u223614
u223614
ahaa pol pa kr u miru sam da ne bos zapustila zgodbe
PROOOOOOOOOOSSSSSSIIIIIIIIMMMMMM
21. maj 2017
u220684
u220684
Nexxxxxxtttttt!!!!!!!!!!
Nujno!+nova bralka
21. maj 2017
Zgodbe ne bom zapustila, imam že naslovnico za Wattpad pripravljeno
21. maj 2017
u223614
u223614
21. maj 2017
u225120
u225120
Next
28. maj 2017
Doug nism bla na igrah in res ful sorry, ampak takoj po maturi sm rabla oddih in sm šla na morje. Zdele grem Next tipkat, klele je pa en mini teaser ^^

09. julij 2017
Dobra stran biti princesa, poleg palače, draguljev in brezdelja? Varnostniki. Res je, da znajo velikokrat biti tečni in preveč zaščitniški, ampak, ko je vsaj 5 varnostnikov skočilo na Logana, sem se naučila spoštovati moje sence. Loganov obraz je bil pritisnjen ob tla. Nekaj je kričal, ampak njegove besede niso prišle do izraza, verjetno, ker je imel v svojih ustih kup trave, kateri se v resnici ni mogel izogniti. Štirje varnostniki so vanj namerili pištole, vsi so vpili nanj naj leže na tla (kar je bilo malce ironično) in se ne premika (okej, tudi to je polno ironije), medtem ko je eden od njih prijel Loganove roke v nekem judo ali karate prijemu, kaj pa vem.
Vsa pozornost se je obrnila na Logana in mene. Če ne bi bila to moja predstava in, če si ne bi v tistem trenutku tako zaželela se nekomu smiliti, bi verjetno stopila Logano na roko in mu jo verjetno predrla z visoko peto in našpičeno konico. Ker pa to ni bilo kar se je zgodilo, sem zaigrala solze in bledico. Ja, kot princesa sem se naučila manipulirati s čustvi in z množicami. Poleg tega, Logan se mi verjetno ne bi več približal, njegova družina bi bila osramočena, torej bi se umaknila iz javnosti. Da ne omenim kako sem se ga že naveličala!
Kdo je tvoj očka?
Malo me je zmrazilo ob spominu na njegove 'perverzne' igrice.
Solze so kmalu postale dovolj debele in premagale višino mojih vek ter se razlile po mojih licih. Rekla nisem nič, samo malo sem pohlipala in zacvilila. Ko sem videla, da v mojo smer prihajajo novinarji, sem si solze obrisala, ampak ne popolnoma. Morali so dobiti dobro sliko moje razburjenosti. Na pomoč je priskočil Lord Chamberlain, ki je mojo postavo in obraz zaščitil s svojo ramo in govoril z novinarji "Princesa ni na voljo! Umaknite se!". Prijel me je za roko in odpeljal noter v palačo in se na poti tja prerival z množico plemičev, politikov in novinarjev.
Ko sva bila na varnem, je moj obraz premeril s pogledom "Veličanstvo, ste v redu?"
Nehala sem smrkati in se ozrla skozi okno. Vsi so strmeli v vrata skozi katera sva z Lord Chamberlainom pobegnila.
"Princesa?" Me je Lord Chamberlain začudeno vprašal.
Obrisala sem si solze, zavzdihnila in se nasmehnila "Ja. Super sem, zakaj?"
Iz njegovega pogleda sem razbrala, da mu ni bilo jasno, kaj se je pravkar zgodilo. Še besed ni mogel izbrati, da bi mi zastavil vprašanje o trenutni situaciji.
"Aja, to?" sem rekla in pokazala na zdaj že obrisane solze, a še vedno objokana lica. Zamahnila sem z roko in zavila z očmi "To ni nič." Poravnala sem si obleko in medtem pojasnila zakaj sem storila kar sem storila "Družina Tyrillin sramoti lordsko zbornico odkar se je Lord Tyrillin drugič poročil. Zagotovo ste slišali za razne razvpite afere nove žene in opitih podvigov Lorda Tyrillina. Najstarejša hčer študira v tujini, kjer se glasno ponaša s svojim nazivom in daje ljudem v Franciji slab vtis o Združenem Kraljestvu in monarhiji. Sin, Logan Tyrillin pa išče potrditve in ugled v postelji s princeso, v upanju, da bo njegova pomembnost s tem narasla."
Lord Chamberlain je pokimal z majhnim nasmeškom "Družino želite odstraniti iz javnosti." Razgledal se je naokrog "Priznam, da takega koraka angleške princese nisem pričakoval."
Skomignila sem in se malce nakremžila "V resnici sem se to glede družine in javnosti spomnila šele, ko sva stopila v palačo. Kar sem storila, sem storila samo, ker mi je šel že na živce. Bil je povsod, kjer sem bila tudi jaz. Punca se takega fanta naveliča. Sploh pa, če je pomilovanja vreden!" Zategnila sem si pašček čevlja okrog moje noge in se ozrla k Lord CHamberlainu, katerega nasmešek je zbledel.
Umaknil se mi je in dejal z monotonim glasom "Morate se vrniti na zabavo. Dobro bo za publiko."
09. julij 2017
u223614
u223614
Next
koncno si nazaj in super je
09. julij 2017
neeeext
09. julij 2017
koncno Next fuul sm pogresala nexte
09. julij 2017
Vrnila sem se na zabavo. Prva stvar, ki sem jo storila, je bila, da sem se razgledala po gruči ljudi in poskušala najti mojega očeta. Ko sem ga le opazila, je bil njegov izraz presenečen, a še vedno besen. Morala sem govoriti z njem in na srečo se je prihodnjemu Lord Chamberlainu zdelo primerno, da se v prvih minutah na zabavi združim s svojo družino.
"Kaj je bilo to?" me je oče nadrl v sekundi, ko sem stopil pred njega še vedno v spremstvu.
Požrla sem slino in pogledala v tla "Mislila sem, da to želite od mene."
Oče se je zasmejal in ne v dobrem smislu. "Misliš, da želim, da se moja hči, princesa, prihodnja kraljica Združenega kraljestva cmera na zabavah lordske zbornice?" Stopil je k meni in me pogledal v oči "Huh? Je to to?"
Ugriznila sem se v spodnjo ustnico in skomignila "Oči-"
"Če lahko pripomnim-!" se je vrinil sin trenutnega Lord Chamberlaina. "Princesa je kraljevi družini naredila uslugo." Ob njegovih besed, se je oče obrnil k meni in me ves čas opazoval. "Družina Tyrillin je v zadnjem času plemiškem nazivom s svojim obnašanjem in s svojimi dejanje dodelila klovnovski posmeh. Tako ponižanje kot ga je izvedla princesa Skylar, bo družino prisililo, da se zadržujejo izven dosega javnosti vsaj nekaj časa."
Prostor je napolnila zoprna tišina. Moj oče ni odreagiral, Lord CHamberlain se ni spomnil kaj bi bilo še pametno dodati, jaz pa sem ugotovila, da je zame bolje, da molčim.
Oče se je obrnil k Lord Chamberlainu "Hvala za nasvet in statistiko, ampak naj te opomnim, da mesto Lord Chamberlaina še ne pripada k tebi, zato ti svetujem, da raje molčiš in opazuješ. Morda se boš česa naučil."
12. julij 2017
u223614
u223614
woooow
ta dva bi dobr pasala skupi;pac Skylar pa tale bodoci Lord Chamberlain
Next
12. julij 2017
12. julij 2017
u223614
u223614
12. julij 2017
Next ful dobr
12. julij 2017
neeeext!
13. julij 2017
Next
14. julij 2017
Next
14. julij 2017
Next
26. julij 2017
Samo tako, da povem by the way, zabava ne bi morala postati še bolj bedna. Verjamem, da so se vsi zabavali ob klepetanju in šopirjenju glede svojih visokih finančnih zneskov na bančnih računih, a jaz sem pri vsem tem zvisela. Te stvari me niso zanimale, niti me ni zanimalo, da bi me mogoče kdaj začelo zanimati. Cel preostal večer sem morala ostati v bližini očeta, ki je kot kralj izpolnjeval svoje dolžnosti in poslušal vse nepomembne bedarije in se zraven še smehljal vljudno.
Mami je bila kdo ve kje, verjetno je našla svojo sestro in sta se nekje ob martinijih posmehovali očetu in njegovi resnobi. To je mami velikokrat počela. Nenehno ga je izzivala, se iz njegova norčevala in mu kdaj namenila posmehovalno besedo, vse samo zato, ker je svoje kraljeve dolžnosti jemal tako resno, da je v njih že skoraj utonil.
Imela sem okrog deset let, ko mi je mami povedala, kakšen je bil oče, ko sta se spoznala in kakšen je postal v prvih letih zakona, ko sta dobila mene in vse skupaj je primerjala z današnjo podobo njega.

"Skylar, vem da zna tvoj oče biti težak mož včasih, ampak verjemi, da ni od vedno bil tak." mi je rekla mami tisti večer, ko me je dala v posteljo. Bila je ena redkih kraljic, ki si je za svoje otroke vzela nekaj časa.
"Zakaj pa je potem tak, če je v resnici drugačen?" sem jo vprašala z mojo otroško radovednostjo in pametjo, ki je na pravi razcvet še čakala.
Zavzdihnila je in se ob spominjanju nasmehnila "Velikokrat sva ti povedala, kako sva se spoznala. Najino skupno življenje je bilo vnaprej dogovorjeno, ker smo kraljeva družina, kar terja odgovornost in spodobnost. Bil je zelo sramežljiv. Za nič na svetu ni mogel spregovoriti z menoj, vedno pa se je do mene obnašal kavalirsko. Sprva sem mislila, da se tako obnaša, ker je prestolonaslednik in je dobil najboljšo, najprimernejšo vzgojo in je preprosto izpolnjeval svoje dolžnosti, v resnici pa se je trudil name narediti vtis, da bi ga vzljubila."
Kot otrok še vedno nisem razumela kaj je govorila, a nekako me je njeno pripovedovanje očaralo. Čeprav vsega pomen nisem razumela in sem našla nešteto ugovorov na njeno zgodbo, jo je pripovedovala s tako gracioznostjo, da sem čutila prava čustva, kljub temu, da vzroka za njih nisem poznala, morda niti še pomena.
"Zelo je bil srečen, ko sva dobila tebe. Mislila sva, da bova stežka dobila dojenčka, a sva se motila. Ko te je prvič prijel, Skylar, šele takrat sem videla kako imeniten je. Bal se te je prijeti in držati v naročju, ker ni želel, da bi ti kaj storil, a hkrati te je želel držati blizu, da bi te zaščitil. Zapomni si, da si njegova hčerkica, ki jo ima zelo močno rad. Čeprav včasih tega ne izkazuje, recimo zdaj, te še vedno vidi kot svojo punčko, ki jo mora zaščititi za vsako ceno."

Velikokrat sem razmišljala o tem pogovoru, predvsem preden sem zaspala. Razmišljala sem, če je mami imela prav. Vedela sem, da me je imel oče rad, a večkrat se je do mene obnašal kot, da sem v breme, da svojim letom še nisem dozorela in se me sramuje.
Na zabavi sem se še parkrat ozrla k njemu. Ves čas sem bila tiho in držala sklonjeno glavo.
Ljudje so se menjavali. Enkrat se je prišla cela družina pohvalit, kako jim gre, naslednjič je prišel kakšen ostarel moški, ki je bil spodoben (kakšen tudi ne), v glavnem, sto ljudi sto čudi.
28. julij 2017
neeeeeeeeeeeeeext
28. julij 2017
okej, ne vem če sm vm povedala, ampak ta bo mau tko.. akcijska zgodba haha
29. julij 2017
Bili so redki trenutki, ko sva se z očetom počutila povezana. Ta zabava ni bila ena od teh redkih priložnosti. Kar je sledilo zabavi, pa vsekakor.
'Podložniki' so pospravljali kar je ostalo od zabave. Služkinje so nosile prazne pladnje, umazane kozarce in zdaj zložene prte nazaj v palačo. Butlerji so jim pomagali, le da so prenašali težje stvari, ker feminizem ne pomeni, da morajo ženske zaradi enakopravnosti dobiti plug!
Kot del kraljeve družine meni ni bilo narediti popolnoma nič, zato sem sedela v sobi in si odstranjevala na debelo namazan makeup. Večina ljudi si misli, da imaš kot princesa na razpolago najdražje produkte za nego kožo in prav imajo! Nimajo pa prav glede tega, da najdražje maske za obraz ne odstranijo vseh nepravilnosti. Nimam razmesarjene kože ali polno mozoljev, še vedno pa moram kakšne stvari skriti pod pudrom, maskaro, šminko, senčilom in rdečilom.
Nekdo je potrkal na moja vrata in rekla sem naj vstopi. Pričakovala bi kogarkoli, vsekakor pa ne mojega očeta. Vstopil je in v tistem trenutku ni izgledal prav nič kot kralj.
"Živjo." sem rekla in zamenjala umazano vato za novo.
"Živjo." je rekel tudi on in stal za menoj, da sem ga videla v ogledalu.
Počasi sem se obrnila in ga pogledala navzgor. Bala sem se, da sem spet storila kaj narobe, saj v zadnjem času je bil to edini razlog, da sva se midva pogovarjala.
Nasmehnil se je, saj je očitno prebral moje misli "Samo prišel sem te pogledat."
Zdelo se mi je čudno, a se nisem ozirala, še vedno sem morala osvoboditi eno oko te kemije. "Kako to?"
Ponovil je moje vprašanje "Kako to? Mar oče ne sme pogledat, kako je z njegovo hčerjo?"
Skomignila sem z rameni in na vato dodala več tonika "Ne vem, kdaj je za naju to postalo nekaj normalnega."
"Vem, Skylar." Zavzdihnil je in se usedel na rob moje postelje ter me še vedno opazoval "Nimava ravno največ super trenutkov." Zdaj je tudi on skomignil in se naslonil na svoja kolena "Mogoče, ker imamo vsi toliko odgovornosti, včasih pozabimo, da smo družina, da imamo družino." Nič nisem rekla, ker kar sem mislila bi verjetno uničilo tudi ta trenutek. "Upam, da nisi preveč jezna, zaradi tistega kar se je zgodilo na zabavi." je rekel in me previdno pogledal.
Dvignila sem eno obrv "Misliš tisto, ko si me nadrl pred vsemi?"
Globoko je vdihnil in vstal ter se sprehodil po sobi "Vem, zakaj si storila kar si. Ne bom rekel, da ni bilo prav. Tyrillini so res sramotili ves angleški dvor." Šele takrat sem dojela, da me je oče pravzaprav prišel pohvalit. Bila sem vesela in ponosna, a še vedno zmedena, ker me je na zabavi nadrl. "Vem, da ti ni nič jasno. Poglej, kot kralj moram odražati disciplino in red. PRed nadutimi plemiči sem to moral pokazati pa čeprav si bila ti ta žrtev. Zdaj me jemljejo še bolj resno, ker sem podučil lastno hčer." Še vedno sem gledala vanj. Nisem vedela kakšen pogled sem imela, kako sem se počutila, samo opazovala sem ga. V takih redkih trenutkih, sem se vedno spomnila, kako sem ga rada gledala, ko se je bril ali pisal pisma. "Vsekakor pa sem se strinjal s tabo, Skylar. Samo to sem ti želel povedati."
Malce sem se nasmehnila in nasmeh sem dobila tudi nazaj. Kako lepo...
"Zdaj pa grem in te pustim tvojim opravkom." je rekel in se odpravil proti vratom. Ravno preden je zapustil sobo, se je obrnil k meni in rekel "Aja in Skylar-" Počakal je, da sem ga pogledala "Zabava je bila zelo lepo urejena. Ponosen sem nate."
04. avgust 2017
u224294
u224294
Neeextt
05. avgust 2017
Neext! Super pišeš
07. avgust 2017
Neext takoj!
07. avgust 2017
u223614
u223614
Next