Next
11. maj 2016
Next
11. maj 2016
neexxtt!!
11. maj 2016
Next
11. maj 2016
u206290
u206290
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. maj 2016
Neeeeext
12. maj 2016
Next!!!!!!
12. maj 2016
neeeeeeeeext
12. maj 2016
Next
12. maj 2016
Next
12. maj 2016
u196293
u196293
Neeeeext
12. maj 2016
lohk prosim nadaljuješ?
14. maj 2016
neeext
17. maj 2016
u211706
u211706
Omg
The best *0*
Neeext
05. junij 2016
Neeeext!!!!
Nova bralka
18. junij 2016
u212968
u212968
Next
19. junij 2016
hello ja še sem živa haha vem da ni blo nexta ze mesec pa pol al kolko samo nisem mela motivacije(očitno jo mam ob dveh zjutraj) hahaa in ja vem da so 5sos že končali z turnejo po UK pa EU al ok z razlogom se mu reče fanfiction
#enjoy

Kayla Hemmings|Problematic|Chapter 7

Anglija. Dež. Kakav. To je vse, kar trenutno potrebujem. Fantje bodo kmalu končali z turnejo po Veliki Britaniji nato pa začnejo z turnejo po Evropi. Lahko bi vse šlo malo hitrje, da bi lahko že šla domov. Večino časa sem zunaj ali pa poležavam v sobi.
Iz mojih misli me je zbudil telefon, očitno me le nekdo pogreša. Pogledala sem in bilo je sporočilo od Luka, naj pridem nazaj v hotel.
Prehitro sem prišla v hotel, saj nisem hotela biti v njihovi družbi. Z Calumom se po tistem pogovoru na balkonu nisva več pogovarjala in od tega je že skoraj mesec. Bravo Kayla.
Vstopila sem v sobo in zagledala sem čisto klasiko. Vsi na kavču pred televizijo z škatlo pice, seveda. Gre komu lepše od njih?
"Kayla!" je zakričal Mikey ter stekel do mene in me objel. Okej?
"Si prepričan, da nisi pijan? Ali zadet? Ali kar oboje?" sem ga začudeno vprašala.
"Ne smem objeti svoje prijateljice?" je vprašal.
"Od kdaj sva prijatelja? Nazadnje, ko sem preverila, nisva bila," sem rekla ter šla v sobo.
Ulegla sem se na posteljo in premagal me je spanec.

"Pusti naju pri miru," sem mu zabrusila.
"In kaj mi boš naredila? Ubiti me ne moreš," je rekel in se začel smejati.
Smrdel je po alkoholu ter travi. Klasika za ljudi tukaj.
"To si ti misliš. Pijan si, da komaj stojiš še na nogah," sem rekla malo glasneje in njegova roka je prišla v stik z mojim obrazom. Bolečina je bila močna, premočna in nisem se mogla več držati na nogah.
"Še eno imamo tukaj," je rekel in se ji približal.
"Pusti jo!" sem se zadrla. Ozrl se je proti meni ter me brsnil v trebuh.
Slišalo se je samo še njeno kričanje ter še njen zadnji krik.

"Kayla! Kayla, zbudi se!" sem slišala znan glas.
Odprla sem oči in videla megleno podobo Caluma. Objel me je in še bolj sem začela jokati.
"Pomiri se, vse bo vredu," mi je šepetal.
Oh, ko bi le bilo tako lahko.
08. julij 2016
Nex!!! Full dobr pises
08. julij 2016
Next
08. julij 2016
Next
08. julij 2016
u196293
u196293
Next
08. julij 2016
Neext
10. julij 2016
neext
12. julij 2016
Next Next Next
12. julij 2016
Next
14. julij 2016
Neeeeeeext
04. avgust 2016

Hey vsem
Tukaj je novi nextt.
Upam, da vam bo všeč.
Love you all❤

Začelo se je temnit in zvezde so se pokazale na nebu. Stali smo v vrsti za vodni vlakec. Ljudje so od tam prihajali nasmejani in čisto mokri. Ko smo prišli na vrsto smo se vsedli v vagonček in se pripeli. Začeli smo se premikat in dobivali smo hitrost. Voda je špricala vsepovsod in hitro smo se spuščali po hribih in ovinkih. Sedela sem čisto spredaj in se smejala vsakič ko nas je zalila voda. Ko smo prišli ven me je Leon začudeno pogledal in rekel:"saj si čisto suha!" Pogledala sem moja oblačila in imel je prav. Bila sem popolnoma suha vsi okoli mene pa so bili mokri in iz njihovih oblačil je tekla voda. Opazila sem, da sta si Sarah in Mike izmenjala zaskrbljene poglede. Že sem hotela vprašati kaj je, ko se je Hanna zadrla:"kužaaaaa" in nekaj je glasno zarenčalo. Počasi sem se obrnila in zagledala največjega psa, ki obstaja. Bil je kot gromozanski tovornjak a zgledalo je kot, da ga ljudje ne opazijo in Hanna je očarano strmela vanj. "kako lep mali kuža" je rekla Sarah in se nasmehnila Hanni. Strmela sem vanjo. Kaj?!?! Tu je gromoznski pes, ki bi z lahkoto pojedel enega slona in ona reče:"kako lep mali kuža?" Še naprej sem zmedeno gledala vanjo, ampak ona je že prijela Hanno za roko in odpravili smo se proti stojnici z sladkorno peno. Že sem hotela za njimi, ko je pes zatulil in šavsnil proti meni. Preplašeno sem kriknila. Vse je bilo kot, da bi se čas ustavil. Ljudje so obstali sredi koraka. Deček blizu je skoraj ugrizil v sladkorno peno in je zdaj stal tam z odprtimi usti, zamrznjen v času. Premikala sem se samo jaz in na mojo veliko žalost...gromozanski pes. Pogoltnila sem slino in ga pogledala v oči. Očitno je bila to napaka saj je pobesnel in začel renčati. Zakričala sem in pobegnila. Pognal se je za mano in me v nekem trenutku preskočil in se znašel pred mano. Njegov pristanek me je vrgel od tal in pristala sem nekaj metrov nazaj na hrbtu. Vsaka mišica me je bolela ampak psu je bilo za to očitno vseeno. Svojo gromozansko taco je dvignil in stegnil kremplje, da bi jih zapičil vame. Zadnji trenutek sem se zavalila na bok in kremplji so se zapičili samo nekaj centimetrov od moje roke. Hitro sem vstala in se z hrbtom nazaj pomikala proti stojnici z hot dogi. Skrila sem se za njo in slišala psa, ki je vohljal okoli stojnic in me iskal. Na stojnici se je nekaj svetilo. Nož. Pograbila sem ga in opazila, da je narejen iz brona on ima v ročaj vklesano nekaj v drugem jeziku. Nisem imela časa razvozlavati tega ker me je odbilo v steno. Pes me je našel in vrgel stojnico v zrak. Zdaj je bil pred mano. Povspešeno sem dihala in razmišljala kaj naj. Naenkrat mi je prišlo na misel nekaj norega. Če nebi bil pred mano pes v velikosti tovornjaka in dvigoval svoje tace, da me potepta si tega verjetno nebi upala. Pograbila sem igračo iz bližnje stojnice in jo začela stresat, da je oddajala smešen cingljajoč zvok. "hey, kužaaa. Poglej kaj imaaam" sem se drla in molila k bogu, da bo to delovalo. Pritegnila sem njegovo pozornost in spustil je taco. Pogledal je igračo z velikim zanimanjem in jo povohal. Takrat sem jo vrgla v drugo stran in med tem, ko jo je poskušal ujet sem stekla v nasprotno smer in preden se je zavedal sem mu bodalo zapičila v vrat. Vprašujoče je pogledal in se z glasnim pokom spremenil v dim. Sekundo kasneje sem se znašla na istem mestu kot se je prej prikazal pes in zraven mene je stala moja družina. Sarah me je zaskrbljeno pogledala in rekla:" Anna, ljubica je vse vredu?". Zmedeno sem pokimala. Kaj se je zgodilo? Niso ničesar videli?
04. avgust 2016
Ups oprosti ignorirajte to prosim. Napacno sem kopirala
Sorry
04. avgust 2016
pa kwa je to en puppy tle x'D
Next za fanfiction
najbolsi jeee <3
Next
Next
Next
05. avgust 2016
Kdaj boš nadaljevala? to je ena izmed boljših zgodb