potjo brala stoti konj in videla kako je punca iz knjige bila radovedna kaj je bilo na podstrešju. Potem smo se ustavili v parku kjer smo videle neke dve punce ki sta potrebovale nujno pomoč kričale so ''POMAGAJTE NAM'' njihova kobila bo kmalu skotila žrebička, bila sem prestrašena kaj se bo zgodilo . Hitro sem poklicala teto Lariso prihitela je tja z sosedovim konjem Spiritom. Pomagala je pri skotitvi. In jaz, jaz tudi bilo je ogabno a na koncu je bil žrebiček samčkem in dale so mu ime Dingo poklicali so svoje starše kot sem slišala (Katty in Oliver) prišli so iskat oba konja. Mi pa se ulegle na travo in premišljevale kaj bi bilo če nebi prišle mi. Nato sem spet začela brati prebrala sem skoraj do konca, a me je poklicala Larisa in morale smo iti domov na kosilo po kosilu sem ji rekla da grem v mesto z Harmony nekaj iskat v knjižnico rekla je da lahko. Harmony je počakal zunaj in notri sem zagledala......................

slike:

knjiga:

Dingo:

Larisa in Spirit:

Knjižnica:

4 neexti ali 3
23. maj 2015
u193228
u193228
neeext
23. maj 2015
u156631
u156631
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. maj 2015
še 2
23. maj 2015
u156631
u156631
Aja, nimam pojma, kaj si videla v knjižnici
23. maj 2015
o čem govori zgodba nekaj o ko....
23. maj 2015
u90982
u90982
next
28. maj 2015
no prišla sem v knjižnico in tam sem zagledala konja, konja iz lesa velik je bil 5 metrov zelo lep. Slikala sem ga, in šla iskat knjigo tam sem videla neko punco ki sem jo velikokrat videla že pred tetino hišo ko je šla mimo in gledala naše konje. Rekla sem ji ''živjo'', a nisi ti tista z vasi'' rekla je da je. Nato je tiho odšla jaz sem vzela knjigo in ji potiho sledila. Odšla je z nekim konjem Belle sledila sem ji živela je v neki koči brez staršev v gozdu. Kako ti je ime? sem uprašala rekla je Angel. Aha ti s tista ki ponavadi hodi okoli sosedovi hiše in jaha konje rekla je ''ja, zdaj pa pojdi'' rekla sem ji ''kje si dobila Belle'' pri sosedi Riti. in jaz ''UKRADLA SI GAAAA!!!! '' rekla je ''ne za vedno potem je konj zbežal iskali sva ga. Uprašala me je če poznam zgodbo stoti konj rekla sem da ne. Potem mi je povedala zgodbo. In govori o princesi ki se je pred njenim gradom dogajal boj. Velikokrat je slišala glas konj ki jo je vlekel v gozd vsak dan je na skrito hodila tja in tam je spoznala konja ki jo je sprejel v čredo ko je nekega dne prišla tja je bil tam stari angel ki so mu vzeli krila rekel ji je da bo kmalu dobil krila nazaj in naj počaka da bo kmalu dobila svojega stotega konja ki bo prav njen saj jih je bilo v čredi devetindevetdeset. Nato so jo zaradi nevarnosti dali v neki drugi grad ki je bil zelo daleč od konjev. Postala je divja in so jo dali v grad kjer je uspela zbežati ven. Hodila je kilometre in kilometre da je prišla o konj....'' In potem????, sem rekla, rekla je ''In potem je tam čakala dneve in dneve da je prišel njen stoti konj tja. ''Hvala ni veliko ljudi ki pripovedujejo pravljice''. Potem sva ujeli Belle pobožala jo je ustrašila sem se saj je bila zelo velika in mišičasta bolj kot Harmony. Skrila sem se za Angel, Belle je dala glavo čez ramo od Angel in z nosnicami pihnila vame. ''Kaj hoče?'' sem rekla Angel je povedala da me hoče spoznati dala sem roko na njeno glavo. Nato je Angel skočila na njen hrbet, ''Pridi gor je rekla'' ''kar brez sedla in vajeti?'' ''JAA!'' potem sem skočila gor odjahali sva h Riti in ji vrnili konja.

Belle

28. maj 2015
tri nexti
28. maj 2015
next
29. maj 2015
še 2 tnx never tiger
29. maj 2015
u156631
u156631
Neeeeeeeext
29. maj 2015
še 1 hvala BFF
29. maj 2015
u156631
u156631
Ni zakaj BFF
29. maj 2015
a si na telefonu
29. maj 2015
u156631
u156631
Ja zdej grem na rač. Čaki malo
29. maj 2015
u163794
u163794
next
29. maj 2015
ok nadaljujem ali pole ali pa ju3
29. maj 2015
u156631
u156631
BFF, kdaj bo nexxxxxxxxxxxxxxxxxt?
16. junij 2015
u156631
u156631
*BFFE
16. junij 2015
next
20. junij 2015
ko sva ji vrnili konja smo šli k meni. Na palačinke tam je bila tudi Angel tako dobre so bile. Nato sem šla v hlev po Harmony,Beautiful,Cortny in Lassie. Angel je šla po Belle nato pa smo odšli v gozd Falla la Lunna. Uprašala sem Lariso zakaj se tako menuje (šla je z nami) Rekla je da se kliče Falla la Lunna ker ponoči je tam eno drevo in če se uležeš spodaj vidiš potem neko luknjo v krošnjah in tam skozi vidiš luno ko pa je polna se jo vidi najlepše. Potem smo počakali do noči in videli polno luno-!

slike:

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

OPROSTITE KER JE KRATKO 2 NEXTA
25. junij 2015
next
25. junij 2015
next!!!!!!!!!!
25. junij 2015
ju3 je next
25. junij 2015
ok
26. junij 2015
u156631
u156631