upam da si dobila karte hahah in mislim da se bo zblizala s calumom? drgac pa neeeeext ful popolnooo
08. julij 2017
u210820
u210820
Next
08. julij 2017
neeeeeeeeeeext
09. julij 2017
se opravičujem za čakanje samo nisem mela neke vole pa nič hh in ja dobila sem karte(it was stresfull haha)
#enjoy

"Alkohol? Trava? Ali kar oboje? Ne, to nebi bilo vredu," sem rekla sama sebi. Po novem prepiru z Lukom se nisem zmenila za nobenega od njih. Ali sploh imam v sobi alkohol? Na hitro sem pogledala po vseh omarah, ki sem jih videla in nikjer nič. In kje naj zdaj dobim alkohol? Bo začel padati z neba namesto dežja? Nažalost ne. Morala bi ga kupiti vendar ne sama, to pomeni, da moram komunicirati z enim izmed fantov.
"Calum, zbudi se," sem potiho rekla ter ga rahlo stresla. Nekaj je zamomljal ter se obrnil na drugo stran.
"Nujno je," sem rekla ter se tokrat vrgla nanj.
"Auč!" je zastokal, no vsaj zbudila sem ga, kar je tudi neke vrste rekord.
"Tvojo pomoč potrebujem in, ker si dobra duša vem, da mi boš pomagal," sem rekla z zelo prijaznim glasom, kar na bruhanje mi gre.
"In kaj potrebuješ tako pozno?" je vprašal naspol v spancu.
"Kupil mi boš alkohol," sem rekla in začel je kašljati. Očitno mu je zaletela lastna slina, no se bo vsaj dokončno zbudil.
"Zakaj?" a je lahko še bolj nor? Zakaj imamo ljudje možgane? Da jih uporabljamo ampak on jih očitno ne.
"Zato, da ga spijem? Kot kakšen normalen človek?" sem ga vprašljivo pogledala. Včasih res ne razumem, kako je lahko kdo tako nerazumen.
"Kaj bom imel jaz od tega?" je vprašal.
"Imel boš takšno čast, da se lahko napiješ z mano," sem rekla ter se vstala.
"Seveda, kako velika čast," a lahko manj govori? Bolje bi bilo, če bi ga polila z vodo ali pa mu kaj razbila na glavi. Mogoče bi mu možgani začeli bolje delovati. Ne, še to mu ne more pomagati.
"Prosim," sem rekla ter ga lepo pogledala, če to ne bo pomagalo se živa zakopljem.
"Okej, okej, dobiš alkohol," se je končno vdal.
"Hvala, blizu hotela je majhna trgovina, vzemi vodko ali pa vse kar ti pride pod roke," sem mu rekla medtem, ko se je princeska seveda oblekla.
"In kje misliš piti? Tu?" me je vprašljivo pogledal.
"Najverjetneje na Marsu, ampak tudi tu bl vredo. Sedaj pa se že spravi po ta alkohol," sem jezno rekla. Še moja babica vse stori hitreje kot on. Če je že zdaj tako len potem bo očitno pri sedemdesetih priklenjen na posteljo.
Kmalu se je odpravil in sedaj lahko samo gledam v strop. Nikoli si nisem mislila, da bo moje življenje tako zanimivo. Ta strop je seveda kar zanimiv. Slišalo se je odpiranje vrat in takoj sem planila pokonci ter stekla do vrat. Tam je sta Calum s polno vrečko pijače, vsaj enkrat je storil nekaj prav.
"Hvala, trenutno si najboljša oseba tukaj, zraven mene seveda," sem rekla ter pograbila vrečko. Vodka, energijske pijače, prava nebesa.
"Bo vredu?" pa še kako.
"Pa ja," sem zamrmrala. Hitro sem pograbila dva kozarca ter vanju zlila alkohol.
"In kako bo odreagiral Luke, ko bo ugotovil, da si se napila?" me je vprašal medtem, ko sem spraznila kozarec.
"Trenutno ne razmišljam o njemu, ker mi to uničuje možgane," sem rekla in se spravila k pitju.
"Veš včasih se sprašujem, zakaj sploh živim. Luke me več ne mara, mama me sovraži zaradi vseh problemov ter stvari, ki sem jih naredila. Počutim se kot virus," sem rekla Calumu in bila že na robu solz. Potrdilo, da sem spila preveč, veliko preveč.
"Vsak človek živi z razlogom, mogoče še ne veš zdaj, boš pa kmalu. Luke te ne sovraži samo svoje muhe ima," mi je s težavo odvrnil. Alkohol dela svoje.
"Nisem vedela, da razmišljaš tako," seveda, da nisem.
"Marsičesa neveš o meni," hvala za dejstvo, za katerega že vem sama.
"Kot, da ti veš ves moj življenjepis," sem rekla ter bruhnila v smeh.
"Res me zanima, kaj je tako smešno tukaj," je odvrnil.
"Mogoče to, da sva se preveč napila?"
"Zagotovo bo to," je odvrnil.
"Slišiš to?" sem vprašala, ko se je slišalo odpiranje vrat.
"Kaj?" ali je res gluh ali se samo pretvarja?
"Nekje so se odprla vrata," sem odvrnila.
"In kaj vidva počneta?" pozdravljen pekel.
21. julij 2017
omg a je luke? phahahh mal sta najebala ce je luke ... rip kayla pa calum haha Next!!!
22. julij 2017
in ful sem vesela zate da si karte dobila!!
22. julij 2017
Next najbrž Luke? Ful dobro
22. julij 2017
Next
22. julij 2017
neeext
22. julij 2017
neeeext ful dobro*.*
23. julij 2017
Next
23. julij 2017
In še en prepir sledi saj mislim da..
NEEXT
23. julij 2017
Next
24. julij 2017
1. Luke, sledil bo še en prepir
Next
31. julij 2017
ven ka je ze dugo od toga ka sen nazadje Next napisala samo sen ze dugo ne bila na igrah pa nic hah je se kera tu ko bi to brala? hah
02. marec 2018
jas pridem vcasih
02. marec 2018
js sem si zdejle prebrala tole in ja, cakam na nove nexte Next
02. marec 2018
jaaa nexttt
18. marec 2018
hej, oprosti ker smetim, ful bi bila hvalezna ce bi pocekiral/a mojo zgodbo
link: http://www.igre123.com/forum/tema/self-harm-no.-luke-hemmings-fanfiction/195494/1
najlepsa hvala
25. marec 2018
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg