Next
07. marec 2016
u207801
u207801
Odprla je vrata. Pred seboj je zagledala Tadeja. Kaj zdaj on počne tukaj? Si je mislila. »Zdravo,« je začel. »Zdravo,« je odgovorila Erika in rahlo zardela. Rahlo? Bila je rdeča kakor kuhan rak in še sama je čutila rdečico. »No..« je nadaljeval Tadej. »Veš…« je spet hotel nekaj reči. »Ja?« je vprašala Erika. »Kako sem neumna. Nič boljšega nisem mogla reči?« si je mislila Erika. »S prijatelji gremo jutri v kino pa sem mislil če bi šla zraven.« ji je rekel. Erika? Da bi šla zraven? Seveda bi… vendar noče da bi Tadej izvedel da je zaljubljena v njega. Čakaj,čakaj. Zaljubljena? Se je zares zaljubila? Videti je že tako. »No ne vem....« je rekla. »Seveda bi šla takoj privolim.. samo posumil bo.. po vrh vsega pa ima on tudi punco.« si je po tiho mislila. »Kaj zdaj ja ali ne?« jo je vprašal in se rahlo smehljal. Erika ni vedela kaj naj stori. V njegovi družbi postane čisto druga oseba. Čisto drugače se obnaša. Verjetno je to takrat ko si zaljubljen. »Da.« je na kratko odgovorila in mu rekla da mora it naredit domačo nalogo. To ni bila sveta resnica. Po eni strani ja po eni pa se je hotela le rešiti Tadeja. Zaprla je vrata za njim in začela skakati ter vriskati od veselja. Fant jo je povabil ven? Še vedno ni mogla verjeti. Kaj pa če mama ne bo dovolila? Kaj če bom zbolela? Kaj če mu nisem zares všeč ampak me je povabil za posmehovanje? Vsa ta vprašanja so ji šla po glavi. Še vedno pa ni mogla verjeti da je zaljubljena. Je sploh vedela? Naslednji dan v šoli ni poslušala nič. Bila je tako na trnih saj je mislila da ne bo nikoli dočakala popoldneva. »Danes bom vprašal tri učence. Se kdo javi?« Je rekel učitelj. Erika ni poslušala. Gledala je skozi okno. »Erika boš kar ti vprašana.« je naposled slišala. »A jaz?« je vprašala Erika. Imela je cmok v grlu. Šlo ji je na jok. Ni vedela kaj naj stori. Eno spraševanje in slaba ocena pa ji le ne bosta pokvarili dneva. Ne niti približno ne. Vstala je. Proti tabli je hodila kot da bi bila napol pijana. »Erika je vse vredu?« je vprašal učitelj. »seveda.« je kratko odgovorila. »Ni vredu. Nič ni vredu. Moja simpatija hodi z mojo večno sovražnico in danes me je povabil v kino in zdaj bom vpršana biologijo ne vem pa nič? To naj bi bilo po novem vredu? Če je za vas to vredu. Potem res ne vem kaj je šele vredu.« si je mislila med potjo do table. Kadar si vprašan je pot vedno dolga kilometre,med hojo pa se potiš ker ne veš kaj bo. Erika sploh ni mogla govoriti. Ves čas je bila tiho. Sploh ni sledila učitelju. Gledala je skozi okno. »Erika. Vem da imaš težave. Prosim povej mi kaj je.« je rekel učitelj. Erika je bila tiho. Niti ust ni mogla odpret. »Rajši na samem.« je rekla Erika. »Že če moram povedat za kaj gre…« je nadaljevala. Učitelj je pokimal. »Danes ti ne bom dal negativne vendar se za naslednjič se dobro pripravi.« je učitelj dodal. »Da.« je odgovorila Erika. Erika je nadaljevala z opazovanjem skozi okno. Kmalu je bil konec ure-zadnje ure. »Kaj je narobe?« jo je vprašal učitelj ko so vsi že šli iz razreda. »No…« je začela. »No..?« je vprašal učitelj. »Vredu. Letošnje šolsko leto sem se zaljubila. V koga pa ne bi.. mogoče boste sami ugotovili ampak vredu. Zaljubila sem se v fanta ki hodi z mojo največjo sovražnico. Včeraj me je povabil v kino.. danes popoldne gremo z njegovimi prijatelji.« »No in kje je problem? Če te je povabil v kino si mo morda še celo všeč.« ji je skušal dopovedat učitelj. »Problem je pa v tem da ne vem zakaj me je povabil. Kaj če me je povabil da bi se s fanti zafrkavali?«Je dodala. »Veš kaj pojdi pa mi jutri poročaj. Prav?« »Prav.« je odgovorila. Stekla je iz razreda. Zelo se je bala da jo je kdo slišal saj so imeli v bližini omarice. Pogledala je naokoli. Bila je samo Neža in 3. Letnika in Matjaž iz 2. Letnika. Čez čas pa…

Mnenje?
Next?
07. marec 2016
u207113
u207113
nextttt
svetovnoo *-*
Erika...*-*
07. marec 2016
Next
07. marec 2016
Next
07. marec 2016
u209126
u209126
Next
07. marec 2016
u143259
u143259
Neeeext+nova bralka
Fuuul dobr
07. marec 2016
u209061
u209061
Neeexxxxxttt
07. marec 2016
u207801
u207801
še ene 3
07. marec 2016
u204514
u204514
Next
07. marec 2016
u207907
u207907
Next
07. marec 2016
u207801
u207801
Zdej bom začela v prvi osebi pisat ker zdej bojo uni zapleti pa to ko mirem tudi njene občutke opisat pa to.. nasledneji Next bo v 1.osebi
09. marec 2016
u207801
u207801
V bistvu kdaj bo v 1. kdaj pa v 3. osebi odvisno od tega kakšen bo Next...
09. marec 2016
nexxxt
09. marec 2016
u209061
u209061
neexxxttt<3333
09. marec 2016
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttt
09. marec 2016
Next
09. marec 2016
u201358
u201358
Next
09. marec 2016
u207801
u207801
Next bp jutri
10. marec 2016
u193768
u193768
Next
10. marec 2016
u207801
u207801
Zaslišala sem glas. Ne vem točno kaj sem slišala. Nisem bila pozorna. Vem da je bil njegov glas zato sem se nasmehnila in zardela. »Hej.« je rekel. Iz mene ni šlo nič. NIČ?? Kako lahko nisem nič rekla? Jezna sem sama nase ker je morda mislil da sem ga ignorirala. Pogledala sem ga. nič ni šlo iz mene. »Erika? Imaš zdaj čas ali se ti mudi domov?« je vprašal. Kaj pa se njega to tiče? Punco ima..razen če.. glede na to da je nikoli ni resno jemal ali pač… Kmalu sem zaslišala zelo znan glas. Tadej je zavil z očmi.. čakaj,čakaj! Tadej je zavil z očmi? Takrat ko je zaslišal Ninin glas?? »Nina. Pogovarjam se..« je rekel. »Boš pa pač prekinil pogovor in šel z mano. Kdo me bo pospremil do avle?« je rekla Nina. Oba sva zavil z očmi in nekako mi je skušal pokazati da se dobiva pred glavnimi stopnicami. Vredu… kako slabo bo pa to lahko? Če me ne bo pred stopnicami si bo še kaj morda mislil o meni.. saj si ga hočem izboriti? Potem preprosto moram it. Stekla sem v najbližje stranišče. Pobrskala po torbi za krtačo in dezodorantom. Pogledala sem se v ogledalo.. to ni vredu.. v torbi sem poiskala če imam kakšno ličilo. Na hitro sem se uredila in stekla proti stopnicam. Tadeja še ni bilo zato sem se usedla. »Hej.« sem slišala. Tadej. »Emm..hej?« sem odgovorila. Začutila sem kako sem zardela. Tadej me je gledal. »No..« je rekel. »Pridi! Greva nekam na samo.« je rekel. Zmajala sem z glavo v smislu vredu. Zakaj bi rad da greva na samo? Sem mu všeč? Je on meni všeč? Ta trenutek nič ne vem… tako sem živčna saj ne vem zakaj me pelje na samo. Tekla sva proti jedilnici. Saj res tam zadaj je star prazen kabinet. »Evo pa sva.« je rekel. »Ja.« sem na kratko odgovorila. Kaj bo zdaj? »Zapri vrata.« je rekel. Zaprla sem vrata in se nasmehnila. »Veš..«je želel nekaj povedati. »Ja?« sem vprašala. Vedno rečem samo ja! Jezna sem sama nase ker se ne morem nič boljšega spomnit. »Ljubim te!« je hitro rekel. Oba sva zardela. Bila sem tako živčna. Nisem mu mogla pogledati v oči. Gledala sem v tla in krožila nogo. »Veš..« sem hotela povedati. »Jaz..« sem spet začela. »Ljubim te.« mi je nekako uspelo. Prvič v življenju sem izgovorila besedi ljubim in te. Waa.. če je on zaljubljen vame.. morda še kaj iz tega bo.. stopila sva korak naprej. Gledala v tla. Naenkrat pa…

Mnenje?
Neext?
11. marec 2016
Next
11. marec 2016
Next
11. marec 2016
u143259
u143259
Omg ce bo dle nina prsla bi jo najrajs cez zaprt oken vrgla resno ko je najbl romanticn del. Al pa ce bo reku da je meu to za izziv pr flasi resnice ....
Neeeeeeext in ful dobr
11. marec 2016
Next
11. marec 2016
u207801
u207801
I♥ Torres-haha mogoče... nebom nič še povedala
12. marec 2016
Next
12. marec 2016
u207113
u207113