Seeem vedla!
Zaljublja se v sexy Jasona!
Neeext čimprej1
06. februar 2013
neext
06. februar 2013
Neeext
06. februar 2013
u108932
u108932
neeeeeeeeeext
06. februar 2013
Next!!
06. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
06. februar 2013
u114756
u114756
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+Zaljubla se je v Jasona
07. februar 2013
Muahahaha! Zaljubla se je v kuharčkaaa!
Papa bogati Daniel
Neext!
07. februar 2013
jeeeeeeeeeeeeeej muahahahahah neeext
07. februar 2013
u82298
u82298
Zaljubla se je v Jasona nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
07. februar 2013
Neext
07. februar 2013
next....... Upam, da ga bo pustila, ker je res dolgočasen
07. februar 2013
u73868
u73868
next
07. februar 2013
u110901
u110901
next
08. februar 2013
Hey punce
hvala za vse nexte in komentarčke***
evo novi del
malo beden..... pa upam da bo za kako rabo *

Naslednjo jutro sem vstala ob osmih zjutraj. Na hitro se oprham, popolno naličim, lase spnem v čop in oblečem do kolen dolgo oblekico, pograbim torbico in stečem po stopnicah, na hodniku iz omarice vzamem črne sandale z visoko peto in jih nataknem. »Princesa Lisa, kam pa se ti tako mudi« naenkrat zaslišim Pijin glas. »Dobro jutro radovednica« rečem dobre volje. »Se opravičujem…« »Je že dobro, malo te jezim. Nujno morem na urad prijaviti Jasona« jo prekinem. »Ah ta fant je tako zelo prijazen. Včeraj mi je pomagal pospraviti vso kuhinjo« ga začne hvaliti. »Res je prijazen in…« rahlo se ugriznem v jezik preden rečem sladki. »No sedaj pa morem iti, po poti se ustavim še na pokopališču« se hitro poslovim od njej in odidem. Že navsezgodaj zjutraj je bila na uradu gneča in gospa za okencem je delala tako po polžje, da sem mislila da bom čakala ves dan. Od živčnosti sem rahlo z petko sandala udarjala v tla in strmela na uro, ki se je premikala vedno hitreje. Končno sem prišla na vrsto. »Dober dan. Rada bi prijavila to osebo« rečem in ji podam Jasonovo osebno izkaznico. »Dober dan, takoj bova uredili« govori prijazno. Začne tipkati po tipkovnici in čez petnajst minut končno v rokah držim obrazce za zaposlitev. Shranim jih v torbico nato pa odidem do cvetličarne Clubbing, kjer sem vsaki teden kupila šopek svežih rdečih vrtnic. »Dober dan« me je nasmejano pozdravila cvetličarka, stala je pri pultu in se ukvarjala z zavijanjem rož. Pogledam na majhno tablico kjer je pisalo njeno ime »dober dan gospa Nada, šopek rdečih vrtnic« rečem. Z ljudmi sem vedno prijazna, pred njimi sem se smejala, na ulici sem vsakemu pokimala v pozdrav saj so me vsi poznali. Le ena majhna napakica je lahko pomenila napihljiv članek o meni. Novinarji časopisa Times so iskali vsako majhno podrobnost na meni. Večkrat so napisali samo kako sem oblečena, katere znamke oblačil nosim… halo zasebnost pa takšna! »Takoj bo princesa Lisa« odvrne gospa Nada in odide v ozadje. Čez nekaj minut se vrne z šopkom rdečih vrtnic »Naj jih bo sedem« rečem, ne vem zakaj sem vedno izbrala to magično številko. Ovije jih v bel papir, plačam jih nato pa si izmenjava še nekaj besed o vremenu. Pogled se mi ustavi na uri »zdaj pa se mi že malo mudi, mogoče vas srečam zopet drugi teden« nekako sem morala zaključiti pogovor. »Prav, lep dan vam želim« se poslovi. Nasmejana odidem iz cvetličarne, ko stopim iz njej slišim klik…. Vedela sem, da sem zopet pritegnila pozornost novinarjev, ni jim bilo mar za moje zasebno življenje. Upala sem, da me ne bodo zasledovali vse do pokopališča.

Počasi odidem, tokrat sem zopet uporabila vse ozke ulice našega mesta, da sem prišla do pokopališča. Ozrla sem se okoli sebe, nikogar ni bilo v bližini, novinarji so izgubili sled za mano. »Hvala bogu« zamrmram sama pri sebi in počasi stopim skozi železna vrata. Pokleknem pred grobom mojih staršev, nežno z roko zdrsnem po plošči. V kamnito vazo dam novi sveži šopek vrtnic čeprav še prejšnje niso ovenele. »Rada vaju imam« rečem, občutek imam da sta še vedno živa, da me še imata vedno rada. Ravno hočem oditi, ko zagledam na klopci v bližini groba starejšo žensko: dolgi rjavi lasje še ne počesani, katere je prikrival slamnati klobuk, oblečena je bila v neko čudno staromodno rdečo obleko, zamišljeno je zrla nekam v daljavo. Zgledala je kot čarovnica čeprav sem, mislila, da obstajajo samo v pravljicah.

Ženska

»Dober dan« sem jo prijazno pozdravila. Presenečeno je trznila in me pogledala naravnost v oči. »Dober dan princesa Lisa« odvrne in mi pokaže vrsto rumenih zob. »Se opravičujem, ker sem vas prestrašila.« »Je že dobro, bila sem zamišljena« me prekine. Globoko vdihne in se dotakne svojega trebuha. »Vas kaj boli« vprašam zaskrbljeno. Čeprav je resnično zgledala kot čarovnica je delovala prijazno.»Ah ne, skrbi me za Anglijo.« »Zakaj za Anglijo?« vprašam presenečeno. »To mesto čaka grozna nesreča…« »Lepo vas prosim, od kod pa vam te informacije?« rečem in sedem zraven njej na klopco. Ne vem zakaj me je neka čudna sila vlekla, da sem sedla zraven njej in poslušala besede, ki so prihajale iz njenih ust. »Iz mojih kart« odvrne in sname klobuk. »Ste vedeževalka« vprašam. Vedeževalcem nisem nikoli verjela, zdelo se mi je da »ubogim ljudem« kradejo denar za prazen nič. Brez besed me zgrabi za roko in k sebi potegne mojo dlan, strmi vanjo z svojimi žgočimi očmi. Roko sem hotela izviti iz njenega prijema toda je bila premočna. »Lisa, tvoje življenje se bo spremenilo v neznosno bolečino če boš sprejela. Izgubila boš osebo, ki ti v tem življenju pomeni največ na svetu« govori z svojim globoko-hladnim glasom. Niti sanjalo se mi ni o čem je govorila. »Se vam je popolnoma utrgalo. Pustite me na miru« začnem vpiti na njo. Bilo mi je vseeno če jutri v časopisu, piše o moji neprijaznosti, misli mi ne bo »solila« neka starka in še po vrhu je vedeževalka. »Resno govorim, če me ne boš poslušala bo tvoje življenje postala neznosna bolečina….« Nisem morala več poslušati njenih besed, v solzah sem stekla proti domu.

se nadaljuje.... V PONEDELJEK
bom vesela nextov, komentarčkov, teorij, mnenj, kritik...
rada vas mam****
08. februar 2013
next next
08. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeext
08. februar 2013
u82298
u82298
neeeeeeeeeeeeeext
08. februar 2013
neeeeeeext
08. februar 2013
neeeext
08. februar 2013
u110901
u110901
next
08. februar 2013
Next!
08. februar 2013
u84724
u84724
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. februar 2013
u114756
u114756
OMG!
Mogoč ji bo umrla babica Hana al pa Daniel al pa JASON!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext čimpreeeeeeeeeej!
08. februar 2013
neeext
08. februar 2013
u73295
u73295
Neeeext
08. februar 2013
Neeeeeeeeeext!!!!!!!!
uuuuuuu zaljubila se je v jasonaaaa
11 kaj nej bi pa ta prerokba pomenila? 11
08. februar 2013
Neext
08. februar 2013
u50889
u50889
upam da daniela zgazi tovornjak
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!
08. februar 2013
emmmm nič ne kapiram drugač pa neeext itak
08. februar 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani