Next
19. marec 2016
Next Next Next
20. marec 2016
neeeeeeeeext
20. marec 2016
Neeext
20. marec 2016
Omg popolno neeeext
20. marec 2016
Next
21. marec 2016
vesele velikonočne praznike vsem(:
#enjoy

Kayla Hemmings|Problematic|Chapter 5

Zjutraj me je zbudilo kričanje. Ugh, sovražim, ko me kdo zbudi. Z odejo sem se pokrila preko glave z upanjem, da bom lahko zaspala ampak očitno ne. Ravno zjutraj morajo kričati kot ne vem kaj, še v psihiatrični bolnišnici bi bilo bolje.
Vstala sem in opazila, da sem še vedno v istih oblačilih kot včeraj. Sploh ne vem, kako sem se znašla v svoji postelji. Šla sem iz sobe in fantje so kričali zaradi ene igrice. So resni? Kako so lahko tako obsedeni z igricami?
"Na vašem mestu bi se obnašala letom primerno," sem rekla in igrici niso več namenili toliko pozornosti kot prej.
"Enako bi lahko rekel zate," je rekel Luke.
"Ko si zadeta si dosti boljše volje. Vsak dan bi lahko bila zadeta," je rekel Michael.
"Ne veš razloga, da sem bila zadeta. Ne veš, kaj se je zgodilo v mojem življenju! Ne veš skozi kaj vse sem šla! Ne veš! Ne veš ničesar o tem! Na tvojem mestu bi bila tiho in poskrbela za svoje življenje!" sem kričala nad njega.
Ni se mi smilil. Jaz se tudi nisem nikomur po vsem, kar se je zgodilo. Nihče me ni niti vprašal, kako se počutim. Nikoli.
Z jezo sem pograbila jakno ter se obula. Ne mislim biti več v njihovi bližini. Zapustila sem hotel ter šla na sprehod.

*Flashback*
Samo sedela sem tam. Sedela ter opazovala dogajanje. Vsi okrog so jokali. Jim je bilo res žal? Ali so prišli samo zato, ker so sorodniki? In jaz? Najraje nebi bila tu. Ostala bi doma ter ležala v postelji. Očitno sva bili na napačnem kraju ob nepravem času. Še vedno se sovražim zaradi tega.
*End of the flashback*

Po licih so mi začele teči solze. Ne že spet, sovražim, ko se to zgodi. Ko jočem, se vedno počutim šibko in kot kakšen dojenček. Iz žepa v jakni sem vzela škatlo z cigareti ter si eno prižgala. Ja, še ena slaba navada.
Samo čas bi rada zavrtela nazaj. Vse bi spremenila, čisto vse. Ampak časa ne morem zvrteti nazaj.
Tako kot ne nobenega dejanja.
---------------------------------------
that's it haha xđ
mnenje? kritike?
neext?
26. marec 2016
u209548
u209548
Next
super je
26. marec 2016
Next
26. marec 2016
u143259
u143259
Neeeeeeext
26. marec 2016
u196293
u196293
Neeeeext
26. marec 2016
Next
26. marec 2016
Next Next Next
26. marec 2016
Next
26. marec 2016
Next
26. marec 2016
OMOJBOG TOLE JE....TOLE JE...NEKI NAJBOLJSA OD 5SOS ZGODBIC FAAAAAK POPOUNO JE MAJKEMIIII
Do ti je ze reku kdo da popouno pises? Cene DO POPOUNO PISESSSS!! Resna seeeeem!! Perfect like always sicer ampak PERFECT USEEEN SE ENKRAT BOM POVEDLA PERFECT!!!!

NEEEEEEEEEEEXT
Ploskam!
26. marec 2016
u210029
u210029
OMG!!
To je tko zlo amazing!!!!
O fak ti tok popolno pišeš!!
Neext!!!!
26. marec 2016
Neeeeeeeeeeext
26. marec 2016
Next
26. marec 2016
Neeeeeext
27. marec 2016
Next! morm vedet kdo je bil to in kaj se je zgodil. komi čakam, da izvem
27. marec 2016
neeeextt
27. marec 2016
u206290
u206290
Next
08. april 2016
Kdaj bo Next?
30. april 2016
Next
03. maj 2016
Next + nova bralka
08. maj 2016
NETAAA DO NO UBIJAŠ!!
NEEEEXT
08. maj 2016
Next
08. maj 2016
Do madona NEXTI
08. maj 2016
hello and yes i am alive haha vem, da ni blo dolgo nexta in se res opravičujem samo v šoli sem mela vse nabasano in zdaj mam končno čas haha #SLFLVienna tomorrow yasss*O*
#enjoy

Kayla Hemmings|Problematic|Chapter 6

"Kayla pridi, greva tja," mi je rekla. Ne vem, zakaj na vsak način hoče iti tja. Pa saj ve, da je zelo nevarno.
"Zakaj?" sem vprašala.
"Zato," ter me pograbila za roko in me 'odvlekla' tja.
Ta kraj mi ni bil nikoli všeč. Nikomur ni bil, razen ljudem, ki so se tu zbirali. In to so bili seveda narkomani.
"Koga pa imamo tukaj?" ozrla sem se in zagledala moškega srednjih let in prepričana sem, da je bil pijan.
"Nekaj premladega zate," sem rekla in jo prijela za roko ter hotela odvesti proč.
"Ne tako hitro," je rekel z hudobnim nasmehom.

Zbudila sem se v svoji postelji v hotelu. Zakaj sem se prepustila spancu, če dobro vem, kaj se zgodi, ko zaspim. Solze so mi spolzele po licih in nisem jih mogla ustaviti. Vedno ene in iste sanje, sanje o preteklosti, ki bi jo spremenila ob prvi priložnosti.
Vstala sem se in moja bosa stopala so se dotaknila mrzlih tal.
Vzela sem jakno ter si jo oblekla in se odpravila na balkon. In nekdo je že bil tam. Vedno, ko hočem biti sama, mora biti eden izmed fantov nekje v bližini. Saj ga bom ignorirala. Stopila sem na balkon ter si prižgala cigaret. Fant je slišal vžigalnik, obrnil se je in zagledala sem Caluma.
"Hej," je rekel ter se nasmehnil. Waw, po vsem mojem obnašanju do vseh štirih se mi nasmeje, kot da sva stara prijatelja.
"Hej," sem odvrnila brez volje za pogovor.
"Ne moreš spati?" me je vprašal in opazila sem, da ima tudi on cigareto v rokah.
"Slaba navada kaj?" sem ga vprašala in pomignila na cigareto in Calum je samo prikimal. Tega nisem ravno pričakovala od njega. No mogoče bi morala vse malo bolje spoznati.
"Ne moreš spati?" me je ponovno vprašal.
"Nočna mora, vedno ista zgodba," sem rekla, sam pa je samo prikimal.
"Zakaj si taka do nas?" je prekinil nekaj minutno tišino. Najhujše vprašanje danes, prisežem.
"Ljudem ne pustim blizu sebe. Manj kot jih je v moji bližini, manj jih prizadenem," sem rekla ter se zazrla v nebo.
"Niti lastnemu bratu?" me je začudeno vprašal.
"Najin odnos se je pred enim letom zelo spremenil. Po moji krivdi," sem zamomljala. Če se to nebi zgodilo, bi bila srečna in živela življenje brez nočnih mor in nespečnosti. Ampak usoda je očitno hotela tako.
"Greš nazaj noter?" me je vprašal in odkimala sem, sam pa se je odpravil noter.
Nisem si mislila, da se bom kdaj koli normalno pogovarjala z katerim od fantov. Očitno sem se motila.
11. maj 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg